Palma

Znaczenie snu palma

Znaczenie snu palma

Ogólnie symbol ten może oznaczać, że niebawem zawiedziesz się z jakiegoś powodu na osobie, którą darzysz wielką przyjaźnią.

Jeśli śni Ci się, że widzisz rosnącą palmę, jest to znak, że niebawem spełni się jakieś Twoje życzenie, które żywiłeś od długiego już czasu.

Jeżeli we śnie siedzisz na palmie, sygnalizuje to, że na jawie brakuje Ci spontaniczności i chcesz zaprowadzić w swoim życiu jakieś zmiany, by je urozmaicić.

Gdy we śnie stoisz pod palmą, oznacza to, że dojrzałeś już do podjęcia ważnych decyzji dotyczących zaprowadzenia wielkich zmian w Twoim życiu.

Kiedy śnisz, że widzisz doniczkową palmę, zapowiada to, że jakaś ważna dla Ciebie sprawa nie będzie układać się tak, jak sobie tego życzysz.

Oceń sennik

Znaczenie snu Palma

Opisz swój sen związany z symbolem Palma

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników.

Opisz swój sen

Ciekawoski zwiazane z sennikiemCzym jest psychoanaliza?
Za twórcę psychoanalizy uważa się Zygmunta Freuda, zaś pojęcie to stworzył wraz z Breuerem, współpracując z nim na pewnym etapie swej kariery. Psychoanaliza ma na celu zgłębianie tajników wnętrza człowieka i leczenia problemów, jakie się w nim kryją. Celem takiego działania jest w


Świadome sny
Świadome śnienie to umiejętność bycia świadomym podczas snu. Istnieje wiele różnych technik uzyskiwania świadomych snów. Jeśli chcesz wiedzieć jak śnić świadomie, ten przewodnik poprowadzi Cię krok po kroku przez czynności, które możesz zrobić, aby nauczyć się świadomego śnie

Czy można spać w soczewkach?
Około jedna trzecia wszystkich osób noszących soczewki kontaktowe zasypia bez ich ściągania. Najczęściej budzą się potem z piekącymi oczami. Przyczyną jest zwykle wysuszenie oka, które można załagodzić nawilżającymi kroplami. Niestety, czasami konsekwencje zasypiania w soczewkach mo