Ucho

Znaczenie snu ucho

Znaczenie snu ucho

Gdy we śnie widzisz ucho, jest to sygnał od Twej podświadomości, że powinieneś postarać się poznać opinie ludzi z Twego otoczenia na Twój temat, gdyż może to być dla Ciebie ważniejsze niż myślisz.

Jeśli widzisz kogoś z dużymi uszami, zapowiada to, że ktoś nie spełni Twojej prośby, a najprawdopodobniej nawet w ogóle nie zwróci na nią uwagi.

Jeżeli masz długie uszy, jest to znak od Twej podświadomości, że jesteś obiektem wielu plotek.

Gdy masz duże uszy, zapowiada to, że w najbliższym czasie będziesz miał wiele powodów do radości.

Ładne uszy pojawiające się w Twoim śnie to sygnał, że na jawie masz wiernych przyjaciół, na których możesz liczyć w każdej sytuacji.

Jeśli masz zatkane uszy albo jesteś głuchy, zapowiada to, że ktoś wykorzysta zaufanie, jakim go darzysz.

Bolące uszy zapowiadają porażkę dla Twoich przedsięwzięć zawodowych.

Kiedy we śnie zraniłeś się w ucho, jest to sygnał od Twej podświadomości, byś ostrożnie zawierał przyjaźnie, bo możesz się na kimś srogo zawieść.

Jeśli straciłeś ucho, wieszczy to dla Ciebie spory z najbliższymi.

Gdy masz brudne uszy, oznacza to, że nie uda Ci się ukryć przed wzrokiem innych spraw, które wolałbyś zachować w tajemnicy.

Jeżeli śnisz, że czyścisz uszy, jest to sygnał od Twej podświadomości, że wątpliwości, jakie żywisz w związku z jakąś sprawą, są całkowicie uzasadnione.

Kiedy śni Ci się, że ktoś ciągnie Cię za uszy, jest to napomnienie od Twej podświadomości, byś wywiązał się ze złożonej komuś obietnicy.

Gdy szarpiesz kogoś za ucho, zapowiada to, że będziesz martwił się z powodu błędu popełnionego przez ukochaną osobę.

Jeżeli śni Ci się, że mówisz do głuchego, zwiastuje to niespełnienie się jakiegoś Twojego życzenia.

Oceń sennik

2 komentarze

  1. celina
  2. klon.

Znaczenie snu Ucho

Opisz swój sen związany z symbolem Ucho

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników.

Opisz swój sen

Ciekawoski zwiazane z sennikiemCo sen mówi o człowieku
Sny są wciąż niezbadanym do końca zjawiskiem. mimo to, jest kilka cech snów, które świadczą o tym, że są odbiciem naszego życia na jawie, że są tym o czym myślimy, czym żyjemy, do czego dążymy. Niektórzy nie pamiętają swoich snów, inni przeżywają złe sny nawet przez kilka dni


Najważniejsze założenia Karla Gustawa Junga
  Jung znany jest głównie z powodu tego, że był uczniem znanego psychiatry – Zygmunta Freuda, którego poglądy przeszły już do kanonu dyscypliny, jaką badał. Jung na początku współpracował z Freudem, ale szybko okazało się, że ich poglądy bywają różne, przede wszystkim je

Zygmunt Freud – najważniejsza postać psychoanalizy
Mimo iż Zygmunt Freud żył dawno temu – w latach 1856-1939, dzisiaj słyszał o nim niemal każdy. Jest to zdecydowanie „ojciec psychoanalizy”, człowiek, który zupełnie zrewolucjonizował sposób interpretacji snów przez ludzi. Obecnie jednak, tak samo zresztą jak dość cz