sennik taniec

Taniec

Taniec to czynność, która łagodzi stres. Ciało porusza się w określonym rytmie, a tym samym uwalnia się, opuszczając sztywną strukturę, której jest poddawane na co dzień. Taniec jest ruchem ciała, najlepszym z ćwiczeń i najbardziej kompletnym. Kiedy człowiek tańczy, łączy się ze szczęściem i wszystkim, co pozytywne.

Sen o tańcu to dobry znak, bo pokazuje, że istnieje równowaga w manifestowanych emocjach. Jest związany z siłą życiową, spontanicznością, pewnością siebie, równowagą i innymi pozytywnymi cechami bycia. Sen o tańcu oznacza równowartość i współpracę ciała i duszy, to zapowiedź wolności i determinacji, symbolizuje dużo siły. Oznacza też, że Twoje życie w końcu się uspokoi, a szczęście jest bliżej niż myślisz. Skorzystaj z okazji, aby pozbyć się dawnych traum i rozwiązać problemy rodzinne. W ten sposób możesz dzielić się swoim szczęściem ze wszystkimi, których kochasz i spokojniej myśleć o przyszłości.

Taniec we śnie to symbol wolności, spontaniczności i odwagi, by zaakceptować to, kim jesteś. Sen mówi, że czas podjąć większe ryzyko, aby zrealizować swoje pragnienia. Nie pozwól nikomu powstrzymać Cię od bycia szczęśliwym i radosnym. Czas pozbyć się całej negatywnej energii, która Cię otacza i spróbować nowych rzeczy więc idź, gdzie chcesz, poznawaj nowych ludzi i nowe miejsca. Nadszedł czas, aby cieszyć się poczuciem wolności, której tak bardzo potrzebujesz. Odpuszczanie starych, wypartych rzeczy i mówienie więcej o tym, co czujesz, jest również częścią tego procesu. Zadbaj o ludzi, którzy zawsze byli przy Tobie. Czas na spontaniczność i akceptację swojej natury. Zrezygnuj z relacji z toksycznymi ludźmi i spraw, aby Twoje życie było lżejsze i szczęśliwsze.

Sennik taniec

sennik taniec

Widzieć siebie w tańcu (tańczyć)

Sen o tańcu to znak wolności. Oznacza to, że coraz bardziej akceptujesz i lubisz siebie. Twoje ciało i duch są w równowadze, a teraz czujesz się wystarczająco silny, aby podążać za swoimi marzeniami. Sennik stwierdza, że nadszedł czas, aby uwierzyć w siebie i pozwolić, aby rzeczy działy się naturalnie. Nie tłum uczuć.

Jeśli śnisz, że widzisz siebie tańczącego oznacza to, że masz dużo energii. Jesteś wolny, masz równowagę emocjonalną, lubisz zmysłowość, swoje ciało i dlatego poruszasz nim z elegancją. Czy tańczysz przed innymi, czy sam, w obu przypadkach to dobrze wróży. Radość Cię wypełnia i promieniujesz nią na innych. Wszyscy patrzą na Ciebie, ponieważ jesteś piękny, jest to piękno, które wyłania się z wnętrza i jest zaraźliwe.

Tańczyć samemu (solo)

Sen oznacza, że ​​Twoja dusza i ciało są w równowadze. Skorzystaj z tej fali radości i wolności, aby ujawnić światu swoją postawę i przekonania. Nie zapomnij o tym, by dobrze opiekować się tymi, których kochasz i bądź świadomy ludzi, którzy nie są Twoimi przyjaciółmi. Znaczenie snu zwraca uwagę, że masz teraz całkowitą wolość, możesz się swobodnie wyrażać i realizować.

Widzieć kogoś tańczącego (ktoś tańczy)

Sen o tańczącej osobie oznacza, że ​​musisz podążać za swoją wolnością. Do tej pory ograniczałeś się, nie pokazywałeś swojej prawdziwej twarzy. Strach przed osądem innych ludzi nie pozwalał Ci zachowywać się naturalnie. Jednak teraz masz doskonałą okazję do zmiany sytuacji.

Sny o tańczącej osobie zachęcają do ponownego połączenia się z własnym duchem. Dusza musi podążać za ciałem. Dbanie o ducha to także dbanie o zdrowie, więc kochaj siebie bardziej. 

Tańczący ludzie (tańcząca grupa)

Sen jest zwiastunem wspólnej radości. Jeśli często czułeś się samotny, jakbyś nie pasował do świata, w którym żyjesz to wiedz, że od teraz Twoje życie stanie się lepsze. Licz na swoich prawdziwych przyjaciół i członków rodziny, którzy życzą Ci dobrze. Czas podzielić się swoim sukcesem i radością z ludźmi, którzy na to zasługują. Powiedz wszystko, co masz do powiedzenia i bądź spontaniczny. Nie przegap szansy na szczęście.

Grupa taneczna (tancerze)

Grupa tancerzy widziana we śnie to znak, że nawiążesz nowe i obiecujące przyjaźnie. Sen o grupie tanecznej oznacza potrzebę bycia blisko ludzi, których kochasz. Często uciekamy od bliskich, by spróbować być wolnym gdzieś indziej. Od siebie nie można jednak uciec i zwykle wracamy w to samo miejsce.

Czas więc zrozumieć, że wolność potrzebuje poczucia bezpieczeństwa, które opiera się na przyjaciołach i rodzinie. Zadbaj o siebie i bliskich, a wszystko się ułoży. Szczęściem trzeba się dzielić.

Tańczyć z kimś

Śnienie, że z kimś tańczysz oznacza szczęście w miłości. Takie sny reprezentują siłę pożądania i pasji. Bądź spontaniczny. Twoja wielka miłość jest bliżej niż myślisz. Nie próbuj kontrolować tego, czego nie możesz. Zaakceptuj swoje emocje i zadbaj o swoje zdrowie psychiczne.

Tańczyć z nieznajomym, nieznajomą

Sen, że tańczysz z kimś Ci nieznanym to znak szczęścia w nowym cyklu. Kolejna faza Twojego życia dobiegła końca. Świat jest bardzo skomplikowany i czujesz, że ludzie ranią się bez powodu. Być może jesteś nieco zdezorientowany, dlatego czasami boisz się ujawnić swoich prawdziwych uczuć. Nadszedł jednak czas na nowy cykl. Zaryzykuj i bądź tym, kim jesteś, a szczęście nadejdzie szybciej, niż się spodziewasz.

Być może czujesz, że w tej chwili ktoś musi Ci towarzyszyć. Jesteś szczęśliwy i nie ma co do tego wątpliwości, ale masz pragnienie, by nie być samotnym. Jesteś bardzo pewny siebie i zawsze szukasz doskonałej harmonii. Do jej uzyskania potrzebna jest Ci druga osoba.

Jeśli we śnie źle czujesz się w towarzystwie nieznajomego oznacza to, że otaczasz się ludźmi, którzy nie są Ci życzliwi. Ważne jest, abyś nauczył się dostrzegać niebezpieczeństwa, bo możesz przez to mieć poważne kłopoty.

Jeśli nieznajomego darzysz sympatią, dobrze czujesz się w jego towarzystwie,  prawdopodobnie chcesz rozpocząć nowy związek. Sennik uważa, że idealna osoba jest blisko.

taniec w śnie

Tańczyć z kobietą

Sen, w którym tańczysz z kobietą symbolizuje zmysłowość i namiętność. Może potrzebujesz trochę bardziej urozmaicić swoje życie miłosne. Brakuje Ci czegoś. Jednak nie można tego wymusić ani kontrolować, musi to pojawić się naturalnie.

Ten sen symbolizuje także siłę bycia zakochanym i ponownego połączenia się z samym sobą. Nie spiesz się z odkrywaniem nowych rzeczy. 

Tańczyć z mężczyzną

Sen, w którym tańczysz z mężczyzną oznacza, że ​​potrzebujesz bezpieczeństwa i stabilności w swoim życiu. Nadszedł czas, aby zbudować stabilność, o której zawsze marzyłeś, ale nie rezygnując z wolności, którą zawsze miałeś. Nie bój się otwierać na ludzi, których kochasz. Czas być blisko ludzi, którzy zawsze Cię wspierali. Wróć do swoich korzeni, aby zdobyć prawdziwą wolność. Żyj w pełni chwilą i bądź otwarty na nowe doświadczenia.

Tańcząca para

Pary są symbolem stabilności i trwałości, a taniec reprezentuje wolność i równowagę między ciałem a duchem. Sen jest zwiastunem nowego cyklu w Twoim życiu. Zawsze chciałeś spokojnego i spontanicznego życia i wreszcie nadszedł czas, aby wykorzystać ten moment. Bądź szczery wobec siebie i pozwól sobie żyć. Nie czuj wstydu ani poczucia winy z powodu bycia szczęśliwym, zasługujesz na to co dobre.

Tańczyć z przyjaciółmi

Sen oznacza, że ​​możesz zaufać swoim przyjaciołom. Chcą, abyś był wolny i szczęśliwy. Podziel się z nimi swoją radością, bo na to zasługują. Nie obawiaj się porzucić fałszywych przyjaźni, które tylko utrudnią Ci życie.  Ludzie wokół Ciebie są niezbędni w Twoim życiu i Ty o tym wiesz, dlatego dużo rozmawiaj z nimi i mów im wszystko, co czujesz.

Sen odzwierciedla zaufanie do przyjaciół, a przede wszystkim przywiązanie do nich. Lubisz dzielić się z innymi, lubisz mieć przyjaciół i to jest bardzo ważne dla Ciebie i dla nich. To sen, który podkreśla Twoją zdolność do kontaktów towarzyskich.

taniec z przyjaciółmi

Tańczyć na pokazie (konkursie) tanecznym

Sen wskazuje na konflikt, napięcie, problemy ze współpracownikami. Spróbuj spokojnie rozwiązać konflikty zanim urosną do wielkich rozmiarów. Staraj się zrozumieć ludzi i idź na kompromis.

Tańczyć z kimś kto umarł (nie żyje)

Sen o tańcu z kimś kto umarł oznacza dla Ciebie szansę na pozbycie się traum z przeszłości. Skorzystaj z szansy by być tym, kim zawsze chciałeś być. Sennik zapewnia, że od teraz będzie lepiej. Poświęć też chwilę na naukę.

Tańcząca panna młoda

Sen o tańczącej pannie młodej oznacza wielkie zmiany w życiu osobistym. Nadejdą chwile szczęścia i radości. Nie próbuj kontrolować kolejnych kroków, ponieważ będą nieprzewidywalne, ale pewne jest, że będziesz czuł się szczęśliwy. Zapomnij o wszystkim co Cię boli i nie słuchaj fałszywych ludzi. Idź swoją drogą. Sukces i wolność są bardzo blisko.

Tańczące dzieci

Sen jest projekcją tego, jak będzie wyglądał Twój dom. Sennik przewiduje, że będziesz mieć zdrowe dzieci i będziesz mieszkać w domu, w którym króluje miłość. Oglądanie tańczących dzieci we śnie symbolizuje niewinność, słodycz i piękno. Są to cechy, które będą określać Twoje życie w nadchodzących chwilach.

Tańczący młodzi ludzie (tańcząca młodzież)

Znaczenie snu zapowiada, że wszystko czego pragniesz, otrzymasz. Twoje życie stanie się bardzo przyjemne, bez istotnych problemów. Wszystko obraca się na Twoją korzyść.

Tańczący starsi, starzy ludzie (seniorzy)

Sennik zapowiada dobry czas w pracy. Masz szansę na realizację własnych pomysłów. Jeśli myślisz o swoim biznesie, nie bój się, warto teraz zacząć działać.

Tańczący pies

Sen oznacza nową fazę miłości i szczęścia w Twoim życiu. Uważaj na ludzi wokół siebie i opiekuj się tymi, którzy się Tobą opiekowali. Nadszedł czas, aby odwdzięczyć się za wszystko co Ci dali, abyś mógł podążać własną ścieżką. Już możesz poczuć siłę wolności, na którą zawsze czekałeś. Sennik zauważa, że nadszedł czas, aby mieć odwagę i zaryzykować. Biegnij za swoimi marzeniami a poczujesz się spełniony. Ciężka praca teraz opłaci się w przyszłości. Ucz się na własnych doświadczeniach. 

Tańczący Cyganie

Sen o tańcu cygańskim oznacza szczęście w życiu. Cygan to symbol szczęścia i wróżb symbolizujący siłę przyszłości. Taniec cygański reprezentuje pełną wolność bycia tym, kim jesteś. To także wyraz inteligencji, siły, pasji.
Znaczenie snu sugeruje więc, że Twoje życie zmieni się na lepsze. Nadszedł czas, by pokazać, kim naprawdę jesteś. Nie przejmuj się złośliwymi komentarzami ani fałszywymi obietnicami. Czas uwierzyć w siebie i iść dalej.

Iść na tańce (do dyskoteki, na zabawę)

Sen wskazuje, że wiesz jak żyć swoim życiem. Cenisz to co masz, nie popadasz w depresję z powodu tego czego nie posiadasz. Jesteś kreatywny, radzisz sobie w różnych sytuacjach. Tak trzymaj!

interpretacja snu o tańcu

Chodzić do szkoły tańca (trenować taniec)

Sen zapowiada, że masz szansę na nową miłość. Będzie okazja poznać wielu ludzi, możesz mieć problem z wyborem jednej osoby. W stałych związkach może pojawić się okazja do romansu.

To sen, który pokazuje Twoją witalność i energię. Jesteś osobą systematyczną, zdyscyplinowaną, wolną.

Prosić do tańca

Jeśli zostałeś poproszony do tańca, odniesiesz sukces w miłości. Poznasz kogoś, kto może z Tobą stworzyć stały, szczęśliwy związek.

Jeśli dołączyłeś do grupy tańczących ludzi, spodziewaj się dobrych wieści na polu zawodowym. 

Jeśli kogoś poprosiłeś do tańca sen pokazuje, że masz doskonalą zdolność podejmowania właściwych decyzji. Wierzysz w siebie i ufasz swojej intuicji. Jesteś przekonany, że się nie mylisz.

Tańczyć wśród ludzi

Masz pełną świadomość, że wszystko robisz poprawnie. Starasz się wykonywać każde zadanie z wielką powagą i z przyjemnością. Jesteś szczęśliwy i znajduje to odzwierciedlenie w Twoich działaniach w każdym kontekście, w którym się rozwijasz.

Tańczyć z kimś kogo lubię

Znaczenie snu zapowiada wzmocnienie relacji z tą osobą. Sen może dotyczyć relacji koleżeńskich, biznesowych i osobistych. Może to być także odnowienie jakiś znajomości.

Tańczyć ze swoim partnerem, swoją partnerką (mężem, żoną)

Ty i Twój partner doskonale się dogadujecie, a sen pojawia się po to, abyś docenił to, co masz i byś dbał, by to zachować. Postaraj się zapamiętać doznania, których doświadczyłeś we śnie, są one przykładem tego, jak naprawdę czujesz się obok ukochanej osoby.

Tańczyć z byłym partnerem, byłą partnerką (mężem, żoną)

Sen jest znakiem, że złe emocje związane z rozstaniem masz już za sobą. Jesteś wolny od przeszłości. Możesz iść spokojnie swoją drogą.

Tańczyć na ulicy

Sen, że tańczysz na ulicy oznacza niezwykłą wolność i zadowolenie z bycia tym kim jesteś. Zawsze się powstrzymywałeś przed pokazaniem całego siebie, ponieważ boisz się osądu innych, ale teraz jest inaczej, jesteś gotowy, by być wolnym i pokazać swoją prawdziwą tożsamość. Nie bój się podejmować ryzyka. Nadszedł czas, aby doświadczyć życia jakiego do tej pory nie doświadczyłeś. Postępuj mądrze.

Tańczyć na scenie

Sen, że tańczysz na scenie oznacza konieczność podejmowania ryzyka i wystawiania się na ocenę innych. Aby być szczęśliwym, trzeba podejmować ryzyko, dokonywać wyborów. Bez względu na cenę, szczęście jest tego warte.

Nadszedł czas, aby zaryzykować wszystko. Błędy są częścią tego procesu, ucz się na nich. Jeśli podążasz za swoim sercem i jesteś szczery, w końcu nadejdzie wolność i równowaga, za którą tak tęskniłeś.

Inne znaczenie snu mówi, że sukces zawodowy jest bardzo blisko. Bez wątpienia osiągniesz swoje cele. Zostaniesz doceniony i będziesz osobą rozpoznawalną.

Taniec na placu, podeście

Sen oznacza tęsknotę za przynależnością. Czujesz, że nie pasujesz do miejsca, w którym mieszkasz, ale i tak chcesz być jego częścią. Często byłeś obcym w gnieździe, ale zawsze byłeś kochany. Więc nie bój się otwierać i rozmawiać z ludźmi o swoich odczuciach. Ważne jest, aby wierzyć w siebie i odpuścić drobne problemy. Ludzie wokół Ciebie są życzliwi, tylko Ty zdajesz się o tym nie wiedzieć.

Taniec w deszczu

Deszcz to spokój, taniec to radość. Oba elementy pokazują, że masz odpowiednie warunki do realizacji projektów, wszystko będzie układać się dobrze. Będziesz mieć swobodę działania, nie poczujesz się przytłoczony zadaniami, będziesz czuć się komfortowo pracując. Jeśli będziesz przechodził jakiekolwiek problemy, zrobisz to z całkowitym spokojem i równowagą emocjonalną. Będziesz miał przekonanie, że zwyciężysz.

Jeśli śniłeś, że tańczysz w deszczu oznacza to, że ​​Twoje ciało i duch są zrównoważone i możesz cieszyć się szczęściem, dojrzałeś i nauczyłeś się na błędach z przeszłości. Porzuciłeś traumy i nie boisz się być tym, kim jesteś.

Taniec w deszczu to znak, że zaznasz radości w rodzinie i w miłości.

Tańczyć na imprezie

Sen oznacza, że ​​nadejdą wspaniałe wieści. Dzięki tej wiadomości będziesz szczęśliwy i wreszcie spełnisz swoje marzenia. Musisz być jednak przygotowany na prawdziwą wolność i szukać wewnętrznego spokoju. Ze zrównoważonym ciałem i umysłem nikt nie może Cię zatrzymać na Twojej drodze do sukcesu. To jest Twoja chwila. Nie marnuj szansy. Musisz jednak być ostrożny w swoich działaniach, ponieważ jesteś tak szczęśliwy, że możesz popełnić błąd, którego później będziesz żałować. Czasami jesteś zdezorientowany swoim stanem spokoju i radości i zaniedbujesz ważne sprawy, musisz wziąć za nie odpowiedzialność. Nie zostawiaj swoich spraw przypadkowi. Skoncentruj się.

Tańczyć do głośnej, szybkiej muzyki

Znaczenie snu przestrzega, że wpadasz w euforię, szalejesz, więc nie słuchasz siebie. Czasami trzeba zrobić sobie przerwę. Szkodzisz sobie i innym swoim zachowaniem.

Głośna muzyka obrazuje Twoje życie. Bałagan i przyspieszenie mogą powodować poważne problemy. Uporządkuj swoje sprawy i zachowanie, uspokój się.

Tańczyć bez muzyki

Sennik zapewnia, że od teraz wszystko zmieni się w Twoim życiu na lepsze. Jesteś gotowy do zmian. Uwierz, że są one możliwe, a to co było, zostaw za sobą.

Tańczyć nago

Sen, że tańczysz nago oznacza wielką wolność i potrzebę ponownego połączenia się z samym sobą. Może jesteś zagubiony i nie wiesz co robić. Nie czas porównywać się z innymi, czas zainwestować w samopoznanie i odkryć własną wolę. Skoncentruj się na swoim życiowym celu i nie daj się zwieść niczemu. Odkryjesz siłę, o której nie wiedziałeś.

Ten sen to przywołanie Twojego wolnego ducha, Twojej pewności siebie, przyjemności, jaką odczuwasz. Bycie nagim oznacza przejrzystość, bycie autentycznym. Bądź uczciwy i bez uprzedzeń.

Tańczyć i spadać

Jesteś arogancki i dumny. Sennik radzi, by zrewidować to nastawienie. Nie możesz przytłaczać innych Twoją energią. Nawet jeśli czujesz się szczęśliwy, zwracaj uwagę na uczucia innych.

Rodzaje tańców

Taniec towarzyski

Sen o tańcu towarzyskim reprezentuje potrzebę większej równowagi między ciałem a duszą. Może czujesz się nie na miejscu w świecie, w którym żyjesz i musisz lepiej siebie poznać. Czas na praktykowanie miłości do siebie i skupienie się na samopoznaniu. Skontaktuj się na swoim wnętrzu i zaakceptuj to czego naprawdę chcesz.

Sennik przestrzega, że czas zwrócić większą uwagę na oznaki zmęczenia i znużenia. Odpoczywaj jeśli to konieczne, ważne jest, aby się zrelaksować i pozwolić, aby wszystko działo się naturalnie. Odważ się stawić czoła własnym lękom i pożegnać traumy z przeszłości. Wszystko się ułoży!

Walc

Sen o tańczeniu walca oznacza, że ​​wydarzy się coś ważnego. Może jeszcze tego nie wiesz, ale wszystko zmierza ku Twojemu szczęściu i wolności. Takie sny są wróżbą szczęścia w życiu finansowym. Czas przygotować się na sukces. 

Samba

Sen o tańczeniu samby oznacza potrzebę spróbowania czegoś nowego. Utknąłeś na długi czas w tym samym miejscu, bojąc się ryzyka i bycia innym. Jednak nadszedł czas, aby wykorzystać szansę na szczęście. Baw się, nie spiesz się i ciesz się chwilą. 

Balet

Sen oznacza, że ​​wkrótce osiągniesz finansowy sukces. Ta świadomość przyjdzie wraz z bardzo dużym poczuciem wolności. Po dużej dyscyplinie i ciężkiej pracy w końcu osiągniesz swój cel. Czas cieszyć się smakiem szczęścia, bez obawy uczenia się na błędach. Nie spiesz się jednak z wydawaniem pieniędzy.

Inne znaczenie snu sugeruje, że jesteś spięty, wymagasz wiele od siebie, a także izolujesz się od innych ważnych rzeczy. Wiesz, czego chcesz, jesteś zrównoważony, ale za dużo od siebie wymagasz, a to odbiera Ci wolność. Musisz zachować równowagę.

Taniec rytualny

Sen oznacza, że ​​jest przeszkoda, którą musisz pokonać, aby być szczęśliwym.  Porzuć duchy przeszłości, które Cię nawiedzają i odkryj nowy wszechświat. Nie ma sensu płakać z powodu przeszłych bólów, najważniejszą rzeczą jest myślenie o przyszłym szczęściu. Nadszedł czas, by powitać swoje uczucia i zaakceptować przeszłość. Pozwól, by wszystko co było, przeminęło. Wolność puka do Twoich drzwi, wystarczy je otworzyć.

Taniec brzucha

Sen o tańcu brzucha oznacza tęsknotę za większą zmysłowością w Twoim życiu. Nie ograniczaj się tak bardzo i zaakceptuj siebie, aby spełniać swoje pragnienia. Nie pozwól, aby społeczeństwo mówiło Ci, co jest dobre, a co złe. Masz wszystko czego potrzebujesz, aby być szczęśliwym. Uśmiechnij się i idź dalej. Pokochaj i poznaj siebie. Odkrywaj nowe rzeczy i bądź świadomy otaczającego Cię świata. Ważne jest, aby dbać o tych, którzy Cię kochają. 

Znaczenie snu o tańcu brzucha jest też zwiastunem bardziej zmysłowego i radosnego życia miłosnego.

Taniec ludowy

Sen o tańcu ludowym oznacza tęsknotę za wolnością i zabawą. Czasami musimy odpocząć od przytłaczającej codzienności. Musisz sobie to uzmysłowić i koniecznie, bez względu na okoliczności, odpocząć. Sen symbolizuje Twoją potrzebę wolności i dobrej zabawy. Porzuć wszystko i na chwilę oderwij się od codzienności.


Znaczenie snu: taniec

 • Widzieć siebie w tańcu (tańczyć) – coraz bardziej akceptujesz i lubisz siebie
 • Tańczyć samemu (solo) – ​​Twoja dusza i ciało są w równowadze
 • Widzieć kogoś tańczącego (ktoś tańczy) – bądź wolny i prawdziwy
 • Tańczący ludzie (tańcząca grupa) – ciesz się razem z przyjaciółmi
 • Grupa taneczna (tancerze) – nawiążesz nowe przyjaźnie
 • Tańczyć z kimś – Twoja wielka miłość jest bliżej niż myślisz
 • Tańczyć z nieznajomym, nieznajomą – bądź tym kim jesteś, a szczęście nadejdzie szybciej, niż się spodziewasz
 • Tańczyć z kobietą – pragniesz urozmaicenia
 • Tańczyć z mężczyzną – ​​potrzebujesz poczucia bezpieczeństwa i stabilności
 • Tańcząca para – nadchodzi nowy cykl w Twoim życiu
 • Tańczyć z przyjaciółmi – ​​możesz zaufać swoim przyjaciołom
 • Tańczyć na pokazie (konkursie) tanecznym – mogą pojawić sięproblemy ze współpracownikami
 • Tańczyć z kimś kto umarł (nie żyje) – pozbądź się traum z przeszłości
 • Tańcząca panna młoda – nadchodzą wielkie zmiany w życiu osobistym
 • Tańczące dzieci – w Twoim domu będzie królować miłość
 • Tańczący młodzi ludzie (tańcząca młodzież) – wszystko obraca się na Twoją korzyść
 • Tańczący starsi, starzy ludzie (seniorzy) – masz szansę na realizację własnych pomysłów
 • Tańczący pies – realizuj swoje marzenia
 • Tańczący Cyganie – Twoje życie zmieni się na lepsze
 • Iść na tańce (do dyskoteki, na zabawę) – cenisz to co masz, radzisz sobie w różnych sytuacjace
 • Chodzić do szkoły tańca (trenować taniec) – masz szansę na nową miłość
 • Prosić do tańca – odniesiesz sukces w miłości
 • Tańczyć wśród ludzi – jesteś szczęśliwy
 • Tańczyć z kimś kogo lubię – wzmocnisz relacje z tą osobą
 • Tańczyć ze swoim partnerem, swoją partnerką (mężem, żoną) – doceń to co masz
 • Tańczyć z byłym partnerem, byłą partnerką (mężem, żoną) – jesteś wolny od przeszłości
 • Tańczyć na ulicy – jesteś gotowy, by pokazać swoją prawdziwą tożsamość
 • Tańczyć na scenie – sukces zawodowy jest bardzo blisko
 • Taniec na placu, podeście – tęsknisz za przynależnością do grupy
 • Taniec w deszczu – wszystko będzie układać się dobrze
 • Tańczyć na imprezie – spełnisz swoje marzenia
 • Tańczyć do głośnej, szybkiej muzyki – uporządkuj swoje sprawy, uspokój się
 • Tańczyć bez muzyki – wszystko zmieni się na lepsze
 • Tańczyć nago – skoncentruj się na swoim życiowym celu
 • Tańczyć i spadać – zwracaj uwagę na uczucia innych
 • Taniec towarzyski – potrzebujesz równowagi między ciałem a duszą
 • Walc – ​​wydarzy się coś ważnego
 • Samba – spróbuj czegoś nowego
 • Balet – osiągniesz finansowy sukces
 • Taniec rytualny – zaakceptuj przeszłość i zostaw ją za sobą
 • Taniec brzucha – zaakceptuj siebie, aby spełniać swoje pragnienia
 • Taniec ludowy – oderwij się od codzienności

Sennik mistyczny – taniec

 • Jeśli we śnie widzisz taniec, jest to znak, że niebawem będziesz musiał dokonać wyboru między dwoma osobami.
 • Jeżeli śnisz, że tańczysz, zapowiada to, że wybierając między dwoma osobami, wybierzesz dla siebie niekorzystnie.
 • Gdy śnisz, że z kimś tańczysz, oznacza to, że na jawie znajdujesz się w trudnej sytuacji i potrzebujesz pomocy innych.
 • Jeśli śni Ci się, że tańczysz sam, jest to sygnał, że musisz wyładować swe emocje związane z jakąś sytuacją.
 • Jeżeli śnisz, że tańczysz na stole, oznacza to, że w realnym życiu jesteś podatny na uzależnienia i musisz stale mieć się na baczności by nie wpaść w szpony jakiegoś nałogu.
 • Kiedy śnisz, że uczysz kogoś tańczyć, wieszczy to dla Ciebie pełen pasji romans.
 • Gdy widzisz tańczących ludzi, jest to sygnał od Twej podświadomości, że musisz na jakiś czas odciąć się od swych obowiązków, by odpocząć.

Sen o tańcu

Sen o tańcu lub pójściu na tańce – czy to na bal, czy do klubu nocnego, może mieć wiele różnych znaczeń, w zależności od charakteru tańca i jego kontekstu.

Znaczenie snu taniec

Co to znaczy śnić o tańcu?

Taniec to forma wyrażania siebie. Może być bardzo silny w stymulowaniu Twojego ciała i umysłu. W tańcu najważniejszy jest ruch i dźwięk. Taniec z inną osobą może być bardzo intymną czynnością. Taniec może być też symbolem pragnienia romansu.

Taniec to powszechny symbol snu, gdy jesteśmy z kimś w nowym związku lub spotkaliśmy kogoś z kim chcemy zawrzeć związek – może to oznaczać, że masz nadzieję, że związek będzie się rozwijać.

Wolność i wyzwolenie

Taniec we śnie może być również symbolem wolności. Może to być sposób na wyrażenie uczuć i wyzwolenia. Możesz czuć się swobodnie robiąc w życiu rzeczy, które sprawiają, że jesteś szczęśliwy.

Ruch i przepływ

Często w życiu mamy wrażenie, że nic się nie dzieje, tkwimy w stagnacji. Wówczas sen o tańcu może być oznaką, że pragniesz ruchu lub zmiany, odejścia od nudnej rutyny.

Możemy przyjrzeć się rodzajom tańca, aby lepiej zrozumieć, jakie może być znaczenie snu.

Balet

Balet to bardzo wdzięczny taniec. We śnie może oznaczać walkę życiową prowadzoną z gracją i finezją. Balet może być również symbolem życzeń i aspiracji, zwłaszcza jeśli byłeś osobą, która jako dziecko chciała zostać baletnicą/baletmistrzem. Balet może być też przejawem wyobraźni i autoekspresji.

Ci, którzy studiowali taniec baletowy wiedzą, że wymaga dużo ciężkiej pracy i dyscypliny. Może to oznaczać, że potrzebujesz większej dyscypliny w swoim życiu lub że postępujesz nieodpowiedzialnie.

Walc

Możesz czuć się tak, jakbyś był w stanie łatwo przejść przez wyzwanie, które staje przed Tobą. Nie masz do pokonania wielu przeszkód. Może to być też symbol pewności siebie w pracy lub w innej sytuacji życiowej.

Stepowanie

Stepowanie może być znakiem, że szukasz rytmu i rutyny w swoim życiu. Możesz próbować zwrócić czyjąś uwagę lub ktoś lub coś może próbować zwrócić Twoją uwagę.

Salsa

Być może chcesz „urozmaicić” swoje życie. Możesz być zmęczony tymi samymi przyziemnymi czynnościami – może nadszedł czas, aby poszukać czegoś nowego, coś zmienić. Może to dotyczyć także Twojego  związku.

Sen o tańcu

Pytania, które należy zadać w związku ze snem o tańcu:

Jaki słyszeliśmy rodzaj muzyki?

Często słowa piosenek lub rodzaj muzyki mogą mieć jakieś znaczenie. Na przykład, jeśli w śnie słuchasz klasycznego rocka, może to być oznaką czegoś z przeszłości.

Kto jeszcze był we śnie?

Najprawdopodobniej jeśli śnisz o tańcu, we śnie ktoś był obok Ciebie. Ważne jest, aby myśleć o ludziach z naszych snów jako o aktorach odgrywających rolę postaci we śnie. Zobacz znaczenie ludzi w snach, aby uzyskać więcej informacji na ten temat.

Gdzie miał miejsce sen?

Różne miejsca snu mogą również dostarczyć więcej wskazówek na temat tego, czego sen dotyczył. Czy tańczyłeś na arenie? W mieście? Czy jechałeś na tańce? Wszystkie te drobne, subtelne szczegóły mogą mieć istotne znaczenie dla interpretacji Twojego snu!

Znaczenie snu taniec
Znaczenie snu taniec
5/5 - (1)

1 sen

 1. karolina

Znaczenie snu Taniec

Opisz swój sen związany z symbolem Taniec

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników.

Opisz swój sen