Palić tytoń

Znaczenie snu palić tytoń

Znaczenie snu palić tytoń

Gdy śnisz, że palisz tytoń, jest to znak, że na jawie dręczy Cię wewnętrzny niepokój, jest niezadowolony z siebie w jakimś aspekcie bądź Twoja egzystencja zupełnie Cię nie satysfakcjonuje.

Jeśli palisz tytoń w niedozwolonym miejscu, oznacza to, że za wszelką cenę chcesz osiągnąć coś, co znajduje się kompletnie poza Twoim zasięgiem i Twoje wysiłki są próżne.

Gdy we śnie oferujesz wyroby tytoniowe, jest to znak, że pragniesz zdobyć osobę, która do tej pory nie chciała Ci ulec, bo uniemożliwiały to jej wewnętrzne silne zasady.

Kiedy śnisz, że ktoś częstuje Cię tytoniem albo proponuje Ci kupno wyrobów tytoniowych, zapowiada to, że wkrótce kompletnie stracisz dla kogoś głowę.

Jeśli we śnie widzisz palaczy i sam jesteś palaczem, jest to znak, że nie uda Ci się doświadczyć jakiejś wielkiej przyjemności, na którą liczyłeś, ale sam zmarnujesz tę okazję.

Gdy widzisz palaczy, a sam nie palisz, zapowiada to, że wkrótce ktoś będzie Ci się nachalnie narzucał i będzie to dla Ciebie wielki kłopot.

Oceń sennik

Znaczenie snu Palić tytoń

Opisz swój sen związany z symbolem Palić tytoń

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników.

Opisz swój sen

Ciekawoski zwiazane z sennikiemSny o liczbach
Niełatwo jest interpretować liczby pojawiające się w naszych snach, gdyż ich metaforyka jest dość zawiła i skomplikowana, znacznie bardziej niż w przypadku innych symboli. Często wydaje nam się, że liczby pojawiające się w naszych snach mają nas doprowadzić do wielkiej wygranej w jak


Sny na jawie – czy naprawdę istnieją?
Sen na jawie gotowi jesteśmy brać za zwykłe snucie marzeń i fantazji lub też jakiś dziwny stan, jednak tak naprawdę nie ma w tym niczego niezwykłego, choć bez wątpienia na osobach, którym takie sny się zdarzają, muszą wywierać duże wrażenie. Pojawiają się zwykle wówczas, gdy budz

Jakie sny mają niemowlaki?
Niemowlęta dużo śpią, ich zachowanie podczas snu wskazuje, że mogą też mieć dużo snów. Niemowlęta spędzają połowę snu w fazie REM (cyklu odpowiedzialnym za sny), ale neurolodzy uważają, że służy ona noworodkom i niemowlętom do zupełnie innego celu niż śnienie. Kiedy dzieci s