sennik pióra

Pióro, pióra

Pióra we śnie reprezentują sposób, w jaki postrzegamy życie. 

Ten rodzaj snu jest związany z wolnością. Symbolizuje też punkty widzenia w różnych sytuacjach. 

Ci, którzy śnią o piórach, są zazwyczaj bardzo wrażliwymi ludźmi, a rodzina jest ich najważniejszym punktem oparcia. Pióra oznaczają delikatność i lekkość. 

Ten, kto o nich śni, jest zwykle bardzo skrupulatny w swojej pracy, zawsze stara się, aby wypaść jak najlepiej. Jednak często daje się ponieść emocjom przez co wpada w niekorzystne sytuacje. Dlatego zawsze powinieneś starać się znaleźć pokojowe rozwiązanie problemu.

Zwykle ten rodzaj snu sugeruje także, że musisz dokonać ważnych zmian. 

Sennik Pióra

Mieć pióra na sobie

Sen oznacza, że nadejdą duże zmiany. Starasz się uwolnić od wspomnień, które powodują wiele smutku. Nowe romanse wpędzają Cię w poważne tarapaty. Czujesz jednak, że czegoś Ci brakuje. Czy ostatnio nie zapomniałeś o swoich bliskich?

pióra w snach

Pióra w ustach

Trudno Ci wyrazić słowami to co czujesz. Sen może też zapowiadać spotkanie ze szkolnymi przyjaciółmi, na którym będziesz się świetnie bawić. Taka rozrywka jest Ci bardzo potrzebna, ponieważ ostatnio byłeś bardzo zestresowany swoimi obowiązkami.

Pióro do pisania (pisać piórem)

Sennik przewiduje, że będziesz miał dość pewności siebie, aby stawić czoła innym. Zawalczysz o swoje. Nie będziesz bał się zaryzykować, jeśli Twoje dobro będzie zagrożone.

Kurze pióra

Sen oznacza zdenerwowanie. Wkrótce znajdziesz się w bardzo zagmatwanej sytuacji z powodu plotek. 

Inne znaczenie snu mówi, że czujesz się trochę smutny i przytłoczony, że nie możesz nic zrobić w sprawie bliskiej Ci osoby, która jest daleko.

Pawie pióra

Sennik zauważa, że czasami czujesz się bardzo samotny, ponieważ nie przyjmujesz pomocy od innych ludzi, nawet jeśli wiesz, że jej potrzebujesz. Nie przywiązuj tak dużej wagi do pieniędzy – pamiętaj, że rodzina  potrzebuje też czegoś więcej.

Pawie pióra symbolizują nadejście wspaniałych chwil w Twoim życiu. Jeśli chcesz, aby sprawy układały się dobrze, przywiązuj większą wagę do spraw duchowych. 

znaczenie snów pióra

Pióra orła

Sennik stwierdza, że jesteś stworzony do robienia interesów. Jesteś świadomy tego, czego naprawdę chcesz w życiu. Twoja intuicja Cię nie zawodzi. Jesteś  gotowy na nowe wyzwania.

Anielskie pióra

Anielskie pióra w snach przepowiadają, że żyjesz w chwili wielkiej ciszy i spokoju. W biznesie wszystko układa się pomyślnie. Ten sen zwiastuje również, że wreszcie wszystkie problemy dobiegły końca, a lęki i niepewność należą do przeszłości.

Kolory piór

Białe pióra

Jeśli śniłeś o białych piórach oznacza to, że jesteś bardzo silną osobą. Czujesz się zwykle bezpiecznie, bo wierzysz, że wszystko potoczy się po Twojej myśli. Białe pióra we śnie oznaczają też spokój. Być może zbliża się rodzinna wycieczka, która sprawi, że ​​sprawy potoczą się w pozytywny sposób. Nie daj się ponieść negatywnym opiniom osób spoza rodziny czy kręgu przyjaciół.

Znaczenie snu mówi także o potrzebie podejmowania nowych projektów i określania jasnych celów.

Czarne pióra

Sny o czarnych lub ciemnych piórach odnoszą się do życia codziennego i problemów. Sen wzywa, by nie poddawać się i zmierzać w wyznaczonym kierunku.

Jeśli śniłeś o czarnych piórach oznacza to, że nadszedł czas, aby bardzo poważnie potraktować niektóre aspekty Twojego życia. W biznesie zauważysz niekorzystne zmiany. Musisz być bardzo ostrożny w kwestii niepotrzebnych wydatków, ponieważ Twoje finanse mogą znacznie ucierpieć. W pracy rozwiązuj problemy, które wynikają z nieporozumień.

Sennik przewiduje w Twoim życiu osobistym duże zmiany. Zawsze staraj się widzieć pozytywne strony różnych sytuacji, a zobaczysz jak wszystkie drzwi zaczną się otwierać. 

Inne znaczenie snu mówi o tym, że przyjaciel potrzebuje Twojej pomocy, aby przezwyciężyć trudną sytuację rodzinną,

Niebieskie pióra

Znaczenie snu sugeruje, że wspomnienia przychodzą do Ciebie.

​​Niebieski kolor jest związany z czystością, uczciwością intencji i działania, ale jest coś, co bardzo Ci przeszkadza. Przeanalizuj sytuację, a zdasz sobie sprawę, że możesz coś poprawić.

sen o piórach

Czerwone pióra

Kiedy we śnie widzisz czerwone pióra, musisz być bardzo ostrożny. Ktoś robi wszystko, co w jego mocy, abyś źle wypadł w oczach swojego szefa. 

W miłości wszystko idzie bardzo dobrze i czujesz się bardzo szczęśliwy. Sennik twierdzi, że w końcu znalazłeś miłość swojego życia.

Złote pióra

Jeśli w Twoim śnie złote pióra spadają z nieba, oznacza to dostatek i bogactwo, dokonujesz dużych inwestycji, które generują duże dochody, a Twoje finanse będą rosły. 

Jeśli ktoś daje Ci złote pióra, musisz poświęcić trochę czasu na zastanowienie się nad swoją pracą i życiem zawodowym.

Kolorowe pióra

Sen oznacza sukces, radość i pomyślność. Musisz jednak uporządkować wiele rzeczy w domu. Może tu chodzić o remont, ale też o sprawy niematerialne, o które należy zadbać, odnowić, odbudować, np. relacje.

Znaczenie snu: pióra

 • Mieć pióra na sobie – nadejdą duże zmiany
 • Pióra w ustach – trudno Ci wyrazić co czujesz
 • Pióro do pisania (pisać piórem) – odważnie zawalczysz o swoje
 • Kurze pióra – znajdziesz się w trudnej sytuacji
 • Pawie pióra – czujesz się bardzo samotny, przywiązuj większą wagę do spraw duchowych
 • Pióra orła – wiesz co chcesz w życiu osiągnąć
 • Anielskie pióra – wszystkie Twoje problemy dobiegły końca
 • Białe pióra – czujesz się pewnie i spokojnie
 • Czarne pióra – staraj się widzieć pozytywne strony różnych zdarzeń
 • Niebieskie pióra – wspomnienia nie dają Ci spokoju
 • Czerwone pióra – znalazłeś miłość swojego życia
 • Złote pióra – czeka Cię dostatek i bogactwo
 • Kolorowe pióra – uporządkuj sprawy w domu

Pióro, pióra
Pióro, pióra

Sennik mistyczny – pióra

Znaczenie snu pióro
Znaczenie snu pióro

Symbol ten może oznaczać, że na jawie jesteś bardzo próżnym i zarozumiałym człowiekiem.

Gdy we śnie widzisz białe pióro, oznacza to, że wkrótce zostaniesz oczyszczony z zarzutów, którymi bardzo się przejmowałeś.

Czarne pióro zapowiada, że przez dłuższy czas będziesz miał wiele zmartwień i problemów.

Gdy widzisz pióra unoszące się w powietrzu, jest to sygnał od Twojej podświadomości, że niecierpliwie wyczekujesz szczęścia i możesz się przez to bardzo rozczarować.

Jeśli we śnie jesteś przybrany w pióra, oznacza to, że wkrótce czeka Cię ważna podróż.

Kiedy zamiatasz miotłą z piór, zapowiada to dla Ciebie szczęśliwe, harmonijne życie rodzinne.

Jeśli piszesz wiecznym piórem, zwiastuje to dla Ciebie otrzymanie jakieś pozytywnej wiadomości.

Jeżeli we śnie nosisz pióro u kapelusza, oznacza to, że wkrótce Twoja ciekawość odnośnie jakiejś kwestii zostanie zaspokojona.

Pojawiające się w Twoim śnie pierze zwiastuje dla Ciebie jakieś przykre wydarzenia.

Gdy śnisz, że kupujesz pierze, oznacza to, że dobrze rozporządzasz swoimi zasobami.

Oceń sennik

2 komentarze

 1. Lenka
  • Lenka

Znaczenie snu Pióro, pióra

Opisz swój sen związany z symbolem Pióro, pióra i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen