ściana sennik

Ściana

Sen o ścianach odnosi się do sposobu podejmowania decyzji. Często zapowiada duże zmiany w różnych sferach życia. Czasami sygnalizuje miłe niespodzianki.

Sennik ściana

Widzieć ścianę

Jeśli widzisz ścianę we śnie oznacza to, że otrzymasz prezent. Od dawna chciałeś czegoś, na co nie było Cię stać. Twój partner lub przyjaciele dowiedzą się o tym i zaskoczą Cię. Będziesz zachwycony.

Mała ściana

Sen o małych ścianach oznacza, że spełnią się Twoje wielkie życzenia. Może dostaniesz prezent od przyjaciela, o którym marzyłeś od dawna, albo pojedziesz na wycieczkę ze swoim partnerem.

znaczenie snu ściana

Duża ściana

Sen o dużych ścianach symbolizuje niematerialne przyjemności. Prawdopodobnie będziesz cieszyć się małymi radościami, które przeżyjesz z przyjaciółmi, partnerem lub rodziną.

Budować ścianę (mur)

Sen, że budujesz mur oznacza, że ktoś Cię skrzywdził lub rozczarował. To doświadczenie nauczyło Cię zachowywać dystans i rzadko pozwalasz ludziom zbliżyć się do siebie. Twoja rodzina lub przyjaciele myślą, że tracisz okazje do szczęścia i spełnienia.

Sen, że inni ludzie budują mur oznacza problem z komunikacją z partnerem lub z przyjaciółmi. Ostatnio dużo się kłócisz i uważasz, że nikt Cię nie rozumie. Czujesz, że nie masz wsparcia. Często szerzysz negatywną energię i dużo narzekasz. Pomyśl o przyczynie takiego zachowania i zacznij pracować nad sobą. Znajdź czas na hobby, zajęcia, które lubisz. Będziesz bardziej zrelaksowany i odetchniesz z ulgą, a i komunikacja z ludźmi będzie przyjemniejsza.

Burzyć ścianę (mur)

Sen symbolizuje uprzedzenia. Jesteś osobą pracowitą i odpowiedzialną. Starasz się być najlepszym pracownikiem, partnerem i przyjacielem. Nie rozumiesz ludzi, którzy nie wiedzą, jak się bronić. Uważasz, że lenistwo jest głównym problemem społeczeństwa, w którym żyjesz. Takie myślenie nie pozwala Ci poszerzać horyzontów. Poruszasz się tylko w ścisłym kręgu ludzi. Dlatego bardzo trudno jest Ci znaleźć nowych przyjaciół lub dopasować się do nowych wymagań czy środowiska. Jeśli śnisz, że inni ludzie burzą mur oznacza to, że ukrywasz miłość i boisz się, że ktoś może się o niej dowiedzieć. Nie chcesz, aby inni wiedzieli, kiedy jesteś zakochany, ponieważ myślisz, że potępiliby Cię za to. Zastanów się, czy taka postawa rzeczywiście Ci służy.

Zburzona ściana (mur)

Zburzone ściany we śnie symbolizują ulgę. Znaczenie snu mówi, że rozwiążesz problem, o którym przez długi czas myślałeś, że nie ma rozwiązania. Możesz pogodzić się z kimś lub znaleźć stałą pracę.

Jeśli jesteś sam przez długi czas, zdasz sobie sprawę, że szukasz partnera w niewłaściwych miejscach i że lepiej przestać biec za szczęściem niż pozwolić, by szczęście Cię znalazło.

Jeśli masz długotrwały związek, sen symbolizuje dobre samopoczucie. Nadchodzi okres bardzo korzystny, jeśli chodzi o relacje miłosne. Przestaniesz się kłócić i podejmiesz kompromisy. Przypomnisz sobie, dlaczego byłeś przekonany, że Twój partner jest miłością Twojego życia.

sen o ścianie

Drżąca ściana

Przed Tobą pojawia się konieczność podjęcia odważnej, ale i ryzykownej decyzji. Możesz zdecydować się na opuszczenie partnera, rzucenie pracy lub opuszczenie obecnego miejsca zamieszkania. Taka decyzja jest konsekwencją wieloletniego niezadowolenia z wielu rzeczy. Może obawiasz się, że jesteś na złej drodze i że nie masz odwrotu. Jednak zdasz sobie sprawę, że nie jest za późno na zmiany i że możesz znaleźć sposób, aby być szczęśliwym i zadowolonym.

Inne znaczenie snu zwraca uwagę na to, że osoba, którą kochasz, niszczy własne życie. Próbowałeś jej pomóc, przekonując ją do zmian. Wszystko to jest jednak bezskuteczne. Będziesz musiał to zaakceptować i iść dalej.

Wspinać się po ścianie

Sen oznacza zmartwienia w rodzinie, zwłaszcza z młodzieżą. Twoje zakazy będą miały odwrotny skutek, co spowoduje problemy w domu i w szkole. Poprosisz znajomych o radę, ale Sennik radzi, by uzbroić się w cierpliwość.

Inne znaczenie snu mówi, że pokonasz przeszkody, które wydawały Ci się nie do pokonania. Być może jest tak, że wycofałeś się i postawiłeś mur między sobą a otoczeniem. Jesteś introwertykiem i cieszyłeś się samotnością. Dzięki temu udało Ci się zebrać siły, aby stawić czoła nowym wyzwaniom.

Jeśli widzisz, że ktoś wspina się po ścianach oznacza to, że będziesz pomagać osobie, której nie znasz. Pomoże Ci to zacząć doceniać to co masz.

Takie sny są najczęściej wynikiem uczuć, takich jak zmartwienie, niepewność lub strach o siebie lub innych.

Znaczenie snu: ściana

  • Widzieć ścianę – dostaniesz coś o czym od dawna marzyłeś
  • Mała ściana – spełnią się Twoje wielkie życzenia
  • Duża ściana – przeżyjesz coś miłego
  • Budować ścianę (mur) – zachowujesz dystans
  • Burzyć ścianę (mur) – zastanów się nad swoją postawą i poglądami
  • Zburzona ściana (mur) – rozwiążesz problem, który wydawał się nie do rozwiązania
  • Drżąca ściana – musisz podjąć odważną i ryzykowną decyzję
  • Wspinać się po ścianie – poprosisz znajomych o radę
Ściana
Ściana

Sennik mistyczny – ściana

Znaczenie snu ściana
Znaczenie snu ściana

Ogólnie symbol ten może oznaczać, że na jawie nie jesteś w stanie dostatecznie się rozwijać, ponieważ na drodze do tego stoją jakieś przeszkody, których nie możesz pokonać.

Jeśli śnisz, że malujesz ściany, oznacza to, że wreszcie osiągniesz stabilizację.

Gdy śni Ci się, że wieszasz obrazy na ścianie, zapowiada to dla Ciebie jakieś poważne utrudnienia, którym będziesz musiał stawić czoła.

3/5 - (2)

2 komentarze

  1. MANIA

Znaczenie snu Ściana

Opisz swój sen związany z symbolem Ściana i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen