sennik piersi

Piersi

Pierś symbolizuje matkę, ochronę i miłość. Kobiece piersi reprezentują głównie takie uczucia jak miłość, pożądanie seksualne, macierzyństwo i feminizacja.

Sen o piersiach zapowiada obfitość, szczęście, rozkwit uczuć i sukces zawodowy, ale też pragnienie założenia rodziny lub strach przed tym krokiem.

Sennik piersi

Widzieć piersi

Widzenie piersi we śnie jest zapowiedzią, że będziesz miał wiele pozytywnych zdarzeń w pracy. Jeśli we śnie widzisz piersi o bardzo różnych rozmiarach jest to ostrzeżenie: nie trać czasu z tymi, którzy na to nie zasługują.

Mężczyzna, który śni o piersiach, według Sennika szuka matczynej opieki. Sen może wskazywać także na pożądanie seksualne.

Znaczenie snu o piersiach oznacza macierzyństwo odnoszące się do poczucia ochrony, uczucia przynależności i spokoju. Być może będziesz musiał wyjść z rutyny. Jeśli przeszedłeś przez trudne chwile, powinieneś się odsunąć od tego czym żyjesz teraz.

znaczenie snu piersi

Oprzeć głowę na piersi

Według Sennika poznasz nowych przyjaciół. Będzie to jedna z największych przyjaźni w całym Twoim życiu, trwała, stabilna i szczera. Nie przegap tej okazji.

Dotknąć piersi

Znaczenie snu sugeruje niepokój seksualny. Z jednej strony możesz obawiać się o swoje kontakty z płcią przeciwną i boisz się, że Twoje zachowanie spowoduje nieporozumienia; z drugiej strony, sen odzwierciedla pragnienie seksu.

Pieszczoty piersi

Sen zapowiada miłość i szczęście oraz zachęca Cię do innego sposobu patrzenia na siebie. Pokazuje kim jesteś, czego chcesz i jakie nosisz w sobie uczucia. Pokazuje też to, co chcesz ukryć.

Duże piersi

Widzenie we śnie przesadnie dużych piersi jest oznaką obfitości i dobrobytu. Sen oznacza zdrowie oraz szczęśliwe życie. Znaczenie snu sugeruje też, że Twoje pragnienia zostaną spełnione.

Małe piersi

Sen oznacza, że będziesz miał trudności, ale warto będzie się natrudzić, bo efekt okaże się zadowalający. Nie poddawaj się i dąż do obranego celu.

Piersi o różnych rozmiarach

Znaczenie snu ujawnia, że czujesz, że czegoś Ci brakuje. Jeśli jesteś w związku z kimś, kto nie daje Ci wystarczająco uwagi, uczucia, miłości Sennik sugeruje, że nie warto marnować czasu dla tych, którzy na Ciebie nie zasługują.

Inne znaczenie snu ujawnia, że jakaś sytuacja bardzo Cię martwi. Pamiętaj, że dla każdego problemu istnieje rozwiązanie i musisz stawić czoła problemom z podniesioną głową. Nic nie jest w stanie stanąć Ci na drodze bardziej niż ty sam, Ty jesteś swoim największym wrogiem.

sen o piersiach

Owłosione piersi

Sennik ostrzega, że będziesz musiał walczyć, aby osiągnąć to, czego chcesz. Sen może też być oznaką cech męskich – potrzeby ich posiadania, np. by załatwić jakąś sprawę lub coś osiągnąć.

Brzydkie piersi

Jeśli śnisz o tym, że piersi stają się mniejsze, kurczą się lub stają się brzydkie oznacza to, że możesz być zdenerwowana i zmartwiona z powodu choroby lub zwiększonych wydatków. Może to również oznaczać, że w miłości pojawią się zwroty akcji i możesz być zasmucona odejściem swojego partnera.

Obwisłe piersi

Znaczenie snu zapowiada wizytę krewnego, którego nie widziałeś przez długi czas. Sen o obwisłych piersiach oznacza też, że Twoje ciało jest słabe. Koniecznie zadbaj o siebie. Przeanalizuj dietę i wykonaj kontrolne badania. Może potrzebujesz odpoczynku?

Chore piersi (uraz piersi)

Jeśli widzisz we śnie obrzęk, uraz lub stan zapalny piersi Sennik zaleca, by zadbać o zdrowie, poświęcić więcej czasu na odpoczynek, zmienić dietę albo zacząć prowadzić aktywny styl życia. Warto zająć się zmianami nawyków w całej rodzinie.

Opuchnięte piersi

Jeśli we śnie Twoje piersi są opuchnięte mlekiem, przygotuj się na chwilę dobrobytu w swoim życiu, zwłaszcza w środowisku rodzinnym. Możesz też spodziewać się stabilności ekonomicznej. Jeśli piersi są spuchnięte z powodu choroby, urazu lub wypadku, Sennik zaleca by zadbać o zdrowie swoje i swojej rodziny.

Jeśli śnisz o opuchniętych piersiach i kapiącym mleku oznacza to, że Twoje życie jest szczęśliwe i bogate duchowo. To bardzo dobry sen. Jeśli jesteś kobietą taki sen może również wskazywać na pragnienie pożądania seksualnego lub matczyne pragnienie posiadania dziecka.

Sztuczne piersi

Sennik przestrzega: nie ulegaj złudzeniom. Wygląd nie powinien przesądzać o Twoich wyborach, czy opinii. Ten sen jest wezwaniem, abyś nie dał się ponieść pozorom.

Kilka piersi

Sen, że masz wiele piersi może wskazywać, że masz silne pragnienie posiadania dziecka. Jeśli wpadniesz w panikę podczas snu, zwracaj większą uwagę na zdrowie swoje i swoich bliskich.

Karmić piersią

Sen o karmieniu piersią dziecka jest dobrym znakiem, wskazującym na szczęśliwe życie, spełnienie pragnień i stałe zyski.

Widok matki karmiącej piersią swoje dziecko we śnie jest oznaką radości i spokoju. Jeśli to Ty byłeś karmiony piersią oznacza to, że brakuje Ci bliskości, miłości i odczuwania uczuć. Być może tęsknisz za kimś bliskim.


Podsumowanie znaczenia snu piersi

 • Widzieć piersi – spodziewaj się pozytywnych zdarzeń w pracy
 • Oprzeć głowę na piersi – poznasz nowych, wspaniałych przyjaciół
 • Dotknąć piersi – masz problemy w sferze seksualnej
 • Pieszczoty piersi – spójrz na siebie z innej strony
 • Duże piersi – Twoje pragnienia zostaną spełnione
 • Małe piersi – nie poddawaj się i dąż do celu
 • Piersi o różnych rozmiarach – czujesz, że czegoś Ci brakuje
 • Owłosione piersi – będziesz musiał walczyć, aby osiągnąć cel
 • Brzydkie piersi – coś Cię martwi
 • Obwisłe piersi – spodziewaj się wizyty krewnego, którego dawno nie widziałeś
 • Chore piersi (uraz piersi) – zadbaj o zdrowie, więcej odpoczywaj
 • Opuchnięte piersi – przed Tobą szczęśliwe chwile w gronie rodzinnym
 • Sztuczne piersi – nie ulegaj złudzeniom
 • Kilka piersi – zwracaj większą uwagę na zdrowie
 • Karmić piersią – przed Tobą szczęśliwe życie, spełnienie pragnień

Sennik mistyczny piersi

Ogólnie symbol ten może oznaczać, że na jawie masz jakieś niezaspokojone potrzeby seksualne.

Jeśli we śnie widzisz piękne piersi u kobiety, jest to zapowiedź jakiejś miłej niespodzianki.

Znaczenie snu piersi
Znaczenie snu piersi

Jeżeli widzisz piersi u pięknej dziewczyny, jest to znak, że niebawem spełnią się jakieś Twoje utajnione marzenia.

Gdy widzisz piersi pod ubraniem, oznacza to, że kompletnie stracisz dla kogoś głowę.

Zbyt duże piersi pojawiające się w Twoim śnie to zapowiedź czekającego Cię okresu prosperity.

Małe piersi wróżą dla Ciebie jakieś nieprzyjemności.

Gdy śnisz, że dotykasz piersi, jest to sygnał od Twojej podświadomości, byś nie bał się spełniać swoich marzeń.

Pieszczenie czyichś piersi zapowiada, że uda Ci się wywołać w kimś dobre uczucia.

Zwiotczałe piersi zapowiadają dla Ciebie kłopoty i zmartwienia.

Gdy śnisz, że masz nienaturalnie wielkie piersi, wróży to dla Ciebie pomyślność.

Kiedy śni Ci się, że publicznie pokazujesz piersi, oznacza to, że Twoje uczucie względem jakiejś osoby zostanie odwzajemnione.

Jeśli śnisz, że widzisz dziecko przy piersi, jest to zapowiedź czekającego Cię szczęścia w sprawach osobistych.

Jeżeli we śnie trzymasz dziecko przy piersi, oznacza to, że bardzo tęsknisz za swym rodzinnym domem.

Kiedy we śnie zostałeś zraniony w pierś, oznacza to, że nie uda Ci się zdobyć serca ukochanej osoby.

Znaczenie snu piersi

Piersi
Piersi
5/5 - (4)

2 komentarze

 1. Margo
 2. Marlena

Znaczenie snu Piersi

Opisz swój sen związany z symbolem Piersi i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen