sennik sprzątanie

Sprzątanie

Sen jest znakiem, że musisz wyeliminować wszystko, co jest niepotrzebne w Twoim życiu.

Sen, w którym sprzątasz dom jest znakiem, że Twoje życie potrzebuje „sprzątania” i wyrzucenia tego, co spowalnia Cię i ogranicza. Powinieneś szukać rzeczy, które prowadzą Cię do przodu. Może potrzebne jest Ci coś nowego, coś co przyniesie Ci radość?

Sennik sprzątanie

Sen o sprzątaniu oznacza, że chcesz pozbyć się rzeczy, które nie są korzystne dla Twojego życia. Sennik radzi: uwierz w siebie i nie goń za tym, co może przynieść Ci problemy.  Znaczenie snu wskazuje, że robisz lub musisz zrobić porządki w swoim życiu. Chodzi o potrzebę usunięcia rzeczy i ludzi, którzy Cię ranią.

Sen wskazuje również, że pozbywasz się rzeczy, które już Ci nie służą. Oznacza to, że sprawnie pokonujesz przeszkody.

Co oznacza sprzątanie w śnie?

znaczenie snu sprzątanie

Sprzątanie domu

Sprzątanie domu we śnie może być ostrzeżeniem, aby zrewidować wyznawane wartości, ponieważ coś jest dla Ciebie szkodliwe.

Sen oznacza, że szukasz czegoś dobrego dla swojego życia i że potrzebujesz nowych rzeczy, które pomogą Ci się doskonalić, np. rozwijać zainteresowania lub karierę zawodową. Musisz jak najszybciej pozbyć się tego, co spowalnia Twoje życie. Złe uczucia muszą zostać odrzucone, aby ustąpić miejsca dobrym, a jeśli masz stare nawyki, zastanów się, czy nadal Ci służą.

Sprzątanie łazienki

Jeśli śniłeś, że sprzątasz łazienkę oznacza to, że marnujesz swoją energię na ludzi i rzeczy, które nie są tego warte. Spróbuj skupić się bardziej na sobie i nie spędzaj czasu z tymi, którzy nie zasługują na Twoją uwagę.

Sen może być również znakiem, że Twoje marzenia i głębsze pragnienia mogą się spełnić. Skorzystaj z okazji!

Sennik radzi: zadbaj o siebie, miej czas na robienie tego, co lubisz i cieszenie się sobą. Sen jest również sygnałem, że jesteś w stanie osiągnąć to co chcesz. Po prostu uwierz i zainwestuj w siebie!

sprzątanie łazienki

Sprzątanie pokoju

Sen oznacza, że wkrótce będziesz miał problem. Ale nie martw się, wszystko zostanie korzystnie rozwiązane, ponieważ masz przyjaciół i rodzinę, którzy Ci pomogą.

Ten sen może również reprezentować sposób, w jaki patrzysz na swoje życie. Zastanów się, czy panuje w nim ład, czy bałagan, czy je sprzątasz co jakiś czas, czy pozostawisz sprawy swojemu biegowi.

Myć okno

Sen, że myjesz okno oznacza, że jesteś wrażliwy na otaczający Cię świat. Jest też ostrzeżeniem, że ktoś będzie chciał wywrzeć na Ciebie wpływ. Są rzeczy, których nie możemy kontrolować, a Ty masz trudności z zaakceptowaniem tego.

Ten sen może też zwracać uwagę na to, byś był bardziej uważny na to, co dzieje się wokół Ciebie, zwłaszcza w Twoim związku.

Sennik sugeruje też, że masz niewielką kontrolę nad swoim życiem. Zanim podejmiesz działania, dobrze przyjrzyj się sytuacji.

myć okno

Myć stół (sprzątanie ze stołu)

Sprzątanie stołu we śnie oznacza, że niektóre rzeczy nie dzieją się zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Jednak Sennik zapewnia, że jesteś w stanie pokonać trudności i  odwrócić los na swoją korzyść.

Czyścić (myć) podłogę

Sennik wskazuje, że musisz przejść przez fazę samodoskonalenia. Oznacza to również, że Twoje największe problemy zostaną rozwiązane, to wróżba szczęścia. Być może musisz lepiej  poznać siebie, aby wiedzieć, jak radzić sobie z różnymi sytuacjami życiowymi. Po prostu idź dalej i nie poddawaj się.

Czyścić piec

Sen, że czyścisz piec może oznaczać Twoje postępy w jakimś planowym działaniu.

Ten sen wskazuje również, że czujesz się gorszy w pewnych sytuacjach. Może to być sygnał, abyś uwierzył w siebie i miał siłę woli, aby osiągnąć to, czego tak bardzo chcesz.

Czyścić (myć) przedmioty

Sen, w którym czyścisz przedmioty oznacza, że chcesz zmienić coś w swoim życiu, zwłaszcza to, co nie działa tak, jak zaplanowałeś. Postaraj się wprowadzić te zmiany tak szybko, jak to możliwe.

Inne znaczenie snu ujawnia, że masz tajemnicę, która Cię ciągle niepokoi. Aby nie pogorszyć sytuacji, wyrzuć ją z siebie.

Czyszczenie antyków lub innych zabytkowych przedmiotów jest zapowiedzią chwil rodzinnego spokoju.

Czyścić (myć, porządkować) lodówkę

Znaczenie snu ostrzega, że robisz coś złego, co może wygenerować problem w przyszłości i skomplikować Twoje życie. Może ktoś Cię do czegoś namawia, a może po prostu postępujesz wbrew sobie. Zmień postępowanie jak najszybciej.

Sprzątać biurko

Znaczenie snu informuje, że złe rzeczy, które dzieją się w tej chwili, zostaną przezwyciężone. Skorzystaj z okazji i odnów swoje życie!

Czyszczenie stołu może również oznaczać wolność. Pozbędziesz się czegoś, co przeszkadza Ci od jakiegoś czasu. Teraz możesz iść swoją drogą!

Znaczenie snu: sprzątanie

 • Sprzątanie domu – chcesz się doskonalić
 • Sprzątanie łazienki – marnujesz swoją energię na ludzi i rzeczy, które nie są tego warte
 • Sprzątanie pokoju – możesz liczyć na przyjaciół i rodzinę
 • Myć okno – nie pozwól sobą manipulować
 • Myć stół (sprzątanie ze stołu) – niektóre rzeczy nie dzieją się zgodnie z Twoimi oczekiwaniami
 • Czyścić (myć) podłogę – Twoje największe problemy zostaną rozwiązane
 • Czyścić piec – uwierz w siebie
 • Czyścić (myć) przedmioty – chcesz zmienić coś w swoim życiu
 • Czyścić (myć, porządkować) lodówkę – zmień swoje postępowanie 
 • Sprzątać biurko – pozbędziesz się czegoś, co przeszkadza Ci od dawna
Sprzątanie
Sprzątanie
5/5 - (1)

2 komentarze

 1. marta

Znaczenie snu Sprzątanie

Opisz swój sen związany z symbolem Sprzątanie i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen