sennik okulary

Okulary

Sen o okularach oznacza asertywność, dobrą umiejętność analizowania rzeczy. Może też sugerować, że nadszedł odpowiedni czas, aby coś poprawić i pójść dalej.

Może również symbolizować życzliwość, a nawet naiwność, dlatego warto zwracać uwagę na wszelkie podpisywane dokumenty i umowy, upewnić się, że nie dokonuje się złego wyboru lub nie jest się oszukiwanym.

Ważne jest, abyś starał się zwracać uwagę na swój biznes i relacje – każdy zły wybór może spowodować utratę wszystkiego.

Sennik okulary

Śnienie o okularach pokazuje jak rozumiesz to, co dzieje się w obecnym momencie Twojego życia. Okulary w snach oznaczają, że teraz jest odpowiedni czas, aby poprawić wszelkie nieprawidłowości.

znaczenie snu okulary

Widzieć okulary

Sen o okularach widzianych u kogoś lub gdzieś położonych to według Sennika sugestia, aby zmienić swoje plany, bo coś może utrudnić ich ukończenie i zmusić do zapłacenia znacznie wyższej ceny. To także zachęta do lepszego przyjrzenia się sprawom lub osobom, spojrzenia na problem z dystansu lub z innej strony.

Kupować okulary

Sen, że kupujesz okulary oznacza, że nie widzisz prawdy, a to może doprowadzić Cię do porażki. Zachowaj czujność. Postaraj się być bardziej wnikliwym i bezstronnym. Warto skorzystać z rad i opinii kogoś zaufanego.

Dostać okulary

Sennik tłumaczy, że osoba, która pojawiła się w Twoim śnie prawdopodobnie oczekuje od Ciebie więcej, np. większego zainteresowania lub lepszego traktowania. Zastanów się nad swoim postępowaniem.

Nosić okulary

Znaczenie snu sugeruje, że musisz starać się być bardziej obiektywny i nie angażować się za bardzo w  problemy innych ludzi, przyjaciół i rodziny. Sen pokazuje również, że możesz przechodzić przez czas, w którym nie dostrzegasz prawdy, może ktoś przedstawia Ci fałszywą wizję kogoś lub czegoś.

Sen sygnalizuje także Twój rozwój intelektualny i duchowy. Wiedza, którą teraz zdobywasz, będzie fundamentalna dla Twojej przyszłości i postrzegania rzeczy z większą jasnością i racjonalnością.

sen o okularach

Brudne okulary

Sennik sugeruje, że odwracasz się od przykrej prawdy. Czegoś nie chcesz zobaczyć lub w coś uwierzyć, bo obawiasz się tego lub jest to dla Ciebie niewygodne. Taka postawa nikomu nie służy.

Inne znaczenie snu sugeruje, że ktoś ukrywa przed Tobą przykrą prawdę.

Złamane (połamane) okulary

Sen o złamanych lub połamanych okularach zwykle oznacza jakieś niepowodzenie, problemy. Dla osób w związkach może oznaczać jego koniec. Powinieneś zwracać większą uwagę na siebie i swoich bliskich, by zapobiec wypadkom i nieszczęśliwym zdarzeniom.

Potłuczone okulary

Sennik ostrzega, że warto zadbać o zdrowie i dobre samopoczucie. Musisz poczuć się ze sobą dobrze, zadbaj o dobrą kondycję, zmień dietę i odrzuć nałogi i złe nawyki. Twój organizm potrzebuje czasu na odpoczynek i regenerację. 

Porysowane okulary

Sen przestrzega przed kimś nielojalnym, kto jest w Twoim bliskim otoczeniu. Sugeruje też lepsze przyjrzenie się osobom, które uważasz za uczciwe i nieskazitelne. Prawda może okazać się całkiem inna niż myślisz.

Naprawiać okulary

Ten sen pokazuje, że jakiś spór, który trwa od lat, może nagle zostać rozwiązany. Taki obrót spraw przyniesie Ci wiele radości i ulgę, a także wymierne korzyści.

Stracić (zgubić) okulary

Utrata okularów we śnie oznacza istnienie intrygi, kłamstw lub kłótni. Sennik radzi, by zwracać większą uwagę na swoje emocje. Czasami lepiej wycofać się lub w ogóle nie podejmować drażliwych tematów.

Inne znaczenie snu wskazuje, że stąpasz mocno po ziemi, kierujesz się rozumem. Czasami jednak warto dopuścić do głosu intuicję i serce, aby nie żałować pewnych działań.

Szukać okularów

Sen to znak zbliżającego się sukcesu zawodowego. Oznacza, że otrzymasz to do czego dążysz od lat, co uczyni Cię szczęśliwym i stabilnym finansowo oraz da Ci satysfakcję. Rób swoje, a osiągniesz sukces.

Okulary korekcyjne

Jeśli Ty lub ktoś inny we śnie pojawia się w okularach korekcyjnych to oznacza, że nadszedł czas, aby poszerzyć swoją wiedzę.

Jeśli ukochana osoba pojawia się w okularach we śnie, ale w prawdziwym życiu ich nie używa, sen może pokazywać, że Ty i ona ukrywacie jakiś sekret – a to może być szkodliwe dla waszego związku.

Okulary przeciwsłoneczne (ciemne okulary)

Sen o okularach przeciwsłonecznych reprezentuje Twój strach przed przedstawieniem ważnych spraw przyjaciołom lub przed przyznaniem się do czegoś. Sennik twierdzi, że to kamuflaż, próbujesz się jakoś chronić. Zagraj w otwarte karty.

Inne znaczenie snu można odczytać jako znak, że odejdziesz od rutynowych czynności lub jakiś przyzwyczajeń. Zaczniesz szukać nowych sposobów działania, co wyjdzie Ci na dobre.

okulary przeciwsłoneczne sennik

Przezroczyste okulary

To sen, który pokazuje, że jesteś otoczony dobrymi i wiernymi przyjaciółmi. Tacy przyjaciele są zawsze gotowi zrobić wszystko, co w ich mocy, aby Cię chronić i Ci pomóc. Doceń ich.

Dziwne okulary

Sen przestrzega, że możesz zostać zraniony przez ludzi. Nie powinieneś brać sobie tego do serca. Rób swoje i nie wdawaj się w spory.

Podsumowanie : znaczenie snu okulary

 • Widzieć okulary – nadszedł czas, aby zmienić swoje plany
 • Kupować okulary – nie widzisz prawdy, bądź bardziej wnikliwy i bezstronny
 • Dostać okulary – zastanów się jak traktujesz innych
 • Nosić okulary – bądź bardziej obiektywny
 • Brudne okulary – odwracasz się od przykrej prawdy
 • Złamane (połamane) okulary – zapobiegaj wypadkom i nieszczęśliwym zdarzeniom
 • Potłuczone okulary – zadbaj o zdrowie i dobre samopoczucie
 • Porysowane okulary – przyjrzyj się osobom, które uważasz za uczciwe
 • Naprawiać okulary – dawny spór zostanie rozwiązany
 • Stracić (zgubić) okulary – zwracaj większą uwagę na swoje emocje, unikaj intryg
 • Szukać okularów – rób swoje, a osiągniesz sukces
 • Okulary korekcyjne – nadszedł czas, aby poszerzyć swoją wiedzę
 • Okulary przeciwsłoneczne (ciemne okulary) – zagraj w otwarte karty, odejdź od rutyny
 • Przezroczyste okulary – jesteś otoczony wiernymi przyjaciółmi
 • Dziwne okulary – nie wdawaj się w spory

Sen o okularach

Sen o okularach : ogólnie symbol ten może oznaczać, że na jawie odczuwasz wewnętrzny niepokój i mocno skupiasz się na samym sobie, ale nie jest to wcale dla Ciebie dobre.

Sennik mistyczny – okulary

Znaczenie snu okulary
Znaczenie snu okulary

Jeśli we śnie widzisz albo nosisz okulary, oznacza to, że niebawem znajdziesz się w jakiejś trudnej sytuacji i będziesz mieć wrażenie, że prześladuje Cię pech.

Kupowanie okularów to sygnał ostrzegawczy od Twojej podświadomości, byś uważał, z kim nawiązujesz znajomość.

Zgubienie okularów sygnalizuje, że na jawie obawiasz się, że z niczym sobie nie poradzisz jeśli zostaniesz pozbawiony wsparcia życzliwych osób.

Stłuczone okulary to sygnał od Twojej podświadomości, że w jakiejś sytuacji zachowujesz się nieetycznie.

Jeśli śnisz, że nosisz zielone okulary, jest to znak, że Twoje sprawy w najbliższym czasie będą układać się po Twojej myśli, zwłaszcza w sferze zawodowej.

Szkła okularów pojawiające się w Twoim śnie to znak, byś uważał na znajomych, którzy tylko udają, że są Ci życzliwi.

Okulary ochronne to sygnał, byś uważał na znajomych, którzy chcą pożyczyć od Ciebie pieniądze, bo możliwe, że chcą Cię oszukać.

Jeśli we śnie wstydzisz się okularów, jest to znak od Twojej podświadomości, byś spróbował zaakceptować swoje wady, gdyż nie jesteś w stanie osiągnąć perfekcji, o jakiej marzysz.

Jeśli we śnie kobiety pojawiają się okulary ochronne, oznacza to, że jakaś osoba wkrótce namówi ją do czegoś, co kompletnie zrujnuje śniącą.

Okulary
Okulary
5/5 - (1)

Znaczenie snu Okulary

Opisz swój sen związany z symbolem Okulary i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen