sennik prysznic

Prysznic

Sen o kąpieli, oznacza koniec cyklu. Mówi, że musisz oderwać się od tego, co było i otworzyć na nowy etap, który się wyłania. Sen często wskazuje także na konieczność odpoczynku.

Sennik prysznic

Widzieć prysznic (chcieć wziąć prysznic)

Sen mówi o tym że w Twoim życiu zachodzi zmiana, prawdopodobnie z własnej woli i dzięki Twoim staraniom. Może to być na przykład przejście na dietę, zaangażowanie się w ćwiczenia fizyczne lub podjęcie ważnej decyzji. Może też być tak, że sam postanawiasz zwolnić tempo, szukając odpoczynku i relaksu.

Brać prysznic (kąpać się pod prysznicem)

Sen symbolizuje potrzebę wyeliminowania starych uczuć, aby w końcu móc się zrelaksować, odświeżyć umysł. Zwykle jest to emocjonalne lub duchowe oczyszczenie, którego potrzebujesz. 

Ten rodzaj snu ma miejsce, gdy Twoje życie przechodzi lub już przeszło fazę głębokich i znaczących zmian. Stare idee, uczucia, a nawet niektórzy ludzie powstrzymują Cię przed pójściem w nowym kierunku i czujesz, że musisz się oczyścić, a raczej pozbyć się tych czynników hamujących radość. Może być również tak, że jakaś negatywna myśl blokuje Twój umysł.

znaczenie snu prysznic

Widzieć kogoś biorącego prysznic

Sen, że widzisz inną osobę biorącą prysznic oznacza, że ​​miałeś problemy w związku, ale uspokój się, od teraz wszystko się poprawi. Sen uświadamia Ci, że masz pewność siebie i stabilność emocjonalną. Możesz nawet zacząć nowy związek.

Brać z kimś prysznic

Kiedy śnisz, że kąpiesz się z kimś pod prysznicem Sennik przewiduje, że zostaniesz poproszony przez przyjaciela o pomoc. Okaż mu swoje zainteresowanie i troskę.

Inne znaczenie snu może sugerować skrywane uczucia do osoby, z którą się kapiesz.

Uciekać spod prysznica

Kiedy we śnie uciekasz lub przerywasz kąpiel pod prysznicem, prawdopodobnie unikasz pozostawienia przeszłości za sobą. Sennik radzi dobrze zastanowić się nad sensem tego snu. Najwyższa pora otworzyć się na przyszłość i to, co oferuje Ci życie.

Podglądać kogoś pod prysznicem

Sen, że ktoś cię obserwuje podczas kąpieli pod prysznicem to znak, że spotka Cię nieprzyjemna sytuacja, ale doskonale sobie z nią poradzisz. Ktoś wyobraża sobie, że przestraszy lub zaskoczy Cię swoim nastawieniem lub wiadomością, ale myli się.

Jeśli w Twoim śnie ktoś podgląda Ciebie, powinieneś uważać na otaczających się ludzi, bo ktoś może próbować wykorzystać przeciwko Tobie jakieś informacje.

sen o prysznicu

Zimny prysznic

Znaczenie snu można rozumieć jako chęć poświęcenia się dla kogoś lub w imię czegoś. Dobrze zastanów się co chcesz w ten sposób osiągnąć. Czy Ty też będziesz szczęśliwy?

Gorący prysznic

Sen podkreśla potrzebę poszukiwania większej przyjemności, odpoczynku i komfortu. Znajdź więc chwilę tylko dla siebie i zrób coś co sprawi Ci prawdziwą przyjemność i będzie odskocznią od codzienności.

Znaczenie snu: prysznic

  • Widzieć prysznic (chcieć wziąć prysznic) – w Twoim życiu zachodzi zmiana
  • Brać prysznic (kąpać się pod prysznicem) – pozbądź się tego co negatywne
  • Widzieć kogoś biorącego prysznic – Twoje relacje ukochaną osobą poprawią się
  • Brać z kimś prysznic – przyjaciel poprosi Cię o pomoc
  • Uciekać spod prysznica – otwórz się na przyszłość
  • Podglądać kogoś pod prysznicem – spotka Cię nieprzyjemna sytuacja
  • Zimny prysznic – chcesz poświęcić się dla kogoś lub czegoś
  • Gorący prysznic – znajdź chwilę tylko dla siebie
Prysznic
Prysznic

Sen o prysznicy – sennik mistyczny

Znaczenie snu prysznic
Znaczenie snu prysznic

Gdy śnisz, że kąpiesz się pod prysznicem, jest to sygnał od Twojej podświadomości, że na jawie podjąłeś jakąś słuszną decyzję.

Kiedy we śnie kochasz się pod prysznicem, oznacza to, że masz dość monotonii, jaka panuje w Twoim życiu i chcesz je jakoś odmienić, ale na razie brakuje Ci do tego odwagi.

Zimny prysznic zapowiada, że nikt nie doceni Twoich dobrych zamiarów w jakiejś sprawie.

Jeśli śnisz, że bierzesz ciepły prysznic w zimnym pomieszczeniu, jest to dla Ciebie zapowiedź, że  w najbliższym czasie będziesz cieszył się dobrym zdrowiem.

Gdy bierzesz prysznic w towarzystwie innych osób, oznacza to, że wkrótce doświadczysz wielkiej przyjemności.

Oceń sennik

Znaczenie snu Prysznic

Opisz swój sen związany z symbolem Prysznic i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen