sennik szpital

Szpital

Sen o szpitalu może odpowiadać potrzebie odpoczynku. Sennik zwraca uwagę na to, że być może musisz poprosić kogoś o pomoc lub zaoferować wsparcie ludziom, którzy są w potrzebie. Sen sugeruje też, by poświęcić więcej uwagi organizacji, planowaniu i oczyszczeniu. Zadbaj o jakość swojego życia.

Sennik szpital

Szpital symbolizuje zwrócenie uwagi na zdrowie swoje lub bliskich osób, a także potrzebę leczenia.

Ponieważ szpital jest miejscem, do którego udają się chorzy w poszukiwaniu uzdrowienia lub zmniejszenia swoich cierpień i bólu, śniący ma szansę przejść przez proces postrzegania tego, co wyrządza krzywdę i może zmienić swoje zachowania i porzucić w porę to co mu szkodzi, np. uzależnienia.

Sen o szpitalu może reprezentować Twoją zdolność do radzenia sobie ze swoimi sprawami i umiejętność rozwiązywania problemów. Może zapowiadać też pozytywne zmiany w Twojej pracy, choć możesz napotkać pewne przeciwności losu. Sen sugeruje także, że Twoja sytuacja znacznie się poprawi.

Co znaczy szpital w snach?

Widzieć szpital

Jeśli śniłeś, że widziałeś szpital to znak, że otrzymasz nieoczekiwane wiadomości, które mogą spowodować duże wydatki. Problem zostanie rozwiązany, jednak zadbaj na przyszłość o oszczędności.

Zatłoczony szpital (przepełniony szpital)

Sen o zatłoczonym szpitalu jest znakiem, że powinieneś zwolnić tempo i złagodzić stres, ponieważ silnie wpływa on na Twoje zdrowie. Staraj się więcej odpoczywać i zajmować się tym, co zapewnia Ci dobre samopoczucie.

Pusty szpital

Sen o pustym szpitalu wskazuje, że masz wahania nastroju i starasz się zrozumieć samego siebie.

Jeśli szpital był pusty i czysty Sennik sygnalizuje, że wkrótce dostaniesz odpowiedź na dręczące Cię pytania, ale jeśli był brudny znaczenie snu sugeruje, że cierpisz na głębokie zaburzenia emocjonalne i masz wątpliwości. Poszukaj duchowej pomocy.

znaczenie snu szpital

Opuszczony szpital

Sennik sugeruje, by przygotować się na pojawienie się trudności i problemów w pracy. Unikaj izolowania się i okazuj zainteresowanie współpracownikami. Dobrze przemyśl nowe inwestycje.

Stary szpital

Jeśli we śnie szpital był stary oznacza to, że musisz zastanowić się nad swoim życiem, przeanalizować wydarzenia i zastanowić się, czego Ci brakuje, aby być szczęśliwym. Szukaj swojego miejsca w świecie i dąż do tego, co daje Ci radość i satysfakcję.

Nowy szpital

Sen o nowym szpitalu symbolizuje, że potrzebujesz kogoś, kto pomoże Ci przezwyciężyć trudności. Znaczenie snu sugeruje również, by bardziej zadbać o dobór ludzi, a nawet przedmiotów. Unikaj wszystkiego co wywołuje u Ciebie smutek.

Być w szpitalu (leżeć w szpitalu)

Jest to sen, który wyraźnie wskazuje, że musisz lepiej dbać o siebie i swoje zdrowie. Zmień swoje nawyki. Jeśli we śnie szukasz pomocy w nagłych wypadkach lub widzisz wizytę lekarską, powinieneś przestać zaniedbywać siebie i zrezygnować z tego, co Ci szkodzi.

Jeśli śniłeś, że jesteś hospitalizowany to znak, że odniesiesz sukces w biznesie, mimo pojawienia się pewnych problemów. Wykorzystaj swój potencjał, aby usunąć wszelkie przeszkody.

Jeśli we śnie wracasz do zdrowia jest to znak, że jesteś w ważnym momencie poszukiwania własnej ścieżki rozwoju.

Pracować w szpitalu (być lekarzem w szpitalu)

Jeśli śniłeś, że pracowałeś w szpitalu to oznacza, że masz dobre relacje z ukochaną osobą i przyjaciółmi.

Jeśli we śnie jesteś lekarzem i opiekujesz się pacjentem zastanów się, czy nie potrzebujesz pomocy w zakresie własnego zdrowia i sprawności psychicznej i fizycznej.

Odwiedzać chorych

Jeśli we śnie odwiedziłeś kogoś w szpitalu, nie oczekuj zbyt wiele od innych. Jesteś w stanie iść dalej i osiągnąć swoje cele samodzielnie.

Sen może też wskazywać na potrzebę wsparcia kogoś. Możesz mu pomóc.

Lekarze

Sen może oznaczać szukanie kogoś, kto jest w stanie Ci pomóc w rozwiązaniu jakiegoś problemu. Sennik zwraca uwagę także na to, że być może potrzebujesz pomocy, uzdrowienia ciała lub duszy. Warto zwrócić się po pomoc do specjalistów.

lekarz w szpitalu

Choroba

W zależności od rodzaju choroby i związanych z nią dolegliwości lub obszarów ciała, które obejmuje, sen oznacza trudności związane z jakąś sferą Twojego życia. Może więc oznaczać to, że jeśli cierpisz we śnie na choroby serca, powinieneś zastanowić się nad sferą uczuć w swoim życiu na jawie, jeśli dokuczają Ci choroby układu oddechowego, być może warto zmienić styl życia, zadbać o kondycję itp.

Operacja

Sen może symbolizować lęk przed zachorowaniem lub jakimiś dolegliwościami. Sennik sugeruje też, że być może przechodzisz bolesne chwile, ale wkrótce powrócisz do pełnej sprawności fizycznej i emocjonalnej.

operacja w szpitalu

Krewny w szpitalu

Jeśli śniłeś, że Twój krewny jest w szpitalu oznacza to, że nie powinieneś liczyć na innych tylko na siebie. Sennik stwierdza, że osoba, którą widzisz we śnie, bardzo potrzebuje Twojej pomocy, może wsparcia finansowego, a może duchowego lub psychicznego.

Przyjaciel w szpitalu

Jeśli śnisz, że widziałeś przyjaciela w szpitalu jest to znak, by zadbać o zdrowie swoje i bliskich Ci osób.  Zwróć większą uwagę na takie czynniki jak stres i siedzący tryb życia – w tej chwili to bardzo istotne zagrożenia dla Twojego zdrowia.

Szpital psychiatryczny

Sennik zaleca, by zmienić styl życia. Musisz odreagować stres, zadbać o wypoczynek i aktywność, pamiętać o tym, że sfera psychiczna jest tak samo ważna jak fizyczna, by móc czuć się dobrze i sprawnie.

Szpital położniczy

Znaczenie snu sugeruje odnowienie czegoś, rozpoczęcie na nowo, np. zerwanej relacji, spotkanie z osobą, której dawno nie widziałeś. Może też oznaczać potrzebę powrotu do porzuconych zainteresowań, zajęć.

Znaczenie snu: szpital

 • Widzieć szpital – otrzymasz nieoczekiwane wiadomości
 • Zatłoczony szpital (przepełniony szpital) – powinieneś zwolnić tempo i złagodzić stres
 • Pusty szpital – starasz się zrozumieć samego siebie
 • Opuszczony szpital – okazuj zainteresowanie współpracownikami
 • Stary szpital – dąż do tego, co daje Ci radość i satysfakcję
 • Nowy szpital – potrzebujesz kogoś, kto pomoże Ci przezwyciężyć trudności
 • Być w szpitalu (leżeć w szpitalu) – lepiej dbaj o swoje zdrowie
 • Pracować w szpitalu (być lekarzem w szpitalu) – masz dobre relacje z przyjaciółmi
 • Odwiedzać chorych – nie oczekuj zbyt wiele od innych
 • Lekarze – szukasz kogoś, kto jest w stanie Ci pomóc
 • Choroba – mogą pojawić się jakieś trudności
 • Operacja – boisz się chorób
 • Krewny w szpitalu – ktoś bardzo potrzebuje Twojej pomocy
 • Przyjaciel w szpitalu – unikaj stresu, zadbaj o aktywność
 • Szpital psychiatryczny – zmień styl życia
 • Szpital położniczy – pragniesz powrócić do porzuconych zajęć
Szpital
Szpital

Sennik mistyczny – szpital

Symbol ten zapowiada, że niebawem w Twoim życiu będzie miała miejsce jakaś poważna zmiana, możliwe, że poprzedzona bolesnym dla Ciebie wydarzeniem.

Znaczenie snu szpital
Znaczenie snu szpital

Kiedy śni Ci się, że widzisz szpital, zwiastuje to poprawienie się warunków Twojego życia.

Jeśli jesteś pacjentem szpitala, zapowiada to, że niebawem dowiesz się czegoś nieprzyjemnego o którymś ze swych krewnych.

Gdy odwiedzasz kogoś w szpitalu, zwiastuje to dla Ciebie ogólną pomyślność.

Jeżeli śnisz, że pracujesz w szpitalu, jest to sygnał od Twej podświadomości, że relacja, w jakiej tkwisz na jawie, uniemożliwia Ci osiągnięcie jakiegoś celu.

Szpital psychiatryczny pojawiający się w Twoim śnie to znak, że poniesiesz klęską w związku z jakąś sprawą i nie będziesz mógł nic na to poradzić.

5/5 - (1)

Znaczenie snu Szpital

Opisz swój sen związany z symbolem Szpital i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen