sennik waga

Waga

Jeśli widzisz wagę w swoim śnie oznacza to, że dążysz do sprawiedliwości i harmonii. Jesteś osobą, która stara się nikogo nie krzywdzić, być uczciwa i sprawiedliwa dla wszystkich. Zależy Ci na budowaniu dobrej reputacji i osiąganiu dobrych relacji międzyludzkich.

Sennik waga

Kupować wagę

Sen, że kupujesz wagę oznacza, że będziesz dużo myślał o pracy. Prawdopodobnie będziesz miał okazję robić to co kochasz i pokazać ile wiesz. Będziesz musiał jednak zaakceptować wiele zmian.

Trzymać wagę

Sen, że masz wagę w rękach ostrzega Cię, że będziesz musiał poradzić sobie ze sprawami sądowymi. Będziesz myślał, że to niesprawiedliwość, ale jesteś zmuszony przestrzegać prawa.

Ważyć się

Znaczenie snu mówi, że lubisz mieć wszystko pod kontrolą. Jesteś osobą, która lubi planować z wyprzedzeniem obowiązki, posiłki, aktywność fizyczną itp. Nie chcesz tracić czasu i myśleć o rzeczach, które nie przyniosą Ci korzyści.

Jeśli jesteś w związku, sen może być zwiastunem ciąży.

waga znaczenie snu

Ważyć coś

Sen, że coś ważysz mówi Ci, abyś był ostrożny. Prawdopodobnie zwracasz uwagę na każde słowo, które wypowiadasz w pracy, w domu, ponieważ nie chcesz nikogo urazić, ani zostać przez nikogo źle zrozumiany. Starasz się być neutralny w kontrowersyjnych sytuacjach i mówisz tylko ludziom, którym ufasz, co naprawdę myślisz.

Sen, w którym widzisz, że ktoś coś waży oznacza, że ktoś będzie polegał na dobrej woli innej osoby. Prawdopodobnie poprosisz kogoś, aby wyświadczył Ci przysługę. Będziesz w nieco niewygodnej sytuacji i po prostu poczekasz na moment, aż wszystko się skończy.

sen o wadze

Zepsuta waga

Sennik tłumaczy sen jako zapowiedź problemów. Wszystko co się wydarzy nie pójdzie po Twojej myśli. Nie denerwuj się. Przyjmuj zdarzenia z dystansem. Czasami można tylko zaakceptować pewne wydarzenia. Wnet zła passa minie.

Znaczenie snu: waga

  • Kupować wagę – będziesz miał okazję robić to co kochasz
  • Trzymać wagę – poczujesz się skrzywdzony
  • Ważyć się – lubisz mieć wszystko pod kontrolą
  • Ważyć coś – poprosisz kogoś o przysługę
  • Zepsuta waga – wnet zła passa minie
Waga
Waga

Sennik mistyczny – waga

Znaczenie snu waga
Znaczenie snu waga

Ogółem symbol ten może zapowiadać, że już niebawem w Twym życiu dokonają się jakieś ważne rozstrzygnięcia.

Jeśli we śnie widzisz wagę, jest to sygnał od Twej podświadomości, że na jawie bardzo zaniedbujesz swą rodzinę i koniecznie musisz zacząć poświęcać jej więcej czasu.

Jeżeli stajesz na wadze, jest to znak, byś uważał, by swymi posunięciami nie wyrządzić krzywdy swym najbliższym.

Kiedy śnisz, że się ważysz, oznacza to, że na jawie czujesz, że nie jesteś nic wart i dlatego ludzie Cię nie szanują, ale Twoja podświadomość daje Ci poprzez ten sen znak, że nie zaczną Cię szanować, dopóki sam nie nabierzesz do siebie szacunku, musisz więc solidnie popracować nad swoją samooceną.

Jeśli we śnie ustawiasz wagę i coś na niej odważasz, zapowiada to, że podejmiesz słuszna decyzję w jakiejś sprawie.

Gdy śni Ci się, że nie możesz ustawić wagi lub źle ona działa, jest to znak, że dokonasz niewłaściwego wyboru.

5/5 - (1)

Znaczenie snu Waga

Opisz swój sen związany z symbolem Waga i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen