sennik skarpetki

Skarpetki

Sen o skarpetkach oznacza, że wkrótce się przeprowadzisz. To także znak pomyślności w pracy, sukcesu zawodowego i spełnienia, zwłaszcza w przypadkach, gdy skarpetki są cienkie, przeznaczone do noszenia ze strojami biznesowymi i towarzyskimi.

Sennik skarpetki

Znaczenie snu o skarpetkach może wiązać się z emocjami i myślami, które zatrzymujesz w sobie. Uważaj, aby te strzeżone uczucia nie szkodziły Twojemu samopoczuciu.

znaczenie snu skarpetki

Widzieć skarpetki

Sen oznacza bezpieczeństwo i zyski finansowe. Czujesz się dobrze w tym miejscu, w którym się znalazłeś. Staraj się utrzymać równowagę i dobre relacje.

Nosić skarpetki (stopy w skarpetkach)

Znaczenie snu jest wyraźną oznaką szczęścia w związku. Dla tych, którzy myślą o ślubie lub wspólnym mieszkaniu, Sennik mówi o tym, że będzie między wami dużo troski, miłości i uczucia.

Jeśli Twoje skarpetki były pocerowane, sen oznacza, że wybierzesz się w podróż. Jeśli we śnie zdjąłeś skarpetki, sen oznacza zmianę adresu. 

Kupować lub sprzedawać skarpetki

Sen, że kupujesz lub sprzedajesz skarpetki to dobry znak, zwłaszcza dla osób, które utrzymują się z handlu. Zapowiada zyski, które przyniosą  spokój i komfort Twojej rodzinie. Kupno lub sprzedaż skarpet to gwarancja sukcesu zawodowego.

kupować skarpetki

Nowe skarpetki

Sen o nowych skarpetkach to znak, żebyś zaczął doceniać to co posiadasz. Warto też częściej okazywać wdzięczność innym.

Dawać lub dostawać skarpetki

Sen zapowiada kłopoty w związkach. Może nawet oznaczać rozstanie. Jeśli chcesz tego, to jest dobry moment, by zakończyć definitywnie relację. Jeśli to Twój partner dąży do rozstania, zastanów się dobrze, czy jest sens namawiać go na zmianę zdania.

Zgubić lub znaleźć skarpetki

Utrata lub znalezienie skarpetek we śnie jest oznaką nowych przyjaźni. Znaczenie snu mówi o tym, że być może stary przyjaciel Cię opuści, ale wiedz, że wkrótce pojawi się nowa, oddana Ci osoba.

Podarte skarpetki (dziurawe, cerowane)

Sen może sugerować problemy finansowe. Zabezpiecz się przed ewentualnymi startami i nie wydawaj nierozważnie pieniędzy.

Inne znaczenie snu może odnosić się do życia rodzinnego i zapowiadać nadchodzące zmiany, np. przyjście na świat dziecka. Pary, które jeszcze nie mają dzieci, ale o tym myślą, mogą zacząć się przygotowywać na ich powitanie. Te, które mają dzieci, będą czuć się spełnionymi rodzicami.

Połatane skarpetki

Sennik stwierdza, że udasz się w podróż, która sprawi, że będziesz zastanawiać się nad tym, gdzie jest Twoje miejsce. Być może znajdziesz wreszcie swoje miejsce na ziemi lub osiądziesz na stałe w wymarzonym zakątku świata.

Brudne skarpetki

Sen o brudnych skarpetkach pokazuje, że nadszedł czas, aby postawić kropkę na „i” i być może zakończyć związek. Bądź szczery i jasno wyraź partnerowi wszystkie swoje żale.

Sen może też oznaczać, że ktoś próbuje Cię oczernić. Uważaj na ludzi, którymi się otaczasz.  

Śnienie o brudnych skarpetkach może być również oznaką poczucia winy.
Prać skarpetki

Przejdziesz przez trudny okres w swoim związku. Być może nawet rozstaniesz się ze swoim partnerem. Sennik przepowiada, że na Twojej drodze wkrótce pojawi się nowa miłość.

Gatunki skarpet

Wełniane skarpetki

Sen wskazuje na dobre relacje w rodzinie, a zwłaszcza relacje małżeńskie. Ciesz się tymi chwilami i zadbaj, by trwały jak najdłużej. Rutyna może popsuć to co osiągnąłeś, bądź więc kreatywny i aktywny.

Cienkie skarpetki

Znaczenie snu sugeruje, że będziesz mieć szczęście we wszelkich sprawach związanych z finansami. Zadbaj więc, by dobrze wykorzystać te chwile. Pomyśl o przyszłości, bo dobra passa nie będzie trwać wiecznie.

Bawełniane skarpetki

Sen wyraża radość z pracy. Być może dotyczy to Twojej pracy zawodowej, a może tej wykonywanej w domu lub traktowanej jako hobby. To duży komfort zajmować się czymś co daje radość, ale nie zaniedbuj innych stron życia.

bawełniane czarne skarpetki

Kolory skarpet

Białe skarpetki

Sen o białych skarpetkach wiąże się z karierą. Radość z pracy na stałe zagości w Twoim życiu. Im cieńsze skarpetki, tym większe zadowolenie z pracy. Sennik radzi, by zadbać o dobrą opinię i zachować odpowiednie relacje w miejscu pracy. Postępowanie w ten sposób może ułatwić Ci osiągnięcie tak upragnionego sukcesu zawodowego.

Sen o białych skarpetkach może również wskazywać, że wszystko, czego teraz pragniesz, to cisza i spokój, ale nie działasz tak, aby osiągnąć ten cel. 

Czarne skarpetki

Ten sen oznacza, że ​​przejdziesz przez trudniejsze chwile. Chociaż nie zawsze jest możliwe uniknięcie trudności, staraj się w takich chwilach być bardziej optymistyczny. 

Kolorowe skarpetki

Sennik radzi: przestań skupiać się na negatywnych aspektach swojego życia i zacznij patrzeć na wydarzenia w bardziej optymistyczny sposób, w końcu nic nie jest tylko białe albo czarne. 

kolorowe skarpetki

Znaczenie snu: skarpetki

 • Widzieć skarpetki – czujesz się dobrze i bezpiecznie
 • Nosić skarpetki (stopy w skarpetkach) – szczęście zagości w Twoim związku
 • Kupować lub sprzedawać skarpetki – spodziewaj się zysków finansowych
 • Nowe skarpetki – zacznij doceniać to co posiadasz
 • Dawać lub dostawać skarpetki – zastanów się nad przyszłością Twojego związku
 • Zgubić lub znaleźć skarpetki – znajdziesz nowego przyjaciela
 • Podarte skarpetki (dziurawe, cerowane) – Twoje życie rodzinne może ulec zmianie
 • Połatane skarpetki – udasz się w ważną podróż
 • Brudne skarpetki – uważaj na ludzi, którymi się otaczasz
 • Prać skarpetki – na Twojej drodze wkrótce pojawi się nowa miłość
 • Wełniane skarpetki – nie popadaj w rutynę
 • Cienkie skarpetki – będziesz mieć w sprawach związanych z finansami
 • Bawełniane skarpetki – będziesz zadowolony ze swojej pracy
 • Białe skarpetki – potrzebujesz ciszy i spokoju
 • Czarne skarpetki – bądź bardziej optymistyczny 
 • Kolorowe skarpetki – przestań skupiać się wyłącznie na negatywnych aspektach życia
Skarpetki
Skarpetki

Sennik mistyczny – skarpetki

Kiedy śni Ci się, że wkładasz nowe skarpetki, jest to znak, że na jawie nosisz się z zamiarem podjęcia jakiejś podróży, ale jednocześnie wzbudza to w Tobie niepokój.

Nieświeże skarpetki to sygnał od Twojej podświadomości, byś na czas podróży dobrze zabezpieczył wszystko, co posiadasz.

Jeśli pierzesz skarpetki, zapowiada to dla Ciebie nieoczekiwany wyjazd.

Dziurawe skarpetki pojawiające się w Twoim śnie to zwiastun czekających Cię niepowodzeń w sferze zawodowej.

Gdy śnisz, że chowasz swoje skarpetki, oznacza to, że na jawie starasz się ukryć przed innymi swą porażkę, której bardzo się wstydzisz.

Niepasujące do siebie skarpetki to sygnał od Twojej podświadomości, że jesteś w stanie wcielić w życie swoje plany, ale musisz się bardzo postarać.

Jeśli śnisz, że kupujesz lub dajesz komuś skarpetki, wieszczy to dla Ciebie powodzenie.

5/5 - (1)

2 komentarze

 1. Maja

Znaczenie snu Skarpetki

Opisz swój sen związany z symbolem Skarpetki i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen