sennik wiewiórka

Wiewiórka

Sen o wiewiórce oznacza, że gromadzisz dobra materialne, o których zawsze marzyłeś. Dotyczy to także nagromadzenia emocji. Zbyt duża kumulacja tłumionych uczuć może być dla Ciebie szkodliwa, więc warto zwrócić na to uwagę.

Sennik wiewiórka

Widzieć wiewiórkę

Sen, w którym widzisz wiewiórkę oznacza, że jesteś zaangażowany w biznes lub związek, który nie zmierza w kierunku, w którym chciałbyś. Sennik zachęca, by zaufać swojej intuicji. Uważaj na ludzi, którzy sprawiają, że czujesz się niekomfortowo.

Duża wiewiórka

Sen o dużej wiewiórce oznacza, że stoisz przed ważnymi decyzjami, które będą kluczowe dla Twojego życia finansowego. Bądź ostrożny i dobrze wszystko analizuj.

Inne znaczenie snu ujawnia, że wkrótce będziesz musiał wykorzystać wiedzę, którą nabyłeś dawno temu. Będzie to bardzo przyjemny czas, w którym ponownie powrócisz do dawnych zainteresowań.

Mała wiewiórka

Sennik nawołuje Cię do docenienia małych wydarzeń i spojrzenia na rzeczy wokół siebie z innej perspektywy. Spowoduje to przypływ energii i dobry nastrój.

Inne znaczenie snu zauważa, że coś się zaczyna, ale nie we właściwy sposób. Chwilowa przyjemność prawie nigdy nie zrekompensuje długotrwałego poczucia winy. Dobrze oceniaj swoje decyzje, zwłaszcza te dotyczące tego, co powinieneś lub nie powinieneś robić. Unikaj podejmowania impulsywnych decyzji.

znaczenie snu wiewiórka

Dwie wiewiórki

Sen o parze wiewiórek wskazuje, że masz więcej niż jeden cel, który można i należy realizować równolegle.

Warunkiem powodzenia jest zachowanie koncentracji i duże poświęcenie się pracy. Może trzeba będzie poświęcić swoje życie prywatne, ale będzie warto.

Kilka (wiele) wiewiórek

Sennik przestrzega: musisz przestać gromadzić. Nie ma znaczenia, czy problem dotyczy ludzi, rzeczy, czy uczuć. To paraliżuje Twoje życie i konieczne jest, abyś natychmiast zmienił swoją postawę. To dzięki tej zmianie zobaczysz, jak otwierają się drzwi, projekty kwitną, relacje poprawiają się. Określ, co jest naprawdę niezbędne dla Twojego życia.

Wiewiórka jedząca orzechy

Przygotuj się na deszcz dobrych wiadomości i delektuj się każdą z nich. To, o co tak ciężko walczyłeś, wkrótce dojdzie do skutku. Przed Tobą okres pozytywnych zdarzeń, ciesz się nimi i korzystaj z chwili.

Bawiąca się wiewiórka

Znaczenie snu wskazuje na harmonię w życiu, rodzinne chwile i dobre relacje z przyjaciółmi. Czas skupić się na odbudowywaniu więzi, które mogły zostać utracone w ostatnich latach i nadrobić zaległości.

Ten sen jest znakiem wielkiej radości. Pamiętaj, aby skupić się na tym, by mieć czas dla ludzi, którzy Cię kochają.

Biegnąca wiewiórka

Sen symbolizuje niepokój, pośpiech. Pamiętaj, aby znaleźć czas na hobby, aktywność, którą wykonujesz tylko dla przyjemności. To bardzo ważne, by zadbać o tę sferę życia, bo ma ona duży wpływ na Twoje samopoczucie i witalność.

Wiewiórka wspinająca się na drzewo

Sennik zauważa, że jesteś stale skupiony na przyszłości. Czujesz się niespokojny, snując w głowie wizje. Zacznij żyć chwilą obecną, a przyszłość buduj zgodnie z planem i zamierzeniami.

Wiewiórka schodząca z drzewa

Sen jest symbolem powrotu do przeszłości w poszukiwaniu jakiś odpowiedzi. Być może emocje, uczucia, czy wątpliwości narastały w Tobie przez lata i osiągnęły punkt, w którym czujesz, że musisz je wyjaśnić, aby iść naprzód. Zrób co konieczne.

Hałasująca wiewiórka

Znaczenie snu informuje, że masz trudności z uporządkowaniem myśli. Znajdź czas na odpoczynek, chwile na spokojne myślenie.

Inne znaczenie snu może wskazywać na to, że próbujesz wypełnić pustkę zajmując się czymś innym. Unikanie problemu niczego nie zmieni.

Pies goni wiewiórkę

Masz sprzeczne cele. Oznacza to, że trzeba będzie podjąć decyzję i zrezygnować z jednej rzeczy, aby uzyskać drugą. Życie składa się z wyborów, więc staw czoła tej chwili. Zmierz zalety i wady każdej możliwości i podejmij decyzję. Niezależnie od tego co wybierzesz, zyskasz.

Latająca wiewiórka

Sen zapowiada początek okresu spokoju i stabilizacji. Otworzy się wiele drzwi do nowych relacji w przyjaźni, pracy, związkach. Dla tych, którzy są już w związku, sen o latającej wiewiórce zapowiada bardzo pozytywny okres.

Wiewiórka w domu

Sen o wiewiórce w domu jest znakiem, że są ludzie, którzy obserwują Cię uważnie, są ciekawi Ciebie, Twoich nawyków i decyzji. Sen przestrzega, że istnieje możliwość nieporozumień, ponieważ ludzie Ci nie rozumieją Twoich działań. Dlatego staraj się komunikować lepiej. Znaczenie snu mówi też, że pojawia się przed Tobą wielka szansa.

Oswojona wiewiórka

Znalazłeś swoje miejsce na świecie. Oznacza to, że wiesz, którą ścieżką chciałbyś podążać i masz wszystko, czego potrzebujesz, aby to robić.

Sen mówi też, że tłumiłeś w sobie różne myśli i emocje przez długi czas, a to spowodowało nagromadzenie ran. Nadeszła pora, by się uwolnić od tego ciężaru.

Głaskać wiewiórkę

Sen wskazuje, że jesteś wdzięczną osobą i przyciągasz do siebie dużo dobrych rzeczy i osób. Emanuj dobrą energią i doceniaj to, co masz. Taka postawa przyciąga do Ciebie dobro i życzliwość innych ludzi.

Trzymać wiewiórkę

To czego szukałeś i do czego dążyłeś, jest bliżej niż myślisz. Możesz wkrótce otrzymać dobre wieści. Sennik zauważa też, że być może masz już to, czego chciałeś, ale tego nie dostrzegasz. Rozejrzyj się uważnie wokół siebie.

Przytulić wiewiórkę

Wiesz jak wykorzystać możliwości, które się pojawiają. Idziesz właściwą ścieżką do swoich marzeń i celów. Kieruj się sercem. Bądź cierpliwy a zobaczysz wyniki swoich wysiłków. Nie wątp w siebie, a nagroda nadejdzie.

Karmić wiewiórkę

Sen, że karmisz wiewiórkę oznacza, że Twoje cele życiowe wymagają więcej uwagi.

Poświęć im więcej czasu i wysiłku. Daj im szansę i uwierz, że wszystko może się udać. Bądź wytrwały.

Rozmawiać z wiewiórką

Nadszedł czas na samopoznanie i podniesienie własnej samooceny. Zacznij realizować swoje plany. Zastanów się, co naprawdę sprawia Ci przyjemność, czego potrzebujesz. Słuchaj siebie.

Uciekająca wiewiórka

Sen pokazuje moment zniechęcenia. Możliwe, że czujesz się stale zmęczony, jakbyś dążył do niewidzialnego celu mając poczucie, że przez cały czas Twoje marzenia prześlizgują się przez palce. Staraj się dbać o swoje zdrowie i nie daj się przytłoczyć stresowi, zorganizuj swoją rutynę tak, aby zarezerwować czas na odpoczynek.

Ścigać wiewiórkę

Sen, że biegniesz za wiewiórką jest wezwaniem, aby gonić swoje marzenia. Wypróbuj nowe ścieżki, by dojść do celu. Nie poddawaj się. A może jest ktoś kto pomoże Ci osiągnąć to czego pragniesz.

A jeśli we śnie dogoniłeś wiewiórkę może to oznaczać, że wkrótce zrealizujesz niektóre ze swoich marzeń.

Złapać wiewiórkę

Sennik zauważa, że odłożyłeś swoje pragnienia na dalszy plan, być może po to, aby zadowolić innych ludzi. Sen jest zaproszeniem do wyjścia z kokonu. Nie powinieneś przedkładać pragnień innych ludzi nad swoje szczęście i rzeczy, które dają Ci radość.

sen o wiewiórce

Wściekła wiewiórka

Sen oznacza, że możesz napotkać wyzwania w związku. Wszelkiego rodzaju relacje mogą stanąć pod znakiem zapytania. Jeśli Ci na nich zależy, zacznij o nie walczyć. Poświęć więcej czasu i uwagi innym ludziom.

Atak wiewiórki

Znaczenie snu informuje, że uciekasz od podejmowania ważnych decyzji, które mogą zmienić bieg Twojego życia. Weź głęboki oddech i zmierz się z tym problemem raz na zawsze.

Inna interpretacja snu pokazuje, że angażujesz się w trudne sytuacje, aby bronić interesów, które nie dotyczą Ciebie i nie przynoszą Ci korzyści. Przy okazji  przekraczasz granice własności innych ludzi. Zacznij podejmować własne decyzje, zdobądź odwagę do walki o własne interesy.

Ugryzienie wiewiórki

Zastanów się nad tym co robisz. Jeśli dojdziesz do wniosku, że Twoje działania były dobre, bądź spokojny, ponieważ sen to znak, że dobro do Ciebie powróci w podwójnej dawce. Jeśli Twoje działania nie były szczere lub uczciwe, lepiej przygotować się na ich konsekwencje.

Ranna wiewiórka

Sen o rannej wiewiórce oznacza zmianę planów. Zmiany będą pozytywne i pomogą Ci osiągać zaplanowane cele. Dlatego nie obawiaj się próbować nowych ścieżek i korzystać z nadarzających się możliwości.

Zabić wiewiórkę

Nadszedł czas na fizyczne i emocjonalne oczyszczenie. Zrób porządki w swoim domu i w swoim sercu. Przeproś kogoś, podziękuj, wybacz sobie. Daj sobie czas na odpoczynek i ustabilizuj swoje życie emocjonalne.

Martwa wiewiórka

Sen o martwej wiewiórce oznacza koniec czegoś, ale niekoniecznie będzie to coś złego. Może się więc zdarzyć, że to co robisz, przyniesie oczekiwane rezultaty.

Sen może też wskazywać nowy początek.

Ząb wiewiórki

Sen mówi o strachu i napięciu w Twoim życiu. Wskazuje, że odmawiasz uznania jakiejś prawdy. Może jest ona dla Ciebie zbyt bolesna, a może wymaga od Ciebie pracy lub poświęcenia.

Sennik zauważa także, że możesz czuć się odtrącony od grupy przyjaciół. Dbaj więc o te relacje.

Ogon wiewiórki

Nie wysilasz się, by kierować swoim życiem, dokonywać wyborów, które zaprowadzą Cię do określonego celu. Brak pragnienia dominacji i kontrolowania wszystkiego co się dzieje, może być sposobem na szczęśliwe życie, ale też może być wyrazem braku odpowiedzialności za siebie.

Skóra wiewiórki

Za wszelką cenę próbujesz nadać wartość temu, co nie jest wartościowe. Musisz spojrzeć głębiej.

Znaczenie snu mówi też, że próbujesz uzyskać od przypadkowych ludzi uwagę i uczucie. Na siłę niczego nie zrobisz.

Maskotka (przytulanka) wiewiórka

Sen jest znakiem, że wszystko masz pod kontrolą i kierujesz się słusznymi motywacjami. Zadbaj o równowagę w swoim życiu i nie żyj iluzjami. Staraj się być obiektywny w każdej sytuacji.

Kolory wiewiórek:

Szara wiewiórka

Sen o szarej wiewiórce wskazuje na niezdecydowanie. Możliwe, że robisz wiele rzeczy w tym samym czasie, z różnymi ludźmi, a na koniec czujesz się zmęczony. To sen, który mówi o braku skupienia i o tym, jak marnujesz swoją energię, bo nie kierujesz mądrze swoimi wysiłkami. Wybierz jeden cel i pracuj nad jego osiągnięciem. Skup się i nie łap kilku srok za ogon.

Inne znaczenie snu mówi, że możesz mieć podzielone serce między dwie lub więcej osób i musisz podjąć decyzję, aby zapobiec zranieniu kogoś (w tym siebie) z powodu tej sytuacji.

Żółta wiewiórka

Sen o żółtej wiewiórce może oznaczać, że uczysz się odpuszczać przeszłość. Poświęć trochę czasu na wysłuchanie samego siebie i zbliż się do wartości, które są dla Ciebie istotne. Trzymaj się obranej drogi.

Biała wiewiórka

Sen ujawnia ukrytą część Twojej osobowości, coś co jest dla Ciebie bardzo ważne i czego do tej pory nie pokazywałeś innym. Znaczenie snu wskazuje, że jesteś gotowy na to, aby pokazać wszystkim, kim jesteś. Jesteś też gotowy na to, by kierować się sercem.

Brązowa wiewiórka

W Twoim życiu pojawił się okres wielkiej monotonii, spokoju i porządku. Jeśli jesteś osobą lubiącą taki stan, powinieneś być zadowolony. Jeśli lubisz, gdy coś się dzieje, możesz czuć się znudzony. Wykorzystaj te chwile, by zadbać o siebie i rozwijać własne zainteresowania.

Czarna wiewiórka

Zacząłeś być stanowczy i asertywny. Znajdź najlepsze sposoby wyrażania swojej opinii. Trzymaj się swojego zdania. Pracuj nad odpowiednimi formami wypowiedzi, by być dobrze zrozumianym przez innych.

Złota wiewiórka

Masz szanse na osiągnięcie Twoich najważniejszych celów. Sen zapowiada zbliżający się moment wielkiego zwycięstwa co sprawi, że poczujesz się wynagrodzony za swoje wysiłki. Sen wiąże się przede wszystkim ze sferą nauki i pracy i może dotyczyć dobrych wyników np. kursów, konkursów, egzaminów lub awansu w pracy.

Znaczenie snu: wiewiórka

 • Widzieć wiewiórkę – zaufaj swojej intuicji
 • Duża wiewiórka – stoisz przed ważnymi decyzjami
 • Mała wiewiórka – doceniaj małe wydarzenia
 • Dwie wiewiórki – masz więcej niż jeden cel, który należy realizować jednocześnie
 • Kilka (wiele) wiewiórek – musisz przestać gromadzić rzeczy lub uczucia
 • Wiewiórka jedząca orzechy – otrzymasz dobre wiadomości
 • Bawiąca się wiewiórka – znajdź czas dla ludzi, którzy Cię kochają
 • Biegnąca wiewiórka – znajdź czas na przyjemności
 • Wiewiórka wspinająca się na drzewo – zacznij żyć chwilą obecną
 • Wiewiórka schodząca z drzewa – w przeszłości poszukujesz jakiś odpowiedzi
 • Hałasująca wiewiórka – masz trudności z uporządkowaniem myśli
 • Pies goni wiewiórkę – masz sprzeczne cele
 • Latająca wiewiórka – nadchodzi okresu spokoju i stabilizacji
 • Wiewiórka w domu – są ludzie, którzy Cię obserwują
 • Oswojona wiewiórka – uwolnij to co tłumisz w sobie
 • Głaskać wiewiórkę – przyciągasz do siebie dużo dobrych rzeczy i osób
 • Trzymać wiewiórkę – czegoś nie dostrzegasz
 • Przytulić wiewiórkę – kieruj się sercem i bądź cierpliwy
 • Karmić wiewiórkę – realizacja Twoich celów wymaga więcej uwagi
 • Rozmawiać z wiewiórką – zacznij realizować swoje plany
 • Uciekająca wiewiórka – czujesz się zmęczony, zniechęcony
 • Ścigać wiewiórkę – goń swoje marzenia
 • Złapać wiewiórkę – nie odkładaj swoich pragnień na dalszy plan
 • Wściekła wiewiórka – zadbaj o relacje, na których Ci zależy
 • Atak wiewiórki – uciekasz od podejmowania ważnych decyzji
 • Ugryzienie wiewiórki – zastanów się nad tym co robisz
 • Ranna wiewiórka – konieczna jest zmiana planów
 • Zabić wiewiórkę – zrób porządki w swoim domu i w sercu
 • Martwa wiewiórka – zbliża się koniec czegoś
 • Ząb wiewiórki – możesz czuć się odtrącony
 • Ogon wiewiórki – zacznij kierować swoim życiem
 • Skóra wiewiórki – nadajesz wartość temu co nie jest wartościowe
 • Maskotka (przytulanka) wiewiórka – wszystko masz pod kontrolą
 • Szara wiewiórka – skup się i wybierz jeden cel
 • Żółta wiewiórka – słuchaj samego siebie
 • Biała wiewiórka – pokażesz wszystkim swoje prawdziwe oblicze
 • Brązowa wiewiórka – nadchodzi okres spokoju i stabilizacji
 • Czarna wiewiórka – trzymaj się swojego zdania
 • Złota wiewiórka – poczujesz się wynagrodzony za swoje wysiłki
Wiewiórka
Wiewiórka

Sennik mistyczny – wiewiórka

Znaczenie snu wiewiórka
Znaczenie snu wiewiórka

Gdy we śnie widzisz wiewiórkę, może to dla Ciebie zwiastować małżeństwo lub narodziny dziecka.

Gdy śnisz, że obserwujesz jedzącą wiewiórkę, zwiastuje to dla Ciebie szczęśliwe i ustabilizowane życie rodzinne.

Jeśli we śnie karmisz wiewiórkę, zapowiada to, że spędzisz miłe chwile w towarzystwie sympatycznych znajomych.

Kiedy głaszczesz wiewiórkę, jest to znak, że w Twym życiu niebawem wydarzy się coś pozytywnego.

Jeżeli zostałeś ugryziony przez wiewiórkę, oznacza to, że życie rodzinne nie da Ci szczęścia.

Gdy próbujesz złapać wiewiórkę, jest to sygnał od Twej podświadomości, byś na jawie trzymał się z daleka od potencjalnych niebezpieczeństw.

Kiedy śnisz, że zabiłeś wiewiórkę, zwiastuje to śmierć bliskiej Ci osoby.

Oceń sennik

2 komentarze

 1. Łukasz
 2. Kasia

Znaczenie snu Wiewiórka

Opisz swój sen związany z symbolem Wiewiórka i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen