sennik ślub

Ślub

Sen o małżeństwie dla wielu osób wiąże się z czymś dobrym. W rzeczywistości ślub jest jedną z najważniejszych decyzji, jakie każdy może podjąć, oznacza początek nowego okresu w życiu, czas na budowanie rodziny, osiąganie nowych celów.

Sennik ślub

W tym sensie sen o małżeństwie może wskazywać na nowy początek. To oznaka zmian w Twoim życiu. Zmiany te mogą mieć miejsce zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym. Znaczenie snu zależy od tego jaki ślub miałeś, jakie są Twoje doświadczenia.

Ceremonia ślubna oznacza związek dwóch osób,  połączenie dwóch światów. Dzięki temu można łatwiej zrozumieć antagonistyczne kwestie, takie jak rozum i emocje, aktywność i odpoczynek. Sen pokazuje jak potrafisz rozwiązywać konflikty.

Interpretacje snu są zindywidualizowane i mówią więcej o samym śniącym niż o sytuacji, którą sen przedstawia.

Co znaczy ślub w snach?

ślub wesele

Własny ślub

Sen, że poślubiasz kogoś kogo znasz, wskazuje na posiadanie jego cech, najbardziej widocznych, charakterystycznych. Jeśli niszczą Twoje relacje z ludźmi, spróbuj je kontrolować.

Inne znaczenie snu zapowiada ważną zmianę w Twoim życiu.

Miejsce, w którym odbywa się ślub może pokazać Ci dziedzinę życia, która wymaga naprawy. Na przykład, jeśli wesele jest w domu oznacza to, że istnieje problem w sferze rodzinnej, jeśli w kościele – w sferze duchowej, w urzędzie – urzędowej itd.

Ślub własny niechciany

Znaczenie snu zapowiada nowe możliwości. Jakieś zdarzenie pojawi się nagle i odmieni Twoje życie. Przed Tobą nowy, lepszy okres życia.

Ślub z nieznajomym

Sen, że poślubiasz nieznajomego wyraża Twoje niezrównoważone i nieprzewidywalne reakcje emocjonalne na różne sytuacje życiowe. Popracuj nad swoimi emocjami. Szukaj wsparcia specjalistów.

Ślub byłego chłopaka (partnera, z byłym mężem)

Znaczenie snu zapowiada potrzebę podejmowania poważnych decyzji. Postać byłego partnera symbolizuje coś co jest zamknięte, więc musisz szukać zupełnie nowych rozwiązań lub kierunków działania. Miej odwagę dokonać tej zmiany!

ślub byłego partnera

Ślub krewnego (siostry, brata, w rodzinie)

Znaczenie snu pokazuje, że wkrótce w Twoim życiu pojawi się okazja i powinieneś  spokojnie przeanalizować to co Ci niesie. Jeśli byłeś szczęśliwy w małżeństwie, okazja będzie najlepsza z możliwych. Jeśli czujesz się smutny – uważaj, aby nie dać się oszukać.

Udział w ślubie innych ludzi to znak, że życie z nowymi przyjaciółmi będzie korzystne dla Twojej zawodowej przyszłości.

Sen o czyimś małżeństwie oznacza, że będziesz miał szczęście. Aby wszystko się dobrze ułożyło, musisz okazać wytrwałość, walczyć o swoje ideały.

Ślub przyjaciela, przyjaciółki (kolegi, koleżanki)

Sen o ślubie przyjaciela jest bardzo dobrym znakiem, bo zapowiada realizację marzenia. Znaczenie snu sugeruje także, że Ciebie też mogą spotkać szczęśliwe chwile jak te, w których uczestniczysz teraz.

Ślub w kościele (kościelny)

Sen o ślubie kościelnym jest dobrym zwiastunem. Jest to oznaka zaangażowania w życie zawodowe, które oznacza początek nowego etapu. Jeśli we śnie to Ty bierzesz ślub oznacza to, że dokonasz wielkiego postępu. Jeśli jesteś obserwatorem lub gościem, odniesiesz sukces, ale musisz ciężko pracować, aby dostać się tam, gdzie chcesz.

Sennik zapowiada, że w Twoim życiu nadchodzą zmiany w związku z decyzją, którą musisz podjąć. Dotyczyć będą Twojego życia osobistego, co może oznaczać zmianę miejsca zamieszkania, spotkanie z kimś, a nawet narodziny dziecka.

Ślub cywilny

Sen o ślubie cywilnym zapowiada duże zmiany w życiu zawodowym. Może to być nowa praca lub nowy projekt, który przyniesie Ci bezpieczeństwo finansowe.

Ślub odwołany

Sennik zapowiada pojawienie się nowych okazji, z których warto skorzystać. Inne znaczenie snu mówi o tym, że zbyt ulegasz pokusom, żyjesz w oderwaniu od rzeczywistości. Taka postawa szkodzi Tobie, a może nawet bardziej Twoim bliskim. Zastanów się nad swoim zachowaniem i jego skutkami.

Oświadczyny

Sennik zwraca Twoją uwagę na jakieś wydarzenie, powinieneś w pełni się w nie zaangażować. Sen o propozycji małżeństwa wskazuje, że sprawy mogą nie pójść tak dobrze, jak byś sobie tego życzył. Nie popadaj jednak w negatywne emocje i walcz z przeszkodami.

zaproszenie na ślub

Zaproszenie na ślub

Sen wskazuje, że nie jesteś zbyt zaangażowany w rozwiązywanie konfliktów w swoim związku. Działasz pasywnie, boisz się podejmować decyzje. Zmień swoje postępowanie.

Zaproszenie ślubne (zaproszenie na ślub)

Jeśli otrzymałeś we śnie zaproszenie ślubne jest to wskazówka, że Twoje relacje z ludźmi są zadowalające. Jeśli jednak Ty zapraszasz ludzi na ślub jest to czas, aby zatrzymać się i pomyśleć nad tym, jak odnosisz się do innych.

Przerwanie ślubu

Sennik uważa, że decyzja, którą masz zamiar podjąć, będzie miała wpływ na jakieś wydarzenie. Inne znaczenie snu sugeruje, że brakuje Ci wiary w swoje możliwości. Możliwe też, że nie chcesz się angażować w stały związek.

Przyjęcie weselne

Sen o przyjęciu weselnym to dobry znak. Może być związany z Twoją sytuacją emocjonalną. Jeśli jesteś w poważnym związku sen pokazuje, że wróci do niego romantyzm i silne emocje.

Jeśli śnisz o własnym przyjęciu weselnym oznacza to, że jakiś projekt jest bliski ukończenia. Walcz o to czego chcesz i odnieś sukces.

Jeśli przyjęcie weselne jest organizowane przez kogoś Ci bliskiego, rzeczy w Twoim życiu będą się działy szybciej niż myślisz. Nie daj się ponieść emocjom.

Jeśli zostałeś zaproszony na przyjęcie weselne we śnie wskazane jest, abyś nie podejmował zobowiązań, których nie możesz wypełnić, wszystko ma swój czas. Oglądanie lub uczestniczenie w przyjęciu weselnym jest według Sennika znakiem, że nadszedł czas, aby zmienić zawód.

Biała suknia ślubna

Jeśli masz na sobie suknię ślubną oznacza to, że jest coś w Twoim życiu co wymaga uwagi. Jeśli zobaczyłaś sukienkę, jest to ostrzeżenie, aby zwrócić uwagę na to, jak zachowujesz się wobec innych. Jeśli we śnie ktoś inny nosi suknię ślubną oznacza to, że wkrótce zajdą zmiany w Twoim związku z partnerem zawodowym lub w życiu prywatnym.

sen o ślubie

Znacznie snu: ślub (wesele)

 • Własny ślub – nadchodzi ważna zmiana w Twoim życiu
 • Ślub własny niechciany – pojawią się nowe możliwości
 • Ślub z nieznajomym – popracuj nad swoimi emocjami
 • Ślub byłego chłopaka (partnera, z byłym mężem) – podejmij ważną decyzję
 • Ślub krewnego (siostry, brata, w rodzinie) – walczy o swoje ideały
 • Ślub przyjaciela, przyjaciółki (kolegi, koleżanki) – zrealizuje się Twoje marzenie
 • Ślub w kościele (kościelny) – rozpoczynasz nowy etap życia
 • Ślub cywilny – nadejdą zmiany w życiu zawodowym
 • Ślub odwołany – zastanów się nad swoim zachowaniem i jego skutkami
 • Oświadczyny – sprawy mogą nie pójść tak dobrze, jak byś sobie tego życzył
 • Zaproszenie na ślub – boisz się podejmować decyzje
 • Zaproszenie ślubne (zaproszenie na ślub) – zastanów się nad swoimi relacjami z innymi ludźmi
 • Przerwanie ślubu – brakuje Ci wiary w swoje możliwości
 • Przyjęcie weselne – jakiś projekt jest bliski ukończenia
 • Biała suknia ślubna – coś w Twoim życiu wymaga szczególnej uwagi
Ślub
Ślub

Sennik mistyczny – ślub

Kiedy we śnie widzisz czyjś ślub, wieszczy to czyjąś śmierć.

Znaczenie snu ślub
Znaczenie snu ślub

Własny ślub pojawiający się w Twoim śnie zapowiada, że niebawem będziesz miał jakieś kłopoty, ale powinny szybko zniknąć z Twojego życia.

Jeśli śni Ci się, że bierzesz ślub, jest to sygnał od Twojej podświadomości, byś na jawie nie przejmował się zanadto problemami, jakich właśnie doznajesz, bo szybciej niż myślisz staną się one przeszłością.

Gdy asystujesz przy ślubie, zwiastuje to dla Ciebie otrzymanie jakichś pomyślnych wiadomości.

Jeśli śni Ci się, że jesteś świadkiem na ślubie, wieszczy to dla Ciebie awans w pracy.

Jeśli żonatemu mężczyźnie śni się, że jego żona wychodzi za mąż za innego mężczyznę, jest to dla niego zapowiedź utraty żony lub zmiany pracy.

Gdy mężatka śni, że bierze ślub z innym mężczyzną, zapowiada to dla niej rozstanie z mężem lub jego śmierć.

5/5 - (1)

1 sen

 1. ola3105

Znaczenie snu Ślub

Opisz swój sen związany z symbolem Ślub i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen