Palec

Znaczenie snu palec

Znaczenie snu palec

Jeśli śni Ci się, że masz piękne palce, jest to znak, że niebawem wzbudzisz w kimś pożądanie.

Brudne palce zapowiadają, że wplączesz się w jakąś kłopotliwą sytuację.

Jeśli śnisz, że skaleczyłeś się w palec, jest to znak, że na jawie ktoś plotkuje na Twój temat.

Opatrywanie palca to zapowiedź nieoczekiwanego poprawienia się Twojej sytuacji finansowej dzięki zastrzykowi gotówki, jakiego możesz spodziewać się w najbliższym czasie.

Kiedy śnisz, że oparzyłeś palec, oznacza to, że na jawie masz wokół siebie wiele niemiłych, antypatycznych osób.

Uniesiony palec pojawiający się w Twoim śnie to sygnał ostrzegawczy ze strony Twej podświadomości, byś nie popełnił jakiegoś błędu.

Wyciągnięty palec to dla Ciebie sygnał, że w najbliższym czasie musisz zachować wzmożoną ostrożność we wszystkich sytuacjach.

Odcięty palec zapowiada, że uda Ci się odnieść sukces, ale tylko od warunkiem, że poniesiesz na jego rzecz wiele poświęceń.

Kiedy śnisz, że straciłeś palec, jest to znak, ze jeśli nie zachowasz wzmożonej ostrożności w sprawach finansowych, możesz stracić wszystko, co masz.

Odcisk na palcu sygnalizuje, że na jawie cechujesz się wielkim indywidualizmem.

Jeśli we śnie zaciąłeś się w palec, jest to ostrzeżenie ze strony Twej podświadomości, byś na jawie nie angażował się w rozpuszczanie plotek ani też nie dawał ludziom powodu do tego, by plotkowali na Twój temat.

Palce u nóg pojawiające się w Twoim śnie zapowiadają, że Twoja droga do celu będzie najeżona przeszkodami i pełna rozmaitych utrudnień.

Jeśli śni Ci się duży palec u nogi, jest to znak, że niebawem odbędziesz jakąś daleką podróż.

Kciuk pojawiający się w Twoim śnie zapowiada, że czeka Cię zmienne i niepewne szczęście.

Oceń sennik

Znaczenie snu Palec

Opisz swój sen związany z symbolem Palec

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników.

Opisz swój sen

Ciekawoski zwiazane z sennikiemCzy spanie w samochodzie jest legalne?
Podczas podróży może zdarzyć się, że nie będziemy mieli gdzie spędzić nocy, bo np. nie będzie w pobliżu hotelu lub zabraknie wolnych pokoi. Niektórzy ruszają w podróż przed siebie, bez szczegółowego planowania. Jeśli jesteśmy we własnym samochodzie, możemy się w nim zdrzemnąć


Sen kobiety vs sen mężczyzny
W snach kobiet i mężczyzn pojawia się wiele innych elementów i naukowcy doszli do wniosku, że znacząco różnią się one od siebie. Przyczyny tego są oczywiste, ponieważ zarówno psychika kobiet i mężczyzn, jak i role społeczne, a więc także życie i to, jak wygląda codzienność, są

Dlaczego zapominam sny?
Ernest Hartmann, profesor psychiatrii w Tufts University School of Medicine i dyrektor Centrum Zaburzeń Snu w Newton-Wellesley Hospital, wyjaśnia: ZAPOMNIAMY o prawie wszystkich snach zaraz po przebudzeniu. Nasze zapominanie jest generalnie przypisywane stanom neurochemicznym w mózgu, które wyst