sennik wypadek samochodowy

Wypadek

Sen o wypadku oznacza nieoczekiwane zmiany. Może odnosić się do konsekwencji błędów, które popełniłeś lub poczucia winy za coś, co zrobiłeś.

Sennik wypadek

Znaczenie snu o wypadku wskazuje na nagłą transformację. Ponadto często odnosi się do pytań dotyczących Ciebie i Twojego życia. Sen mówi też o tym, jak zachowujesz się wobec drugiej osoby.

Sen o wypadku oznacza, że staniesz się jeszcze silniejszy. Znaczenie snu może wskazywać, że przechodzisz przez trudne chwile w swoim życiu. Wypadki w snach wskazują na strach przed niemożnością ochrony tych, których kochasz lub utratą kontroli w niektórych sytuacjach. Możliwe, że ten sen wskazuje na jakąś niedawną udrękę lub niesmak. W niektórych przypadkach może oznaczać bolesne przemiany, ale w przyszłości przekonasz się, że były one dla Ciebie dobrym rozwiązaniem.

Śnił Ci się wypadek samochodowy? Zobacz oddzielny artykuł – wypadek samochodowy

Co oznacza sen o wypadku?

Widzieć wypadek

Sen, że widzisz wypadek samochodowy wskazuje na autodestrukcyjne zachowanie ludzi w Twoim otoczeniu. Może powinieneś zwrócić uwagę na swoich bliskich lub przyjaciół, którzy zadręczają się jakąś sytuacją z przeszłości. Może powinieneś wyciągnąć rękę do kogoś, z kim jesteś skłócony.

Jeśli widzisz nieznanych sobie ludzi, sen oznacza trudności, ale to wszystko minie.

wypadek

Pomagać poszkodowanemu w wypadku

Sennik przewiduje, że spełnisz swoje życzenia.
Być może intensywnie pracujesz lub dużo czasu poświęcasz rodzinie, przez co cierpią inne dziedziny Twojego życia, albo inne osoby. Nie obwiniaj siebie. Staraj się dobrze zarządzać swoim czasem. Sen sugeruje, że jest jeszcze czas, aby coś zmienić, być może prosząc kogoś, aby pomógł Ci poradzić sobie z tymi okolicznościami.

Mieć wypadek

Sen ujawnia, że jesteś czymś bardzo poruszony. Masz chęć ucieczki, zniknięcia. Jednak nie rezygnuj ze swoich marzeń.

Sennik radzi: zastanów się nad swoim związkiem. Nie czekaj i nie proś ponownie o nic. Podejmij decyzję co do swojej przyszłości. Jeśli popełniłeś jakiś błąd, przyznaj się do niego. Uważaj na możliwą zdradę.

Unikaj w najbliższych dniach niepotrzebnych podróży i zajmowania się materiałami, które mogą spowodować wypadki.

Spowodować wypadek

Jeśli miałeś taki sen, wkrótce możesz znaleźć kochającego partnera.

Ten sen może też wskazywać na nieudane próby wygrania czegoś. Czasami warto zmienić strategię lub po prostu odpuścić.

Uniknąć wypadku

Sen o uniknięciu wypadku oznacza, że masz kontrolę nad swoim życiem. Być może ostatnio przeszedłeś przez duże trudności. Byłeś wsparciem nie tylko dla swojej rodziny, ale także dla przyjaciół i znajomych. Pora odpocząć.

Być poszkodowanym w wypadku

Jeśli w wypadku byłeś osobą poszkodowaną, znaczenie snu ostrzega: nie spiesz się przy podejmowaniu decyzji, bądź ostrożny. Wyciągaj wnioski i ucz się na błędach. Zaufaj własnej wiedzy i wiedzy doświadczonych osób.

Uciec z miejsca wypadku

Jeśli we śnie uciekłeś z miejsca wypadku, pokonasz bariery i wyzwania. Nie poddawaj się, nie załamuj, dąż wytrwale do celu. Przeszkody zawsze się pojawiają, skup się na tym jak je pokonywać, a nie załamuj się.

Śmierć w wypadku

Sen, że zginąłeś w wypadku samochodowym, mówi, że jesteś bardzo dobrym człowiekiem, ale czasami mówisz więcej niż powinieneś, a to boli innych. Inne znaczenie snu zapowiada spokój i zdrowie.

Jeśli widziałeś we śnie wypadek z udziałem kogoś bliskiego, może to wskazywać na strach o tę osobę. Jeśli masz kogoś, kim możesz się zająć wiedz, że jesteś dla niego  mentorem i nie zapominaj o wspieraniu go. Inne znaczenie snu może sugerować, że coś w Tobie znika, może jakieś uczucie lub złość na kogoś.

Rodzaje wypadków

Wypadek samochodowy

Sen pokazuje jak prowadzisz swoje działania, realizujesz plany. Nie zapominaj, że życie nie ma GPS-u, więc zawsze najlepiej jest wytyczyć dobrze przemyślane trasy, aby dostać się tam, gdzie chcesz. Zwolnij. Spójrz na otaczający Cię krajobraz, nie tylko po to, by go podziwiać, ale także by zastanowić się i podejmować lepsze decyzje.

Sen o wypadku samochodowym oznacza, że jesteś bardziej zaangażowany w  związek niż druga osoba. Jeśli ktoś w Twoim śnie został ranny wypadku, to przypomnienie, że nie możesz kontrolować czyjegoś życia.

Zobacz oddzielny artykuł na temat snu o wypadku samochodowym

wypadek samochodowy

Wypadek autobusowy

Sen o wypadku autobusowym może oznaczać problemy finansowe. Twoja sytuacja może czasami Cię zawstydzać. Zastanów się, dlaczego tak jest. Zacznij oszczędzać.

Wypadek motocyklowy

Sen o wypadku motocyklowym może oznaczać, że nie wybierasz tego, co jest właściwe dla Twojego życia. Ciężko pracujesz, ale sukces nie nadchodzi. Musisz odpocząć, a potem dobrze zastanowić się nad swoimi planami i sposobami ich realizacji.

Wypadek samolotowy (katastrofa lotnicza)

Sen o katastrofie lotniczej oznacza, że będziesz rozwijać się zawodowo. Zaangażuj się w pracę, a Twój wysiłek z pewnością się opłaci.

Katastrofa lotnicza jest znakiem, że wyznaczone cele mogą być trudne dla Ciebie do osiągnięcia. 

Sennik radzi, aby nie izolować się od przyjaciół.

Jest to sen, który symbolizuje również długowieczność.

Wypadek na morzu

Sennik przestrzega o problemach w Twoim związku. Nie pozwól, aby spełnił się czarny scenariusz.

Inne znaczenie snu to wolanie, by uwolnić się od samotności.

Znaczenie snu: wypadek

 • Widzieć wypadek – zwróć uwagę na swoich bliskich lub przyjaciół
 • Pomagać poszkodowanemu w wypadku – spełnisz swoje życzenia
 • Mieć wypadek – nie rezygnuj ze swoich marzeń
 • Spowodować wypadek – możesz znaleźć kochającego partnera
 • Uniknąć wypadku – masz kontrolę nad swoim życiem
 • Być poszkodowanym w wypadku – nie spiesz się przy podejmowaniu decyzji
 • Uciec z miejsca wypadku – pokonasz bariery i wyzwania
 • Śmierć w wypadku – czasami mówisz więcej niż powinieneś
 • Wypadek samochodowy – jesteś bardziej zaangażowany w  związek niż druga osoba
 • Wypadek autobusowy – zacznij oszczędzać
 • Wypadek motocyklowy – dokonujesz złych wyborów
 • Wypadek samolotowy (katastrofa lotnicza) – nie izoluj się od przyjaciół
 • Wypadek na morzu – zadbaj o swój związek

Sen o wypadku samochodowym

Sennik mistyczny – znaczenie snu wypadek

Symbol ten może oznaczać, że jeśli nie zachowasz wzmożonej ostrożności na jawie, możesz ulec jakiemuś wypadkowi.

Znaczenie snu wypadek
Znaczenie snu wypadek
 • Jeśli we śnie widzisz wypadek, jest to sygnał od Twej podświadomości, byś miał się na baczności przez swymi lekkomyślnymi znajomymi, gdyż mogą oni sprowadzić na Twą głowę kłopoty.
 • Jeżeli przeżyłeś wypadek, zapowiada to, że zadawanie się z nieodpowiedzialnymi osobami stanie się przyczyną Twych strat bądź problemów.
 • Gdy we śnie uległeś wypadkowi, zwiastuje to dla Ciebie wielkie problemy.
 • Jeśli wyszedłeś z wypadku bez szwanku, zapowiada to poprawienie się Twej ogólnej sytuacji życiowej.
 • Wypadek samochodowy pojawiający się w Twoim śnie to sygnał od Twej podświadomości, byś w najbliższym czasie nie podejmował żadnych podróży.
 • Wypadek statku zapowiada skomplikowanie się Twych spraw sercowych.
Wypadek
Wypadek
5/5 - (1)

Znaczenie snu Wypadek

Opisz swój sen związany z symbolem Wypadek i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen