Abdykacja

Abdykacja

Znaczenie snu abdykacja

Znaczenie snu abdykacja

Jeśli śni Ci się abdykacja z tronu lub z jakiegoś wysokiego urzędu (obojętnie, czy dotyczy Cię to bezpośrednio, czy tylko obserwujesz to zdarzenie), oznacza to, że niebawem spotkają Cię jeszcze większe zaszczyty niż te, które posiadasz obecnie i które wiążą się z Twoją pozycją zawodową lub społeczną. Niestety jednak jest to tylko jedno z możliwych znaczeń tego symbolu sennego, gdyż w innych przypadkach abdykacja może zwiastować nadciągające kłopoty rodzinne, na przykład poważne konflikty między krewnymi lub problemy zdrowotne któregoś z członków rodziny.

Jeżeli jesteś zaś urzędnikiem państwowym, może to oznaczać dla Ciebie kłopoty w pracy. Jeśli natomiast zajmujesz się prowadzeniem własnej działalności gospodarczej, najprawdopodobniej czekają Cię poważne straty spowodowane na przykład podjęciem złej decyzji lub podpisaniem niekorzystnej umowy biznesowej. Jest to zatem ostrzeżenie byś trzymał się na baczności i pinie strzegł swoich interesów oraz jak najlepiej wywiązywał się ze swoich obowiązków zawodowych.

Ponadto abdykacja oznacza dobrowolne albo wymuszone zrzeczenie się z przysługujących każdemu człowiekowi praw do decydowania o sobie oraz pewnych przywilejów, które się z tym wiążą, zatem osoba śniąca ten symbol najprawdopodobniej ma problem ze zbyt małą wiarą we własne możliwości oraz podświadomie cierpi z powodu niedoceniania jej przez otoczenie.

Może to być także podświadome przekonanie, że nie poradzisz sobie ze swoimi problemami i ktoś powinien Ci w tym pomóc, bo uważasz, że znacznie lepiej sobie z tym poradzi. Jeśli zatem przyśni Ci się taka alegoria, zastanów się, czy jest w Twoim życiu coś, co powoduje, że zamiast walczyć, chowasz głowę w piasek i uciekasz od tego problemu zamiast odważnie stawić mu czoła.

Pamiętaj, że nie usprawiedliwia Cię brak wiary we własne możliwości, bo nigdy nie powinieneś poddawać się bez walki, co jest prawdziwą oznaką słabości i na pewno nie poprawi Twojego samopoczucia.

Dobrze będzie jeśli zdecydujesz się poprosić o radę czy pomoc kogoś bardziej doświadczonego, ale sam także musisz nad sobą pracować, starając się postępować zdecydowanie i odważnie.

5/5 - (1)

Znaczenie snu Abdykacja

Opisz swój sen związany z symbolem Abdykacja i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen