sennik nieboszczyk

Nieboszczyk

Sny o zmarłych można interpretować jako ostrzeżenie, że robisz coś  niewłaściwie. Taki sen także wskazuje, że Ty lub ktoś Ci bliski przechodzi czas zmian, transformacji, co otwiera nowe możliwości. Często przekazuje też wiadomości o Twoim zdrowiu.

Sennik nieboszczyk

Być nieboszczykiem (być martwym)

Sen o własnej śmierci oznacza, że ​​przechodzisz wielką przemianę. Wskazuje również, że stajesz się osobą bardziej rozważną i uduchowioną, zaczynasz coraz lepiej rozumieć kruchość życia i dostrzegać jego piękno.

Inne znaczenie snu można interpretować jako desperację, by uciec od odpowiedzialności i obowiązków, ponieważ czujesz się przez nie przytłoczony. Według Sennika sen o własnej śmierci może oznaczać zdrowie, a jeśli jesteś chory – szybki powrót do zdrowia.

Nieboszczyk rodzic (matka, ojciec)

Sen oznacza, że możesz przejść trudne chwile.

Jeśli w Twoim śnie któryś z rodzicówzmartwychwstaje oznacza to, że w Twoim życiu wydarzy się coś dobrego, spełni się coś, za czym tęskniłeś. Szczęście i radość pukają do Twoich drzwi.

Jeśli śnisz, że Twoi rodzice umierają, powinieneś zinterpretować ten sen jako upomnienie, jest to znak, że nie spędzasz z nimi odpowiednio dużo czasu lub nie traktujesz ich jak powinieneś. 

znaczenie snu nieboszczyk

Nieboszczyk mąż lub żona (partner)

Sen może być interpretowany jako zrozumienie, że Twój partner ma zalety i dobre cechy, których Tobie brakuje. Sennik twierdzi też, że być może nie potrzebujesz już tej osoby w swoim życiu, więc rozważ rozstanie, ponieważ kontynuowanie takiego związku, jest niewskazane.

Nieboszczyk dziecko

Jesteś na drodze do utraty szczęścia i spokoju. Ten sen wskazuje również, że w przeszłości nie zamykałeś problemów do końca, więc będą powracać i Cię prześladować. Ta faza musi wkroczyć w Twoje życie, aby zaczęły się prawdziwe zmiany.

Sennik tłumaczy, że życie daje Ci nowe możliwości, zapowiada początek nowego projektu lub zrozumienie, dlaczego powinieneś porzucić projekt z przeszłości.

Nieboszczyk krewny (dziadek, babcia, wujek, ciotka)

Ten sen oznacza, że ​​bardzo trudno jest Ci żyć bez tej osoby. Inne znaczenie snu Sennik wyjaśnia jako wyrzuty sumienia z powodu sporu, jaki nie został rozwiązany lub niezadowolenie z jakiejś sytuacji.

Nieboszczyk znajomy lub przyjaciel

Śnienie o śmierci przyjaciół lub krewnych oznacza pomyślność tej osoby, a także to, że jej życie poprawi się. Jeśli o niej myślisz i darzysz ją pozytywnym uczuciem wiedz, że wkrótce odczuje zmiany w pracy lub w życiu prywatnym.

Wielu nieboszczyków

Śnienie o wielu zmarłych niesie ze sobą pozytywne przesłanie. Oznacza dla Ciebie i Twoich bliskich dużo szczęścia i zdrowia. Nie masz czym się martwić, pora cieszyć się tym co posiadasz.

Krew i nieboszczyk

Sen o krwi i umarłych pokazuje wartość wysiłku włożonego przez Ciebie w codzienne obowiązki. Prawdopodobnie czujesz się zmęczony.

Inne znaczenie snu wskazuje na wewnętrzne zmiany, ​​stajesz się osobą, która rozumie sytuację, przez którą przechodzi i uważasz, że ​​to nie jest czas na odpoczynek. Dążysz do stabilności.

Nieboszczyk w wodzie

Sen może oznaczać problemy finansowe, zastój, utratę płynności finansowej, zwłaszcza jeśli prowadzisz własną firmę. Inne znaczenie snu może sugerować problemy emocjonalne. Porozmawiaj z kimś, komu ufasz i zadbaj o dobry nastrój.

Nieboszczyk bez głowy

Sen może zapowiadać separację, utratę sił lub działania bez zastanowienia. Staraj się panować nad emocjami i stresem, działaj bez pośpiechu.

Nieboszczyk ożywa

Sen zapowiada koniec złego okresu i zbliżające się chwile szczęścia i spokoju.

Może to być również dobry czas, aby odpuścić negatywne doświadczenia i iść dalej.

sen o nieboszczyku

Żywy nieboszczyk

Sen o kimś kto żyje, ale w Twoim śnie jawi się jako osoba zmarła lub odwrotnie, zwiastuje niepewność i potrzebę szukania wsparcia emocjonalnego. Ten sen pojawia się często, gdy czujesz się samotny.

Podsumowanie : znaczenie snu nieboszczyk

 • Być nieboszczykiem (być martwym) – ​​przechodzisz wielką przemianę
 • Nieboszczyk rodzic (matka, ojciec) – możesz przejść trudne chwile
 • Nieboszczyk mąż lub żona (partner) – zastanów się nad swoim związkiem
 • Nieboszczyk dziecko – nadchodzą zmiany
 • Nieboszczyk krewny (dziadek, babcia, wujek, ciotka) – masz wyrzuty sumienia
 • Nieboszczyk znajomy lub przyjaciel – życie Twojego przyjaciela poprawi się
  Wielu nieboszczyków – czeka Cię dużo szczęścia
 • Krew i nieboszczyk – czujesz się zmęczony
 • Nieboszczyk w wodzie – uważaj na finanse i emocje
 • Nieboszczyk bez głowy – nie działaj bez zastanowienia
 • Nieboszczyk ożywa – nadchodzi koniec złego okresu
 • Żywy nieboszczyk – czujesz się niepewnie
Nieboszczyk
Nieboszczyk
5/5 - (1)

4 komentarze

 1. gina
 2. alicja

Znaczenie snu Nieboszczyk

Opisz swój sen związany z symbolem Nieboszczyk i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen