sennik znak x

Sen o X

Czy śniłeś o literze X lub jakimś innym symbolu, który przypomina tę literę? To powszechny symbol robienia znaków i przekreślania rzeczy. Jeśli śnisz o literze X, może mieć to wiele różnych znaczeń.

Co to znaczy śnić o literze X?

Śnić o napisaniu X na kartce papieru

Może to oznaczać, że nie jesteś zadowolony ze swojej pracy. Możesz podświadomie czuć, że coś jest nie tak.

X jako ocena na kartce

Jeśli śnisz o szkole, na jednym ze swoich testów możesz zobaczyć X. Może to oznaczać, że czujesz się oceniany lub krytykowany przez innych. Może to również znaczyć, że żałujesz swoich decyzji podjętych w przeszłości.

Wypełnianie pól wyboru

Czasami X jest używany do zaznaczania pól wyboru i opcji. Jeśli tak jest w Twoim śnie, prawdopodobnie oznacza to, że badasz swoje możliwości i próbujesz podjąć decyzję.

Oznaczenie miejsca

Często na mapie można zobaczyć znak „X”, który oznacza wybrane miejsce. Dla Ciebie może to oznaczać, że myślisz o celu lub miejscu docelowym – jest coś, do czego dążysz, ale nie masz pewności jak to osiągnąć.

X jako cyfra rzymska

W cyfrach rzymskich litera X jest symbolem liczby 10. Liczba 10 często oznacza rozpoczęcie czegoś nowego i objęcie przywództwa. Jest dziesiątym dniem – na przykład data {październik, dziesiąty dzień miesiąca, dekada}. Zobacz artykuł o znaczeniu liczb w snach.

Znak Stygmatu

Czasami we śnie może pojawić się X na czole lub na dłoni. Może to oznaczać, że ktoś nie jest akceptowany lub że może poczuć się jak wyrzutek. W takiej sytuacji można czuć się innym, napiętnowanym lub wyobcowanym.

Sen o X
Sen o X
Oceń sennik

Znaczenie snu Sen o X

Opisz swój sen związany z symbolem Sen o X

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników.

Opisz swój sen