Papier

Znaczenie snu papier

Znaczenie snu papier

Ogólnie symbol ten może stanowić dla Ciebie przypomnienie, że na jawie masz jakieś niezałatwione sprawy, z którymi jak najprędzej powinieneś się uporać.

Kolorowy papier pojawiający się w Twoim śnie zapowiada, że niebawem otrzymasz jakąś dobrą wiadomość.

Jeśli śnisz, że trzymasz papier, jest to dla Ciebie zwiastun jakichś kłopotów.

Składanie papieru oznacza, że na jawie przeżywasz jakieś obawy i odczuwasz niepokój z jakiegoś powodu, choć możesz wcale nie zdawać sobie z tego sprawy.

Cięcie papieru to zapowiedź czekającego Cię rozstania z jakąś osobą bądź zerwania jakiejś znajomości.

Gdy we śnie widzisz puste kartki papieru albo arkusze, oznacza to, że wkrótce coś ważnego będzie miało miejsce w Twoim życiu i będzie z tym związany jakiś papier.

Jeśli pokrywasz papier pismem albo malunkami, zapowiada to, ze wkrótce najważniejszą kwestią stanie się dla Ciebie jakaś sprawa z Twego życia osobistego.

Gdy widzisz, jak ktoś pisze lub maluje na papierze, jest to zapowiedź, że wkrótce mocno zaangażujesz się w czyjąś sprawę.

Kiedy śnisz, że widzisz zadrukowane lub zapisane kartki czy arkusze papieru, oznacza to, że będziesz miał do czynienia z wielką ilością korespondencji bez znaczenia.

Pomięty papier oznacza, że niebawem zawiedziesz się na swym bliskim przyjacielu.

Poplamiony papier to znak, że wkrótce padniesz ofiarą jakiegoś podstępu.

Gdy śnisz, że podarłeś lub spaliłeś papier, zapowiada to, że uda ci się sprawnie załatwić jakąś ważną sprawę lub Twoja podświadomość daje Ci znak, byś wykazał się w niej zdecydowaniem.

Jeśli we śnie widzisz zwoje papieru, jest to znak, że jakaś sprawa będzie trwała znacznie dłużej niż sobie tego życzysz.

Biały papier to znak, że jakaś ważna dla Ciebie sprawa będzie miała pomyślny finał.

Kolorowy papier to zapowiedź Twojej przegranej.

Fabryka papieru pojawiająca się w Twoim śnie zapowiada, że uda Ci się odzyskać coś, co jakiś czas temu straciłeś.

5/5 - (1 vote)

1 sen

  1. Olesia

Znaczenie snu Papier

Opisz swój sen związany z symbolem Papier

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników.

Opisz swój sen

Ciekawoski zwiazane z sennikiemCo znaczą liczby pojawiające się w snach?
Zazwyczaj poświęcamy niewielką uwagę liczbom pojawiającym się w naszych snach lub zupełnie nie bierzmy ich pod uwagę przy interpretacji. Jest to jednak z naszej strony wielki błąd, ponieważ liczby są w snach bardzo ważne. Pewna trudność w ich przypadku polega też na tym, że zwykle s


Jakie sny mają niemowlaki?
Niemowlęta dużo śpią, ich zachowanie podczas snu wskazuje, że mogą też mieć dużo snów. Niemowlęta spędzają połowę snu w fazie REM (cyklu odpowiedzialnym za sny), ale neurolodzy uważają, że służy ona noworodkom i niemowlętom do zupełnie innego celu niż śnienie. Kiedy dzieci s

Interpretowanie koszmarów sennych – jak to robić?
Interpretowanie koszmarów sennych niejednokrotnie może być trudniejszą sztuką aniżeli analizowanie snów innego rodzaju. Przede wszystkim musimy pamiętać o tym, żeby nie interpretować ich dosłownie, ponieważ w przeważającej części przypadków są one jedynie metaforą – naszych lę