sennik tramwaj

Tramwaj

Jeśli śnisz o tramwaju oznacza to, że jesteś otoczony ludźmi, którzy nie są szczerzy.

Sen może też być związany z Twoimi emocjami, osobowością, relacjami.

Sennik tramwaj

Sen o tramwaju oznacza pozytywne zmiany w życiu. Być może w końcu będziesz w stanie rozwiązać problem, który dręczy Cię od dłuższego czasu. Dla niektórych sen może symbolizować małżeństwo, przeprowadzkę lub zmianę pracy lub zawodu.

Sen ma związek z przeszłością. Zapowiada spotkanie z osobą, którą kochałeś, ale która była daleko.

Co oznacza sen o tramwaju?

Widzieć przejeżdżający tramwaj

Sen, że obserwujesz przejeżdżający tramwaj oznacza, że żałujesz straconych szans. Nie ma sensu narzekać na swój los, ale musisz szukać nowych sposobów i możliwości.

sen o tramwaju

Tramwaj wjeżdża na stację

Sen oznacza, że może odwiedzić Cię osoba, której dawno nie widziałeś. Będziesz szczęśliwy z powodu tych odwiedzin. Może to być krewny, przyjaciel lub dawna miłość. Powitaj tę osobę z otwartymi ramionami. Nie trać ponownie z nią kontaktu.

Nowy tramwaj

Jeśli w Twoim śnie tramwaj był nowy, nastąpi spotkanie z ukochaną osobą. Może nie widzieliście się jakiś czas lub wraca np. z delegacji. Przygotuj się na to spotkanie, bo będzie ważne dla waszej relacji. 

Stary tramwaj

Sen o starym tramwaju oznacza, że w pewnym momencie zdasz sobie sprawę, że nie lubisz środowiska, w którym żyjesz. Sennik zauważa, że nie możesz jednak zmienić okoliczności, ale możesz zmienić siebie.

Sen zapowiada też chwile trudności w jakiejś dziedzinie Twojego życia. Wzmocnij się i uwierz w swoją siłę.

Szybki tramwaj (szybka jazda tramwajem)

Sen o tramwaju jadącym z dużą prędkością symbolizuje intensywny niepokój. Zrelaksuj się, ciesz się życiem, porozmawiaj z kimś kto doda Ci otuchy. Nie żyj dłużej z tym napięciem!

Spóźnić się na tramwaj

Sen o tym, że tramwaj odjeżdża ze stacji bez Ciebie może oznaczać, że w końcu znajdziesz czas, aby odwiedzić ludzi, których nie widziałeś od dłuższego czasu. Prawdopodobnie są to starzy przyjaciele lub krewni, którzy mieszkają w innym mieście lub kraju.

Czekać na tramwaj

Sen, że czekasz na tramwaj oznacza rozczarowanie w miłości. Twój partner prawdopodobnie powie lub zrobi coś, co Ci się nie spodoba. Będziesz niemile zaskoczony.

Sen ujawnia Twoją chęć odkrywania nowych rzeczy i posiadania różnych doświadczeń, ale brakuje Ci odrobiny odwagi, aby zaryzykować.

znaczenie snu tramwaj

Biec za tramwajem

Sen, że biegniesz za tramwajem oznacza, że stracisz jakieś możliwości z powodu lenistwa lub zaniedbania. Sennik sugeruje, że osoba, którą widzisz, nie wykorzystuje w pełni swojego potencjału, ponieważ nie ma takiej możliwości. Powinieneś jej pomóc, doradzić, szukać nowych możliwości postępu.

Wsiadać do tramwaju

Znaczenie snu symbolizuje interesującą podróż. Możesz zdecydować się na wycieczkę z przyjaciółmi lub znajomymi, aby w końcu odwiedzić miejsce, o którym marzyłeś.

Jechać tramwajem

Sennik stwierdza, że odniesiesz wiele sukcesów w życiu, ale może to być bardziej czasochłonne i trudniejsze, niż być może myślisz. Będziesz musiał walczyć i wytrwać, aby osiągnąć swoje cele. Uwierz w siebie.

Sen, że jedziesz zatłoczonym tramwajem oznacza, że pójdziesz na imprezę, na której nie będziesz się dobrze bawić. Prawdopodobnie czujesz się samotny, co będziesz próbował ukryć. Sen ujawnia też, że jesteś osobą, która ma silny magnetyzm i może wywierać wpływ na życie innych.

Jeśli jedziesz tramwajem, w którym nikogo nie ma Sennik zapowiada, że wyjdziesz gdzieś ze swoim partnerem i będziesz się świetnie bawić.

Spać w tramwaju

Sen, że śpisz w tramwaju może być oznaką emocjonalnego, duchowego lub fizycznego wyczerpania. Znajdź coś, co Cię zrelaksuje i poświęć się „ładowaniu baterii” na nadchodzące wyzwania.

Śpiewać w tramwaju

Sen, że śpiewasz w tramwaju zapowiada piękne chwile. Prawdopodobnie zostaniesz zaproszony na wesele, chrzciny lub inną uroczystość, gdzie będziesz cieszyć się towarzystwem ludzi, których kochasz i szanujesz.

Seks w tramwaju

Ten sen może symbolizować samotność. Jeśli jednak jesteś w związku sen jest znakiem, że nadszedł czas na szczerą rozmowę z partnerem.

Długa podróż tramwajem

Znaczenie snu ma związek z Twoim życiem finansowym. Sennik zauważa, że nadchodzi korzystna faza, aby zamknąć transakcje, zainwestować lub zaoszczędzić pieniądze, a nawet szukać innej pracy z lepszym wynagrodzeniem.

Wysiadać z tramwaju

Sen, że wysiadasz z tramwaju może oznaczać, że zrezygnujesz z planu lub z jakiegoś pomysłu. Może być też tak, że Twój plan się nie powiedzie. Prawdopodobnie myślisz o podróżowaniu i czekasz na dzień, w którym spakujesz się i ruszysz przed siebie. Jednak jakieś okoliczności uniemożliwią Ci wyruszenie w podróż. Nie rozpaczaj, nowa okazja nadejdzie szybciej niż się spodziewasz.

Wypaść z tramwaju

Ten sen oznacza, że powinieneś być ostrożny, zwłaszcza jeśli planujesz podpisać jakąś umowę. Upewnij się, że przeczytałeś i dobrze zrozumiałeś wszystkie zawarte w niej punkty.

Jeśli śnisz, że ktoś wypadł z tramwaju Sennik sugeruje, że bliska Ci osoba będzie na coś narzekać. Może ktoś z rodziny, przyjaciel lub kolega przechodzi kryzys emocjonalny, moralny lub finansowy. Zrobisz wszystko co możliwe, aby udzielić mu konstruktywnej porady.

Sen może też mówić, że coś o co walczyłeś, może potrwać dłużej niż przewidywałeś, ale nie zniechęcaj się, wykaż się cierpliwością,

Wypadek tramwaju

Jeśli śniłeś o wypadku tramwaju, może to symbolizować porażkę w pracy, niepowodzenie pomysłu lub projektu. Jeden błąd może zniweczyć cały wysiłek, który w coś włożyłeś. Mimo to nie rozpaczaj, zacznij myśleć o nowym wyzwaniu.

Nie narzucaj innym swojej opinii ani woli. Bądź bardziej elastyczny i wyważony.

W przeciwnym razie niektórzy ludzie mogą odejść od Ciebie.

Wykolejony tramwaj

Sen oznacza to, że zwlekałeś z jakimiś decyzjami. To może przynieść bardzo negatywne konsekwencje. Sennik nawołuje do szybkiego działania.

Potrącenie przez tramwaj

Sen, że potrącił Cię tramwaj symbolizuje zmęczenie. Prawdopodobnie miałeś dużo  obowiązków i nie miałeś czasu na odpoczynek. Teraz jest czas na pauzę.

Sennik radzi: nie narzucaj swojej woli innym, pielęgnuj bardziej humanistyczne i sprawiedliwe postawy.

Zniszczony, zepsuty tramwaj

Jeśli tramwaj w Twoim śnie był w złym stanie, przygotuj się na trudne czasy. Nie załamuj się, tylko zbierz siły i staw czoła przeciwnościom. Z wszystkim możesz sobie poradzić.

Naprawiać tramwaj

Sen, że naprawiasz tramwaj oznacza, że wykonujesz kilka prac w tym samym czasie. Znaczenie snu sugeruje, że będziesz miał ochotę zrezygnować z pracy, bo poczujesz za duże obciążenie. Nie łap kilku srok za ogon.

Prowadzić tramwaj

Sen, że prowadzisz tramwaj oznacza, że zmienisz miejsce pracy. Prawdopodobnie będziesz miał okazję przejść do nowej firmy lub zmienić stanowisko pracy. Wymagać to będzie więcej odpowiedzialności i poświęcenia większej ilości czasu, ale to cena, którą będziesz musiał zapłacić, jeśli chcesz robić karierę.

Dużo tramwajów

Znaczenie snu mówi, że powinieneś dowiedzieć się więcej o sobie. Nie zmarnuj tej szansy, ponieważ nic nie przynosi w życiu większych korzyści niż dobre poznanie siebie.

tramwaj w snach

Kolory tramwajów

Czerwony tramwaj

Sen o czerwonym tramwaju zapowiada poprawę sytuacji na poziomie emocjonalnym. Osoby, które od dłuższego czasu nie mają partnera, mogą w końcu spotkać kogoś ciekawego. Ten związek może nie być długotrwały, ale i tak Ci się spodoba.

Jeśli masz partnera, Twój związek zmieni się na lepsze, ale tylko wtedy, gdy wykażesz wzajemne zrozumienie i gotowość do kompromisu.

Niebieski tramwaj

Sen o niebieskim tramwaju może symbolizować poprawę finansów. Jeśli do tej pory dokuczał Ci brak pieniędzy jest szansa, że sytuacja zmieni się na lepsze. Wypatruj okazji i dobrze ją wykorzystaj.

Żółty tramwaj

Sen to znak, że należy uważać na konkurentów. Jest to szczególnie ważne dla zawodowej sfery Twojego życia. Jest prawdopodobne, że ktoś próbuje wykorzystać Twoje słabości, aby osiągnąć swoje cele.

Biały tramwaj

Sennik zapowiada, że zrobisz dobry uczynek. Być może Twoje działania pomogą komuś w istotnej zmianie sytuacji.

Inne znaczenie snu sugeruje, że wykorzystasz swoich znajomych, aby pomóc komuś rozwiązać problem, który dręczy go od dłuższego czasu. Ta osoba będzie Ci za to bardzo wdzięczna.

Znaczenie snu: tramwaj

 • Widzieć przejeżdżający tramwaj – żałujesz straconych szans
 • Tramwaj wjeżdża na stację – odwiedzi Cię osoba, której dawno nie widziałeś
 • Nowy tramwaj – spotkasz się z kimś kogo kochasz
 • Stary tramwaj – spróbuj się zmienić
 • Szybki tramwaj (szybka jazda tramwajem) – zrelaksuj się, ciesz się życiem
 • Spóźnić się na tramwaj – odwiedzisz kogoś kogo nie widziałeś od dawna
 • Czekać na tramwaj – rozczarujesz się partnerem
 • Biec za tramwajem – z powodu lenistwa stracisz okazję
 • Wsiadać do tramwaju – wyruszysz w podróż
 • Jechać tramwajem – będziesz musiał walczyć, aby osiągnąć swoje cele
 • Spać w tramwaju – jesteś wyczerpany
 • Śpiewać w tramwaju – spędzisz miło czas w towarzystwie ludzi, których kochasz
 • Seks w tramwaju – porozmawiaj z partnerem
 • Długa podróż tramwajem – szukaj pracy z lepszym wynagrodzeniem
 • Wysiadać z tramwaju – zrezygnujesz z planu lub z pomysłu
 • Wypaść z tramwaju – bądź ostrożny
 • Wypadek tramwaju – bądź bardziej elastyczny
 • Wykolejony tramwaj – zacznij działać
 • Potrącenie przez tramwaj – jesteś zmęczony – odpocznij
 • Zniszczony, zepsuty tramwaj – przygotuj się na trudne czasy
 • Naprawiać tramwaj – nie łap kilku srok za ogon
 • Prowadzić tramwaj – zmienisz miejsce pracy
 • Dużo tramwajów – poznaj samego siebie
 • Czerwony tramwaj – Twój związek zmieni się na lepsze
 • Niebieski tramwaj – poprawi się Twoja sytuacja finansowa
 • Żółty tramwaj – ktoś próbuje wykorzystać Twoje słabości
 • Biały tramwaj – zrobisz dobry uczynek
Tramwaj
Tramwaj

Sennik mistyczny – tramwaj

Znaczenie snu tramwaj
Znaczenie snu tramwaj

Ogólnie symbol ten zapowiada, że musisz jeszcze poczekać na swoje szczęście, o którym marzysz.

Jeżeli we śnie widzisz tramwaj, jest to sygnał od Twej podświadomości, że na jawie masz jakąś pilną sprawę do załatwienia i koniecznie musisz się nią teraz zająć.

Gdy śnisz, że jedziesz tramwajem, jest to znak od Twej podświadomości, byś na razie nie starał się zmieniać swego życia w żadnej dziedzinie, gdyż zdecydowanie nie jest to dobry moment.

Jeśli kierujesz tramwajem, oznacza to, że na jawie masz wokół siebie wiele osób, które są do Ciebie negatywnie nastawione, a może nawet działają na Twoją szkodę.

5/5 - (1)

1 sen

 1. szpila

Znaczenie snu Tramwaj

Opisz swój sen związany z symbolem Tramwaj i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen