Aborygen

Znaczenie snu aborygen

Znaczenie snu aborygen

Aborygen to człowiek pierwotny, tubylec, który żył w silnym i bardzo harmonijnym związku z naturą. We śnie jest symbolem podświadomej i pierwotnej (czyli instynktownej) strony osobowości każdego człowieka, która dziś nie jest już tak ważna dla ludzi, zagłuszona przez dobrze rozwiniętą cywilizację.

Jeśli zatem symbol ten pojawia się w Twoim śnie, jest niezawodnie oznaką tego, że powinieneś zwrócić się do swojej podświadomości zamiast błądzić po omacku, bo Twój wewnętrzny głos zna rozwiązania wszystkich twoich problemów i odpowiedzi na wszystkie pytania, tylko musisz się w niego dobrze wsłuchać.

Aborygen może również symbolizować niezdrowy pociąg do magii, co stoi w opozycji do sil witalnych każdego człowieka pochodzących jedynie z natury. W takim przypadku alegoria ta oznacza, że na jawie próbujesz rozwiązać jakieś swoje problemy, ale zupełnie źle się do tego zabierasz i mimo że Twoje działania są bardzo czasochłonne i zabierają Ci dużo energii, są z góry skazane na porażkę. Musisz odrzucić wszystkie te nieracjonalne środki, które nie mogą Ci pomóc i na nowo zastanowić się nad każdą kwestią, wsłuchując się w siebie i działając pod wpływem instynktu.

Jeśli we śnie widzisz Aborygena, oznacza to, że masz wielkie pokłady podświadomości, których istnienia w ogóle sobie nie uświadamiasz, a gdybyś je w sobie odkrył, miałbyś szansę na znacznie łatwiejsze dokonywanie trafnych wyborów. Gdy sam jesteś Aborygenem, oznacza to, iż masz nadmierną skłonność do ograniczania się zbędnymi zasadami i normami, które tylko blokują Twoje życie, nie wprowadzając do niego żadnych korzystnych zmian.

Kiedy natomiast tylko czujesz obecność takiego człowieka i wiesz, że znajduje się gdzieś blisko Ciebie, jest to znak tego, iż oczekujesz, że Twoje problemy same będą się rozwiązywać, na co jednak nie powinieneś liczyć, lecz brać sprawy w swoje ręce.

Oceń sennik

Znaczenie snu Aborygen

Opisz swój sen związany z symbolem Aborygen

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników.

Opisz swój sen

Ciekawoski zwiazane z sennikiemInterpretowanie snów w przeszłości
Sny były ważne dla ludzkości już od zarania jej dziejów, największą zaś wagę przywiązywali do nich przesądni ludzie starożytni. Miało to miejsce u wszystkich ludów tamtej epoki, bez względu na kulturę i położenie geograficzne. Różne za to były interpretacje marzeń sennych i prz


Ile spać, żeby się wyspać?
Badania naukowe jasno pokazują, że sen jest niezbędny w każdym wieku. Sen napędza umysł, regeneruje ciało i wzmacnia praktycznie każdy system organizmu. Ile snu naprawdę potrzebujemy, aby uzyskać te korzyści? Zgodnie z wytycznymi National Sleep Foundation zdrowi dorośli potrzebują od 7

Świadome sny
Świadome śnienie to umiejętność bycia świadomym podczas snu. Istnieje wiele różnych technik uzyskiwania świadomych snów. Jeśli chcesz wiedzieć jak śnić świadomie, ten przewodnik poprowadzi Cię krok po kroku przez czynności, które możesz zrobić, aby nauczyć się świadomego śnie