Więzienie

Sen o więzieniu oznacza, że ​​czujesz się ograniczany sytuacjami w Twoim życiu. Sen może reprezentować strach, który odczuwasz, poczucie bycia niewolnikiem lub chęć pozbycia się czegoś negatywnego.

Sennik więzienie

cela więzienna

Iść do więzienia (być skazanym)

Sen, że idziesz do więzienia może oznaczać, że jesteś prześladowany przez swojego szefa i być może czujesz się zmuszony do zrobienia czegoś, czego nie chcesz lub nie lubisz. 

Inną interpretacją tego typu snu jest to, że czujesz się uwięziony w jakiejś sytuacji. Ludzie mogą Cię nie słuchać lub nie akceptować Twoich pomysłów, a Ty czujesz, że Twoje działania idą na marne.

Być w więzieniu (być więźniem, widzieć więzienie)

Jeśli śniłeś, że jesteś w więzieniu, oznacza to nieodwzajemnioną miłość. Ktoś Cię pokochał, ale Ty to zlekceważyłeś i zdajesz sobie z tego sprawę.

Inne znaczenie snu sugeruje, że jesteś w toksycznym związku. Pora się z niego uwolnić.

Śnienie, że jesteś w więzieniu może oznaczać, że obwiniasz się za coś. Sen może też być formą kary, którą sam sobie wymierzasz. Jesteś dla siebie zbyt surowy.

Według Sennika taki sen może też zapowiadać wielkie trudności, ale wszystko jest do pokonania.

iść być w więzieniu

Być niesprawiedliwie uwięzionym

Jeśli zostałeś niesprawiedliwie uwięziony we śnie to znaczy, że musisz dokonać zmian w swoim życiu na jawie. Sennik zauważa też, że mogą pojawić się spekulacje na Twój temat. Być może też odczuwasz strach przed porażką.

Jeśli zostałeś skazany na dożywocie, oznacza to dobre zarobki.

Jeśli we śnie jesteś świadkiem niesprawiedliwego aresztowania, oznacza to potrzebę zmiany. Może ona dotyczyć każdej dziedziny Twojego życia – miłości, kariery, przyjaźni. Nie bój się porażki lub poczucia krzywdy, rób to, co należy zrobić.

Dożywotnie więzienie, dożywocie

Sen jest oznaką dobrej nowiny i oznacza, że​ osiągniesz zyski. Jednak jest również ostrzeżeniem: uważaj, aby nie dać się oszukać.

Odwiedzać kogoś w więzieniu (widzenie)

Jeśli śnisz, że odwiedzasz kogoś w więzieniu, bez względu na to, czy ta osoba jest znana, czy nie oznacza to, że boisz się utraty wolności w jakiejś dziedzinie życia. Może zamierzasz wprowadzić się do kogoś, wziąć ślub, przyjąć nowe obowiązki w pracy i martwisz się utratą autonomii. Możesz liczyć na lojalnych i szczerych przyjaciół.

Inni ludzie w więzieniu

Sen może oznaczać koniec wolności lub strach przed pozbawieniem wolności. 

Inne znaczenie snu może być wizją Twoich uczuć, np. poczucia samotności lub poczucia winy w związku z tym co zrobiłeś. Napraw szkodę, a odzyskasz spokój.

Przyjaciel w więzieniu

Sen o przyjacielu w więzieniu oznacza, że ​​ta osoba jest silna i ma ogromne znaczenie w Twoim życiu. Powiedz jej o tym i doceń jej obecność.

Inne znaczenie snu przestrzega przed ryzykiem. Uważaj na osoby wokół siebie.

Chłopak w więzieniu

Sen może oznaczać utratę cennej przyjaźni.

Inne znaczenie snu może sugerować chęć rozwiązania Twoich problemów osobistych lub zawodowych. Szukaj sposobów, aż do skutku.

znaczenie snu więzienie

Członek rodziny w więzieniu

Sen oznacza, że ​​masz trudności ze swobodnym wyrażaniem siebie. Może ktoś z rodziny Cię stale krytykuje. Porozmawiaj z nim i powiedz otwarcie co czujesz.

Zwierzę w więzieniu

Sennik zapewnia, że ​​złe rzeczy są z dala od Ciebie. Być może pomożesz komuś bardzo ważnemu w Twoim życiu, co będzie miało istotny wpływ na Twoją przyszłość.

Ucieczka z więzienia

Śnienie o ucieczce z więzienia może oznaczać chęć pozbycia się czegoś lub kogoś, kto bardzo Cię niepokoi. Sennik zapewnia, że dość szybko Ci się to uda.

Ten sen może również reprezentować Twoje stłumione emocje. Nabierz pewności i wiary w siebie.

Ponieważ czujesz się uwięziony lub ograniczony czujesz, że marnujesz swoje talenty. Jakaś sytuacja uniemożliwia Ci zdobycie lub posiadanie czasu na wprowadzenie w życie czegoś, co lubisz robić i wiesz, że jesteś w tym dobry. 

Chcesz uciec od czegoś, co powstrzymuje Cię w prawdziwym życiu, czy to w związku, przyjaźni, czy w pracy. Walcz o wolność bycia sobą!

Wyjść z więzienia

Sen oznacza, że ​​pragniesz nowych rzeczy w swoim życiu i że podejmiesz kroki, aby to się stało. 

Inne znaczenie snu dotyczy początku dobrego biznesu.

Jeśli śnisz, że osoba, którą znasz wychodzi z więzienia oznacza to, że Twoje relacje z tą osobą były ograniczone i teraz będziesz mieć szansę na zmianę tej sytuacji.

Kajdanki

Sen, w którym widzisz parę kajdanek, jest wyraźnym znakiem, abyś nie angażował się w spory innych ludzi. Jeśli jesteś zakuty w kajdanki jest to znak, że zostaniesz uwolniony od wszelkich kłopotów.

Widok innej osoby w kajdankach oznacza, że ​​nastąpią zmiany w Twoim życiu, które przyniosą Ci wielkie szczęście, musisz jednak powściągnąć swoje emocje. 

Znaczenie snu: więzienie

 • Iść do więzienia (być skazanym) – czujesz się uwięziony
 • Być w więzieniu (być więźniem, widzieć więzienie) – obwiniasz się za coś
 • Być niesprawiedliwie uwięzionym – musisz dokonać zmian w swoim życiu
 • Dożywotnie więzienie –​ osiągniesz zyski
 • Odwiedzać kogoś w więzieniu (widzenie) – boisz się utraty wolności, swobody
 • Inni ludzie w więzieniu – masz poczucie winy
 • Przyjaciel w więzieniu – nie ryzykuj
 • Chłopak w więzieniu – chcesz rozwiązać swoje problemy
 • Członek rodziny w więzieniu – nie możesz swobodnie wyrażać siebie
 • Zwierzę w więzieniu – pomożesz komuś
 • Ucieczka z więzienia – chcesz pozbyć się czegoś, czujesz się uwięziony
 • Wyjść z więzienia – ​​pragniesz nowych wyzwań
 • Kajdanki – nie angażuj się w spory innych ludzi
Więzienie
Więzienie

Sennik mistyczny – więzienie

Symbol ten może oznaczać, że na jawie pragniesz uwolnić się od jakichś ograniczeń.

Znaczenie snu więzienie
Znaczenie snu więzienie

Jeśli we śnie widzisz więzienie, jest to sygnał od Twej podświadomości, że na jawie nie masz żadnych powodów do obaw, gdyż na pewno nie grozi Ci żadne niebezpieczeństwo.

Gdy śnisz, że jesteś w więzieniu, zapowiada to, że rozczaruje Cię ukochana osoba.

Jeżeli śni Ci się, że znajdujesz się w więzieniu niewinnie, zapowiada to, że ktoś będzie odnosił się do Ciebie bardzo nieufnie.

Jeśli zostałeś uwolniony z więzienia, zapowiada to, że niebawem rozpoczniesz nowy etap swego życia.

Kiedy śnisz, że uciekłeś z więzienia, zwiastuje to dobrą dla Ciebie passę.

Jeśli we śnie widzisz znajomego znajdującego się w więzieniu, oznacza to, że na jawie chcesz być całkowicie niezależny.

Gdy we śnie wsadziłeś kogoś do więzienia, zapowiada to, iż niebawem będziesz uroczyście świętował ze swą rodziną jakieś ważne wydarzenie.

5/5 - (1)

Znaczenie snu Więzienie

Opisz swój sen związany z symbolem Więzienie i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen