Tłum

Znaczenie snu tłum

Znaczenie snu tłum

Tłum ludzi pojawiający się w Twoim śnie wieszczy dla Ciebie jakieś zyski.

Kiedy śnisz, że jesteś jednym z tłumu, zapowiada to, że stracisz zapał do wykonywania czynności, które ostatnio Cię pochłaniały.

Jeśli śni Ci się, że zgubiłeś kogoś w tłumie, jest to znak, że na jawie czujesz żal z powodu odejścia od Ciebie jakiejś osoby albo czujesz do niej urazę.

Kiedy śni Ci się tłum ludzi na ulicy, zapowiada to postęp w ważnych dla Ciebie sprawach.

Tłum modlących się ludzi zwiastuje czyjąś śmierć bądź inne nieszczęście, którego możesz spodziewać się w najbliższym czasie.

Jeśli śnisz, że rozganiasz tłum, zapowiada to, że niebawem pokłócisz się z bliską Ci osobą.

Kiedy śni Ci się, że dołączasz do radosnego tłumu, który Cię porywa, oznacza to, że na jawie czujesz się bezpiecznie i stabilnie w pracy i życiu osobistym, co jest powodem Twojego wielkiego zadowolenia.

Gdy śnisz, że boisz się tłumu, jest to znak, że obawiasz się czekających Cię problemów, których spodziewasz się ze strony innych ludzi.

Jeżeli śni Ci się, że nie możesz przecisnąć się przez tłum w sklepie, jest to znak, że przeżywasz jakiś konflikt wewnętrzny.

Kiedy we śnie tłum odgradza Cię od jakiegoś celu, oznacza to, że na jawie coś nie pozwala Ci realizować Twych najważniejszych pragnień.

1 sen

  1. beata

Znaczenie snu Tłum

Opisz swój sen związany z symbolem Tłum

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników.

Opisz swój sen