sennik rekin

Rekin

Sen o rekinie oznacza, że musisz zwracać większą uwagę na swoje działania i stosunek do otoczenia i ludzi wokół siebie. Rekin w Twoim śnie może również symbolizować część Twojej osobowości, której nie chcesz zaakceptować na jawie.

Sennik Rekin

Rekiny mogą reprezentować emocjonalne niepokoje. Mogą również zalecać trzymanie się z dala od skonfliktowanego i niebezpiecznego środowiska. Albo możesz zaatakować, albo możesz zostać przez kogoś zaatakowany.

Sny o rekinach, gdy jesteś w ciąży, symbolizują niepokój. Może to być również sygnał obaw o zachowanie Twojego dziecka.

Sen o rekinie

Widzieć rekina

Jeśli we śnie widziałeś rekina, wkrótce będziesz świadkiem okrucieństwa i udręki na jawie. Widzenie rekina we śnie symbolizuje brutalne zachowanie.

Inne znaczenie snu mówi, że w Twoim życiu jest lub wkrótce się pojawi osoba, która nie bierze pod uwagę Twojej opinii i uczuć, a więc łatwo może Cię zranić.

znaczenie snu rekin

Pływać z rekinami

Jeśli śniłeś o pływaniu z rekinami oznacza to, że masz silną osobowość i możesz przetrwać wszystkie trudy życia. Lubisz silnych, zorientowanych na cel ludzi i bardzo dobrze radzisz sobie z wyzwaniami.

Zbliżający się rekin

Jeśli w Twoim śnie rekin znajduje się bardzo blisko Ciebie oznacza to, że ktoś bliski próbuje na Ciebie wpłynąć i prawdopodobnie zachowuje się bardziej jak rywal niż jak przyjaciel i próbuje Tobą manipulować. Nie pozwalaj na to.

Rekin w basenie (w akwarium)

Sen o rekinie widzianym w basenie lub w akwarium jest manifestacją pożądania. Może być ono kierowane do partnera, ale też do innej osoby. Staraj się panować nad emocjami, bo mogą wpędzić Cię w kłopoty.

Rekin w morzu

Sen symbolizuje strach. Może to być strach przed uczuciem, związkiem, śmiercią, porażką, podjęciem złej decyzji itp. Sennik radzi: porzuć lęki, walcz ze swoimi słabościami. Wątpliwości rozwieje rozmowa z zaufaną osobą.

Rekin w wodzie i krwi (w czerwonej wodzie)

Sen o rekinie w krwistej wodzie oznacza, że ​​musisz dołożyć wszelkich starań, aby uzyskać korzystne wyniki w pracy lub w nauce. To ważne, by się wykazać i pokazać własne możliwości. Skup się i pracuj.

Rekin na niebie

Znaczenie snu wskazuje na postęp w Twoim życiu duchowym.

Może również oznaczać zmartwienia, lęk, trudny okres emocjonalny i problemy w związkach. Miej świadomość, że to okres przejściowy. Działaj rozsądnie i spokojnie, a szybko minie.

Stado rekinów

Sen o kilku rekinach oznacza, że ​​grupa wrogów szykuje się do ataku, co może zrujnować Twoją reputację. Nawet przypadkowy błąd może mieć ogromne znaczenie. Uważaj więc co robisz i mówisz. Bądź konsekwentny. Sennik zapewnia, że ludzie, którzy Cię znają i tak będą Ci ufać.

Młody rekin

Ktoś może wyprowadzić Cię z równowagi. Nie daj się sprowokować. Jeśli masz problem z emocjami, zacznij pracować nad nimi. Szukaj w sobie spokoju i nie poddawaj się złym emocjom.

sen o rekinie

Rekin płynący szybko

Najprawdopodobniej trudno będzie Ci przezwyciężyć jakiś problem. Jeśli zobaczysz rekina zbliżającego się do Ciebie w czystej wodzie, wkrótce otrzymasz pomyślny impuls do rozwoju kariery zawodowej. Sen prosi Cię również, abyś uważał na zazdrosnych ludzi, którzy mogą stanąć między Tobą a Twoim sukcesem.

Uciekać przed rekinem

Sen informuje, że wkładasz mniej wysiłku w swoje obowiązki, mniej się starasz, by rozwiązać problemy lub dbać o innych, czy siebie. Musisz to zmienić i przestać tłumaczyć się ze swojego lenistwa.

Sen często symbolizuje agresję, frustrację i brak równowagi emocjonalnej. Jeśli we śnie uciekasz przed rekinem pod wodą, może to być ostrzeżenie przed wrogami lub trudną sytuacją, z którą musisz się zmierzyć.

Jeśli wody we śnie są wzburzone oznacza to, że masz do czynienia z okresem niezrównoważenia emocjonalnego.

Jeśli uciekłeś przed rekinem, wkrótce znajdziesz rozwiązanie problemu.

Krążące rekiny

Sen o rekinach krążących wokół Ciebie jest interpretowany jako ostrzeżenie przed trudnymi sytuacjami, które pojawią się w Twoim miejscu pracy. Możesz czuć się zestresowany i słaby. Możesz mieć trudności z terminowym przesyłaniem zadań lub możesz stać się zazdrosnym współpracownikiem. Sennik podpowiada, że być może warto zrobić sobie przerwę, wziąć urlop. Pomoże Ci to wrócić na właściwe tory.

Inne znaczenie snu ostrzega Cię przed niebezpieczeństwem. 

Atak rekina

Jeśli śniłeś o atakującym Cię rekinie to znaczy, że na jawie spotka Cię coś nieoczekiwanego. Nagły atak rekina oznacza też niebezpieczeństwo. Podejmij standardowe środki ostrożności i nie zachowuj się bezmyślnie.

Sen o rekinie atakującym innych ludzi sugeruje, że musisz być bardziej wrażliwy i wyrozumiały dla przyjaciół i rodziny. Postaraj się zrozumieć ich punkt widzenia i podejdź do nich w bardziej uprzejmy sposób.

Rekin atakujący inną osobę we śnie wskazuje na problemy zdrowotne. Bycie ostrożnym to wszystko, co możesz zrobić.

Atak rekina na plaży

Jeśli spodziewałeś się ataku we śnie sytuacja, w której obecnie jesteś, jest niekomfortowa i kłopotliwa. Jeśli nie spodziewałeś się, że rekin Cię zaatakuje, najprawdopodobniej nadciąga nieoczekiwane niebezpieczeństwo. Nie ufaj każdemu i unikaj wrogiego środowiska.

Rekin ścigający ofiarę

Sen o rekinie ścigającym swoją ofiarę symbolizuje pożądanie seksualne. Albo odczuwasz do kogoś pożądanie seksualne, albo ktoś pożąda Ciebie. Nadchodzi płomienny romans.

Walczyć z rekinem

Jeśli śniłeś o walce z rekinem, czas zacząć walczyć w prawdziwym życiu. Staw czoła problemom i wierz w swoje zwycięstwo. Pamiętaj, niezależnie od sytuacji, poddanie się nie jest rozwiązaniem. Żaden problem nie jest nie do rozwiązania.

Ugryzienie rekina

Sen wskazuje, że jesteś osobą nieostrożną. Nadszedł czas, aby zająć jasne stanowisko w jakiejś sprawie, wyznaczyć jasne cele życiowe i podjąć działania, aby je osiągnąć.

Rekin gryzący Cię w nogę we śnie to znak, aby podjąć ciężką pracę, a rekin gryzący w rękę to zachęta do rozwinięcia kreatywności.

Przeżyć atak rekina

Znaczenie snu mówi, że na Twojej drodze jest trudna sytuacja. Zachowaj spokój i pracuj ciężej.

Taki sen wskazuje również, że jesteś o krok od pokonania życiowych przeszkód i dlatego powinieneś dalej postępować tak jak do tej pory.

Być rannym w wyniku ataku rekina

Jeśli we śnie widzisz siebie zranionego przez rekina, musisz uważać na rozgrywające się wydarzenia, bo mogą mieć negatywny wpływ na Twoje życie.

Podejmuj własne decyzje i nie ufaj wszystkim. Unikaj niepotrzebnego ryzyka.

Rekin pożerający człowieka

Taki sen może wskazywać, że poczujesz się bezradny i zagubiony. Nie marnuj swojej energii na bezskuteczne działania, wykorzystaj kreatywność i mądrość, aby przezwyciężyć tę sytuację. Nie pozwól, aby okoliczności wywarły głęboki wpływ na Twoją psychikę.

Jeśli zobaczysz we śnie rekina, który Cię pożera, oznacza to, że zbliżają się do Ciebie jakieś nagłe, nieprzewidziane zdarzenia. Uspokój się i pamiętaj, że nie możesz rozwiązać problemu, wywołując panikę. Wszystko, co musisz zrobić, to uzbroić się w cierpliwość i unikać podejmowania impulsywnych decyzji lub działań. 

Rekin zjadający zdobycz

Jeśli śnisz o rekinie zjadającym zdobycz oznacza to, że wkrótce znajdziesz się na rozdrożu i będziesz musiał wybrać między życiem miłosnym a życiem zawodowym. Nie ma się jednak czym martwić. Wszystko, co musisz zrobić, to wnikliwie przeanalizować, czego chcesz.

Złowić rekina

Jeśli śniłeś o złowieniu rekina, wkrótce zidentyfikujesz i rozwiążesz trudny problem. Jednak nie byłoby mądrze siedzieć i czekać, aż przeszkody same znikną. Śmiało zacznij działać.

Zabić rekina

Ten sen wskazuje, że musisz przejąć kontrolę nad swoim życiem i sam podejmować decyzje. Nie pozwól innym wpływać na Twoje wybory, bądź panem własnego życia, kontrolując je.

Sen oznacza też, że masz zamiar przezwyciężyć trudności.

Martwy rekin

Sen o martwym rekinie oznacza, że wkrótce pokonasz wrogów. Może to być ktoś Ci nieznany lub członek Twojej rodziny. 

Inne znaczenie snu mówi, że wkrótce będziesz miał korzyści finansowe i szczęście zapuka do Twoich drzwi.

Sen o martwym rekinie oznacza też, że ​​ktoś  poprowadzi Cię do pokonania wroga lub trudnej sytuacji. 

Zęby rekina

​​Ząb rekina symbolizuje szczęście i fortunę. Jeśli do tej pory los Ci nie sprzyjał, to teraz wszystko się odwróci. Działaj i ciesz się życiem.

Być rekinem

Jeśli śniłeś, że jesteś rekinem, Twoje moralne zachowanie wymaga głębokiej analizy. Może jesteś mściwy, niewrażliwy, a może wykorzystałeś innych ludzi do swoich celów? Staraj się być bardziej wrażliwy i wyrozumiały.

Kolory rekinów

Czarny rekin

Sennik radzi, by przejąć kontrolę nad swoimi emocjami i podejść do sytuacji w bardziej dojrzały sposób.

Takie sny wskazują także na problemy zdrowotne. Ważne jest, aby myśleć pozytywnie i podejmować działania. Dbaj o siebie i członków swojej rodziny, zwłaszcza jeśli bliska Ci osoba jest chora.

Biały rekin

Sen przestrzega, by być ostrożnym w kontaktach z przyjaciółmi. Niektórzy z nich okażą się nieszczerzy. Zachowaj czujność, podejmuj świadome decyzje i nie ujawniaj osobistych tajemnic osobom, co do których nie masz pełnego zaufania.

Niebieski rekin

Znaczenie snu reprezentuje strach. Może on być związany z różnymi dziedzinami życia, np. z pracą, życiem w związku, czy nową życiową sytuacją. Jeśli jest on spowodowany zagrożeniem, czy przemocą, odejdź jak najdalej i jak najszybciej od jego źródła.   

Zielony rekin

Sen zapewnia Cię, że będziesz cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli masz teraz jakieś problemy zdrowotne, to jesteś na dobrej drodze, by je pokonać. Nie możesz jednak zapominać o codziennej dbałości o siebie.

Żółty rekin

Sen kieruje Twoją uwagę na życie duchowe. Nadszedł czas, by się wyciszyć i zrelaksować, zanurzyć we własnych myślach. To dobry czas na zgłębianie wiedzy duchowej i rozwijanie zainteresowań.

Czarny rekin

Sen mówi o zagrożeniach a Sennik przypomina, by zadbać o własne bezpieczeństwo, nie postępować lekkomyślnie. Być może warto zrobić coś, co od dawna było odkładane, ubezpieczyć dom, zrobić badania.

Pomarańczowy rekin

Sen zachęca Cię do korzystania z życia. Może od dawna odkładałeś wymarzoną podróż lub oszczędzałeś na zakup czegoś. To dobra pora, by realizować swoje marzenia i cieszyć się każdą chwilą.

Szary rekin

Znaczenie snu symbolizuje strach. Powinieneś koniecznie się go pozbyć. Życie w ciągłym strachu uniemożliwia Ci normalne funkcjonowanie i jest zagrożeniem dla Twojego zdrowia. Szukaj pomocy, jeśli sam nie możesz poradzić sobie z tą sytuacją.

Kolor oczu rekina

Niebieskie oczy rekina

Niebieskie oczy rekina we śnie reprezentują czystość i inteligencję. Kierujesz się w życiu przede wszystkim rozumem i poczuciem sprawiedliwości. Taka postawa powoduje, że inni postrzegają Cię jako osobę mądrą i prawą.

Zielone oczy rekina

Znaczenie snu symbolizuje mądrość. W codziennym życiu kierujesz się przede wszystkim rozumem. Sennik zachęca Cię, abyś także zaufał czasami własnej intuicji. Kierowanie się sercem też nie jest wyrazem słabości.  

Czarne oczy rekina

Sen jest ostrzeżeniem. Ktoś może chcieć Ci zaszkodzić. Być może Ty sam pakujesz się w jakieś problemy. Dobrze zastanów się co robisz i w jakim towarzystwie.

Gatunki rekinów

Rekiny piaskowe

Sen wskazuje, że w Twoim życiu pojawi się inteligentna osoba. Będzie ona mieć istotne znaczenie dla Twojej przyszłości, nauki, rozwoju lub kariery zawodowej.

Rekiny tygrysie

Rekiny tygrysie we śnie symbolizują agresywność w miejscu pracy. Ktoś wobec Ciebie może zachowywać się nieodpowiednio lub Ty pokażesz swoje negatywne cechy charakteru. Być może sytuacja ta związana jest z rywalizacją lub zmianami personalnymi. Nie daj się jednak wciągnąć w żadne gry i panuj na emocjami.

Rekiny młoty

Sen o rekinach młotach symbolizuje strach przed bliską osobą, przyjacielem, partnerem życiowym. Jeśli żyjesz obok osoby, której się boisz, jak najszybciej odejdź.

Inne znaczenie snu mówi o tym, że jesteś uparty. Nie zawsze ta cecha charakteru jest przydatna. Zastanów się, kiedy warto ustąpić.

Żarłacze białe

Sen mówi, że w Twoim życiu są ludzie, którzy sprawiają, że czujesz się przestraszony. Nie daj się nikomu zastraszać.  

Sen o żarłaczu białym oznacza także poczucie strachu i zdenerwowania związane z trudną sytuacją. Nie należy jednak wpadać w panikę. Zawsze można znaleźć jakieś rozwiązanie. Szukaj wsparcia u bliskich.

Znaczenie snu: rekin

 • Widzieć rekina – ktoś łatwo może Cię zranić
 • Pływać z rekinami – bardzo dobrze radzisz sobie z wyzwaniami
 • Zbliżający się rekin – ktoś bliski próbuje na Ciebie wpłynąć
 • Rekin w basenie (w akwarium) – panuj nad sobą
 • Rekin w morzu – boisz się czegoś
 • Rekin w wodzie i krwi (w czerwonej wodzie) – pokaż własne możliwości
 • Rekin na niebie – pojawią się troski i zmartwienia
 • Stado rekinów – ​​kilku wrogów szykuje się do ataku
 • Młody rekin – nie daj się sprowokować
 • Rekin płynący szybko – trudno będzie Ci przezwyciężyć jakiś problem
 • Uciekać przed rekinem – wkładaj więcej wysiłku w swoje obowiązki
 • Krążące rekiny – w pracy pojawią się trudności
 • Atak rekina – spotka Cię coś nieoczekiwanego
 • Atak rekina na plaży – jesteś w kłopotliwej sytuacji
 • Rekin ścigający ofiarę – bardzo kogoś pożądasz
 • Walczyć z rekinem – czas zacząć walczyć
 • Ugryzienie rekina – wyznacz jasne cele
 • Przeżyć atak rekina – wnet pokonasz przeszkody
 • Być rannym w wyniku ataku rekina – unikaj ryzyka
 • Rekin pożerający człowieka – czujesz się bezradny i zagubiony
 • Rekin zjadający zdobycz – będziesz musiał dokonać wyboru
 • Złowić rekina – rozwiążesz trudny problem
 • Zabić rekina – musisz przejąć kontrolę nad swoim życiem
 • Martwy rekin – pokonasz wrogów
 • Zęby rekina – zaczyna się szczęśliwy okres w Twoim życiu
 • Być rekinem – bądź bardziej wrażliwy i wyrozumiały
 • Czarny rekin – panuj nad emocjami
 • Biały rekin – przyjrzyj się swoim przyjaciołom
 • Niebieski rekin – czegoś lub kogoś się boisz
 • Zielony rekin – będziesz cieszyć się dobrym zdrowiem
 • Żółty rekin – wycisz się i zrelaksuj
 • Czarny rekin – zadbaj o własne bezpieczeństwo
 • Pomarańczowy rekin – korzystaj z życia
 • Szary rekin – pozbądź się poczucia strachu
 • Niebieskie oczy rekina – kierujesz się rozumem i poczuciem sprawiedliwości
 • Zielone oczy rekina – zaufaj czasami własnej intuicji
 • Czarne oczy rekina – ktoś może chcieć Ci zaszkodzić
 • Rekiny piaskowe – ktoś ważny pojawi się w Twoim życiu
 • Rekiny tygrysie – nie bądź agresywny
 • Rekiny młoty – jesteś uparty
 • Żarłacze białe – czujesz się przestraszony
Rekin
Rekin

Sennik mistyczny – rekin

Znaczenie snu rekin
Znaczenie snu rekin

Ogółem symbol ten może stanowi ostrzeżenie ze strony Twej podświadomości, byś miał się na baczności przed osobami, które mogą chcieć wprowadzić Cię w jakimś celu w błąd.

Atakujący rekin pojawiający się w Twoim śnie zapowiada, że niebawem znajdziesz się w trudnej sytuacji i nikt nie udzieli Ci w niej pomocy.

Stado rekinów zapowiada, że oddasz się niskim rozrywkom i staniesz się obiektem ostrej krytyki swojej rodziny.

Rekin ludojad pojawiający się w Twoim śnie sygnalizuje, że w Twym otoczeniu znajduje się jakiś niebezpieczny człowiek, przed którym musisz mieć się na baczności.

Martwy rekin zapowiada, że Twoje życie będzie idealne poukładane.

Oceń sennik

1 sen

 1. Magdalena

Znaczenie snu Rekin

Opisz swój sen związany z symbolem Rekin i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen