sennik spodnie

Spodnie

Sen o spodniach ujawnia prawdziwą naturę człowieka, to co skrywa lub czego pragnie. Odnosi się przede wszystkim do uczuć i pragnień takich jak wstyd, bezpieczeństwo, samoocena, sukces.

Sennik spodnie

Kupować spodnie

Sen o zakupie spodni we śnie odnosi się do nowego etapu życia, np. nowej pracy lub nowego związku. Może też wiązać się ze zmianą nawyków lub miejsca życia.

Nosić spodnie

Jeśli nosiłeś spodnie we śnie, spodziewaj się ślubu lub zaręczyn w rodzinie.

Noszenie spodni reprezentuje także dążenie do władzy i kontroli.

Kiedy kobieta nosi spodnie sen sugeruje, że stara się odgrywać wiodącą rolę i chciałaby skupić się bardziej na swoich „męskich” cechach charakteru w życiu codziennym.

Zdejmować spodnie

Zdejmowanie spodni we śnie oznacza, że nie pozwalasz, by inni wpływali na Twoje decyzje. Może też oznaczać niszczenie swojej reputacji. Może znajdujesz się w trudnej sytuacji i jesteś zmuszony do jakiś zachowań lub działań.Zwykle towarzyszy temu poczucie strachu, pragnienie bezpieczeństwa i stabilności psychicznej.

Zgubić spodnie

Znaczenie snu symbolizuje utratę poczucia bezpieczeństwa. Jeśli uda Ci się szybko znaleźć spodnie, odzyskasz spokój.

Sennik sugeruje też poczucie bólu i wstydu. Dlaczego tak się czujesz? Może powinieneś popracować nad poczuciem własnej wartości lub  rozprawić się z demonami przeszłości.

zgubić spodnie

Spodnie na sznurku (wiszące spodnie)

Widok spodni na sznurku lub w szafie to znak, że otrzymasz zaproszenie na dużą imprezę. Będzie okazja do świętowania w pracy lub w domu, szykuj się!

Złożone spodnie

Sen o złożonych spodniach oznacza, że nadszedł czas, aby realizować swoje pomysły. Być może coś odkładałeś na potem, może o czymś marzyłeś od dawna, a może obawiałeś się ujawnić jakiś własny projekt. Nadszedł wreszcie czas, by odkurzyć pomysły i zabrać się do ich realizacji.

Nowe spodnie

Jeśli nosisz we śnie nowe spodnie Sennik przewiduje, że pojawią się doskonałe możliwości pracy. Być może zmienisz stanowisko lub firmę, a jeśli nie pracujesz, masz okazję znaleźć bardzo korzystną ofertę. 

Sen o nowych spodniach oznacza też, że wiesz jak zyskać posłuch u innych i szacunek. Masz siłę i energię i wszystko co potrzebne, aby odnieść sukces.

Stare spodnie

Znaczenie snu sugeruje, że jesteś zmęczony starymi relacjami. Może czas nieco ożywić znajomości, a może poznać nowych ludzi, wejść w nowe środowisko.

Jeśli w Twoim śnie spodnie były stare i podarte jest to znak, że będziesz miał szczęście w grze.

stare spodnie

Zniszczone spodnie

Czujesz się trochę bezradny, niepewny, masz wrażenie, że inni Cię nie szanują. To Twoje subiektywne odczucia. Powinieneś nabrać pewności siebie. Pokaż innym, że masz swoje pomysły i zdolności.

Spodnie na lewą stronę

Ten sen oznacza, że tracisz siły i nie możesz już więcej pracować lub poświęcać się dla innych. Musi to wreszcie do Ciebie dotrzeć, że Twoje siły są ograniczone.

Inne znaczenie snu sugeruje kłótnie i spory.

Podarte spodnie

Znaczenie snu sugeruje sprzeciw rodziny. Jeśli zamierzasz podzielić się z bliskim jakimiś planami lub decyzjami przygotuj się, że nie zostaną one przyjęte z entuzjazmem. Przygotuj racjonalne argumenty, by przekonać bliskich do swoich planów. 

Inne znaczenie snu sugeruje, że jakieś wydarzenie spowodowało Twoje cierpienie lub obawiasz się, że możesz je wywołać. Możesz mieć poczucie winy. Sen o podartych spodniach oznacza, że ktoś Cię rani i wpędza Cię w kłopoty.

Jeśli we śnie rozdzierasz spodnie oznacza to, że boisz się, że inni będą postrzegać Cię w sposób, jaki nie chcesz być postrzegany. Może obawiasz się wizerunku słabej i niepewnej siebie osoby.

Jeśli we śnie nosiłeś podarte – modne spodnie, znaczenie snu jest inne: jesteś osobą, która ceni wolność i dobrze czuje się w miejscu, w którym żyje.

Zmięte spodnie

Możesz czuć się zagubiony i osłabiony. Jeśli ktoś Cię krzywdzi w jakikolwiek sposób, reaguj. Szukaj pomocy u zaufanych osób lub u specjalistów.

znaczenie snu spodnie

Brudne (poplamione) spodnie

Jeśli we śnie nosisz brudne spodnie, oznacza to, że wyjaśnisz jakieś nieporozumienie. Jest też szansa, że ktoś, kto próbował Ci szkodzić, przeszkadzać, zejdzie Ci z drogi.

Jeśli Twoje spodnie były poplamione oznacza to, że myśli za bardzo Cię pochłaniają, nie możesz się skupić na tym co robisz. Prędzej czy później ktoś to zauważy i możesz wpędzić się w kłopoty.

Jeśli Twoje spodnie są pobrudzone kałem to znak, żewydarzenia lub sytuacje wywołują u Ciebie ogromne emocje. Coś, co zrobiłeś, nie wyszło lub przyniosło nieoczekiwane rezultaty. Teraz czujesz się zawstydzony, a wokół Ciebie utworzyła się ciężka atmosfera. Nie chcesz być odrzucony. Wyjaśnij nieporozumienia i bądź sobą.

Sen o zakrwawionych spodniach oznacza, że tracisz energię, a Twoja rola jest kwestionowana. Poczucie odrzucenia może Cię zniechęcić do działania.

Dużo spodni

Zatrzymałeś się na chwilę. Sen oznacza zawieszenie, stagnację. Pora ruszyć do przodu. Jeśli trzeba, szukaj nowej drogi.

Chodzić bez spodni

Jeśli we śnie czujesz się zawstydzony z powodu swojego stroju sen oznacza, że nie jesteś w stanie zaakceptować swoich słabości. Jeśli natomiast jesteś spokojny, sen wskazuje na wysoką samoocenę, a nawet poczucie wyższości.

rodzaje spodni

Rodzaje spodni

Klasyczne spodnie

Jeśli spodnie są klasyczne, sen jest prawdopodobnie związany z pracą. Oznacza, że czeka Cię wiele pracy. Musisz skupić się na swoich obowiązkach i wytrwale dążyć do celu.

Szerokie spodnie (za duże spodnie)

Sen oznacza, że przechodzisz przez okres, w którym czujesz się niezdolny do stawienia czoła światu. Być może nie lubisz siebie takim, jakim jesteś, ani fizycznie, ani duchowo. Sennik radzi odpoczynek i spojrzenie na siebie i obowiązki z dystansu. Może Ci w tym pomóc przyjaciel.

Obcisłe spodnie

Sen o obcisłych spodniach oznacza, że jesteś trochę zamknięty w sobie, zamknięty także na świat i ludzi, wycofany z życia. Wyjdź z ukrycia i spójrz na to co wokół Ciebie się dzieje z innej perspektywy.

Krótkie spodnie (spodenki)

Sennik sugeruje, że w Twoim związku coś źle się układa. Być może postawiłeś sobie wiele oczekiwań i teraz czujesz się zagubiony i niepewny. Zastanów się nad swoją relacją, porozmawiaj z partnerem, spędź z nim więcej czasu.

Długie spodnie

Znaczenie snu sugeruje, że być może byłeś zbyt odważny lub użyłeś swojej pozycji w niewłaściwy sposób. Nie wycofuj się, ale zwracaj większą uwagę na to co robisz i mówisz, a zrobisz lepsze wrażenie na innych.

Spodnie garniturowe

Sen reprezentują dobre finanse, sukces, określony status społeczny. Masz ugruntowaną pozycję zawodową i społeczną i w najbliższym czasie nic się nie zmieni. Dobrze korzystaj z tego czasu.

spodnie garniturowe

Dżinsy

Sen może oznaczać, że jesteś buntownikiem lub niebieskim ptakiem. Traktujesz życie zbyt lekko.

Inne znaczenie snu może być przestrogą, by zachowywać się bardziej pokornie i okazywać szacunek innym.

Aksamitne spodnie

Jeśli jesteś mężczyzną, sen o aksamitnych spodniach oznacza, że chcesz pokazać innym swój sposób bycia. Jeśli jesteś kobietą, sen reprezentuje poszukiwanie silnego mężczyzny.

Spodnie dresowe

Sen o spodniach dresowych oznacza, że potrzebujesz lekkości, wolności, aby czuć się swobodnie we wszystkich obszarach życia. Pora zmienić styl życia lub odciąć się od osób, które Cię ograniczają.

Skórzane spodnie

Sen o skórzanych spodniach oznacza, że chcesz innych zaskoczyć. Jest też znakiem, że masz wielką chęć nawiązania nowych relacji. Sennik zauważa także, że tego rodzaj snu może sugerować, że chcesz coś ukryć lub zabezpieczyć się przed innymi.

Kwieciste spodnie

Sen o kwiecistych spodniach oznacza, że pragniesz romansu i wolności. Chcesz poczuć się lekko i swobodnie. Zastanów się jednak, czy takim postępowaniem nie przekreślisz czegoś co do tej pory osiągnąłeś. Jeśli jednak tkwisz w toksycznych relacjach, warto je zakończyć.

Spodnie w paski

Ten sen oznacza, że jesteś trochę niepewny. Często zmieniasz zdanie. Pora się zdecydować i trzymać się tego postanowienia. Zastanów się co chcesz osiągnąć, czego potrzebujesz. Planuj i realizuj plan.

Nietypowe spodnie

Sennik sugeruje, że nadchodzi moment odnowy w Twoim życiu. Być może chcesz coś całkowicie zmienić lub marzysz o czymś nietypowym. Będziesz miał więc okazję dokonać tych zmian.

Kolory spodni

kolory spodni

Czarne spodnie

Sny o czarnych spodniach są zwykle wyrazem Twojego smutku, cierpienia. Czasami jet on konieczny, by przeżyć jakieś wydarzenie. Jednak nie może trwać zbyt długo. Szukaj pocieszenia i rozwiązuj kłopotliwe sytuacje najszybciej jak to możliwe.

Czerwone spodnie

Czerwone spodnie wskazują, że jesteś gotowy na realizowanie swoich pasji. Jesteś pełen energii życiowych i seksualnych i chcesz je uzewnętrzniać. Będziesz więc szukać nowych znajomości i rozwijać swoje zainteresowania.

Białe spodnie

Białe spodnie we śnie świadczą o Twojej czystości i mądrości. Będziesz cieszyć się dobrym zdrowiem i kondycją. Przed Tobą dobry czas, bez burzliwych wydarzeń.

Różowe spodnie

Sen o różowych spodniach wskazuje, że potrzebujesz uczucia i ochrony. Możesz szukać go u bliskich lub w nowym związku. Jeśli zawierasz nowe znajomości, najpierw dobrze poznaj osobę, zanim całkiem się przed nią otworzysz.

Znaczenie snu: spodnie

 • Kupować spodnie – zaczynasz nowy etap życia
 • Nosić spodnie – dążysz do posiadania władzy
 • Zdejmować spodnie – pragniesz bezpieczeństwa i stabilności
 • Zgubić spodnie – masz poczucie bólu i wstydu
 • Spodnie na sznurku (wiszące spodnie) – otrzymasz zaproszenie na imprezę
 • Złożone spodnie – nadszedł czas, aby realizować swoje pomysły
 • Nowe spodnie – masz wszystko co potrzebne, aby odnieść sukces
 • Stare spodnie – porapoznać nowych ludzi
 • Zniszczone spodnie – nabierz pewności siebie
 • Spodnie na lewą stronę – pamiętaj, że Twoje siły są ograniczone
 • Podarte spodnie – ktoś Cię rani i wpędza w kłopoty
 • Zmięte spodnie – jeśli ktoś Cię krzywdzi, reaguj
 • Brudne (poplamione) spodnie – wyjaśnisz jakieś nieporozumienie
 • Dużo spodni – pora ruszyć do przodu, szukaj nowej drogi
 • Chodzić bez spodni – nie możeszzaakceptować swoich słabości
 • Klasyczne spodnie – czeka Cię wiele pracy
 • Szerokie spodnie (za duże spodnie) – czujesz się słaby, odpocznij
 • Obcisłe spodnie – wyjdź z ukrycia i spójrz na świat z innej perspektywy
 • Krótkie spodnie (spodenki) – poświęć więcej uwagi swojemu związkowi
 • Długie spodnie – zwracaj większą uwagę na to co robisz i co mówisz
 • Spodnie garniturowe – masz ugruntowaną pozycję zawodową i społeczną
 • Dżinsy – zachowuj się bardziej pokornie i okazuj szacunek innym
 • Aksamitne spodnie – chcesz pokazać innym swój sposób bycia
 • Spodnie dresowe – potrzebujesz wolności
 • Skórzane spodnie – masz chęć nawiązania nowych relacji
 • Kwieciste spodnie – pragniesz romansu i wolności
 • Spodnie w paski – pora się na coś zdecydować
 • Nietypowe spodnie – możesz wiele zmienić w swoim życiu
 • Czarne spodnie – nie trwaj w smutku
 • Czerwone spodnie – jesteś pełen energii życiowych i chcesz je uzewnętrzniać
 • Białe spodnie – przed Tobą dobry czas
 • Różowe spodnie – potrzebujesz uczucia i ochrony

Spodnie
Spodnie

Sennik mistyczny – spodnie

Ogólnie symbol ten może stanowić sygnał od Twojej podświadomości, że na jawie zbyt łatwo ulegasz pozorom i nawet nie chcesz, by się to zmieniło, gdyż tak jest dla Ciebie wygodnie.

Znaczenie snu spodnie
Znaczenie snu spodnie

Jeśli we śnie widzisz spodnie lub je zakładasz, zapowiada to, że w Twoim życiu zagości spokój i wreszcie będziesz mógł poczuć się bezpiecznie.

Kiedy zakładasz spodnie na lewą stronę, jest to znak, że niebawem poczujesz się czymś lub kimś kompletnie zauroczony.

Jeśli we śnie zgubiłeś spodnie, jest to znak, że ktoś będzie z Ciebie bezlitośnie kpił.

Ściąganie spodni to sygnał od Twojej podświadomości, byś na jawie zachowywał wzmożoną ostrożność.

Rozdarte spodnie pojawiające się w Twoim śnie zapowiadają, że okryjesz się hańbą.

Brudne spodnie to zwiastun niemiłego wydarzenia, które niebawem będzie miało miejsce w Twoim życiu.

Dziecięce spodnie na szelkach oznaczają, że otrzymasz jakiś niewielki prezent, ale Twoja radość z niego będzie wielka.

Krótkie spodnie to znak, że będziesz musiał ponieść spore wydatki, których w ogóle nie planowałeś.

5/5 - (1)

1 sen

 1. Jan

Znaczenie snu Spodnie

Opisz swój sen związany z symbolem Spodnie i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen