Telefon

Znaczenie snu telefon

Znaczenie snu telefon

Ogólnie symbol ten może oznaczać, że na jawie brakuje Ci kontaktów z innymi ludźmi i pragniesz, by Twoje życie towarzyskie było bardziej urozmaicone.

Jeśli we śnie widzisz telefon, jest to znak, że niebawem nawiążesz znajomość z osobą, która będzie wobec Ciebie tajemnicza i będzie stanowić dla Ciebie prawdziwą zagadkę.

Gdy słyszysz dzwoniący telefon, zwiastuje to poważną chorobę dla Ciebie lub kogoś z Twoich bliskich.

Jeśli śni Ci się, że zostałeś wezwany do telefonu, oznacza to, że na jawie nie będzie chciał się z Tobą spotkać.

Kiedy telefonujesz, jest to znak, że z jakiegoś powodu nie będziesz chciał odsłonić przed nowopoznaną osobą swojego prawdziwego oblicza.

Jeśli we śnie odbierasz telefon, jest to sygnał od Twej podświadomości, że jeśli nie wywiążesz się na czas ze wszystkich swoich obowiązków, będziesz musiał ponieść tego przykre konsekwencje.

Gdy śnisz, że dzwonisz do kogoś, kto nie odbiera telefonu, zapowiada to, że ktoś nie zjawi się na spotkaniu z Tobą.

Rozłączenie rozmowy telefonicznej zwiastuje dla Ciebie miłe spotkanie.

Jeśli śnisz, że chcesz zatelefonować, ale pomyliłeś się przy wybieraniu numeru, oznacza to, że na jawie pomylisz się co do kogoś.

Zepsuty telefon pojawiający się w Twoim śnie wieszczy śmierć którejś z bliskich Ci osób.

Kiedy śnisz, że wielokrotnie telefonujesz przez pomyłkę do kogoś innego, oznacza to, że na jawie nie potrafisz się z kimś porozumieć i jest to przyczyną Twojego wielkiego stresu.

Oceń sennik

2 komentarze

  1. jaga
  2. Magda

Znaczenie snu Telefon

Opisz swój sen związany z symbolem Telefon

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników.

Opisz swój sen

Ciekawoski zwiazane z sennikiemFazy snu
Myśląc o zasypianiu, którego potrzebujesz, normalne jest skupienie się na liczbie godzin snu. Chociaż czas snu jest niewątpliwie ważny, nie jest to jedyna część równania. Ważne jest również, aby pomyśleć o jakości snu i o tym, czy czas spędzony na spaniu jest rzeczywiście regeneru


Interpretowanie snów w przeszłości
Sny były ważne dla ludzkości już od zarania jej dziejów, największą zaś wagę przywiązywali do nich przesądni ludzie starożytni. Miało to miejsce u wszystkich ludów tamtej epoki, bez względu na kulturę i położenie geograficzne. Różne za to były interpretacje marzeń sennych i prz

Dlaczego warto spać na golasa?
Główny powód, dla którego spanie nago jest dobre, sprowadza się do naturalnego procesu termoregulacji organizmu. Dlaczego spanie nago jest dla Ciebie dobre? Co to jest termoregulacja?Ponieważ ludzie są endotermami, nasz organizm reguluje naszą temperaturę zarówno wewnętrznie, jak i w odpo