sennik ocean

Ocean

Sen o oceanie pokazuje stan Twoich emocji. To, jaka jest woda, jest symbolem tego co czujesz i przeżywasz, płyniesz spokojnie do celu, czy zmagasz się z falami przeciwności losu.

Sennik ocean

Widzieć ocean

Znaczenie snu można tłumaczyć jako odczuwane na jawie lęki i niepewność. Jeśli jesteś w związku, sen może oznaczać, że przed wami rysuje się pozytywna przyszłość, nie obawiaj się jej.

Niekończący się ocean

Sen o niekończącym się oceanie zapowiada długą podróż lub odwiedziny kogoś, kto mieszka daleko. Może od dawna planujesz wyjazd, teraz będzie okazja, żeby wreszcie zrealizować plany.

znaczenie snu ocean

Płytki ocean

Śnienie o płytkim oceanie oznacza, że ​​przeżyjesz krótkie chwile szczęścia. Niestety, szybko przeminą. Może to być gorący romans lub jakaś przygoda. Może warto uniknąć rozczarowania i nie ryzykować?

Spokojny ocean

Jeśli miałeś sen o spokojnym oceanie to oznacza, że ​​jesteś w bardzo korzystnym dla siebie czasie. Wszystko idzie tak, jak powinno, zarówno w sprawach zawodowych, jak i rodzinnych. Korzystaj z tych chwil rozsądnie.

Wzburzony ocean

Sennik przekonuje, że jesteś gotowy na wzloty i upadki. Masz do pokonania jakieś problemy, ale dasz sobie z nimi radę, choć sytuacja wymagać będzie  sporo wysiłku.

niespokojny ocean

Fale na oceanie

Będziesz obiektem gniewu lub przemocy  ze strony kogoś, kogo znasz. Ta osoba będzie próbowała Cię zranić i trudno będzie Ci się przed nią chronić. Musisz zadziałać rozsądnie i nie pozwolić na trwanie w takim układzie.

Pływać (podróżować) po oceanie

Jeśli miałeś sen, że płynąłeś przez ocean oznacza on, że ​​napotkasz jakieś problemy. Może Twoje plany biznesowe lub prywatne zawiodą i nie będziesz z tego zadowolony. Zachowaj zimną krew i nie spiesz się z żadną decyzją.

Pływać w oceanie

Sen zapowiada siłę i determinację do walki z jakimś problemem. Szukasz sposobu na jego rozwiązanie. Postaraj się walczyć do końca.

Nurkować w oceanie

Sen o nurkowaniu w oceanie zapowiada podróż i okres pełen nowych doświadczeń. Wykorzystaj ten czas na odpoczynek i naukę, zbieranie nowych doświadczeń lub rozwijanie zainteresowań.

Kąpiel w oceanie

Jeśli miałeś sen o kąpieli w oceanie to oznacza on, że ​​będziesz mieć kłopoty z powodu czegoś, co zrobiłeś. Może to być związane z Twoją pracą lub życiem osobistym. Musisz wymyślić kreatywny i inteligentny sposób na pokonanie tych przeszkód i rozwiązanie problemów.

Spacer po plaży (brzegiem oceanu)

Sennik zapewnia, że ​​znajdziesz nową pasję. To może być punkt zwrotny w Twoim życiu. Poświęć temu trochę czasu. Miej oczy szeroko otwarte.

sen o oceanie

Zbierać muszle na brzegu oceanu

Jeśli we śnie znalazłeś muszlę na brzegu oceanu oznacza to, że ktoś bliski może ujawnić innym Twoje tajemnice. Prawdopodobnie ufałeś tej osobie i teraz trudno będzie Ci uwierzyć, że tak się dzieje.

Pić wodę z oceanu

Sennik przestrzega Cię przed nadużywaniem alkoholu. Być może już doświadczyłeś tych problemów i już wiesz, co one oznaczają, a może jesteś zagrożony uzależnieniem. Szukaj pomocy, by nie wpaść w kłopoty.

Podsumowanie : znaczenie snu ocean

 • Widzieć ocean – odczuwane lęki i niepewność
 • Niekończący się ocean – zapowiada się długa podróż
 • Płytki ocean – ​​przeżyjesz krótkie chwile szczęścia
 • Spokojny ocean – wszystko układa się tak jak powinno
  Wzburzony ocean – dasz sobie z wszystkim radę
 • Fale na oceanie – nie pozwól, by ktoś Cię ranił
 • Pływać (podróżować) po oceanie – nie spiesz się z żadną decyzją
 • Pływać w oceanie – Szukasz sposobu na rozwiązanie problemu
 • Nurkować w oceanie – czeka Cię podróż i okres pełen nowych doświadczeń
 • Kąpiel w oceanie – ​​będziesz mieć kłopoty, wymyśl inteligentny sposób na ich pokonanie
 • Spacer po plaży (brzegiem oceanu) – ​​znajdziesz nową pasję
 • Zbierać muszle na brzegu oceanu – ktoś Ci bliski może ujawnić innym Twoje tajemnice
 • Pić wodę z oceanu – nie nadużywaj alkoholu

Sennik mistyczny – ocean

Znaczenie snu ocean
Znaczenie snu ocean

Spokojny ocean pojawiający się w Twoim śnie zwiastuje dla Ciebie bliżej nieokreślone szczęście.

Wzburzony ocean to znak, że niebawem w Twym życiu rozpocznie się etap, który pod wieloma względami nie będzie dla Ciebie łatwy.

Płytki ocean zapowiada zmienne koleje Twojego losu.

Jeśli śnisz, że żeglujesz po oceanie, zapowiada to dla Ciebie szczęście.

Podziwianie oceanu to znak, że nikt nie będzie w stanie przeszkodzić Ci w realizacji jakichś Twoich planów.

Ocean
Ocean
5/5 - (1)

1 sen

 1. Aniela

Znaczenie snu Ocean

Opisz swój sen związany z symbolem Ocean i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen