sennik seks

Seks

Sen o stosunku seksualnym oznacza  pokusę lub potrzebę uczucia. Może symbolizować brak czegoś lub chęć dawania i otrzymywania przyjemności.

Sen o seksie może prowadzić do nieodnalezionych uczuć, tłumionych i ukrytych pragnień, uznawanych powszechnie za wstydliwe, do odczuwania przyjemności i próbowania nowych rzeczy. Może też być związany z innymi dziedzinami życia, w których przeżywasz niepokój, pożądanie, silne emocje, np. w pracy zawodowej.

Sennik seks, sex

Udany seks

Jeśli we śnie miałeś przyjemny stosunek seksualny, sen oznacza spełnienie w miłości na jawie. Może też symbolizować udane projekty zawodowe lub osiągnięcie satysfakcji w jakiejś dziedzinie życia.

Nieudany seks (nieprzyjemny stosunek seksualny)

Jeśli w Twoim śnie stosunek był nieprzyjemny lub niewygodny Sennik radzi, by wybierać odpowiednią osobę na partnera, ale też doceniać siebie, postępować w zgodzie ze sobą. Ważne jest, aby być szczęśliwym.

Zabawki (gadżety) erotyczne

Wykorzystanie erotycznych gadżetów lub strojów we śnie ma związek z Twoim niezadowoleniem, niekoniecznie seksualnym. Sennik zauważa, że być może nie traktujesz seksu poważnie. Uważaj, aby nie skrzywdzić innych ani siebie.

Szukać miejsca do uprawiania seksu

Jeśli szukasz we śnie miejsca do uprawiania seksu poza domem, prawdopodobnie w życiu na jawie szukasz większej intymności, być może chcesz ożywić związek. Sennik radzi, by zainwestować więcej czasu i wysiłku w relacje z partnerem, zainteresować się bardziej jego potrzebami.

Seks w miejscu publicznym

Jeśli we śnie uprawiałeś seks w miejscu publicznym, może to być znak, że mówisz otwarcie innym o swoim życiu prywatnym. Uważaj, bo nie jest to dla Ciebie dobre. Takie zachowanie może Ci zaszkodzić i rodzić niepotrzebne kłopoty.

Seks analny

Sen o seksie analnym zwykle wskazuje na uległość. Takie zachowanie nie jest zwykle pozytywne. Szukaj wsparcia i wyzwolenia się z takiej sytuacji, bez względu na to jakiej dziedziny Twojego życia dotyczy.

Seks oralny

Sen o seksie oralnym może symbolizować zarówno Twoją twórczą energię, jak i brak rozmowy o seksie z Twoim partnerem. Bądź bardziej otwarty i wyrażaj jasno co czujesz i czego potrzebujesz.

Znaczenie snu może symbolizować także chęć dawania i otrzymywania przyjemności.

Rodzice uprawiający seks

Sen, że Twoi rodzice uprawiają seks jest znakiem, że istnieją podobieństwa między związkiem, który mają (lub mieli) a Twoim obecnym związkiem. Zastanów się, czego możesz się od nich nauczyć, by nie powtórzyć tych samych błędów.

Seks z nieznajomym

Seks z kimś nieznajomym jest oznaką niezadowolenia z Twojego związku.

Uprawianie seksu z nieznajomymi oznacza też niepewność związaną z przyszłością i swobodą wyrażania siebie i doświadczania uczuć. Popracuj nad wyrażaniem emocji i swobodnym komunikowaniem się.

Seks z byłym partnerem, chłopakiem (byłą partnerką, dziewczyną)

Sen zwykle pokazuje strach przed wejściem w nowy związek. Być może też ciągle tęsknisz za byłym partnerem lub są między wami niezamknięte sprawy. Pora zostawić przeszłość za sobą, wyjaśnić wszystko co budzi niepokój.

Seks z przyjacielem

Uprawianie seksu z przyjacielem we śnie jest wyrazem Twojego związku z tą osobą, obrazem wzajemnych więzi, którym być może na jawie zaprzeczasz. Może wyrażać zauroczenie fizyczne, ale też podziw.

Seks z szefem

Seks z szefem we śnie wyraża pragnienie władzy i kontroli na jawie. Być może czekasz na awans lub czujesz się niedowartościowany. Czasami sen może przestrzegać Cię, że nadużywasz swojej pozycji wobec innych, np. domowników lub współpracowników. Przemyśl swoje zachowanie wobec innych.

Seks z celebrytą

Uprawianie seksu z celebrytą we śnie to chęć odniesienia sukcesu i zdobycia uznania.  Nie sięgaj po sukces za wszelką cenę, bo odbije się to na Tobie i Twoich bliskich w bardzo niekorzystny sposób. Podążaj do celu uczciwie i planowo.

Seks z wieloma osobami (seks grupowy)

Sennik tłumaczy sen jako wynik braku przyjemności lub braku poczucia erotycznej więzi z Twoim partnerem. Być może Twój partner nie daje Ci tego, czego oczekujesz. Może też brakuje Ci czułości lub okazywania uczuć. Porozmawiaj z nim o tym.

Inni ludzie uprawiający seks

Sen o innych ludziach uprawiających seks pokazuje, że brakuje Ci przygód. Poszukujesz emocji i zabawy. Wszystko to powinno odbywać się w bezpiecznych granicach. Nie narażaj siebie ani innych na ryzyko. Nie narzucaj też innym swojej woli.

Orgazm

Jeśli w snach nie masz orgazmu, może to być znak, że w życiu pojawiła się frustracja. Jeśli miałeś orgazm we śnie, możesz spodziewać się ekscytującego zakończenia czegoś, co robisz na jawie.


Znaczenie snu: seks

 • Udany seks – osiągniesz satysfakcję w jakiejś dziedzinie życia
 • Nieudany seks (nieprzyjemny stosunek seksualny) – postępuj w zgodzie ze sobą, bądź szczęśliwy
 • Zabawki (gadżety) erotyczne – jesteś z czegoś niezadowolony
 • Szukać miejsca do uprawiania seksu chcesz ożywić swój związek
 • Seks w miejscu publicznym – mówisz innym o swoim życiu prywatnym
 • Seks analny – nie bądź uległy
 • Seks oralny – wyrażaj jasno co czujesz i czego potrzebujesz
 • Rodzice uprawiający seks – dokonaj oceny swojego związku
 • Seks z nieznajomym – jesteś niepewny przyszłości
 • Seks z byłym partnerem, chłopakiem (byłą partnerką, dziewczyną) – pora zostawić przeszłość za sobą
 • Seks z przyjacielem – masz silną więź z przyjacielem
 • Seks z szefem – pragniesz władzy i kontroli
 • Seks z celebrytą – chcesz sukcesu i uznania
 • Seks z wieloma osobami (seks grupowy) – porozmawiaj z partnerem o waszym związku
 • Inni ludzie uprawiający seks – brakuje Ci przygód
 • Orgazm – spodziewaj się ekscytującego zakończenia czegoś, co robisz
Seks
Seks
5/5 - (1)

Znaczenie snu Seks

Opisz swój sen związany z symbolem Seks i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen