sennik noworodek

Noworodek

Przybycie dziecka na świat jest zawsze wyjątkowe, a sen o noworodku mówi o  ochronie i trosce.

Sen o noworodku to narodziny nowej części Ciebie. Może on oznaczać na przykład, że w Twoim życiu rozpocznie się okres, w którym będziesz musiał podjąć ważną decyzję. Może ona być powiązana z dowolną dziedziną Twojego życia.

Takie sny mogą wskazywać na nowy dom lub kwestie związane z finansami, mogą  również zapowiadać zakończenie cierpienia.

Sennik noworodek

noworodek sen

Widzieć noworodka

Sennik tłumaczy ten sen jako znak, że Twoja matczyna / ojcowska  natura zaczyna nabierać kształtu, a może już jesteś gotowy na przyjęcie dziecka.

Ten sen pokazuje również, że boisz się rozłąki z dzieckiem. Boisz się o nie, że może się zgubić, zostać okradzione lub ulec wypadkowi. Nadopiekuńczość też szkodzi!

Dla kobiety noworodek we śnie może również oznaczać nowy związek, nową miłość.

Być może nie jesteś zadowolony z kierunków swojego życia, w tym przypadku noworodek w Twoim śnie reprezentuje nowy projekt, który sprawi, że ponownie zainteresujesz się życiem.

Zobaczenie noworodka we śnie reprezentuje niewinność, ciepło i szansę na rozpoczęcie wszystkiego od nowa. Sennik przypomina też, że w Tobie wciąż ukrywa się to urocze małe dziecko. Nie pozwól mu zniknąć.

Widzenie noworodka we śnie jest silnym wskazaniem szczęścia i spokoju umysłu. Jesteś w zgodzie ze sobą i ludźmi wokół Ciebie. Jeśli odczuwałeś gniew, pogardę lub negatywne uczucia wobec kogoś, ten sen wskazuje, że dojrzałeś i nauczyłeś się, że takie emocje przynoszą tylko nieszczęścia i niezadowolenie. Zostaw te negatywne uczucia za sobą i idź dalej.

Mieć noworodka

Jeśli kobieta (lub mężczyzna), który chce mieć dziecko śni, że je ma oznacza to, że przygotowuje się do budowania rodziny.

Inne znaczenie snu wskazuje, że musisz odłożyć na bok stare przekonania, które nie prowadzą Cię do przodu, może jesteś zbyt przywiązany do starych historii, które opowiadali Twoi rodzice, do jakiś przyzwyczajeń. To idealny czas na budowanie nowych opinii i formułowanie swoich koncepcji.

znaczenie snu noworodek

Dziewczynka noworodek (córka)

Jeśli w Twoim śnie nowo narodzonym dzieckiem była dziewczynka oznacza to, że bierzesz na siebie wiele obowiązków i czujesz się nimi przytłoczony.

Sennik ostrzega, że konieczne jest przeorganizowanie swoich planów, zwłaszcza warto odejść od rutyny, aby uniknąć przyszłych komplikacji.

Chłopiec noworodek (syn)

Jeśli w Twoim śnie noworodek był chłopcem oznacza to, że jesteś silną osobą i będziesz w stanie pokonać wszystkie przeszkody, które pojawią się w Twoim życiu. Nie ulegaj presji, nie bój się na zapas. Wszystko ułoży się pomyślnie.

Noworodki bliźnięta

Kiedy śnisz o nowo narodzonych bliźniakach, sen oznacza sukces w pracy i harmonię w rodzinie.

Ten sen oznacza również, że w Twoim życiu pojawi się wielka miłość, przynosząc Ci szczęście i spełniając wszystkie Twoje najskrytsze pragnienia. Inne znaczenie snu  sugeruje, że pojawi się nowa umowa o pracę, która może zaowocować dobrymi wynikami.

Sen daje Ci znak, że dużo dobrych rzeczy wydarzy się teraz w Twoim życiu. Jest to więc właściwy czas, aby zainwestować w to, o czym tak bardzo marzysz.

Sen o narodzinach bliźniąt w rodzinie przewiduje przyjemne wiadomości i zyski. Jeśli bliźnięta we śnie były różnej płci, ten sen jest znakiem, że jest ktoś, kto bardzo Cię podziwia.

Karmić piersią noworodka

Takie sny dla matek mogą być odzwierciedleniem potrzeby ochrony i wychowania własnych dzieci. Mogą również odzwierciedlać niechęć do oddzielenia się od już dorosłego dziecka, ponieważ proces ten jest często trudny, na przykład, jeśli dorosłe dziecko opuszcza dom swoich rodziców, rozpoczyna własne życie, wyjeżdża do innego miasta lub kraju itp.

Karmić noworodka butelką

Sen o noworodku karmionym butelką może sugerować zależność od innych ludzi.

Ta zależność może być emocjonalna, finansowa lub inna. Są to zależności, które trudno jest przełamać, takie jak więzi rodzicielskie lub niechęć do stawienia czoła dorosłości.

Nagi noworodek

Sen zapowiada Ci radosne chwile. Może też być zapowiedzią obrania nowej drogi życia, kariery zawodowej lub kierunku nauki. Jest symbolem czystości i niewinności, a także bezbronności.

Śpiący noworodek

Kiedy śnisz o śpiącym noworodku oznacza to, że szukasz spokoju w swoim życiu. Ten sen oznacza również, że musisz wiedzieć, jak radzić sobie z frustrującymi sytuacjami.

Jeśli dziecko śpi spokojnie, uśmiecha się przez sen, zachwyca Cię, sen pokazuje, że przeszedłeś przez trudny czas i udało Ci się znaleźć równowagę. Sennik radzi: nie zostawiaj niczego na później, rozwiązuj problemy na bieżąco. Tylko wtedy Twoje życie będzie spokojne.

sen o noworodku

Noworodek na kolanach

Jeśli podczas snu trzymałeś dziecko na kolanach oznacza to, że nie tolerujesz niesprawiedliwości i wolisz zawsze stawać po stronie najbardziej potrzebujących.

Sen o noworodku na kolanach jest wyraźną wskazówką, że poruszasz się w zupełnie nowym kierunku i że jesteś pewny siebie. Sennik jednak przestrzega: Twoje projekty muszą być przemyślane i zaplanowane.

Noworodek na rękach

Sen o dziecku w ramionach oznacza pragnienie posiadania rodziny. Ten sen jest również ostrzeżeniem. Sennik zauważa, że jesteś osobą, która często jest pod wpływem innych. Może to zaszkodzić Twojemu życiu finansowemu i emocjonalnemu.

Płacz noworodka

Płacz noworodka we śnie reprezentuje pilną potrzebę podjęcia decyzji, a także naturalną zdolność do kochania i dbania o kogoś.

Inne znaczenie snu sugeruje, że czujesz czyjeś odrzucenie. To uczucie sprawiło, że jesteś pozbawiony motywacji lub niedoceniany. Doceniaj siebie, kochaj innych, ale kochaj też siebie.

Noworodek z zębami

Jeśli jesteś mężczyzną i śniłeś o noworodku z zębami oznacza to, że jesteś osobą nerwową i często powodujesz kłótnie i wywołujesz stres w swojej rodzinie. Zastanów się nad tym.

Sen wskazuje również, że w pracy zostaniesz o coś oskarżony. Nie martw się jednak, bo znajdziesz sposób na pokazanie swojej niewinności.

Adoptować noworodka

Adopcja noworodka we śnie wskazuje na potrzebę znalezienia właściwej ścieżki w życiu. Ten sen odzwierciedla pragnienie pokonania przeszkód i pójścia dalej.

Sen o adopcji noworodka może reprezentować pragnienie nauczenia się nowych umiejętności lub rozwijania życia duchowego.

Porzucić noworodka

Sen o porzuconym noworodku jest znakiem, że poczułeś się niezrozumiany i wyobcowany. Sennik radzi: Zatrzymaj się, weź głęboki oddech i zadaj sobie pytanie, czego naprawdę chcesz i dlaczego.

Sen o porzuceniu noworodka jest związany z własną niepewnością. To poczucie, że nie jesteś wystarczająco dobry dla innych. Spróbuj lepiej poznać siebie. Wtedy dostrzeżesz swoją drogę i miejsce w świecie.

Martwy noworodek

Sen o martwym noworodku oznacza, że czujesz się niepewnie podejmując pewne decyzje w swoim życiu. Warto pamiętać, że jesteśmy odpowiedzialni za swoje czyny, więc każde działanie ma swoje konsekwencje. Dlatego wybierz najlepszą decyzję dla siebie i swojej rodziny.

Inne znaczenie snu wskazuje, że zakończysz jakiś związek. Może to wywołać kłótnie i rozczarowania.

Widok martwego noworodka we śnie symbolizuje koniec czegoś, co kiedyś było częścią Ciebie. Posiadanie takiego snu oznacza, że odmawiasz wejścia w nowy etap życia. Trzymasz się przeszłości. Odetnij się od tego, co masz już za sobą.

Podsumowanie : znaczenie snu noworodek

 • Widzieć noworodka – jesteś nadopiekuńczy
 • Mieć noworodka – odłożyć stare przekonania, wytyczaj nowe drogi
 • Dziewczynka noworodek (córka) – bierzesz na siebie wiele obowiązków
 • Chłopiec noworodek (syn) – będziesz w stanie pokonać wszystkie przeszkody
 • Noworodki bliźnięta – otrzymasz dobre wiadomości i zyski
 • Karmić piersią noworodka – nie chcesz by Twoje dziecko dorosło
 • Karmić noworodka butelką – jesteś zależny od innych
 • Nagi noworodek – przed Tobą radosne chwile
 • Śpiący noworodek – szukasz spokoju i równowagi
 • Noworodek na kolanach – ruszasz w nowym kierunku
 • Noworodek na rękach – uwolnij się od wpływu innych
 • Płacz noworodka – czujesz się odrzucony
 • Noworodek z zębami – panuj nad nerwami
 • Adoptować noworodka – szukasz nowych ścieżek rozwoju
 • Porzucić noworodka – lepiej poznaj siebie
 • Martwy noworodek – odetnij się od tego co już minęło

Znaczenie snu noworodek
Znaczenie snu noworodek

Sennik mistyczny – sen o noworodku

Gdy we śnie widzisz noworodka, zapowiada to, że w najbliższym czasie będziesz się cieszył pełnią rodzinnego szczęścia.

Trzymanie noworodka to znak, że padniesz ofiarą czyichś bezpodstawnych oskarżeń.

Przewijanie noworodka to sygnał od Twojej podświadomości, że jeśli w najbliższym czasie nie zachowasz wzmożonej ostrożności, możesz mieć jakieś kłopoty ze zdrowiem.

Noworodek
Noworodek
Oceń sennik

1 sen

 1. justyna

Znaczenie snu Noworodek

Opisz swój sen związany z symbolem Noworodek i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen