sennik sól

Sól

Kiedy we śnie widzisz sól, jest to sygnał od Twojej podświadomości, byś na jawie zaczął realizować jakieś swoje zamierzenie lub w inny sposób zaczął aktywnie działać.

Sennik sól

Jeść sól

Jedzenie soli zwiastuje dla Ciebie ubóstwo i wielkie problemy.

Znaczenie snu sól
Znaczenie snu sól

Używać soli

Kiedy śnisz, że używasz soli, zapowiada to, że niebawem w Twoim życiu będzie miało miejsce jakieś ważne, pozytywne wydarzenie.

Solić jedzenie

Jeśli śni Ci się, że solisz potrawę, oznacza to, że w realnym życiu doskwiera Ci monotonia i musisz pozwolić sobie na jakąś zmianę, nawet jeśli wydaje Ci się ona fanaberią.

Jedzenie przesolonej potrawy

Jedzenie przesolonej potrawy oznacza, że musisz przyznać rację komuś, kto miał ją od początku w jakiejś sprawie, a Ty bez sensu upierałeś się przy swoim zdaniu.

Podawać komuś sól

Jeśli śni Ci się, że podajesz komuś sól, zapowiada to dla Ciebie niespodziewaną wizytę jakichś gości.

Rozsypana sól

Rozsypanie soli zapowiada, że wkrótce będziesz się czymś denerwował lub z kimś się kłócił, lecz problemy te nie będą bardzo poważne i szybko przeminą.

Sól
Sól
5/5 - (3)

8 komentarzy

  1. Agnieszka
  2. szczepan
  3. Nadia
  4. Duśka

Znaczenie snu Sól

Opisz swój sen związany z symbolem Sól i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen