Adwokat

Znaczenie snu adwokat

Znaczenie snu adwokat

Motyw ten pojawiający się w Twoim śnie może symbolizować odżegnywanie się przez Ciebie od pewnych uczuć czy pragnień, co jest sprzeczne z Twoim sumieniem. Musisz zatem przyjrzeć się podejmowanym przez siebie decyzjom, bardzo możliwe bowiem, że z jakiegoś powodu robisz coś, na co podświadomie się nie zgadzasz i dopóki będziesz to robić, nie zaznasz spokoju.

Może to też symbolizować strach, jaki odczuwasz przed ujawnieniem swoich prawdziwych uczuć, jeśli na przykład na jawie skrywasz miłość do jakiejś osoby i nie chcesz się z tym obnażyć. W ten sposób Twoja podświadomość może też starać się przekazać Ci, że jesteś zbyt zamknięty w sobie i musisz przełamać strach wypowiadania się we własnym imieniu, bo nikt nie zastąpi Cię w walce o Twój własny interes, dlatego musisz to robić sam.

Jeśli śnisz, że masz w jakikolwiek sposób do czynienia z adwokatem, oznacza to nadchodzące troski i straty, głównie finansowe, ale niewykluczone, że stracisz też jakąś ważną dla Ciebie osobę, dosłownie lub w przenośni. Rozmowa z prawnikiem to chwilowe kłopoty, z którymi jeśli sobie odpowiednio poradzisz, sytuacja może obrócić się na korzyść dla Ciebie i możesz w jakiś sposób zdobyć spore pieniądze, które będą dla Ciebie solidnym zabezpieczeniem na przyszłość. Kłótnia oznacza, że przegrasz jakiś proces. Jeśli w dodatku ma on na sobie czarną togę, wróży to, że nie masz żadnych szans na poprawę swojej sytuacji i musisz biernie oczekiwać, aż zła karta się odwróci.

W innych przypadkach jednak, jeśli na jawie nie spodziewasz się żadnego procesu, symbol kłótni z prawnikiem ma dobrą wymowę i zwiastuje rychłe powodzenie. Wynajmowanie adwokata jest zapowiedzią pozytywnego dla Ciebie rozwiązania jakiejś ważnej dla Ciebie sprawy, która mocno zaprzątała Twoją uwagę.

Ujrzenie adwokata z daleka zapowiada wejście w konflikt z prawem albo otrzymanie jakiejś złej wiadomości, możliwe, że wezwania do sądu, wizyta adwokata to zapowiedź społecznego awansu mającego nadejść w przyszłości, a spotkanie go przypadkiem to złe wiadomości. Jeśli prosisz go o pomoc w jakiejś sprawie, powinieneś naprawić jakąś krzywdę, którą komuś wyrządziłeś i jeśli tego nie zrobisz, mogą Ci za to grozić poważne konsekwencje.

Dyskutowanie oznacza nagły przypływ gotówki, słuchanie go – ryzykowne i raczej stratne interesy, ujrzenie go w sądzie – ostrzeżenie przez nieprzyjaciółmi szykującymi dla Ciebie jakiś podstęp, a jeśli prawnik występuje w Twojej obronie, możesz spodziewać się, że Twoi przyjaciele sprowadzą na Ciebie kłopoty.

Jeśli adwokat śni się kobiecie, oznacza to, że podświadomie tęskni ona za silnym mężczyzną, na którym mogłaby polegać w każdej sytuacji i który wspierałby ją podczas trudów życiowych. Jeśli kobieta ta jest młoda, symbol ten może jej zwiastować plotki i intrygi snute za jej plecami przez inną, wrogą jej kobietę.

5/5 - (1)

4 komentarze

  1. Tadeusz
  2. Anna
    • sennik-com-pl

Znaczenie snu Adwokat

Opisz swój sen związany z symbolem Adwokat i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen