sennik żaba

Żaba

Symbol ten może zapowiadać, że poprawi się Twoja ogólna sytuacja zawodowa – przez Twoje usilne starania albo całkowicie przypadkiem.

Sennik żaba

  • Jeśli we śnie widzisz żabę, jest to zapowiedź znaczącego poprawienia się Twej sytuacji finansowej.
  • Jeżeli widzisz żabę w trawie, zapowiada to, że przyjaciel uchroni Cię przed jakimś niebezpieczeństwem.
  • Duża żaba pojawiająca się w Twoim śnie oznacza, że niebawem wydarzy się coś, po czym poczujesz się bardzo sfrustrowany.
  • Kiedy słyszysz rechot żaby, zapowiada to, że ktoś będzie Cię chwalił.
  • Jeśli łapiesz żabę, oznacza to, że na jawie w ogóle nie troszczysz się o swoje zdrowie.
  • Gdy trzymasz żabę w dłoni, wieszczy to dla Ciebie jakiś zysk.
  • Jeżeli śni Ci się, że zabiłeś żabę, zapowiada to, że z własnej winy poniesiesz jakieś straty.
  • Jeśli jesz żabę, wieszczy to dla Ciebie chorobę.
  • Kiedy śni Ci się, że czujesz wstręt do żaby, oznacza to, że na jawie z domu wyniosłeś przekonanie, że życie seksualne to temat tabu i do tej pory nie potrafisz przełamać się w tej dziedzinie.
znaczenie snu żaba

Sen o żabie

Nie każdy lubi żaby, nie każdy byłby w stanie wziąć żabę do ręki, ale we śnie zwierzę to może pojawić się jako symbol. Co oznacza?

Śnienie o żabie może mieć kilka znaczeń. Jeśli śnisz o trzymaniu żaby w dłoniach, masz silne pragnienie spełnienia marzeń. Jeśli śnisz o żabie w wodzie oznacza to, że masz do czynienia z emocjonalnie trudną sytuacją, ale masz pewność, że z powodzeniem przez nią przejdziesz.

Jeśli we śnie słyszysz rechot żab, może to być „pobudka” i może wskazywać, że powinieneś więcej uwagi poświęcić swojej duchowości.

Znaczenie snu żaba
Znaczenie snu żaba

Żaba jako zwierzę duchowe

Jako zwierzę duchowe żaby dają nam dużo mądrości. Możesz śnić o żabie lub zidentyfikować żabę jako zwierzę duchowe lub zwierzę mocy, gdy potrzebujesz dodatkowego wsparcia i mądrości w swoim życiu.
Żaby są często posłańcami, którzy chcą, abyśmy pomyśleli o komunikacji. Są znane ze swojego rechotu i innych wydawanych charakterystycznych odgłosów. Jeśli śnisz o żabie, może to oznaczać, że musisz pomyśleć o skutecznych sposobach przekazywania swoich myśli i pomysłów innym, a także może się okazać, że żaby pojawiają się w Twoim życiu, gdy czujesz się nieobecny w otaczającym Cię świecie. Żaby przypominają nam, abyśmy zawsze byli świadomi naszego otoczenia.

Kwestie do rozważenia w snach o żabach

Jeśli śnisz o żabie, warto zwrócić uwagę na inne szczegóły snu. Zrozumienie symboliki wody w snach może pomóc Ci zidentyfikować potencjalne emocje „wychodzące” na powierzchnię.

Żaby są zazwyczaj zielone, ale istnieją żaby również w innych kolorach. Jeśli pamiętasz jakieś żywe kolory ze snu, zrozumienie znaczenia symboliki kolorów może być pomocne w jego interpretacji.

Żaba
Żaba
5/5 - (1)

Znaczenie snu Żaba

Opisz swój sen związany z symbolem Żaba

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników.

Opisz swój sen