Ulica

Znaczenie snu ulica

Znaczenie snu ulica

Symbol ten stanowi sygnał od Twej podświadomości, byś na jawie nie pobłażał swym popędom seksualnym bez względu na to, jak trudno będzie Ci się pohamować, gdyż jeśli nie będziesz się szanował, szybko stracisz dobrą reputację w swym otoczeniu.

Jeśli we śnie widzisz ulicę lub spacerujesz po ruchliwej, wielkomiejskiej ulicy, jest to znak, że Twoje życie w najbliższym czasie czeka spore urozmaicenie.

Gdy przechodzisz przez ulicę, zwiastuje to dla Ciebie złą passę, podczas której nie powiedzie Ci się żadne przedsięwzięcie.

Mała, wąska i spokojna ulica pojawiająca się w Twoim śnie to znak, że będziesz obiektem plotek w swoim otoczeniu.

Szeroka ulica zapowiada znaczne poprawienie się Twojej sytuacji finansowej.

Kiedy śni Ci się, że samotnie wędrujesz po pustej ulicy albo zabłądziłeś na niej, zapowiada to, że niebawem nieoczekiwanie w Twym życiu wydarzy się coś niedobrego, przez co znajdziesz się w niekomfortowej sytuacji i będziesz musiał poradzić w niej sobie sam.

Ulica pełna ludzi sygnalizuje, że na jawie brakuje Ci towarzystwa i czujesz się bardzo samotny.

Ślepa ulica oznacza, że w realnym życiu żywisz potrzeby seksualne, które są powodem Twoich wyrzutów sumienia.

Gdy śnisz, że skręciłeś z ulicy, jest to znak, że dotąd nie zwracałeś uwagi na swoje rzeczywiste potrzeby, ale teraz się to zmieni.

Jednokierunkowa ulica pojawiająca się w Twoim śnie sygnalizuje, że na jawie pragniesz zmienić swoje postępowanie w jakiejś kwestii, ale boisz się tego, co może Cię spotkać w konsekwencji.

Oświetlona ulica to znak, że nie będziesz miał żadnych długofalowych korzyści z przyjemnych zajęć, jakim się teraz oddajesz, więc okaże się niebawem, że tylko zmarnowałeś na nie swój cenny czas.

Oceń sennik

Znaczenie snu Ulica

Opisz swój sen związany z symbolem Ulica

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników.

Opisz swój sen

Ciekawoski zwiazane z sennikiemDlaczego warto spać na golasa?
Główny powód, dla którego spanie nago jest dobre, sprowadza się do naturalnego procesu termoregulacji organizmu. Dlaczego spanie nago jest dla Ciebie dobre? Co to jest termoregulacja?Ponieważ ludzie są endotermami, nasz organizm reguluje naszą temperaturę zarówno wewnętrznie, jak i w odpo


Czy spanie z kotem jest zdrowe?
Czy powinieneś pozwolić swojemu kotu spać z Tobą w łóżku? Takie pytanie zadaje sobie z pewnością wiele osób, które posiadają w domu kota. Dzielenie miejsca do spania z kocim towarzyszem ma dobre i złe strony.Chociaż każdy kot jest inny, to zawsze da swojemu właścicielowi radość i

Sny erotyczne – dlaczego się pojawiają?
Kiedy śni nam się sen erotyczny, zazwyczaj czujemy się tym zażenowani, bo wydaje nam się, że oznacza to, iż chcemy prowadzić bujne życie seksualne czy nawet marzy nam się rozwiązłość, bądź też pożądamy kogoś, kogo nie powinniśmy. Nie powinniśmy jednak traktować ich dosłownie,