sennik świnia

Świnia

Świnia we śnie reprezentuje dobrobyt i bogactwo. Sen o świni oznacza zwykle, że ​​Twoje życie będzie udane i spokojne. W niektórych przypadkach sen reprezentuje trudności i przeszkody, w innych sygnalizuje, że masz okazję do wielkich osiągnięć.

Sennik świnia

Widzieć świnię

Gdy śnisz o świni jest to znak, że Twoje życie będzie pełne spokoju i sukcesu we wszystkich aspektach. 

Inne znaczenie snu sygnalizuje pojawienie się przeszkód, które trzeba pokonać.

sennik świnia

Mała świnia (prosię)

Znaczenie snu dla kobiety może symbolizować ciążę, dla mężczyzny może wskazywać na wizytę krewnego lub innej ważnej dla Ciebie osoby, której nie widziałeś od dawna.

Sennik przestrzega, że wiele osób będzie miało złe zdanie o Twoim zachowaniu, wiele nie będzie szanować Twoich myśli i działań, będą Cię osądzać jak dziecko. Zastanów się, kiedy tak się dzieje i czy rzeczywiście mają rację.

Gruba świnia

Sen o grubej świni to znak, że odniesiesz wiele korzyści finansowych.  Wykorzystaj każdą nadarzającą się okazję i skup się na życiu zawodowym. 

Gruba świnia symbolizuje bogactwo, a jeśli chcesz życia bez problemów finansowych, powinieneś do niego dążyć bez względu na to, co dzieje się wokół Ciebie. To pozytywna wróżba jest oznaką wielu korzyści finansowych, więc wykorzystaj pojawiające się okazje. Masz duże szanse na zarobienie dużych kwot w branży, w której pracujesz lub do której zamierzasz wejść.

Dużo świń

Sen o wielu świniach może wskazywać na zagmatwaną sytuację w Twoim życiu. Sennik chce Ci uświadomić, abyś brał pod uwagę informacje potrzebne do organizowania się i rozwiązywania problemów bez obaw i bez wahania. 

znaczenie snu świnia

Chrząkanie (kwik) świni

Słyszenie chrząkania świń to znak, że spotkasz się z plotkami. Mogą one dotyczyć Ciebie, ale też bliskich Ci osób. Podejdź do nich z rezerwą i nie daj się wciągnąć w intrygi.

Karmić świnię

Sen oznacza, że ​​wkrótce otrzymasz wiadomość o ciąży w Twojej rodzinie lub w rodzinie bardzo bliskiej przyjaciółki lub przyjaciela. Sen może również wskazywać na dużo zdrowia, a dla kobiet zwykle symbolizuje, że będą miały spokojne i szczęśliwe życie u boku ukochanej osoby.

Ugryzienie świni (gryząca świnia)

Sen pokazuje, że w Twoim życiu zajdą pewne zmiany i powinieneś przygotować się na pozytywne zdarzenia. Coś, czego się nie spodziewałeś, może całkowicie zmienić Twój sposób patrzenia na świat. 

Inne znaczenie snu sugeruje, że powinieneś uważać na trudności finansowe.

Zabić świnię

Zabicie świni we śnie oznacza osiągnięcia w życiu zawodowym, np. otrzymanie pochwały, podwyżki lub awansu. Sennik wskazuje, że masz szanse na rozwój w Twojej lub innej firmie, ale w tej samej branży.

Martwa świnia 

Sennik dostrzega, że jest coś, czego nie lubisz w swoim życiu. Spróbuj zmienić sposób postrzegania rzeczy, a jeśli coś Cię niepokoi, rozwiąż problem raz na zawsze. Nie próbuj zatrzymywać lub odsuwać od siebie tego, co może przynieść Ci szkody emocjonalne lub zawodowe.

Zmiany są częścią naszego życia i są konieczne. Śnienie o martwej świni oznacza, że ​​faza życia minęła, teraz rozpoczynasz nowy cykl. Ta zmiana może być odejściem kogoś, zmianą życia zawodowego lub adresu.

Jeść wieprzowinę, wieprzowina (mięso świni)

Jedzenie wieprzowiny we śnie może oznaczać zmianę w jakiejś dziedzinie życia. Zwykle jest znakiem korzystnej zmiany w życiu miłosnym, może znajdziesz kogoś z kim przeżyjesz prawdziwą miłość.

Przygotowanie, zjedzenie lub podanie wieprzowiny we śnie to także zapowiedź wielkich zysków. 

mała świnia

Pieczeń wieprzowa

Sen o pieczonej wieprzowinie odnosi się do szczęścia rodzinnego, stabilnego związku między członkami rodziny. Ten sen może również być zapowiedzią dobrych chwil w gronie przyjaciół i w związku.

Jeśli we śnie jesz pieczeń, będziesz miał szczęście w miłości i może to być początek trwałego związku. Kupowanie lub podawanie pieczeni oznacza rodzinne radości. Jeśli widziałeś pieczeń na stole, jest to zwiastun nowego związku, przynoszącego szczęście. Jeśli przygotowywałeś pieczeń, dołączysz do grupy, która wyruszy w podróż, co przyniesie Ci znaczące korzyści.

Świnka skarbonka

Sennik stwierdza, że będziesz musiał zarządzać pieniędzmi i podejmować ważne decyzje. Sen jest symbolem odpowiedzialności. Może to wiązać się także z powierzonymi Ci nowymi zadaniami lub funkcjami, np. w pracy.

Kolory świń

Biała świnia

Sen o białej świni to znakomita wróżba wskazująca, że ​​osiągniesz swoje cele. Możesz liczyć na szczęście i sukces. Dostaniesz to, czego szukałeś.

Różowa świnia

Sen o różowej świni oznacza, że będziesz miał szczęście, ale stanie się to z powodu czynników zewnętrznych i dokona w zupełnie nieoczekiwany sposób.

Ten sen jest też wskazówką, że powinieneś być bardziej ostrożny w swoich wyborach, zwłaszcza tych, które zdefiniują osoby, które będą Ci towarzyszyć w życiu. Będzie to czynnik decydujący o osiągnięciu sukcesu zawodowego.

Czarna świnia 

Czarna świnia we śnie wskazuje, że coś stanie na przeszkodzie Twoim planom, co może postawić Cię w niezręcznej sytuacji. Uważaj na swoje nastawienie do innych.

Sen jest też ostrzeżeniem, że chciwość może przeszkodzić w Twoich planach, zwłaszcza jeśli nigdy nie czujesz satysfakcji z tego, co masz.

Znaczenie snu: świnia

 • Widzieć świnię – Twoje życie będzie pełne spokoju
 • Mała świnia (prosię) – odwiedzi Cię ktoś kogo nie widziałeś od dawna
 • Gruba świnia – odniesiesz wiele korzyści finansowych
 • Dużo świń – rozwiązuj problemy bez wahania 
 • Chrząkanie  (kwik) świni – uważaj na plotki
 • Karmić świnię – w Twojej rodzinie pojawi się dziecko
 • Ugryzienie świni (gryząca świnia) – w Twoim życiu zajdą pewne zmiany
 • Zabić świnię – osiągniesz sukces w pracy
 • Martwa świnia – rozpoczynasz nowy cykl
 • Jeść wieprzowinę, wieprzowina (mięso świni) – przed Tobą dobre zmiany
 • Pieczeń wieprzowa – ciesz się szczęściem rodzinnym
 • Świnka skarbonka – będziesz musiał podejmować ważne decyzje
 • Biała świnia – osiągniesz swoje cele
 • Różowa świnia – będziesz miał szczęście
 • Czarna świnia – coś stanie na przeszkodzie Twoim planom

sen o świni

Sen o świni

Świnie są bardzo przyjazne i inteligentne – przychodzą do nas jako posłańcy. Kiedy świnie jawią się nam jako przewodnik duchowy lub zwierzę mocy, są po to, aby wspierać nas na naszych ścieżkach życia.

Świnie mogą przypominać nam o zabawie, ciekawości i przyjaźni, mogą również przypominać, że musimy zwracać większą uwagę na nasze otoczenie i postępowanie.

Co znaczy sen o świni?

Jeśli śnisz o świni pomyśl o swojej pierwszej myśli lub skojarzeniu z tymi zwierzętami. Czy według Ciebie są urocze? Inteligentne? Brudne? Wszystkie te rzeczy pomogą Ci określić znaczenie Twojego snu.

Zastanów się też dokładnie nad innymi elementami snu:

 • Jak się czułeś we śnie?
 • Jakie inne wydarzenia lub symbole były we śnie?
 • Kontekst może odgrywać dużą rolę w określaniu, które możliwe znaczenie najlepiej pasuje do Ciebie i Twojego życia.
znaczenie snu świnia

Oto kilka typowych symbolicznych znaczeń snów o świni:

Dobrobyt i dostatek

śnienie o świni może często symbolizować dostatek, ponieważ w niektórych praktykach zwyczajowo umieszcza się posągi lub symbole świń w domu, aby przyciągnąć bogactwo i dobrobyt.

Uczucia przywiązania, miłości, przyjaźni

świnie mają kolor różowy, który często kojarzy nam się z miłością, atrakcyjnością i uczuciem. Być może pragnąłeś tego w związku.

Inteligencja

świnie są bardzo inteligentnymi stworzeniami, a sen może oznaczać, że zdobyłeś nową wiedzę lub wgląd w daną sprawę.

Nowe początki

sen o prosiaczkach z matką może oznaczać początek czegoś nowego – może będzie to związek, może przedsięwzięcie biznesowe, które masz nadzieję, że się powiedzie i przyniesie zyski. Może również symbolizować Twoje pragnienie bycia wychowywanym lub pielęgnowania kogoś innego, w zależności od kontekstu snu. Jeśli śnisz o prosięciu, możesz również przyjrzeć się znaczeniu snów o dziecku.

Posiadanie świnki domowej

sen o posiadaniu świni jako zwierzaka domowego może oznaczać, że czujesz się odpowiedzialny za kogoś albo lubisz opiekować się innymi.

Poczucie winy, wstydu lub niskie poczucie własnej wartości

Znaczenie snu świnia
Znaczenie snu świnia

zwłaszcza jeśli nie lubisz tych zwierząt lub masz z nimi związane negatywne wspomnienia, może to oznaczać, że nie lubisz siebie i nie cenisz własnej osoby.

„Podkładanie świni”

dla niektórych osób sen może oznaczać, że masz poczucie winy z powodu niewłaściwego postępowania wobec kogoś.

Sennik mistyczny : świnia

 • Gdy we śnie widzisz świnię, jest to znak, że w najbliższym czasie szczęście będzie Ci bardzo mocno sprzyjać, na tyle, że masz szansę na jakąś wygraną.
 • Jeśli śnisz, że boisz się świni, oznacza to, że znacząco różnisz się od swojego otoczenia, ale nie jest to bynajmniej powód, dla którego miałbyś się odeń izolować.
 • Kiedy śnisz, że znajdujesz się pośród świń, jest to sygnał od Twojej podświadomości, że na jawie jesteś bardzo zarozumiały i w ogóle nie widzisz swoich wad, mimo iż masz ich wiele, za to innym chętnie wytykasz ich przywary.
 • Zabicie świni zapowiada, że odniesiesz sukces finansowy, ale odbędzie się to cudzym kosztem i nawet jeśli początkowo będziesz się cieszył, to szybko radość zagłuszą Ci wyrzuty sumienia.
 • Jeśli we śnie jesz mięso świni, zwiastuje to dla Ciebie pomyślność w związku z jakąś sprawą.
 • Tuczna świnia pojawiająca się w Twoim śnie zapowiada dla Ciebie dobrobyt.
 • Wychudzona świnia to znak, że nadchodzą gorsze dla Ciebie czasy.
Świnia
Świnia
5/5 - (1)

2 komentarze

 1. smyk
 2. Agat

Znaczenie snu Świnia

Opisz swój sen związany z symbolem Świnia i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen