prezydent sennik

Prezydent

Sen o prezydencie, premierze oznacza, że chcesz zdobyć władzę i bogactwo oraz honor i sławę. Może też zapowiadać, że weźmiesz za coś odpowiedzialność.

Sennik Prezydent

Widzieć (zobaczyć) prezydenta

Widzieć we śnie prezydenta kraju, w którym żyjesz jest oznaką spełnienia życzenia. Będziesz szczęśliwszy niż się spodziewałeś.

Sen może też oznaczać, że Twoja sytuacja życiowa się poprawi lub wyzdrowiejesz.

Zdasz egzamin i będziesz ceniony przez swoich ludzi.

Jeśli widziałeś we śnie prezydenta obcego kraju oznacza to, że z łatwością poradzisz sobie ze wszystkimi swoimi sprawami. Znajdziesz to, czego szukasz.

sennik prezydent

Uśmiechnięty prezydent

Jeśli prezydent widziany we śnie jest uśmiechnięty i radosny, jest to oznaką szczęścia i dostatku. Twój los się odmieni. Zadbaj o to, by wykorzystywać nadarzające się okazje.

Obrażony, zły prezydent

Znaczenie snu mówi o Twojej sytuacji życiowej. Oznacza to, że jesteś niezadowolony lub po prostu masz nieuporządkowane sprawy. Jak najszybciej zajmij się porządkami, a Twoje życie zmieni się na lepsze.

Witać się z prezydentem

Sen o uściśnięciu dłoni prezydenta wskazuje, że otrzymasz pomoc i spełnisz swoje pragnienia i ideały. Musisz jednak wykazać się inicjatywą i systematycznością. Nie poddawaj się, a ktoś zauważy, że na czymś Ci naprawdę zależy.

Rozmawiać z prezydentem

Sen oznacza, że praca jest dla Ciebie wszystkim. Dążysz do osiągnięcia sukcesu. Powinieneś jednak znaleźć też czas na inne sfery życia, a przede wszystkim na odpoczynek.

Znaczenie snu zapowiada pozytywne zmiany, zajęcie wyższego stanowiska, łatwiejsze przezwyciężenie trudności.

Jeść kolację, obiad z prezydentem

Poczujesz się doceniony, co doda Ci skrzydeł. Masz szanse rozwijać swoje plany, osiągać cele, dokształcać się, rozwijać umiejętności. Wykorzystaj dobrze ten czas.

Dostać prezent od prezydenta

Sen wskazuje na korzyści. Jeśli inwestowałeś w coś, masz szanse teraz na odebranie zysków. Widoczne efekty może też przynieść Ci inwestowanie w siebie, np. nauka nowych rzeczy, czy dieta.

Dostać dokumenty od prezydenta

Sen o otrzymaniu dokumentów od prezydenta wskazuje, że Twoje wysiłki zostaną docenione i nagrodzone. Dotyczy to przede wszystkim Twojej pracy zawodowej, ale też możesz liczyć na uznanie bliskich.

Być odznaczonym przez prezydenta

Sen informuje, że otrzymasz dobre wieści, awansujesz lub zostaniesz przeniesiony za granicę, aby w pełni pokazać swoje talenty i umiejętności. Nowa sytuacja pozwoli Ci na poprawę sytuacji finansowej, ale też na zmianę swojej sytuacji życiowej, otworzy nowe możliwości rozwoju.

Być Prezydentem

Znaczenie snu sugeruje, że będziesz wiedział jak przezwyciężyć problemy. Podejmiesz też właściwe decyzje.

Sennik mówi też, że spełnisz swoje życzenie. Sen jest również znakiem, że masz duże ambicje.

Andrzej Duda

Sen o prezydencie Andrzeju Dudzie może mieć różne znaczenia i interpretacje, w zależności od indywidualnych doświadczeń i emocji osoby śniącej. Może to symbolizować rządy, autorytet, decyzje, a także nadzieję lub obawy związane z polityką.

Znaczenie snu: prezydent

 • Widzieć (zobaczyć) prezydenta – Twoja sytuacja życiowa się poprawi
 • Uśmiechnięty prezydent – nadchodzą chwile szczęścia i dostatku
 • Obrażony, zły prezydent – uporządkuj swoje sprawy
 • Witać się z prezydentem – otrzymasz pomoc i spełnisz swoje pragnienia
 • Rozmawiać z prezydentem – nadchodzą pozytywne zmiany
 • Jeść kolację, obiad z prezydentem – poczujesz się doceniony
 • Dostać prezent od prezydenta – odbierzesz zyski
 • Dostać dokumenty od prezydenta – Twoje wysiłki zostaną nagrodzone
 • Być odznaczonym przez prezydenta – awansujesz lub zostaniesz przeniesiony za granicę
 • Być Prezydentem – podejmiesz właściwe decyzje
Prezydent
Prezydent

Sennik mistyczny – prezydent

Znaczenie snu prezydent

Znaczenie snu prezydent

Ogółem symbol ten zwiastuje dla Ciebie kłopoty i rozczarowania, jakich możesz spodziewać się już w najbliższym czasie.

Jeśli śnisz, że jesteś prezydentem, jest to znak, że Twoje życie rodzinne stanie się przyczyną Twego wielkiego rozczarowania, bo uświadomisz sobie z całą brutalnością, że istniejąca rzeczywistość znacznie odbiega od Twoich wyobrażeń.

Gdy śni Ci się, że widzisz prezydenta, sygnalizuje to, że na jawie zachowujesz się w sposób, który krzywdzi Twoich bliskich.

Oceń sennik

3 komentarze

 1. Bozena
 2. gotowalm z kims obiad albo jakies jedzenie ktore glownie skladalo sie z kartofli , ciagle chodzilam z tymi kartoflami , na sali miedzy innymi siedzial poprzedni Prezydent i czkal na to jedzenie i bardzo sie niecierpliwi , Bylo to jak na jawiePrezydent

Znaczenie snu Prezydent

Opisz swój sen związany z symbolem Prezydent i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen