sennik rana

Rana

Sen o posiadaniu lub widzeniu ran mówi o tym, że przyciągasz dużo uwagi innych. Czujesz się dobrze we własnej skórze.

Ten sen oznacza również, że przeszedłeś trudny okres. Zaufaj sobie, własnym możliwościom, intuicji, doświadczeniu, ponieważ wiele zależy teraz od Ciebie. Warto też o siebie zadbać.

Sennik rana

Widzieć ranę

Rana we śnie oznacza, że ​​​​przyciągasz czyjąś uwagę, mogą to być nowe początki trwałej znajomości. Sen mówi też, że jest przyjaciel, którego odsunąłeś od siebie i to powoduje u Ciebie lub u niego wiele bólu. Pora odnowić tę znajomość.

Krwawiąca rana

Krew wypływająca z rany oznacza aktywność, życie. Przed Tobą otworzą się nowe możliwości, które sprawią, że będziesz mógł coś zmienić na lepsze.

Jeśli płynąca krew znika lub zastyga oznacza to, że wydasz pieniądze, ale będziesz szczęśliwy.

znaczenie snu rana

Ropa w ranie (ropiejąca rana)

Ten sen pokazuje, że ktoś bliski postawi Cię w trudnej sytuacji. Możesz mieć wrażenie, że wszystko wymyka Ci się spod kontroli. Postaraj się zachować spokój i szukaj rozwiązania tej sytuacji. Może warto się wycofać, a może pozostawić sprawy swojemu biegowi.

Zrywać strup z rany

Znaczenie snu odnosi się do Twojej sytuacji w pracy. Sen może oznaczać, że osiągasz maksymalne wyniki, dajesz z siebie wszystko i więcej dać już nie możesz. Zastanów się, czy nie pracujesz za ciężko. Przemęczenie grozi poważnymi skutkami zdrowotnymi.

Jeśli po ściągnięciu strupa rana krwawi, odniesiesz sukces w pracy, ale jego koszty będą bardzo wysokie.

Jeśli rana nie krwawi lub szybko się goi oznacza to, że przeprosisz współmałżonka lub przyjaciela.

Pojawienie się (otwarcie się) starych ran

Znaczenie snu symbolizuje dawne doświadczenie, przez które poczułeś się zraniony lub niezadowolony z siebie. Sen wraca do tamtych wydarzeń, by pokazać Ci nad czym musisz popracować, by sytuacja się nie powtórzyła.

Opatrywać, leczyć ranę

Sennik zapewnia, że ​​​​będziesz szczęśliwy wracając do osoby, którą kiedyś porzuciłeś. Odnajdziesz znowu spokój.

Inne znaczenie snu mówi o tym, że powinieneś zadbać o siebie i swoich bliskich. To dobry czas na wyjaśnienie nieporozumień i zażegnanie sporów.

Plaster

Plaster we śnie może symbolizować wieści od dawno niewidzianego przyjaciela, który przebywał z dala od Ciebie.

Inne znaczenie snu może zapowiadać pomoc lub ukojenie, pojawienie się czegoś, co spowoduje załagodzenie lub rozwiązanie trudnej sytuacji, zakończenie sporu lub wyjaśnienie czegoś, co bardzo Cię dręczyło.

sen o ranie

Gojąca się rana

​​Gojąca się rana we śnie oznacza, że ​​masz wszystko czego potrzebujesz, aby pokonać trudności, znaleźć właściwe rozwiązania trudnych sytuacji, czy odpowiedzi na pojawiające się pytania. Pobądź chwilę sam ze sobą, odpocznij, a Twoje myśli staną się bardziej klarowne.

Rana na dłoni

Sen o ranie na dłoni pokazuje, że z powodu problemów osobistych, takich jak trauma, poczucie winy lub zdrada, nie możesz komuś przebaczyć lub odnowić z nim relacji. Sennik zaleca, by przeanalizować swoje zachowanie, zanim zaczniesz obwiniać innych. 

Rany na stopach

Ktoś kto ma pieniądze, dojrzy Ciebie. Może to skutkować znaczącymi zmianami w Twoim życiu, zwłaszcza zawodowym.

Jeśli zauważysz we śnie rany na stopie innej osoby, może jej się powieść w pracy, poprawi się jej sytuacja finansowa. Może odbyć się to kosztem Ciebie.

Rana na twarzy

Ktoś Cię obserwuje. Może to być związane z czymś pozytywnym, np. z sympatią i chęcią nawiązania bliższego kontaktu, ale też z negatywnym zachowaniem, np. w celu znalezienia okazji do popsucia Ci planów. Uważnie przyjrzyj się ludziom wokół Ciebie.

Rana na brzuchu

Sennik ostrzega, że nie zauważasz swoich złych uczynków. Jesteś pochłonięty sukcesami i sławą, a to przysłania Ci obraz samego siebie. Pora się zatrzymać i zastanowić nad sobą i nad tym, dokąd chcesz dotrzeć.

Rana na plecach

Jeśli we śnie widziałeś rany na plecach, ktoś wezwie Cię do odpowiedzialności lub zostanie postawiony w trudnej sytuacji z powodu Twojego zachowania. Sennik pragnie zwrócić Twoją uwagę na reakcje i emocje, które Tobą kierują. Zastanów się nad sobą i Twoim wpływem na innych ludzi.

Rany na narządach płciowych

Znaczenie snu mówi, że osoba, która jest Ci bardzo bliska, czeka na Twoją uwagę. Przyjrzyj się uważniej swoim relacjom, czy nie zapominasz o bliskich lub nie lekceważysz ich potrzeb? Warto poświęcić im więcej czasu i uwagi.

Rana na ciele

Jeśli śnisz o ranie na czyimś ciele oznacza to, że masz poczucie empatii. Może to być wezwanie, aby pomóc komuś w potrzebie. Pomoc wzmocni Twoje relacje z tą osobą.

Jeśli rany widzisz na swoim ciele, sen mówi o potrzebie leczenia urazów i traum. Zrób coś, aby wreszcie nie cierpieć. Odejdź od tych, którzy Cię ranią, szukaj pomocy w przepracowaniu dawnych urazów i rozprawieniu się z nimi raz na zawsze.

Wiele ran

Sen, w którym masz wiele ran, oznacza krótkotrwałą miłość. Kochanek nie będzie Ci wierny i szybko ta relacja się zakończy. Sennik ostrzega Cię przed nierozsądnym zachowaniem i rozpaczą, którą zakończy się ta relacja.

Znaczenie snu: rana

 • Widzieć ranę – ​​​​przyciągasz czyjąś uwagę
 • Krwawiąca rana – będziesz szczęśliwy
 • Ropa w ranie (ropiejąca rana) – ktoś bliski postawi Cię w trudnej sytuacji
 • Zrywać strup z rany – dajesz z siebie wszystko
 • Pojawienie się (otwarcie się) starych ran – popracuj nad błędami z przeszłości
 • Opatrywać, leczyć ranę – powinieneś zadbać o siebie i swoich bliskich
 • Plaster – wyjaśni się coś, co bardzo Cię dręczyło
 • Gojąca się rana – ​​masz wszystko czego potrzebujesz, aby pokonać trudności
 • Rana na dłoni – nie możesz komuś czegoś przebaczyć
 • Rany na stopach – komuś poprawi się sytuacja zawodowa
 • Rana na twarzy – ktoś Cię obserwuje
 • Rana na brzuchu – nie zauważasz swoich złych uczynków
 • Rana na plecach – zastanów się nad Twoim wpływem na innych ludzi
 • Rany na narządach płciowych – przyjrzyj się relacjom z bliskimi
 • Rana na ciele – możesz pomóc komuś lub sobie
 • Wiele ran – może pochłonąć Cię krótkotrwały romans
Rana
Rana

Sen o ranie – sennik mistyczny

Znaczenie snu rana
Znaczenie snu rana

Ogólnie symbol ten może stanowić sygnał od Twojej podświadomości, że musisz wyjaśnić coś w swoim życiu lub dokonać jakichś zmian.

Gdy śnisz, że masz ranę, jest to dla Ciebie zapowiedź kłótni w domu lub w pracy.

Jeśli widzisz ranę u kogoś, jest to sygnał od Twojej podświadomości, że na jawie ktoś nie chce, byś osiągnął sukces i jest gotów Ci w tym przeszkodzić.

Jeżeli we śnie opatrujesz ranę, zwiastuje to dla Ciebie powodzenie w sprawach zawodowych.

Kiedy śni Ci się, że zrobiłeś komuś ranę, zapowiada to, że mimowolnie wyrządzisz komuś jakąś krzywdę.

Oceń sennik

3 komentarze

 1. Maja
 2. Ksr

Znaczenie snu Rana

Opisz swój sen związany z symbolem Rana i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen