Aborygen

Znaczenie snu aborygen

Znaczenie snu aborygen

Aborygen to człowiek pierwotny, tubylec, który żył w silnym i bardzo harmonijnym związku z naturą. We śnie jest symbolem podświadomej i pierwotnej (czyli instynktownej) strony osobowości każdego człowieka, która dziś nie jest już tak ważna dla ludzi, zagłuszona przez dobrze rozwiniętą cywilizację.

Jeśli zatem symbol ten pojawia się w Twoim śnie, jest niezawodnie oznaką tego, że powinieneś zwrócić się do swojej podświadomości zamiast błądzić po omacku, bo Twój wewnętrzny głos zna rozwiązania wszystkich twoich problemów i odpowiedzi na wszystkie pytania, tylko musisz się w niego dobrze wsłuchać.

Aborygen może również symbolizować niezdrowy pociąg do magii, co stoi w opozycji do sil witalnych każdego człowieka pochodzących jedynie z natury. W takim przypadku alegoria ta oznacza, że na jawie próbujesz rozwiązać jakieś swoje problemy, ale zupełnie źle się do tego zabierasz i mimo że Twoje działania są bardzo czasochłonne i zabierają Ci dużo energii, są z góry skazane na porażkę. Musisz odrzucić wszystkie te nieracjonalne środki, które nie mogą Ci pomóc i na nowo zastanowić się nad każdą kwestią, wsłuchując się w siebie i działając pod wpływem instynktu.

Jeśli we śnie widzisz Aborygena, oznacza to, że masz wielkie pokłady podświadomości, których istnienia w ogóle sobie nie uświadamiasz, a gdybyś je w sobie odkrył, miałbyś szansę na znacznie łatwiejsze dokonywanie trafnych wyborów. Gdy sam jesteś Aborygenem, oznacza to, iż masz nadmierną skłonność do ograniczania się zbędnymi zasadami i normami, które tylko blokują Twoje życie, nie wprowadzając do niego żadnych korzystnych zmian.

Kiedy natomiast tylko czujesz obecność takiego człowieka i wiesz, że znajduje się gdzieś blisko Ciebie, jest to znak tego, iż oczekujesz, że Twoje problemy same będą się rozwiązywać, na co jednak nie powinieneś liczyć, lecz brać sprawy w swoje ręce.

Oceń sennik

Znaczenie snu Aborygen

Opisz swój sen związany z symbolem Aborygen i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen