sennik telefon

Telefon

Telefon to komunikacja, więc sen o telefonie może być znakiem, że tęsknisz za rozmową z kimś lub czujesz, że powinieneś odejść od kogoś i iść dalej.

Sennik telefon

Sen o telefonie oznacza, że wkrótce spotkasz kogoś bardzo Ci drogiego, którego nie widziałeś od dawna. Kiedy najmniej się tego spodziewasz, otrzymasz dobre wieści, a sukces zawodowy to tylko kwestia czasu.

Komunikacja telefoniczna reprezentuje sposób, w jaki odnosisz się do innych. Jednak ten rodzaj snu może być również aluzją do Twojej wewnętrznej komunikacji i tego, czy postępujesz w zgodzie ze sobą, jak wyrażasz swoje uczucia.

Sen o telefonie wskazuje też na to, że spotkasz kogoś, kogo nie widziałeś przez jakiś czas lub wznowisz stare relacje, które zostały zerwane.

Znaczenie snu telefon

znaczenie snu telefon

Widzieć telefon

Sen może być informacją, że odwiedzi Cię ktoś kogo nie widziałeś od dłuższego czasu. Telefon we śnie zawsze ma znaczenie komunikacji, reprezentującej Twoją relację z ludźmi, ale może to być również wiadomość, że możesz napotkać jakiś problem, którego unikałeś przez pewien czas.

Nowy telefon

Sen o nowym telefonie oznacza chęć posiadania nowych doświadczeń. Być może szukasz nowego związku, nowych przyjaźni, albo nowej pracy.

Sen jest także zaproszeniem do dokonania samooceny i dążenia do bycia coraz lepszą osobą.

Dzwonek telefonu (dzwoniący telefon)

Sen o dzwoniącym telefonie może wskazywać na skupianie się na negatywnych stronach zdarzeń i niedostrzeganie, że istnieje dobra strona każdego wydarzenia. Postaraj się spojrzeć na świat nieco optymistyczniej.

Sen sugeruje, że żyjesz w ciągłym stresie, masz wiele obowiązków. Wziąłeś na siebie zbyt wiele i jesteś teraz niespokojny i przygnębiony. Nie chcesz odmawiać innym i boisz się nie podobać ludziom. Zastanów się nad zmianami, które musisz wprowadzić, aby odzyskać dobre samopoczucie. Musisz nauczyć się mówić „nie”, stawiając granice.

Sen o dzwoniącym telefonie oznacza, że coś w Twoim życiu wymaga uwagi. Być może będziesz musiał słyszeć więcej i mówić mniej, aby zobaczyć konkretną sytuację pod innym kątem, a tym samym znaleźć jakieś rozwiązanie.

Inne znaczenie snu może być zapowiedzią wizyty kogoś, kto przyjedzie z daleka.

Ten rodzaj snu oznacza również, że jesteś bardziej kreatywny, otwarty na nowe pomysły. Pewna sytuacja staje się dla ciebie jaśniejsza.

Odbierać telefon

Sen może być związany z poczuciem izolacji i braku uwagi. Kiedy przydarza się coś gorszego, istnieje naturalna tendencja do zamykania się i izolowania od innych i świata. Pozwól bólowi odejść i nie pozwól, aby cierpienie zdominowało Twoje życie.

Sennik wskazuje, że nadszedł czas, aby być znowu szczęśliwym.

telefon komórkowy

Rozmawiać przez telefon

Sen zachęca Cię aby ocenić, jak wyglądają Twoje relacje z bliskimi, rodziną i przyjaciółmi. Może masz ochotę z kimś porozmawiać?

Sen może również oznaczać, że nadchodzi czas, aby zmierzyć się z jakimś problemem, który odkładałeś przez jakiś czas. Pora zakasać rękawy i zrobić to, co należy zrobić.

Rozmowa przez telefon we śnie to również zapowiedź, że zrobisz doskonały interes.

Sen sugeruje, że nie otrzymujesz odpowiedzi, które chciałbyś uzyskać. Być może jest to związane z Twoją pracą, z jej poszukiwaniem lub życiem osobistym.

Znaczenie snu mówi Ci, że musisz zmienić swoje metody, nawyki, a nawet sposoby, w jakie stawiasz czoła sytuacjom i wyzwaniom. Jeśli nadal będziesz robić wszystko tak samo, z pewnością nie uzyskasz odpowiedzi.

Anonimowy telefon

Otrzymanie anonimowego telefonu to znak, że fałszywa osoba zostanie zdemaskowana. Bądź czujny wobec ludzi, którymi się otaczasz.

Numer telefonu

Jeśli widzisz konkretny numer telefonu we śnie oznacza to, że jesteś otwarty na nowe informacje. Może nadszedł czas, aby rozpocząć kurs, który zawsze odkładałeś lub nauczyć się czegoś nowego.

Jeśli śnisz o własnym numerze telefonu, musisz wziąć odpowiedzialność za jakąś ważną decyzję. Możesz poprosić o opinię ludzi, którym ufasz, ale ostateczna decyzja musi należeć do Ciebie.

Jeśli widziany we śnie numer telefonu należy do kogoś innego, Sennik zaleca, abyś utrzymywał z kimś kontakt lub sugeruje, że potrzebujesz pomocy przyjaciela.

Jeśli we śnie widziałeś stary numer telefonu znaczenie snu wskazuje, że powinieneś skupić się na teraźniejszości. Tęsknisz za czymś ze swojej przeszłości, ale powinieneś pogodzić się z tym, że to co minęło nie wróci. 

Jeśli w śnie widziałeś nieznany numer telefonu to znaczy, że obawiasz się stawić czoła nowym sytuacjom, czujesz obawy i stres przed tym, jak zostaniesz przyjęty przez innych. Nie pozwól, aby sparaliżowało to Twoją pracę i Twoje życie. Podejmij kroki, aby wyleczyć się z tego niepokoju.

Wybierać zły numer

Coś dzieje się w Twoim związku, szukasz odpowiedzi na dręczące Cię pytania i jej nie znajdujesz. Być może nie pokazujesz swoich uczuć właściwie i powinieneś być bardziej otwarty i bezpośredni wobec partnera.

Wybierać numer alarmowy (dzwonić na pogotowie, policję, straż pożarną)

Sen sugeruje, że musisz poprosić o pomoc. Odłóż na bok swoją dumę, strach i zadzwoń do ludzi, których kochasz i którym ufasz, aby pomogli Ci przejść przez sytuację, w której się znajdujesz.

Wybierać numer telefonu zmarłych osób

Musisz zostawić przeszłość za sobą, oczyścić swoje życie emocjonalne. Musisz przezwyciężyć rozczarowania miłosne, abyś mógł otworzyć się na nowe relacje. Sen pokazuje potrzebę porzucenia tego, co już było. Skoncentruj swoje myśli na tym, co jest dobre dla Ciebie i Twojego życia teraz.

smartfon

Zajęty telefon

Sen o zajętym telefonie może oznaczać, że nie zwracałeś uwagi na swój wewnętrzny głos lub że inni nie dostrzegają Twojej woli i obecności. Sennik przypomina: inni robią nam tylko to, na co im pozwalamy.

Skup się też bardziej na tym co czyni Cię szczęśliwym.

Czekać na połączenie

Sen sugeruje Twoją irytację i niepokój. Lubisz, gdy wszystko jest szybko rozwiązane, nie lubisz czekać i brakuje Ci cierpliwości. Jesteś pragmatyczny.

Sen pokazuje potrzebę większej elastyczności, zrozumienia, że wiele sytuacji, przez które przechodzimy, jest częścią procesów, a zatem prosta i bezpośrednia odpowiedź często nie jest możliwa lub nie jest najlepszą odpowiedzią. Bądź cierpliwy, zaakceptuj, że ludzie są różni i dlatego nie stawiają czoła wyzwaniom w taki sam sposób jak Ty. Szanuj czas innych ludzi.

Nie mogę się dodzwonić

Sen sugeruje, że masz trudności w komunikowaniu się, wyrażaniu siebie i nawiązywaniu kontaktu ze światem. Możliwe, że przechodzisz przez trudny czas i wolisz pozostać sam. Może nosisz w sobie rany i zamknąłeś się lub masz trudności z zaufaniem i otwarciem się na poznanie nowych ludzi. Daj sobie czas na regenerację i ustal swój cel, by rozpocząć nowy, lepszy okres życia.

zajęty telefon

Nie mogę wybrać numeru telefonu

Sen, że nie możesz wybrać telefonu sugeruje, że czujesz się zablokowany, bez dostępu do kogoś ważnego. Możesz czuć się ignorowany, a nawet pogardzany.

Nawet jeśli czujesz się źle, utrzymaj równowagę. Spróbuj wyjaśnić sytuację i zrozumieć, dlaczego ta osoba zachowuje się w ten sposób.

Zawieszony telefon

Znaczenie snu wiąże się z Twoim kręgiem towarzyskim, ludźmi, którzy chcą się z Tobą spotkać. Być może dajesz komuś fałszywą nadzieję. Wiesz, że nigdy nie będziesz chciał się z kimś spotkać, ale nie masz odwagi, aby mu to powiedzieć.

Sennik zaleca: bądź jasny i przejrzysty w swoich relacjach.

Zablokowany telefon

Jeśli śniłeś, że nie możesz odblokować telefonu, bo np. zapomniałeś hasła, sugeruje to trudności w komunikowaniu się z ukochaną osobą. Spróbuj usłyszeć, co ta osoba ma do powiedzenia, zrozumieć jej stronę i odbudować więzi.

Słaby sygnał telefoniczny

Sen o słabym sygnale telefonicznym sugeruje problemy w relacjach, kłótnie, konflikty, nieporozumienia. Konieczne jest podjęcie kroków w celu rozwiązania sytuacji.

Inne znaczenie snu sugeruje, że nie robisz wszystkiego, co możesz w sytuacji, której doświadczasz. Nadszedł czas, aby przeznaczyć więcej czasu na to, co ważne.

Brak sygnału w telefonie

Ten rodzaj snu jest odzwierciedleniem Twojej izolacji lub dystansu. Może również sugerować, że ważny dla Ciebie związek napotyka barierę lub przeszkodę i nie możesz dogadać się z tą osobą.

Ktoś korzysta (dzwoni) z Twojego telefonu

Sen pokazuje, że czujesz się wykorzystywany przez kogoś z Twojego otoczenia zawodowego lub rodzinnego. Bądź bardziej stanowczy w swoich postawach i nie pozwól innym się wykorzystywać.

korzystać z telefonu

Ktoś się rozłącza (odkłada telefon)

Sen reprezentuje sposób, w jaki odnosisz się do ludzi wokół siebie. Zastanów się, w jaki sposób wchodzisz w interakcje ze światem. Żądaj szacunku i okazuj szacunek. Zmień sposób, w jaki się komunikujesz, a to zapewni Ci spokój i równowagę.

Telefon od kogoś, kto już zmarł (nie żyje)

Sen, że dostajesz telefon od kogoś, kto już umarł, jest sposobem na przywołanie chwili żałoby. Może być również związany z zerwaniem, końcem związku z kimś, kogo kochasz. Musisz dać sobie czas na przeżycie tej chwili. Skup się na pozytywnych wspomnieniach i pozwól sprawom płynąć swoim biegiem.

Szybko odbierać telefon

Sen może być sygnałem, że nadszedł czas, aby zająć się swoim lękiem. Jeśli jesteś ciągle zestresowany, boisz się, denerwujesz się sytuacjami, które muszą się zdarzyć,  nadszedł czas, aby lepiej zadbać o swoje uczucia. Zdaj sobie sprawę z efektów, jakie lęk wywołuje, jaki ma wpływ na Twoje ciało, umysł i życie w ogóle. Nie wahaj się szukać pomocy, jeśli to konieczne.

Telefon od osoby, którą lubię

Sen jest dobrym omenem sugerującym, że nadejdzie dobra wiadomość związana z Twoim życiem miłosnym. Jeśli jesteś już w stałym związku jest to znak, że otrzymasz prezent, zaproszenie do kina lub restauracji.

Jeśli jesteś osobą samotną sen pokazuje, że wkrótce znajdziesz kogoś, kto poruszy Twoim sercem. Bądź otwarty i pamiętaj, aby skorzystać z możliwości, które się pojawiają.

Nie odbierać dzwoniącego telefonu

Sen sugeruje odmowę rozwiązania jakiejś sytuacji. Możesz łatwo zrobić to, o co Cię proszą, ale ponieważ nie widzisz w tym żadnych korzyści, unikasz angażowania się. Nie chcesz pomóc i możesz utrudniać rozwiązanie konfliktu.

Inną możliwą interpretacją snu jest to, że kogoś zaniedbujesz. Nie wspierasz już tej osoby i zdecydowałeś się usunąć ją ze swojego życia. Prawdopodobnie ta osoba stanęła Ci na drodze, a nawet przekroczyła granice. Może warto zrewidować swoją decyzję.

Zapomnieć lub zgubić telefon

Wkrótce możesz przejść przez znaczące zmiany, może to być zmiana miejsca pracy lub szefa, a może przeprowadzka do nowego domu. Podejdź do nich optymistycznie i szukaj pozytywnych stron w nowych sytuacjach.

Skradziony telefon

Kradzież telefonu we śnie sugeruje, że masz problem z rozstaniem się z kimś lub porzuceniem czegoś co Ci nie służy. Być może ostatnio doznałeś jakiejś straty lub jesteś świadomy, że powinieneś odejść od kogoś, ale tego nie robisz. Uwolnij się od tego, co Cię trzyma!

Palący się telefon

Sen, że telefon płonie sugeruje, że zaraz wybuchniesz, masz nadmiar problemów i obowiązków. Możesz być zestresowany i zmęczony. Sen jest ostrzeżeniem, aby zwrócić uwagę na fizyczne i psychiczne samopoczucie. Musisz odpocząć, wziąć urlop i ustalić priorytety.

Zepsuty telefon

Sen, że telefon nie działa oznacza złe odczucia, których doświadczasz na co dzień. Możliwe, że w tej chwili nie jesteś w stanie znaleźć wyjścia z jakiejś sytuacji, jednak rozpacz nie przyniesie Ci rozwiązań. Nie widzisz rozwiązania problemu, bo mało starannie go szukasz.

Ignorowanie problemów nie pozwoli Ci ich pokonać. Pierwszym krokiem jest uświadomienie sobie co sprawia, że Twoje życie nie układa się tak jak chcesz. Kiedy zdecydujesz się stawić czoła trudnościom, stopniowo stracą swoją siłę i będziesz mógł zobaczyć nowe rozwiązania.
Sen o zepsutym telefonie sugeruje, że czujesz się samotny, ignorowany, bez przyjaciół. Być może przechodzisz przez trudny czas cierpienia związanego z rozczarowaniem lub utratą kogoś bliskiego. Sennik radzi, by szukać ludzi, z którymi mógłbyś porozmawiać, którzy mogą Cię wesprzeć, pocieszyć, okazać prawdziwe uczucia. Szukaj wsparcia przede wszystkim w rodzinie.

Kabel telefoniczny

Sen sugeruje, że unikasz stawienia czoła sytuacji. Być może chcesz trzymać się z dala od jakiegoś konfliktu. Sennik stwierdza, że jednak powinieneś zabrać głos, zacząć działać i chociaż trudno jest zrobić ten krok sen pokazuje, że jest to ważne. Spróbuj lepiej zrozumieć co się dzieje, a będziesz miał jaśniejszy obraz swojej sytuacji.

Rodzaje telefonów

Telefon stacjonarny

Być może czujesz, że wszystko Ci ucieka, oddala się, omija Cię. Możliwe, że jesteś otoczony przez ludzi, którzy nie chcą Twojego rozwoju. Może trzeba odciąć się od tych, z którymi do tej pory byłeś w bliskich relacjach? Jeśli czujesz się ograniczony przez kogoś bliskiego, musisz jasno określi granice i szanować siebie i innych.

Sen o telefonie stacjonarnym sugeruje, że jesteś dostępną osobą i lubisz pomagać innym ludziom. Znaczenie snu pokazuje jednak, że zaniedbujesz własne potrzeby, aby móc rozwiązać problemy innych. Czujesz się dobrze, gdy ludzie proszą Cię o pomoc, przynosi Ci to dobre samopoczucie. Jednak nie zaniedbuj swoich osobistych spraw na rzecz spraw innych ludzi. Postaw siebie na pierwszym miejscu.

telefon stacjonarny

Telefon bezprzewodowy

Sen o telefonie bezprzewodowym pokazuje, że przejdziesz przez trudne chwile, które mogą wymagać cierpliwości i umiejętności dyplomatycznych. Problem będzie związany z nieporozumieniami, plotkami i zazdrością.

Sennik radzi: koncentruj się na tym, co jest dla Ciebie dobre, a wszystko szybko minie. Unikaj ludzi, którzy wyrządzają krzywdę innym.

Telefon komórkowy

Sen wskazuje, że jesteś otwarty na nowe informacje. Zmiany mogą nadejść w każdej chwili. Jeśli jednak zgubiłeś telefon we śnie oznacza to, że zmiany te mogą nie nadejść z powodu Twojego zaniedbania lub przegapienia okazji.

Znaczenie snu informuje, że jesteś osobą wrażliwą na los innych, Twoja empatia sprawia, że zawsze chętnie pomagasz i wspierasz ludzi, jednak uważaj, aby nie brać na siebie zbyt wielu problemów i tych, których rozwiązanie nie należy do Ciebie.

Sen o telefonie komórkowym wskazuje, że możesz czuć się wykorzystany, zlekceważony, że nie otrzymujesz szacunku na jaki zasługujesz w pracy lub w domu. Nadszedł czas, aby jasno wyrażać swoje zdanie i nałożyć ograniczenia, powiedzieć „nie”, gdy nie możesz rozwiązać problemu lub pomóc.

Budka telefoniczna

Sen pokazuje potrzebę wykazania większej cierpliwości. Chciałbyś szybko wyjaśnić sytuację, sfinalizować sprawę, ale w rzeczywistości jest daleko do jej zakończenia. Weź głęboki oddech i porozmawiaj z zaangażowanymi osobami, aby lepiej wyjaśnić sytuację. Musisz być bardziej tolerancyjny i wykorzystać swoje umiejętności dyplomatyczne. Unikaj działania pod wpływem impulsu.

Wkrótce możesz poznać nowych przyjaciół, a nawet znaleźć nową miłość. Sennik zauważa, że musisz stać się bardziej niezależny w swoich decyzjach i być bardziej odpowiedzialny za własne działania.

Znaczenie snu: telefon

 • Widzieć telefon – odwiedzi Cię ktoś kogo nie widziałeś od dłuższego czasu
 • Nowy telefon – szukasz nowych doświadczeń
 • Dzwonek telefonu (dzwoniący telefon) – nie dostrzegasz dobrych stron wydarzeń
 • Odbierać telefon – wyjdź do ludzi
 • Rozmawiać przez telefon – trzeba zmierzyć się z jakimś problemem
 • Anonimowy telefon – fałszywa osoba zostanie zdemaskowana
 • Numer telefonu – jesteś otwarty na nowe informacje
 • Wybierać zły numer – bądź bardziej otwarty wobec partnera
 • Wybierać numer alarmowy (dzwonić na pogotowie, policję, straż pożarną) – poproś o pomoc
 • Wybierać numer telefonu zmarłych osób – zostaw przeszłość za sobą
 • Zajęty telefon – skup się też bardziej na tym co czyni Cię szczęśliwym.
 • Czekać na połączenie – musisz być bardziej elastyczny
 • Nie mogę się dodzwonić – masz trudności w komunikowaniu się ze światem
 • Nie mogę wybrać numeru telefonu – czujesz się ignorowany
 • Zawieszony telefon – dawaj jasne komunikaty innym
 • Zablokowany telefon – masztrudności w komunikowaniu się z ukochaną osobą
 • Słaby sygnał telefoniczny – nie robisz wszystkiego, co możesz, aby rozwiązać konflikt
 • Brak sygnału w telefonie – nie możesz z kimś się dogadać
 • Ktoś korzysta (dzwoni) z Twojego telefonu – czujesz się wykorzystywany przez kogoś
 • Ktoś się rozłącza (odkłada telefon) – zmień sposób, w jaki się komunikujesz z innymi
 • Telefon od kogoś, kto już zmarł (nie żyje) – pozwól sprawom płynąć swoim biegiem
 • Szybko odbierać telefon – pokonaj swoje lęki
 • Telefon od osoby, którą lubię – znajdziesz kogoś, kto poruszy Twoje serce
 • Nie odbierać dzwoniącego telefonu – kogoś zaniedbujesz
 • Zapomnieć lub zgubić telefon – przed Tobą znaczące zmiany
 • Skradziony telefon – masz problem z porzuceniem czegoś co Ci nie służy
 • Palący się telefon – zwróć uwagę na fizyczne i psychiczne samopoczucie
 • Zepsuty telefon – szukaj wsparcia przede wszystkim w rodzinie
 • Kabel telefoniczny – unikasz stawienia czoła jakiejś sytuacji
 • Telefon stacjonarny – jasno określi granice i szanuj siebie i innych
 • Telefon bezprzewodowy – koncentruj się na tym, co jest dla Ciebie dobre
 • Telefon komórkowy – zmiany mogą nadejść w każdej chwili
 • Budka telefoniczna – bądź bardziej cierpliwy

Telefon
Telefon

Sennik mistyczny – telefon

Ogólnie symbol ten może oznaczać, że na jawie brakuje Ci kontaktów z innymi ludźmi i pragniesz, by Twoje życie towarzyskie było bardziej urozmaicone.

Znaczenie snu telefon
Znaczenie snu telefon

Jeśli we śnie widzisz telefon, jest to znak, że niebawem nawiążesz znajomość z osobą, która będzie wobec Ciebie tajemnicza i będzie stanowić dla Ciebie prawdziwą zagadkę.

Gdy słyszysz dzwoniący telefon, zwiastuje to poważną chorobę dla Ciebie lub kogoś z Twoich bliskich.

Jeśli śni Ci się, że zostałeś wezwany do telefonu, oznacza to, że na jawie nie będzie chciał się z Tobą spotkać.

Kiedy telefonujesz, jest to znak, że z jakiegoś powodu nie będziesz chciał odsłonić przed nowopoznaną osobą swojego prawdziwego oblicza.

Jeśli we śnie odbierasz telefon, jest to sygnał od Twej podświadomości, że jeśli nie wywiążesz się na czas ze wszystkich swoich obowiązków, będziesz musiał ponieść tego przykre konsekwencje.

Gdy śnisz, że dzwonisz do kogoś, kto nie odbiera telefonu, zapowiada to, że ktoś nie zjawi się na spotkaniu z Tobą.

Rozłączenie rozmowy telefonicznej zwiastuje dla Ciebie miłe spotkanie.

Jeśli śnisz, że chcesz zatelefonować, ale pomyliłeś się przy wybieraniu numeru, oznacza to, że na jawie pomylisz się co do kogoś.

Zepsuty telefon pojawiający się w Twoim śnie wieszczy śmierć którejś z bliskich Ci osób.

Kiedy śnisz, że wielokrotnie telefonujesz przez pomyłkę do kogoś innego, oznacza to, że na jawie nie potrafisz się z kimś porozumieć i jest to przyczyną Twojego wielkiego stresu.

5/5 - (1)

2 komentarze

 1. Magda
 2. jaga

Znaczenie snu Telefon

Opisz swój sen związany z symbolem Telefon i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen