sennik narkotyki

Narkotyki

Sen o narkotykach to najczęściej ostrzeżenie przed fałszywymi ludźmi, zdradami lub trudnościami. Znaczenie snu wiąże się również z dobrym zdrowiem i szczerymi przyjaźniami, które pojawiają się w Twoim życiu.

Sennik narkotyki

Gdy narkotyki pojawiają się we śnie, symbolizują zachowania, nawyki i zwyczaje w życiu na jawie. Sen odnosi się do Twojego obecnego stanu umysłu oraz sposobu, w jaki organizujesz swoje życie.

Sen może również symbolizować iluzję, w której żyjesz. Ten sen wzywa Cię do przebudzenia się i ruszenia za swoimi marzeniami i celami życiowymi.

Kokaina

Sny o kokainie pokazują jak bardzo jesteś bezbronny w życiu na jawie. Prawdopodobnie wokół Ciebie jest mgła, która zasłania Twoje decyzje i zdolność reagowania na trudności. Rozproszenie mgły i odzyskanie wigoru wymaga skupienia i poświęcenia się jakiejś czynności, np. czytaniu książki, uprawianiu sportu, chodzeniu na siłownię, medytacji. Każda aktywność pomoże Ci złapać oddech, aby móc dalej żyć w pełni.

Marihuana

Sen, że palisz marihuanę oznacza dekoncentrację i brak działania.

Świadczy o utracie tożsamości i osobowości. Sen jest przestrogą, by przejąć wodze życia, zanim będzie za późno.

znaczenie snu narkotyki marihuana

Widzieć narkotyki

Jeśli widziałeś narkotyki, np. przechowywane w szafie, czekają Cię burzliwe chwile. Sen o narkotykach oznacza, że ​​nie powinieneś umawiać się z kimś, komu nie ufasz. Sennik radzi: lepiej dbaj o swoje zdrowie.


Ktoś bierze narkotyki

Znaczenie snu można tłumaczyć jako nadmiar złudzeń. Łudzisz się, że coś lub ktoś się zmieni. Wolisz nie angażować się lub nie działać, by wpłynąć na sytuację. Przemyśl swoje zachowanie, bo złudzenia niczego nie zmienią.

Kupować narkotyki

Sen, że kupujesz narkotyki reprezentuje potrzebę „wyzwolenia” wszystkich uczuć zakorzenionych w Twoim sercu. Musisz zmienić swoje nawyki, aby móc żyć w pełni. Sennik przestrzega Cię, abyś zszedł ze złych ścieżek, zanim będzie za późno.

Sprzedawać narkotyki

Sprzedawanie lub dostarczanie narkotyków we śnie jest ostrzeżeniem, aby nie angażować się w nieuczciwe zajęcia lub relacje z nieuczciwymi osobami. 

Zwracaj uwagę na osoby wokół Ciebie, ponieważ mogą działać w złej wierze.

Sprzedawanie lub dostarczanie narkotyków we śnie może również wskazywać, że bliskie Ci osoby potrzebują Twojej pomocy. Nie wstydź się oferować pomoc, nawet gdy ktoś o nią nie prosi, nie bój się rozmowy, przyniesie Ci to wiele dobrego.

sen o narkotykach

Rozmawiać z narkomanem

Widzenie lub rozmowa z narkomanem to ostrzeżenie, aby lepiej dbać o swoje zdrowie. Sen może być nawoływaniem, aby rozejrzeć się wśród znajomych i poświęcić im więcej uwagi, ponieważ ktoś bardzo potrzebuje Twojej pomocy.

Inne znaczenie snu wiąże się z troską o ludzi, których kochasz. Jesteś osobą opiekuńczą, która lubi widzieć wszystkich wokół siebie szczęśliwych i zdrowych. Dbaj o innych, ale nie uszczęśliwiaj ich na siłę.

Mieć narkotyki

Śnienie, że masz przy sobie narkotyki jest ostrzeżeniem przed pewnymi postawami, które mogą powodować problemy. Sennik nawołuje, aby być bardziej ostrożnym przy dokonywaniu wyborów, ponieważ jeśli nie są one przemyślane, mogą mieć złe konsekwencje dla Ciebie, a nawet dla Twojej rodziny. Bądź ostrożny!

Brać narkotyki

Znaczenie snu to ostrzeżenie, aby nie ufać komuś, kogo niedawno spotkałeś. 

Czujesz się zdyskredytowany, łudzisz się, a ta sytuacja nie jest dla Ciebie dobra, bo tracisz siły i odwagę do pokonywania przeszkód. Musisz znaleźć powody, by wierzyć w swoje marzenia.

Ten sen może również ostrzegać Cię, abyś nie nadużywał alkoholu, ponieważ może to zaszkodzić Twojemu życiu, np. możesz spowodować wypadek.

Zażywanie narkotyków we śnie może również oznaczać nadejście trudnych chwil w przyjaźni. Staraj się dogadać ze wszystkimi, zwłaszcza z najlepszymi przyjaciółmi.

Odmówić brania narkotyków

Śnienie, że odrzucasz narkotyki jest oznaką wielkiego szczęścia i harmonii w Twoim życiu. Sen wskazuje również, że nadejdzie chwila, w której odzyskasz wszystkie swoje nadzieje i będziesz mógł walczyć o swoje marzenia. Sennik wskazuje również, że rozwiązanie Twoich problemów jest tuż za rogiem, ale przestrzega przed stresem i pośpiechem. Warto odpocząć.

Sen zapowiada okres wielkiej radości w domu. 

Policja i narkotyki

Jeśli śniłeś jak policja znalazła przy kimś narkotyki, Twój sen oznacza, że zawiedziesz się na czymś lub na kimś. Twoje nadzieje spełzną na niczym i choć będzie to z pewnością przykre dla Ciebie doświadczenie, nie trać głowy i czasu na zamartwianie się, zacznij działać.

Podsumowanie : znaczenie snu narkotyki

 • Kokaina – odpocznij i zacznij żyć pełnią życia
 • Marihuana – zacznij działać
 • Widzieć narkotyki – dbaj o swoje zdrowie
 • Ktoś bierze narkotyki – złudzenia niczego nie zmienią
 • Kupować narkotyki – zmień swoje nawyki, żyj w pełni
 • Sprzedawać narkotyki – bliskie Ci osoby potrzebują Twojej pomocy
 • Rozmawiać z narkomanem – dbaj o innych
 • Mieć narkotyki – przemyśl każdą decyzję
 • Brać narkotyki – nie nadużywaj alkoholu
 • Odmówić brania narkotyków – odzyskasz nadzieje i radość
 • Policja i narkotyki – zawiedziesz się na czymś lub na kimś

Sen o narkotykach

Ogólnie symbol ten może oznaczać, że czeka Cię jakiś znaczny zysk bądź ostrzegać, że na jawie ktoś rozpuszcza na Twój temat jakieś plotki.

Znaczenie snu narkotyki
Znaczenie snu narkotyki

Sennik mistyczny : narkotyki

Jeśli we śnie bierzesz narkotyki, oznacza to, że na jawie ulegasz złudzeniom lub niebawem będziesz miał jakieś kłopoty zdrowotne, ale nie będzie to nic poważnego ani długotrwałego.

Gdy we śnie jesteś pod wpływem narkotyków, oznacza to, że w rzeczywistym życiu zaplątałeś się w coś, z powodu czego możesz stracić swą godność.

Narkotyki
Narkotyki
5/5 - (1)

Znaczenie snu Narkotyki

Opisz swój sen związany z symbolem Narkotyki i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen