Sen o papierosie

Sen o papierosie

Sen o papierosie

Papierosy w jakichś kontekstach mogą pojawiać się we śnie zarówno palących, jak i niepalących osób i wersji takich snów może być bardzo wiele.

Jeśli śni nam się, że palimy papierosa, przede wszystkim powinniśmy zwrócić uwagę na to, jakie wywołuje w nas to odczucia, czyli czy czynność ta sprawia nam przyjemność, czy też przeciwnie, jest to dla nas w jakimś sensie niemiłe.

Interpretowanie snów o papierosie

Kiedy papieros pojawia się w naszym śnie, może to stanowić nawiązanie do jakiejś chwilowej przyjemności, która może mieć dla nas złe skutki. Może to też być znak, że na jawie ulegamy jakiejś mrzonce czy też chcemy stłumić w sobie jakieś emocje czy pociąg do czegoś, ale przychodzi nam za to zapłacić.

I wreszcie, papieros może oznaczać dla nas utratę sił witalnych i energii, a także nieopłacalne dla nas działanie, które przyniesie nam straty, ale najprawdopodobniej i tak do niego podejdziemy. Nasza podświadomość poprzez sen o papierosie może dawać nam znak, że nasze plany nie przyniosą nam nic dobrego, dlatego juz teraz powinniśmy je zrewidować, póki jeszcze nie jest na to za późno.

Jeśli śnią nam się palące osoby, które są nam na jawie bliskie lub są naszymi znajomymi, jest to sygnał od naszej podświadomości, że przez osoby te tracimy pieniądze albo źle wpływają one na nasze samopoczucie, odbierając nam energię i osłabiając nas z powodu stresu, jakiego musimy przez nie doświadczać. Gdy śni nam się gasnący papieros, zapowiada to, że uda nam się uwolnić od wykorzystujących nas osób albo czegoś, co wymagało od nas wielkiego zaangażowania, ale nie mieliśmy nic w zamian.

Papieros pojawiający się w naszym śnie może również oznaczać, że na jawie jesteśmy zmęczeni i zdecydowanie potrzebujemy solidnego odpoczynku. W tym kontekście zapalony papieros zapowiada, że już niebawem nasze kłopoty dobiegną końca i wreszcie będziemy mogli odpocząć psychicznie od tego, co nas do tej pory trapiło i nie pozwalało odetchnąć pełną piersią.


Znaczenie snu Sen o papierosie

Opisz swój sen związany z symbolem Sen o papierosie

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników.

Opisz swój sen