sennik szerszen

Szerszenie

W większości przypadków sny o szerszeniach są zwiastunem kłopotów, które mogą się pojawić. Owady te śnie mogą być symbolem nienawiści i zazdrości, więc powinieneś być ostrożny.

Czasami symbolizują ciężką pracę, więc sen może zalecać podjęcie działania, ponieważ sukces nie przyjdzie do Ciebie, jeśli nie podejmiesz żadnego wysiłku.

Sen oznacza, że ​​musisz zaangażować się i starać się osiągnąć swoje cele, wyraźnie pokazuje, że musisz działać, aby coś zmienić. Musisz też mieć większą kontrolę nad swoim życiem i emocjami.

Sennik szerszeń

Widzieć szerszenia

Jeśli we śnie widziałeś szerszenia, jest to symbol Twoich gniewnych uczuć i myśli. Ten sen może również oznaczać, że ktoś jest na ciebie zły. Owady te mogą być też symbolem złych przyjaciół. Zastanów się, komu ufasz.

znaczenie snu szerszeń

Szerszeń we włosach

Sen oznacza, że ​​jesteś kontrolowany przez kogoś, ktoś kieruje Twoim życiem.
Prawdopodobnie nie jesteś świadomy tej kontroli, dlatego sen ostrzega Cię, że coś jest nie tak i trzeba coś zmienić.

Szerszeń na kwiatku

Sen to znak, że patrzysz na świat pesymistycznie, a to może przyciągać negatywne rzeczy do Twojego życia. Sennik więc radzi, by zmienić swój sposób myślenia. Zadbaj o relaks, o zdrową dietę i własne zdrowie psychiczne.

Latający szerszeń

Jeśli we śnie widziałeś latające szerszenie oznacza to, że jesteś w bardzo niebezpiecznej sytuacji, więc musisz być ostrożny. Wokół Ciebie mogą być wrogowie, którzy chcą Cię skrzywdzić. W przyszłości lepiej zadbaj o siebie i swoich bliskich.

Szerszenie są zwykle symbolem złych przyjaciół, zazdrości i nienawiści. Sen ostrzega Cię, abyś zwracał większą uwagę na ludzi, którym ufasz. Możliwe, że nie dostrzegasz ich prawdziwych intencji.

Znaczenie snu sugeruje, że pojawi się konflikt z osobą, której nie lubisz. Jednak nie wpłynie to na Ciebie negatywnie. 

Bzyczący szerszeń

Jeśli we śnie słyszałeś bzyczenie, ale owady Cię nie zaatakowały, to dobry znak. Sennik tłumaczy, że złe sytuacje szybko znikną z Twojego życia, a wszystkie Twoje wysiłki zostaną w końcu wynagrodzone. Dlatego ważne jest, aby zachować motywację i nie rezygnować z tego co robisz.

Duży szerszeń

Sennik ostrzega Cię, że jesteś samolubny. Może nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy. Jednak ci, którzy mieszkają obok – rodzina i przyjaciele, również potrzebują dodatkowej uwagi. Zwróć większą uwagę na innych ludzi.

Gonić szerszenia

Sen ostrzega Cię, że coś musi się zmienić w Twoich relacjach z ludźmi, ponieważ nie są one dla Ciebie dobre i mogą mieć negatywny wpływ na Twoje życie.
Sen pokazuje, że niektóre z Twoich przyjaźni są szkodliwe dla Twojej reputacji i w konsekwencji mogą zaszkodzić np. Twojej karierze. Może to być spowodowane plotkami, a nawet sposobem bycia, zwyczajami.

Rój szerszeni

Otrzymujesz od snu wiadomość, że Twój sukces finansowy jest bardzo bliski, zwłaszcza jeśli już robisz wszystko, co w Twojej mocy, aby tak się stało.
Więc przestań się martwić i kontynuuj z pełnym skupieniem to co robisz. 

Inne znaczenie snu wyjaśnia, że musisz zrozumieć, że niektóre rzeczy, które dzieją się w Twoim życiu są wynikiem Twoich działań, a co za tym idzie, bierzesz za nie odpowiedzialność. Skup się więc na tym, aby każdego dnia być lepszą osobą, mniej narzekaj i podejmuj działania zgodne z Twoimi ideałami. Nie oskarżaj o swoje niepowodzenia innych.

Atak szerszeni

Jeśli śniło Ci się, że szerszenie atakują Cię ze wszystkich stron oznacza to, że krąży o Tobie wiele plotek. Przed Tobą trudny okres, więc będziesz musiał stawić czoła wielu problemom i trudnościom. Działaj rozsądnie, by nie rozwścieczyć tych owadów, a skutecznie się przed nimi obronić.

Jeśli śniło Ci się, że goni Cię szerszeń możesz być szczęśliwy, ponieważ jest to dobry znak. Ten sen pokazuje, że osiągniesz cel w krótkim czasie, ale będzie to wymagało wysiłku. To normalne, że tracisz motywację, gdy widzisz, że Twoje wysiłki nie dają rezultatów. Wiedz jednak, że wkrótce nadejdzie nagroda. Nie stresuj się też komentarzami innych ludzi i skup się na własnym życiu, to najlepszy sposób na bycie szczęśliwszą i lepszą osobą

Użądlenie szerszenia

Sennik tłumaczy, że Twoi wrogowie szykują atak. Wzrasta nienawiść i zazdrość wobec Ciebie, więc musisz być ostrożny.

Wokół siebie masz wielu fałszywych przyjaciół. Są zazdrośni i będą Cię oszukiwać, więc możesz poczuć się rozczarowany. Znaczenie snu przestrzega, że nie powinieneś ufać wszystkim.

Inne znaczenie snu może sugerować, że źle traktujesz kogoś bliskiego, kto na to nie zasługuje. Może robisz to celowo, a może nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy. Jednak w obu przypadkach Twoja relacja z tą osobą jest zagrożona i konieczna jest zmiana zachowania, aby wszystko wróciło do poprzedniego stanu więc przemyśl swoje działania i staraj się być mniej wybuchową osobą.

Ten sen jest również zachętą do dalszego stymulowania inteligencji. Ucz się, doszkalaj, a przyniesie to wymierne rezultaty w przyszłości.

Gniazdo szerszeni

Jeśli śniłeś o gnieździe szerszeni oznacza to, że w przyszłości będziesz czegoś bardzo żałować. Możliwe, że przegapisz coś lub kogoś bardzo ważnego dla Ciebie. Bądź bardziej uważny, a może uda się uniknąć rozczarowania i żalu.

Znaczenie snu pokazuje także, że nadszedł czas, aby bardziej o siebie zadbać i nie narażać się na ryzyko w codziennym życiu. Bądź bardziej rozważny i czujny.

Jeśli we śnie niszczysz gniazdo szerszeni oznacza to, że gniew i inne negatywne emocje przejęły kontrolę nad Twoim codziennym życiem. 

gniazdo szerszeni

Zabić szerszenia

Senoznacza, że niczego się nie boisz. Jesteś gotowy stawić czoła wszystkim problemom, które się pojawią. Nawet jeśli sytuacja będzie trudna, odwrócisz ją na swoją korzyść i pokonasz wrogów.

Martwy szerszeń

Sennik ujawnia, że myślisz o zemście. W życiu każdego może pojawić się niesprawiedliwość, pamiętaj jednak, że zemsta nie jest najlepszą opcją. Wybaczenie to bardziej satysfakcjonujące uczucie. Pamiętaj: wszystko, co wysyłamy do wszechświata, wraca do naszego życia. 

Zamienić się w szerszenia

Jeśli śniłeś, że zamieniłeś się w szerszenia to znak, że jesteś pełen negatywnej energii i negatywnych myśli. Nie wierzysz w siebie i myślisz, że jesteś bezużyteczny. Musisz mieć więcej zaufania do samego siebie. Ten sen ostrzega Cię, abyś zmienił swój sposób myślenia i był bardziej pewny siebie. To jedyny sposób, aby osiągnąć swoje cele i być szczęśliwym.

Jeśli w Twoim śnie inni zamieniali się w szerszenie oznacza to, że Twoja relacja z tymi ludźmi nie jest taka, jak kiedyś. Możliwe, że ludzie, których widziałeś we śnie, mają nad Tobą władzę, więc relacje, które z nimi masz, mogą stać się toksyczne. Sen może też oznaczać, że ta osoba zmieni się na gorsze – może pogorszy się jej charakter, a może sytuacja życiowa.

Zjeść szerszenia

Sen pokazuje, że nie wiesz, jak radzić sobie z niektórymi słowami, które zostały wypowiedziane, a teraz jest Ci przykro. Jednak żal, podobnie jak smutek i złość, to uczucie, które przyciąga do Twojego życia wszystko to co negatywne, dlatego pozbycie się tego uczucia jest niezbędne. Sennik radzi: proś o przebaczenie, a także przebacz, zarówno za wypowiedziane, jak i niewypowiedziane słowa.

sen o szerszeniu

Kolory szerszeni

Czarny szerszeń

Sennik twierdzi, że coś Cię powstrzymuje. Na dojście do celu, który jest trudny do osiągnięcia, mogą wpływać siły zewnętrzne, takie jak na przykład zazdrość.
Dlatego ważne jest, abyś zwracał uwagę na ludzi wokół Ciebie i nie zdradzał swoich planów. Nie pozwól jednak, aby wpłynęło to na Twoje relacje.

Żółty szerszeń

Znaczenie snu sugeruje, że musisz mieć większą kontrolę nad emocjami, zwłaszcza związanymi z gniewem i impulsywnym sposobem radzenia sobie z sytuacjami. Postaraj się relaksować, wyciszać, np. przez medytację, pomyśl zanim zaczniesz mówić. To najlepszy sposób na uniknięcie urazy i upewnienie się, że swoimi słowami nie krzywdzisz ludzi wokół siebie.

Niebieski szerszeń

Ten rodzaj snu jest zapowiedzią, że nadejdą nowe czasy. Nie ma powodu do obaw. Ważne jest, aby być przygotowanym na nadchodzące zmiany. Czy będą one dobre czy złe zależeć będzie od tego, jak zachowywałeś się w ostatnich latach. Zbierzesz owoce swojej pracy.

Znaczenie snu: szerszeń

 • Widzieć szerszenia – ktoś jest na ciebie zły
 • Szerszeń we włosach – ktoś kieruje Twoim życiem, trzeba to zmienić.
 • Szerszeń na kwiatku – zmień swój sposób myślenia
 • Latający szerszeń – zwracaj większą uwagę na ludzi, którym ufasz
 • Bzyczący szerszeń – złe sytuacje szybko znikną z Twojego życia
 • Duży szerszeń – zwróć większą uwagę na innych ludzi
 • Gonić szerszenia – coś musi się zmienić w Twoich relacjach z ludźmi
 • Rój szerszeni – Twój sukces finansowy jest bardzo bliski
 • Atak szerszeni – krąży o Tobie wiele plotek
 • Użądlenie szerszenia – masz wielu fałszywych przyjaciół
 • Gniazdo szerszeni – będziesz czegoś bardzo żałować, bądź bardziej uważny
 • Zabić szerszenia – niczego się nie boisz, pokonasz wszelkie trudności
 • Martwy szerszeń – myślisz o zemście – to zła opcja
 • Zamienić się w szerszenia – jesteś pełen negatywnej energii i negatywnych myśli
 • Zjeść szerszenia – proś o przebaczenie i przebacz
 • Czarny szerszeń – zwracaj uwagę na intencje ludzi wokół Ciebie
 • Żółty szerszeń – musisz mieć większą kontrolę nad emocjami
 • Niebieski szerszeń – zbierzesz owoce swojej pracy
Szerszenie
Szerszenie

Sennik mistyczny – szerszeń

Symbol ten sygnalizuje, że zazdrosny rywal, z jakim toczysz boje na jawie, będzie chciał Cię zaatakować i musisz zachować wzmożoną ostrożność, by mu to uniemożliwić.

Znaczenie snu szerszenie
Znaczenie snu szerszenie

Użądlenie przez szerszenia pojawiające się w Twoim śnie zapowiada, że wkrótce ktoś weźmie na Tobie odwet.

Gniazdo szerszeni to sygnał od Twej podświadomości, że ktoś chce Cię skompromitować i musisz bardzo uważać, by nie wpaść w zastawioną przez niego pułapkę.

Oceń sennik

4 komentarze

 1. aNA
 2. daro
  • Wojtek

Znaczenie snu Szerszenie

Opisz swój sen związany z symbolem Szerszenie i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen