sennik ubranie

Ubranie, ubrania

Sen o ubraniach może oznaczać skomplikowane momenty w życiu lub sukces finansowy. Możesz więc doświadczyć pewnych przeszkód w życiu, jak i zostać nagrodzonym za swoje wysiłki. Może być ostrzeżeniem lub znakiem radości, która nadejdzie.

Ubrania odgrywają ważną rolę w ujawnianiu cech naszej osobowości, a kiedy pojawiają się w snach, zachęcają do refleksji nad życiem.

Sennik ubrania

znaczenie snu ubrania

Ubierać się

Ubieranie się we śnie jest oznaką powodzenia u płci przeciwnej. Możesz liczyć na swój urok osobisty, który pomoże zdobyć Ci zainteresowanie kogoś kto Ci się podoba. W związkach może nastąpić ożywienie i zacieśnienie relacji, odrodzenie uczuć.

Rozbierać się

Rozbieranie się oznacza problemy w związku lub niepowodzenie w zdobyciu sympatii kogoś kto Ci się podoba. Poświęć więcej czasu i zrozumienia partnerowi.

Ciasne (za małe) ubrania

Jeśli ubrania były niewygodne lub ciasne, Sennik radzi: unikaj narażania się innym. Inne znaczenie snu może sugerować, że źle czujesz się w danej sytuacji lub w związku.

Luźne (za duże) ubrania

Sen o luźnych ubraniach oznacza, że Twoje pomysły są nietrafione, a działania nie takie jak powinny być. Kilka dni spędzone w domu lub urlop byłyby w tej sytuacji najlepszym rozwiązaniem, aby wszystko ułożyć.

Pogniecione (zmięte) ubrania

Znaczenie snu o zmiętych ubraniach mówi o poczuciu zagubienia, niepasowania do sytuacji. Dodatkowo masz poczucie niskiej samooceny. Porozmawiaj z osobami, które znają Cię najlepiej, dadzą Ci dobrą radę.

Nowe ubrania

Sen o nowych ubraniach oznacza nowe postawy i nowe sposoby wyrażania siebie. Przed Tobą dobry okres, w którym możesz wiele zmienić na lepsze. 

kupować nowe ubrania

Stare ubrania

Sen o starych ubraniach wskazuje, że stawiasz się przed innymi, a nawet oszukujesz innych. Sennik radzi: zwolnij i przemyśl swoje postawy i zachowania. W ten sposób szkodzisz nie tylko innym, ale też sobie.

Podarte ubrania

Sen o podartych ubraniach oznacza napływ gotówki lub dóbr materialnych, może to być nagroda, darowizna, inwestycja. Pomoże Ci to odciąć się od zmartwień. Dzięki otrzymanym pieniądzom przywrócisz swoje życie na właściwe tory albo będziesz mógł zacząć wszystko od nowa.

Używane ubrania

Sen o używanej odzieży reprezentuje Twoją nonkonformistyczną postawę, czujesz się dobrze postępując wbrew temu, co wszyscy mówią i co narzucają. Zawsze bądź sobą, ale nie narzucaj innym swoich poglądów.

Ubrania na lewej stronie

Sennik radzi: bądź mądry przy podejmowaniu decyzji. pilnuj dóbr materialnych i dbaj o swoją miłość. Znaczenie snu przestrzega przed możliwością poniesienia strat.

Ubrania na podłodze

Sen o ubraniach na podłodze wskazuje, że Twoje problemy dobiegają końca. Rozchmurz się, podejmij stosowne działania, by podomykać sprawy i zaplanuj odpoczynek.

Dziecięce ubrania (ubrania dla dzieci)

Sennik zapowiada nowy romans, zaręczyny lub małżeństwo. Osoby samotne będą miały okazję poznać kogoś interesującego i szybko go w sobie rozkochać.

Dla osób w długotrwałych związkach nadszedł czas na odnowę uczuć.

Garderoba (dużo ubrań)

Sennik stwierdza, że potrzebujesz zmiany. Musisz pokazać innym prawdziwy obraz siebie, a jednocześnie pokazać siebie z jak najlepszej strony.

Inne znaczenie snu sugeruje, by przygotować się na trudne czasy.

Czyste ubrania

Sen wskazuje, że czekają Cię jakieś konflikty w domu. Spory mogą wyniknąć z błahych powodów lub poważniejszych spraw. Podejdź do sprawy ze zrozumieniem.

Brudne ubrania (do prania)

Sen o brudnych ubraniach pokazuje, że coś Ci przeszkadza w samym sobie. Może to być potrzeba zmiany postawy lub sposobu działania. Sen może też dotyczyć konieczności oczyszczenia się z podejrzeń lub zarzutów. Musisz jak najszybciej naprawić rzeczy, które Cię niepokoją. Jeśli tego nie zrobisz, możesz napotkać jeszcze większe wyzwania w przyszłości na swojej drodze.

Brudne ubrania partnera oznaczają, że istnieją „brudy” w związku, które wkrótce wyjdą na powierzchnię. Musisz wykazać się cierpliwością i pracować nad „oczyszczeniem” związku.

Brudna bielizna we śnie sugeruje, by zadbać o zdrowie intymne. Nie ryzykuj i wybierz się do lekarza.

ubranie do prania

Błoto na ubraniach (ubłocone ubrania)

Sen zapowiada trudności finansowe. Ogranicz wydatki, kupuj tylko to co jest niezbędne. Powstrzymaj się z inwestycjami i zaciąganiem pożyczek.

Krew na ubraniach

Krew na ubraniach jest symbolem plotek i zdrad. Musisz uważać na swoich przyjaciół i współpracowników, aby zrozumieć, kto jest kim i jakie ma intencje.

Ubrania pobrudzone jedzeniem

Sennik przewiduje problemy finansowe, a to wstrząśnie Twoimi najbardziej podstawowymi potrzebami. Zadbaj o to, by nie zabrakło niczego Twoim bliskim.

Śmierdzące ubrania

Sen oznacza, że stopniowo wyjdą na światło dzienne ukrywane problemy i kłamstwa. Możesz być rozczarowany kimś bardzo bliskim, ale oboje musicie pracować nad ujawnionymi problemami.

Ubrania w pralce

Sennik oznajmia, że otrzymasz dobrą nowinę. Sen o ubraniach w pralce pokazuje, że proces oczyszczenia i odnawiania odbywa się w Twoim życiu. To dobry znak, bo efekt tych działań przyniesie Ci wiele dobrego.

Prać ubrania

Sen, że pierzesz ubrania mówi o stresie, który może być główną przyczyną problemów ze zdrowiem psychicznym. Medytacja, terapia, urlop mogą pomóc ochłodzić emocje i przywrócić wszystko na swoje miejsce.

Pranie ubrań we śnie jest ostrzeżeniem, aby oczyścić się ze wszystkich stresujących czynników.

Ubrania na sznurku

Czujesz się zawstydzony i odsunięty od pracy przez przełożonego lub współpracownika. Staraj się zachować spokój i nie zwracaj uwagi na przytyki. Nie wdawaj się w niepotrzebne dyskusje. Bądź profesjonalistą.

ubrania na sznurku

Kolory ubrań

Czarne ubrania

Sen o czarnej odzieży wskazuje na pogorszenie sytuacji w Twoim związku. Pamiętaj, że nie wszystkie rady, które się pojawią, będą pomocne. Podejmuj decyzje w oparciu o swoje uczucia.

Białe ubrania

Sen o białych ubraniach wskazuje, że musisz się zrelaksować, odpocząć. Może przechodzisz przez jakiś osobisty kryzys. Zwolnij tempo. Bądź spokojny i cierpliwy.

Kolorowe ubrania

Różnorodność kolorów ubrań we śnie ujawnia, że wkrótce pojawią się nowe sytuacje. Jednak nie wszystkie z nich będą pozytywne, więc musisz być przygotowany na trudności. Jest to okres zmian, więc wykaż się elastycznością.

Znaczenie snu: ubrania

 • Ubierać się – będziesz mieć powodzenie u płci przeciwnej
 • Rozbierać się –  mogą pojawić się problemy w związku
 • Ciasne (za małe) ubrania – czujesz się źle w jakiejś sytuacji
 • Luźne (za duże) ubrania – odpocznij i uporządkuj myśli
 • Pogniecione (zmięte) ubrania – czujesz się zagubiony
 • Nowe ubrania – możesz wiele zmienić w swoim życiu 
 • Stare ubrania – przemyśl swoje postawy i zachowania
 • Podarte ubrania – otrzymasz dodatkowe pieniądze
 • Używane ubrania – bądź sobą
 • Ubrania na lewej stronie – możesz ponieść straty
 • Ubrania na podłodze – Twoje problemy dobiegają końca
 • Dziecięce ubrania (ubrania dla dzieci) – nadchodzą korzystne zmiany w uczuciach
 • Garderoba (dużo ubrań) – potrzebujesz zmiany
 • Czyste ubrania – uważaj na spory w domu
 • Brudne ubrania (do prania) – jak najszybciej napraw rzeczy, które Cię niepokoją
 • Błoto na ubraniach (ubłocone ubrania) – ogranicz wydatki
 • Krew na ubraniach – uważaj na plotki
 • Ubrania pobrudzone jedzeniem – możliwe są problemy finansowe
 • Śmierdzące ubrania – wyjdą na jaw tajemnice
 • Ubrania w pralce – otrzymasz dobrą nowinę
 • Prać ubrania – musisz się odstresować
 • Ubrania na sznurku – zachowaj spokój w pracy
 • Czarne ubrania – zwróć uwagę na sytuację w swoim związku
 • Białe ubrania – zrelaksuj się, odpocznij
 • Kolorowe ubrania – nadchodzi okres zmian
Ubranie, ubrania
Ubranie, ubrania

Sennik mistyczny – ubrania

Nowe ubranie pojawiające się w Twoim śnie zapowiada, że ziszczą się Twoje plany zawodowe.

Podarte ubranie zwiastuje dla Ciebie duże straty.

Znaczenie snu ubranie
Znaczenie snu ubranie

Gdy śnisz, że zszywasz podarte ubranie, jest to znak, że niebawem poniesiesz duże straty, ale uda Ci się je stosunkowo szybko nadrobić.

Kiedy śnisz, że zwracasz uwagę na swoje ubranie, wieszczy to dla Ciebie poważne kłopoty.

Niemodne ubranie to sygnał od Twej podświadomości, że tylko ciężka i żmudna praca może Ci zagwarantować brak większych problemów finansowych.

Jeśli we śnie masz wiele ubrań, zapowiada to szczęście, które zagości w Twoim życiu całkiem nieoczekiwanie.

Ładne ubranie oznacza, że na jawie nie wiedzie Ci się w sferze uczuciowej.

Gdy śnisz, że zakładasz ubranie, zapowiada to ożywienie się Twego życia towarzyskiego.

Dziecięce ubranie pojawiające się w Twym śnie to znak, że niebawem ktoś będzie prawił Ci złośliwości, ale nie będzie to nic poważnego.

Jeżeli dbasz o swoje ubrania, zapowiada to spełnienie się Twych planów.

Ubrania pogryzione przez mole to sygnał od Twej podświadomości, że nie jesteś w stanie pomóc bliskiej osobie, która zmaga się z jakimiś problemami.

Wytarte i zniszczone ubranie zapowiada brak problemów finansowych.

Brudne ubranie to znak, że poniesiesz porażkę podczas realizacji jakiegoś ważnego dla Ciebie przedsięwzięcia.

5/5 - (1)

5 komentarzy

 1. Zaneta
 2. Ewa
 3. Barbara

Znaczenie snu Ubranie, ubrania

Opisz swój sen związany z symbolem Ubranie, ubrania i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen