sennik nietoperz

Nietoperz

Sen o nietoperzu to znak, że toczy się w Tobie wewnętrzna walka, zmagasz się z własnymi lękami. Sen może również reprezentować drastyczną zmianę w postrzeganiu spraw lub zachowaniu. Czasami jesteś tak zaangażowany w coś, że nie zdajesz sobie sprawy z tego co dzieje się naprawdę wokół Ciebie.

Dobrze oceń swoją obecną chwilę, bo może nie idziesz we właściwym kierunku.

Sennik Nietoperz

Sen o nietoperzu oznacza, że nadszedł czas, aby porzucić stare nawyki, które mogą Ci szkodzić. Symbolizuje czas, kiedy powinieneś być bardziej ostrożny i czujny. Trzeba wierzyć w siebie, ćwiczyć dystans i szukać dobrych stron w każdej sytuacji.

Nietoperze pojawiające się we śnie często są znakiem zdrady. Jeśli będziesz mieć wątpliwości co do swojej miłości, pozostaw decyzję zdrowemu rozsądkowi i sercu.

Sennik przekonuje, że wszystko co się dzieje, jest dla naszego dobra, musimy tylko spojrzeć na fakty w pozytywny sposób i bez uprzedzeń.

Sen może też być ostrzeżeniem przed ludźmi, którzy próbują wyrządzić Ci krzywdę.

Sen o nietoperzu

Widzieć nietoperza

Zobaczenie nietoperza we śnie może oznaczać wątpliwości co do uczuć, jakie ma do Ciebie osoba, którą lubisz. Sen może demonstrować strach przed odrzuceniem.

Masz tendencję do ignorowania małych problemów życiowych, a zwykle to one powodują największe bóle głowy. Sen, że widzisz nietoperza pokazuje, że jesteś bardzo beztroski, a to odwraca Twoją uwagę od rzeczy, które dzieją się wokół Ciebie, co jest bardzo niepokojące.

znaczenie snu nietoperz

Być nietoperzem

Znaczenie snu, że jesteś nietoperzem sygnalizuje, że musisz stawić czoła swoim lękom. Nadeszła pora, by zmierzyć się ze swoimi słabościami. Jeśli sam nie dajesz sobie z tym rady, poproś o pomoc specjalistę.

Lecący nietoperz

Sen zapowiada, że jakaś niekorzystna sytuacja lada moment się pojawi. Być może jest już za późno, aby jej zaradzić.

Latanie nietoperzy we śnie to ryzyko komplikacji, a nawet rozpadu związku z powodu zazdrości. Sennik radzi: po prostu zaufaj drugiej osobie i kontroluj negatywne uczucia. Lot nietoperza może być również związany z brakiem kontroli emocjonalnej i smutkiem. To znak, że nadszedł czas, aby iść dalej, starając się zachować spokój.

Kiedy śnisz o latającym nietoperzu Sennik stwierdza, że jesteś zazdrosną osobą lub cierpisz z powodu zazdrości.

Nietoperz w pobliżu

Sen, że w pobliżu jest nietoperz wskazuje, że zbliża się jakieś niebezpieczeństwo. Prawdopodobnie jest to jakaś sytuacja, która wymknie się spod kontroli. Bądź czujny i reaguj szybko.

Nietoperz w oddali

Sen wskazuje, że coś się wydarzy. To coś będzie miało istotny wpływ na Twoje życie, ale będziesz miał czas na przygotowanie się do tego wydarzenia. Zachowaj czujność.

Nietoperz w jaskini

Sen o nietoperzu w jaskini wskazuje, że jesteś zagubiony. Czujesz się niepewnie w jakiejś sytuacji lub w czyjejś obecności. Postaraj się coś zrobić z tym uczuciem. Nabierz wiary w siebie i wzmacniaj poczucie własnej wartości.

Nietoperz w domu, w pokoju, w biurze

Nietoperze symbolizują jakąś negatywną energię. Kiedy pojawiają się w ważnych miejscach, takich jak domy, pokoje lub praca jest to znak, że pozwalasz negatywnym energiom wejść w swoje życie. Bądź bardziej uważny, zwracaj uwagę na dobór przyjaciół.

Nietoperz wiszący do góry nogami

Znaczenie snu wskazuje, że Twoje życie zmieni bieg. Zmienisz zdanie w ważnych sprawach. To także znak, że znajdziesz lepsze rozwiązania i miejsca dla siebie.

Nietoperz w dzień

Sen o nietoperzu w ciągu dnia jest odzwierciedleniem jakiejś decyzji, którą podjąłeś. Zazwyczaj decyzja ta wiąże się z narażeniem się na dyskomfort. Jednak nie poddawaj się i nie zmieniaj zdania.

Dotknąć nietoperza

Sen, w którym dotykasz nietoperza wskazuje, że coś bardzo cennego dla Ciebie zostanie utracone. Nie musi to by coś materialnego, dlatego dobrze pilnuj tego co dla Ciebie cenne i doceniaj każdą chwilę z tymi, których cenisz.

Bać się nietoperza

Znaczenie snu wskazuje, że uciekasz od czegoś. Ucieczka nie jest jednak sposobem na rozwiązanie problemu. Czas się zatrzymać i znaleźć rozwiązanie. Może warto z kimś porozmawiać, coś wyjaśnić.

Nie bać się nietoperza

Sennik zauważa, że byłeś narażony na sytuację, która sprawiła, że Twoja negatywna strona wymknęła się spod kontroli. Być może teraz żałujesz swojego zachowania lub decyzji. Może jest jeszcze pora naprawić to, co popsułeś. Działaj jak najszybciej.

sen nietoperz

Mieć nietoperza

Sen o udomowionym nietoperzu pokazuje, że podążasz właściwą ścieżką. Nie poddawaj się więc zwątpieniu, pokonuj przeszkody i nie ulegaj sugestiom. Osiągniesz swój cel wkrótce.

Nietoperz w klatce

Sennik mówi, że potrafisz panować nad sobą i dobrze wykorzystywać różne cechy swojej osobowości. Masz kontrolę nad swoim działaniem i wiesz kiedy co powiedzieć i co zrobić. Takie postępowanie pomaga Ci w osiąganiu celów i zjednywaniu ludzi.

Rozmawiać z nietoperzem

Sen, w którym rozmawiasz z nietoperzem mówi, że znajdujesz wewnętrzną harmonię. Godzisz się z pewnymi faktami i akceptujesz swoje cechy. To dla Ciebie bardzo ważny okres, więc wycisz się i pokochaj siebie.

Krzyk nietoperza

Sen o krzyczącym nietoperzu jest wezwaniem, że powinieneś bardziej zwrócić uwagę na ludzi, którymi się otaczasz. Powinieneś być bardzo ostrożny w kontaktach z innymi. Nie każdy jest godny zaufania.

Atak nietoperza

Sen oznacza, że potrzebujesz odnowy, pozbycia się tego, co złe. Zastanów się, co Ci szkodzi. Odsuń się od ludzi, którzy mają na Ciebie zły wpływ. Może warto pomyśleć o zmianie pracy.

Ugryzienie nietoperza

Sen jest znakiem wyrzutów sumienia. Sennik radzi: bądź świadomy swoich błędów i pracuj nad poprawą siebie.

Jeśli we śnie nietoperz ugryzł Cię w rękę to znak, że ktoś Cię wykorzystuje. Jeśli nietoperz ugryzł Cię w szyję, znaczenie snu mówi o chaosie w Twoim życiu. Powinieneś panować nad emocjami.

Uciekać przed nietoperzem

Prawdopodobnie próbujesz tłumić jakieś złe myśli. Sennik radzi, by zająć się nimi, a nie je odsuwać lub ignorować. Przeanalizuj co Cię dręczy i podejmij jakieś działania, które pomogą Ci odzyskać spokój.

Złapać nietoperza

Znaczenie snu mówi, że im bardziej starasz się coś ukryć, tym bardziej to się ujawni, a kiedy zdasz sobie z tego sprawę, będzie za późno. Dlatego uważaj, co mówisz i co robisz. Lepiej zapobiegać trudnym sytuacjom niż potem się tłumaczyć.

Zabić nietoperza

Sennik przestrzega, byś zaczął uczyć się na własnych błędach. Zachęca też do zrzucenia maski.

Jeśli śnisz, że zabijasz nietoperza, możesz być narażony na utratę znacznej ilości pieniędzy lub nieruchomości o wysokiej wartości. Sennik radzi, by w najbliższym czasie nie dokonywać transakcji i unikać negocjacji. Jeśli już będziesz musiał zasięgnąć rady, skonsultuj się z prawnikiem lub zaufaną osobą.

Martwy nietoperz

Sen o martwym nietoperzu oznacza utratę pieniędzy, zacznij oszczędzać albo zacznij szukać innych sposobów zarabiania. Uważaj też na co wydajesz pieniądze, nie warto tracić ich na niepotrzebne rzeczy.

Wiele nietoperzy

Sen o wielu nietoperzach jest znakiem, że próbujesz ignorować problemy.

Znaczenie snu wskazuje na nagromadzenie negatywnych myśli w Twojej głowie. Nie powinieneś postępować w ten sposób, zadbaj o swój stan psychiczny. Odpocznij i rozwiązuj na bieżąco wszystkie sprawy.

Skrzydła nietoperza

Sen o skrzydle nietoperza wskazuje, że czujesz się nieswojo w obliczu jakiejś sytuacji. Jest to więc dobry moment, aby stworzyć jakiś rodzaj obrony. Sen pokazuje uwięzienie, poczucie ograniczenia. Pora to zmienić.

Jeść nietoperza

Sen o zjedzeniu nietoperza jest oznaką, że chcesz ukryć własną ciemną stronę. Może zrobiłeś coś z czego nie jesteś dumny, a może masz jakieś skłonności, nałogi, których wstydzisz się ujawnić. Znaczenie snu ostrzega, że to najwyższy czas, aby podjąć walkę z tym co złe.

Nietoperz wampir (wysysający krew)

Sen o nietoperzu wysysającym Twoją krew symbolizuje, że jesteś przez kogoś emocjonalnie wykorzystywany. Być może ktoś manipuluje Tobą, aby osiągnąć własne cele. Bądź ostrożny i unikaj tego typu osób.

Dużo nietoperzy

Zrobienie sobie przerwy od spotkań towarzyskich i imprez wyciągnie Cię z kłopotów spowodowanych przez ludzi, którzy chcą podszywać się pod Twoich przyjaciół. Zastanów się nad swoimi relacjami i przeanalizuj co się ostatnio działo.

Czarny nietoperz

Sen o czarnym nietoperzu reprezentuje archetyp stłumionych pragnień. Może pora je ujawnić. Porozmawiaj z kimś lub znajdź odpowiednią osobę, z którą możesz realizować to co chcesz.

Biały nietoperz

Znaczenie snu o białym nietoperzu wskazuje, że wśród Twoich przyjaciół nie wszyscy są Ci oddani i życzliwi. Nie obawiaj się odsunąć od tych, którzy Ci szkodzą.

Znaczenie snu: nietoperz

 • Widzieć nietoperza – boisz się odrzucenia
 • Być nietoperzem – musisz stawić czoła swoim lękom
 • Lecący nietoperz – uważaj na zazdrość
 • Nietoperz w pobliżu – jakaś sytuacja wymknie się spod kontroli
 • Nietoperz w oddali – coś się wydarzy i będzie miało istotny wpływ na Twoje życie
 • Nietoperz w jaskini – czujesz się zagubiony
 • Nietoperz w domu, w pokoju, w biurze – pozwalasz negatywnym energiom wejść w swoje życie
 • Nietoperz wiszący do góry nogami – Twoje życie zmieni bieg
 • Nietoperz w dzień – czujesz się niekomfortowo
 • Dotknąć nietoperza – możesz stracić coś bardzo dla Ciebie cennego
 • Bać się nietoperza – uciekasz od czegoś
 • Nie bać się nietoperza – może jeszcze dasz radę naprawić to, co popsułeś
 • Mieć nietoperza – podążasz właściwą ścieżką
 • Nietoperz w klatce – potrafisz panować nad sobą
 • Rozmawiać z nietoperzem – znajdujesz wewnętrzną harmonię
 • Krzyk nietoperza – bądź ostrożny w kontaktach z innymi
 • Atak nietoperza – zastanów się nad tym, co Ci szkodzi
 • Ugryzienie nietoperza – masz wyrzuty sumienia
 • Uciekać przed nietoperzem – próbujesz tłumić złe myśli
 • Złapać nietoperza – starasz się coś ukryć
 • Zabić nietoperza – zacznij uczyć się na własnych błędach
 • Martwy nietoperz – zacznij oszczędzać
 • Wiele nietoperzy – ignorujesz problemy
 • Skrzydła nietoperza – czujesz się nieswojo
 • Jeść nietoperza – chcesz ukryć własną ciemną stronę
 • Nietoperz wampir (wysysający krew) – jesteś przez kogoś emocjonalnie wykorzystywany
 • Dużo nietoperzy – uważaj na fałszywych przyjaciół
 • Czarny nietoperz – tłumisz swoje pragnienia
 • Biały nietoperz – odsuń się od tych, którzy Ci szkodzą
Nietoperz
Nietoperz
Znaczenie snu nietoperz
Znaczenie snu nietoperz

Jeśli śnisz, że widzisz nietoperza, jest to znak, że przedsięwzięcie, w jakie chcesz zaangażować się na jawie, jest niepewne, wbrew temu, co Ci się wydaje i musisz się nad nim jeszcze raz dokładnie zastanowić.

Jeśli we śnie widzisz śpiącego nietoperza, oznacza to, że na jawie lubisz wyróżniać się z tłumu i zawsze chcesz postawić na swoim, bo wydaje Ci się, że zawsze wiesz wszystko najlepiej.

Biały nietoperz zwiastuje śmierć dla Ciebie lub kogoś z Twojego otoczenia.

Latający nietoperz to znak, że rzeczy, którymi obecnie się zajmujesz na jawie, przyniosą Ci porażkę.

Schwytanie nietoperza zapowiada szybką poprawę Twej ogólnej sytuacji.

Jeśli śni Ci się nietoperz wplątany we włosy, jest to sygnał od Twojej podświadomości, że na jawie zupełnie niepotrzebnie obawiasz się czegoś, gdyż nie masz do tego powodu.

Jeżeli widzisz kilka nietoperzy na raz, zapowiada to poprawienie się Twej sytuacji zawodowej.

5/5 - (1)

8 komentarzy

 1. Aneta
 2. Dajan
 3. Basiek
 4. Agnieszka
 5. somka
  • Jacek b.
 6. Karol
 7. madz3

Znaczenie snu Nietoperz

Opisz swój sen związany z symbolem Nietoperz i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen