sennik sitko

Sitko

Sennik Sitko

Sen o sitku kieruje Twoją uwagę przede wszystkim na sprawy osobiste, związki i pracę. Jest znakiem, że potrafisz odróżniać dobre rzeczy od złych. Przed Tobą także może pojawić się okazja do wyjaśnienia różnych wątpliwości i sytuacji.

Widzieć sitko

Jeśli we śnie widzisz sito, symbolizuje to nieodwzajemnioną miłość. Możesz nie dojść do porozumienia z ukochaną osobą w najbardziej podstawowych sprawach dotyczących wspólnego życia. Zdasz sobie sprawę, że sama miłość nie wystarczy, aby związek lub małżeństwo przetrwało.

Kupić sitko

Sen o kupnie sita oznacza, że zdasz sobie sprawę z tego, że jesteś zbyt miły dla ludzi, którzy na to nie zasłużyli i zdecydujesz się naprawić ten błąd. Nie pozwolisz się już nikomu lekceważyć i poniżać, a nawet podniesiesz poprzeczkę oczekiwań, jeśli chodzi o dobór osób, którym będziesz się zwierzać.

znaczenie snu sitko

Zrobić sitko

Robienie sitka we śnie oznacza zmianę priorytetów. Zrozumiesz, że pogoń za pieniędzmi Cię nie satysfakcjonuje i że jesteś szczęśliwy tylko wtedy, gdy Twoja rodzina jest zadowolona i zdrowa, dlatego więcej uwagi poświęcisz ludziom, których kochasz. Częściej będziesz spotykać się z przyjaciółmi, których zaniedbałeś z powodu pracy. Poświęcisz też trochę czasu sobie i swoim  potrzebom.

Sen, w którym widzisz, jak ktoś robi sito to znak, że przyjaciel, którego nie widziałeś od dawna, może się z Tobą skontaktować. Będziesz zaskoczony i zrozumiesz, że rozstaliście się bez konkretnego powodu. Będziesz zadowolony, że znów jesteście blisko siebie.

Dostać sitko w prezencie

Jeśli śnisz, że ktoś podarował Ci sitko Sennik mówi, że zaniedbałeś rodzinę i przyjaciół. Prawdopodobnie miałeś ostatnio wiele obowiązków i trudno Ci pogodzić życie osobiste z zawodowym. Wkrótce jednak uda Ci się znaleźć czas dla tych, których kochasz. Dobrze go wykorzystaj.

Ukraść sitko

Kradzież sitka we śnie oznacza, że poczujesz się zawstydzony w dużej grupie ludzi. Może podczas spotkania powiesz coś nie tak, albo zachowasz się w nieodpowiedni sposób. Spróbuj od razu wyjaśnić tę sytuację lub obróć ją w żart.

Kiedy śnisz, że ktoś kradnie sitko oznacza to drobne szkody. Coś może się zepsuć, co będzie Cię drogo kosztować. Zaskoczy Cię ta sytuacja, ale dasz radę łatwo z niej wybrnąć.

Dać komuś sitko

Podarowanie komuś sitka we śnie symbolizuje samotność. Jeśli jesteś singlem, nic na razie się nie zmieni w Twoim życiu uczuciowym. Jeśli jesteś w związku, nadszedł czas na szczerą rozmowę z ukochaną osobą.

Sprzedać sitko

Sprzedaż sita we śnie może oznaczać, że pomożesz młodszej osobie. Możesz odrabiać lekcje z dziećmi, pomagać niedoświadczonym kolegom w nauce wykonywania pracy, o którą się ubiegają lub uczyć czegoś kogoś z rodziny.

sen o sitku

Siać przez sitko (używać sitka)

Sen zwraca uwagę na pilnowanie i szanowanie swoich rzeczy. Prawdopodobnie nie zwracasz uwagi na to, komu je pożyczasz i często nie możesz znaleźć tego, czego potrzebujesz.

Inne znaczenie snu o przesiewaniu przez sito ostrzega przed złymi związkami. Twoi współpracownicy, przyjaciele lub partner mogą dzielić włos na czworo i czekać, aż popełnisz błąd. Będziesz musiał uważać na każde wypowiadane słowo, dlatego nie będziesz się dobrze czuł w ich towarzystwie.

Przesiewać mąkę

Sen symbolizuje zamieszanie. Masz do czynienia z rzeczami, których nie mogłeś przewidzieć, więc może to nie być najlepszy moment na podejmowanie decyzji. Musisz dać sobie czas na przemyślenie wszystkiego, a nawet poprosić o radę kogoś, komu ufasz, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Jeśli mąkę przesiewa ktoś inny to znak, że Twój przyjaciel lub kolega poprosi Cię o radę w sprawie nurtującego go od dłuższego czasu problemu. Będziesz potrzebować czasu na zastanowienie się, co mu powiedzieć lub zasugerować.

Owoce lub warzywa na sicie

Sennik stwierdza, że jesteś osobą pragmatyczną. Możesz całkowicie wyłączyć emocje, gdy musisz podjąć ważną decyzję. Niektórzy ludzie uważają, że jesteś bez serca, choć niektóre sytuacje wymagają podejmowania decyzji z zimną krwią. Okaż ludziom czasem więcej pozytywnych emocji.

Jeśli inni mają w sicie warzywa lub owoce to sen oznacza, że dzięki współpracownikom szybko ukończysz jakiś projekt. Ktoś w Twoim zespole wie co w danym momencie należy zrobić, dlatego kieruje wszystkich na właściwe tory.

Mrówki na sitku

Sito pełne mrówek we śnie symbolizuje szkody. Nie marnuj pieniędzy na coś, co nie przyniesie dobrych rezultatów, unikaj nadmiernych wydatków. Pieniądze mogą być potrzebne na naprawy sprzętów lub skutków czyjejś bezmyślności.

Myć sitko

Mycie sitka we śnie oznacza, że jesteś bardzo skrupulatną osobą. Wszystko co robisz musi być zrobione idealnie. Takie podejście zabiera Ci dużo czasu, ale musisz wiedzieć, że najgorzej mają ci, którzy z Tobą współpracują. Prawdopodobnie słyszałeś już od swoich przyjaciół i członków rodziny, że takie zachowanie doprowadza ich do szału.

Jeśli we śnie widzisz jak ktoś myje sito, to jest to zapowiedź współpracy z wymagającą osobą, z kimś kto nie pójdzie na kompromis. Będziesz musiał uzbroić się w cierpliwość, aby ukończyć wspólny projekt.

Płukać sitko wodą

Sennik sugeruje, że marnujesz swój cenny czas na zwracanie uwagi na rzeczy, na które nie masz wpływu. Lepiej byłoby skupić się na czymś, co możesz zmienić i przestań zamiatać problemy pod dywan, ponieważ prędzej czy później może to obrócić się przeciwko Tobie.

Kiedy widzisz, jak ktoś inny płucze sitko oznacza to, że ktoś Cię okłamie. Jednak nie dasz się nabrać.

Zniszczyć sitko

Jeśli śnisz o przypadkowym zniszczeniu sitka oznacza to, że możesz mieć wypadek. Uważaj na siebie.

Jeśli śniłeś o celowym niszczeniu sitka znaczenie snu zdradza, że uważasz, że Twój szef lub członkowie rodziny nie szanują Twojego wysiłku i ciężkiej pracy. W końcu zbierzesz dość odwagi, by powiedzieć im to prosto w twarz.

Jeśli we śnie widzisz jak ktoś inny niszczy sito, pocieszysz ukochaną osobę. Jeśli ktoś robi to celowo oznacza to, że ktoś zakwestionuje Twój autorytet, wiedzę lub doświadczenie. Dotyczy to Twojej pracy zawodowej, w którą zainwestowałeś dużo czasu i wysiłku. Broń swoich racji.

Naprawiać sitko

Sennik ostrzega, że robisz coś, co nie przyniesie oczekiwanych rezultatów. Nadszedł czas, aby zrezygnować z tego pomysłu i poświęcić swoją uwagę bardziej konstruktywnym rzeczom.

Jeśli widzisz, jak ktoś inny naprawia sito, będziesz próbował przekonać ukochaną osobę do rezygnacji z pomysłu, który wydaje się jej dobry. Wierzysz, że przyniesie on więcej szkody niż pożytku lub że osoba, na której Ci zależy, zawiedzie się. Jednak tym razem będziesz musiał pozwolić jej uczyć się na własnych błędach.

Wyrzucić sitko

Według Sennika szanujesz tradycję. Lubisz folklor i zwyczaje, dlatego nie możesz się doczekać kolejnego święta. Być może przypominają Ci o Twoim dzieciństwie, które wspominasz z uśmiechem na twarzy. Warto jednak doceniać również chwile codzienności. Szukaj dobrych chwil w każdym dniu.

Znaczenie snu: sitko

 • Widzieć sitko – doświadczasz nieodwzajemnionej miłości
 • Kupić sitko – nie pozwól się nikomu lekceważyć
 • Zrobić sitko – zmienisz priorytety
 • Dostać sitko w prezencie – zaniedbałeś rodzinę i przyjaciół
 • Ukraść sitko – poczujesz się zawstydzony
 • Dać komuś sitko – czujesz się samotny
 • Sprzedać sitko – pomożesz młodszej osobie
 • Siać przez sitko (używać sitka) – pilnuj swoich rzeczy
 • Przesiewać mąkę – daj sobie czas na przemyślenie wszystkiego
 • Owoce lub warzywa na sicie – okaż czasem więcej pozytywnych emocji
 • Mrówki na sitku – unikaj nadmiernych wydatków
 • Myć sitko – jesteś bardzo skrupulatny, co może innych denerwować
 • Płukać sitko wodą – marnujesz swój czas na rzeczy, na które nie masz wpływu
 • Zniszczyć sitko – uważaj na siebie
 • Naprawiać sitko – coś nie przyniesie oczekiwanych rezultatów
 • Wyrzucić sitko – szanujesz tradycję
Sitko
Sitko
Oceń sennik

Znaczenie snu Sitko

Opisz swój sen związany z symbolem Sitko i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen