sennik kobieta

Kobieta

Sen o kobiecie

Sen o kobiecie zwykle ma związek z Twoją duchową i emocjonalną rzeczywistością. Postać kobieca zawsze kojarzyła się z pytaniami duszy.

Powszechnie uważana jest za kruchą i sentymentalną, więc Twój sen może pokazywać delikatność, która jest w Tobie.

Interpretacja snu zależy jednak od jego szczegółów, a także tego, czy znasz kobietę ze snu i jaką pełni rolę w Twoim życiu.

Sennik kobieta

Widzieć kobietę

Sen o kobiecie oznacza, że tłumisz swoje pragnienia. Może być też zapowiedzią pomocy, którą wkrótce otrzymasz od bardzo ważnej w Twoim życiu osoby.

Kiedy śnisz o kobiecie może to również oznaczać Twoją troskę o naturę, odżywianie i miłość. Tego rodzaju sny mogą również wskazywać na pokusę nawiązania intymnych relacji.

Rozmawiać z kobietą

Jeśli we śnie rozmawiasz z kobietą, może to wskazywać, że masz prawdziwą przyjaciółkę, która wkrótce Ci pomoże. Jeśli jednak nie znasz kobiety, z którą rozmawiasz, sen może oznaczać, że jakieś niespodzianki wydarzą się w Twoim życiu w najbliższych dniach.

Przytulać kobietę

Taki sen może wskazywać, że ktoś ważny w Twoim życiu pomoże Ci w trudnej sytuacji. Znaczenie snu może być również związane z biernością w obliczu sytuacji, która wymaga bardziej zdecydowanej postawy z Twojej strony.

przytulać kobietę

Całować kobietę

Jeśli śnisz, że całujesz nieznaną kobietę oznacza to, że masz jakieś przeszkody do pokonania. Jeśli kobieta ze snu jest Twoją siostrą sen oznacza, że będziecie się dogadywać znacznie lepiej niż do tej pory.

Jeśli jesteś kobietą i śnisz, że dziewczyna całuje Cię w czoło, Sennik wyjaśnia, że czujesz się krucha i bezbronna, potrzebujesz innej kobiety, która Cię wesprze. Może to wynikać z pragnienia lepszego kontaktu z matką, przyjaciółką albo po prostu chęci posiadania kogoś, kto Cię zrozumie.

Jeśli kobieta we śnie pocałuje Cię w policzek oznacza to chęć rozwiązania sporu między Tobą a przyjacielem, bo tęsknisz za jego towarzystwem.

Jeśli kobieta ze snu pocałuje Cię w usta może to oznaczać, że potrzebujesz czasu dla siebie. Przede wszystkim bardziej siebie pokochaj i doceniaj siebie.

Sennik twierdzi, że masz zamiar żyć wielką miłością.

Sennik radzi: Unikaj pośpiechu, żyj każdą chwilą ze spokojem, spraw, aby wszystko było warte zachodu. Dzięki tym postawom będziesz mógł cieszyć się tą wspaniałą chwilą w pełni.

Seks z kobietą

Zygmunt Freud przedstawia sens tego typu snów jako rodzaj tłumionego pragnienia. Sennik wskazuje również na to, że rywalizujesz z kobietą. Sen może być także obrazem Twoich pragnień, potrzeby bliskości, czułości.

Piękna kobieta

Jeśli w Twoim śnie pojawiła się bardzo atrakcyjna kobieta, masz szczęście. Sukces finansowy przyjdzie do Ciebie i otrzymasz gratulacje od kolegów i przełożonych. Z łatwością pokonasz przeszkody i dostaniesz za to dużą premię. Możesz finalizować transakcje i nie martwić się o pracę.

Śnienie o pięknej kobiecie sygnalizuje sukces w pracy. Inni będą Cię wspierać. To dobry moment, aby pozbyć się strachu i zaprezentować projekt, nad którym tak ciężko pracowałeś.

Inne znaczenie snu może sugerować, że masz rywalkę. Może to być rywalizacja na polu zawodowym lub osobistym.

piękna kobieta

Brzydka kobieta

Będziesz w konflikcie z bliskimi i masz wiele problemów do rozwiązania. Może być też tak, że to inni będą przyczyną Twoich zmartwień. Uważaj na to z kim i o czym rozmawiasz.

Gruba kobieta

Taki sen zwykle wskazuje na bogactwo i fortunę. Sennik przepowiada zwiększone wpływy przez długi czas. To dobry moment na uregulowanie długów.

Nieznana kobieta

Znaczenie snu o nieznanej kobiecie można odczytać jako znak, że nadchodzi coś nowego. Może wiązać się to z chęcią poznania czegoś lub chęcią zmiany.

Jeśli obca kobieta nie jest atrakcyjna fizycznie, może to być zinterpretowane jako zły omen, albo że popełniasz błędy i odczujesz tego konsekwencje.

Jeśli jesteś kobietą sen może oznaczać, że ostatnio nie masz racji. Przeanalizuj swoje zachowanie, bo możesz zaszkodzić swojej reputacji, nie zdając sobie z tego sprawy.

Sen ujawnia wielką potrzebę zaangażowania w związek lub nawiązania silnej relacji.

Ten rodzaj snu może również oznaczać, że czujesz się bardzo odizolowany, musisz szukać możliwości osobistego rozwoju, aby czuć się szczęśliwszym, koncentrując się na tworzeniu nowych nawyków i uciekać od rutyny.

nieznana kobieta

Znana kobieta

Wszystko zmieni się w Twoim życiu. Bądź przygotowany, aby stawić czoła tym zmianom, które mogą być dobre lub złe. Nadszedł czas, aby zmierzyć się z rzeczywistością bez strachu. Zwracaj uwagę na szczegóły i działaj mądrze.

Kobieta, którą lubisz

Znaczenie snu wskazuje, że zastanawiasz się nad rodzajem relacji, jaką masz z tą kobietą, być może chcesz ją pogłębić lub ją zakończyć. Zwróć uwagę na okoliczności, które mogą być wskazówką do interpretacji tego snu.

Młoda kobieta

Kiedy śnisz o młodej kobiecie oznacza to czas pojednania, zakończenia konfliktów. Sen może też symbolizować pokusę, nie tylko erotyczną. Uważaj, zwłaszcza na wszystko to co może Cię uzależnić.

Starsza kobieta

Widzenie starszej kobiety we śnie jest ostrzeżeniem, wskazuje na choroby, które zbliżają się do Ciebie lub Twoich bliskich. Zareaguj więc w porę. Sen może wskazywać, że przechodzisz okres refleksji nad swoim życiem. Może też oznaczać, że życzliwi są ludzie blisko Ciebie.

starsza kobieta

Naga kobieta

Sen o nagiej kobiecie wiąże się z odkrywaniem prawdy. Ostatnio możesz czuć, że ludzie wokół Ciebie nie są szczerzy, że coś ukrywają. Możesz mieć wrażenie, że wokół Ciebie jest dużo hipokryzji i toksycznych relacji.

Sennik tłumaczy też, że sen oznacza, że wkrótce doświadczysz rozczarowania. Poczujesz się wrażliwy, kruchy, nieufny. Może to być spowodowane jakimś niedawnym wydarzeniem.

Inne znaczenie snu sugeruje, że masz zbyt wysokie oczekiwania wobec innych.

Kobieta w ciąży (ciężarna)

Sen o kobiecie w ciąży najczęściej pokazuje chęć posiadania dziecka, gotowość na jego przyjęcie. Jeśli jesteś samotną kobietą, która marzy o zajściu w ciążę to znaczy, że tak może stać się wkrótce.

Również ten sen może wskazywać na ogromne rozczarowanie. Sen pokazuje, że czujesz, że pomimo wysiłków, jakie podjąłeś, niczego nie osiągasz. Nie masz tego, czego chcesz i nie wiesz, czy dalej o to walczyć. Może lepiej pójść inną drogą?

Jeśli jesteś dziewicą, bądź ostrożna, gdyż taki sen oznacza wielkie zakłopotanie. Zrobisz coś czego będziesz żałować.

Znaczenie snu o kobiecie w ciąży może również wskazywać na sukces kogoś bliskiego.

Jeśli we śnie Twoja przyjaciółka jest w ciąży oznacza to, że dokonujesz właściwych wyborów i że wkrótce będziesz z nich czerpać korzyści.

kobieta w ciąży

Kobieta z dzieckiem

Sen zapowiada kłopoty. Bądź na nie przygotowany, a przede wszystkim cierpliwy. Wszystko można rozwiązać, uniknąć komplikacji, jeśli będziesz działać od razu i z rozwagą.

Kobieta w okularach

Sen symbolizuje jakieś przeszkody w osiągnięciu zamierzonego celu. Może oznaczać także niepokój wewnętrzny lub uprzedzenia. Sennik sugeruje, by dokładniej przyglądać się każdej sytuacji i zawsze poszukiwać prawdy.

Kobieta w wannie

Sen zapowiada radość i zabawę. Jeśli wydasz przyjęcie, będzie to okazja do odnowienia dawnych znajomości i miło spędzonego czasu.

Kobieta pod prysznicem

Sen jest zapowiedzią rozrywek. Czeka Cię bardzo miło spędzony czas na zabawie i przyjemnościach. Inne znaczenie snu może sugerować, że potrzebujesz odmiany, szukasz emocji i nowych doznań.

Płacząca kobieta

Sen może oznaczać, że nie potrafisz wyrazić siebie lub masz poczucie winy. Twoje sumienie wciąż nie daje Ci spokoju, czy nie zrobiłeś czegoś, co było naganne lub nieuczciwe? Sennik przestrzega także przed kłopotami.

Pijana kobieta

Sennik radzi byś nie wpadał w konflikty, bo w najbliższym czasie łatwo będzie można sprowokować Cię do kłótni, a potem dojść do porozumienia będzie prawie niemożliwe. Taka sytuacja w niczym Ci nie pomoże, za to może znacząco zaszkodzić.

Chora kobieta

Sen oznacza, że masz wiele zmartwień, z którymi nie wiesz jak sobie poradzić. Wiąże się to również z lękami – np. boisz się utraty partnera lub pracy. Sennik radzi, by nie martwić się na zapas, a wszelkie wątpliwe sytuacje rozwiązywać od razu.

Czarnoskóra kobieta (Murzynka)

Sen wskazuje na poczucie niezależności. Być może szukasz niezależności finansowej, jaką oferuje Ci dobra praca, może chcesz uniezależnić się od rodziców, czy od rodziny, która wciąż wydaje Ci rozkazy.

Sen może również symbolizować, że nie jesteś wystarczająco doceniany i chcesz naprawić tę sytuację. Możesz również szukać miejsca, w którym możesz ćwiczyć samodzielne myślenie.

czarnoskóra kobieta

Blondynka

Jeśli śnisz, że jesteś blondynką i otaczają Cię szatyni to znaczy, że wiesz, że jesteś na dobrej drodze. Cokolwiek robisz, jest w porządku, jednak ludzie wokół Ciebie się mylą. Jeśli Twój sen ma związek z pracą może oznaczać, że bardzo dobrze wykonujesz swoje zadania lub że chcesz się wyróżniać na tle innych.

Może również wskazywać na bogactwo.

Unikaj nieporozumień z bliskimi. Plotki mogą zakłócać Ci spokój i plan działania, nie popadaj jednak w skrajne emocje i podejdź do wszystkiego na chłodno.

Widzenie we śnie blondynki może też zapowiadać zmiany na lepsze w Twoim życiu.

Brunetka

Sen może oznaczać, że musisz uwolnić swoje najbardziej zmysłowe ja. Inne znaczenie snu może sugerować, że musisz odzyskać siły i niezależność.
Sennik przestrzega także: uważaj na zdrowie.

Kobieta w czerni

Widok kobiety w czarnych ubraniach we śnie wskazuje, że w Twoim życiu jest smutek, czujesz żałobę i pustkę.

Jeśli jesteś kobietą i we śnie to Ty jesteś ubrana na czarno sen mówi, że targają Tobą wielkie emocje, przechodzisz przez trudny okres, ale on szybko minie.

kobieta w czerni

Kobieta w bieli

Sen o kobiecie ubranej na biało może zwracać Twoją uwagę na problemy zdrowotne – nie lekceważ żadnych objawów. Może również pokazywać Ci, że jesteś w odpowiednim czasie, by się rozwijać.

Kobieta w sukni ślubnej

Jeśli we śnie widzisz kobietę w sukni ślubnej, może to oznaczać chęć sformalizowania swojego związku. Dla młodych samotnych kobiet sen obiecuje miłość i stabilną przyszłość.

Kobieta z brodą (z zarostem)

Sennik zapowiada pociechę z dzieci. Sen może dotyczyć dzieci Twoich bliskich krewnych, jeśli sam ich nie posiadasz.

Kobieta z penisem

Sennik zapowiada, że Twoje plany się nie powiodą, zwłaszcza w sferze relacji intymnych. Możesz być rozczarowany partnerem lub bliską Ci osobą.

Znaczenie snu: kobieta

 • Widzieć kobietę – tłumisz swoje pragnienia
 • Rozmawiać z kobietą – masz prawdziwą przyjaciółkę, która wkrótce Ci pomożePrzytulać kobietę – bądź bardziej zdecydowany i weź los w swoje ręce
 • Całować kobietę – masz jakieś przeszkody do pokonania
 • Seks z kobietą – potrzebujesz bliskości i czułości
 • Piękna kobieta – zbliża się sukces w pracy
 • Brzydka kobieta – uważaj na to z kim i o czym rozmawiasz
 • Gruba kobieta – poprawi się Twój stan finansów
 • Nieznana kobieta – nadchodzi coś nowego
 • Znana kobieta – bądź przygotowany na zmiany
 • Kobieta, którą lubisz – zastanów się nad relacjami, jakie was łączą
 • Młoda kobieta – nadszedł czas pojednania, zakończenia konfliktów
 • Starsza kobieta – przechodzisz okres refleksji nad swoim życiem
 • Naga kobieta – odkryjesz prawdę
 • Kobieta w ciąży (ciężarna) – czujesz się rozczarowany
 • Kobieta z dzieckiem – kłopoty rozwiązuj od razu
 • Kobieta w okularach – zawsze poszukuj prawdy
 • Kobieta w wannie – pragniesz odpoczynku i zabawy
 • Kobieta pod prysznicem – potrzebujesz odmiany, szukasz nowych doznań
 • Płacząca kobieta – Twoje sumienie nie daje Ci spokoju
 • Pijana kobieta – nie wpadaj w konflikty, bo to może Ci bardzo zaszkodzić
 • Chora kobieta – nie martw się na zapas
 • Czarnoskóra kobieta (Murzynka) – poszukujesz niezależności
 • Blondynka – unikaj nieporozumień z bliskimi
 • Brunetka – odzyskaj siły i niezależność
 • Kobieta w czerni – targają Tobą wielkie emocje, ale to szybko minie
 • Kobieta w bieli – jesteś w odpowiednim czasie, by się rozwijać
 • Kobieta w sukni ślubnej – czeka Cię miłość i stabilna przyszłość
 • Kobieta z brodą (z zarostem) – będziesz mieć pociechę z dzieci
 • Kobieta z penisem – możesz rozczarować się partnerem lub bliską Ci osobą

Znaczenie snu kobieta
Znaczenie snu kobieta

Kobieta – sennik mistyczny

 • Gdy we śnie widzisz kobietę, jest to znak, iż wkrótce czekają Cię jakieś nieporozumienia z kimś, jednak nie powinno to być nic poważnego.
 • Piękna kobieta może oznaczać, iż na jawie jesteś zakochany.
 • Kobieta w ciąży zapowiada dla Ciebie otrzymanie jakichś radosnych nowin.
 • Młoda i naga kobieta sygnalizuje, iż masz zbyt duże wymagania odnośnie swego życia albo innych ludzi i jest to znak Twojej zarozumiałości oraz zbyt dużej pewności siebie.
 • Kobieta z długimi włosami zapowiada dla Ciebie szczęście i zaszczyty, jakie niebawem mogą stać się Twoim udziałem.
 • Blondynka zapowiada dla Ciebie jakieś szczęśliwe zdarzenie.
 • Rudowłosa kobieta sygnalizuje, iż staniesz się obiektem jakichś prześladowań.
 • Brunetka i szatynka to zwiastun choroby.
 • Kobieta z chłopięcą fryzurą stanowi dla Ciebie zapowiedź wielkich przyjemności, których możesz doznać już wkrótce.
 • Śmiejąca się kobieta oznacza, że wkrótce będziesz musiał ponieść jakiś wielki wydatek.
 • Płacząca kobieta zapowiada, iż będziesz miał jakieś kłopoty.
 • Jeśli we śnie bierzesz kobietę w ramiona, zwiastuje to dla Ciebie jakąś kłótnię.
 • Gdy całujesz kobietę, jest to zapowiedź zysków, które niebawem odniesiesz.
 • Jeżeli we śnie zalecasz się do kobiety, jest to sygnał od Twojej podświadomości, iż osoby, które obdarzają Cię komplementami, nie robią tego szczerze.
 • Kiedy śni Ci się, że cieszysz się łaskami kobiety, jest to znak, iż zaangażujesz się w jakieś konflikty.
 • Przemiana z kobiety w mężczyznę lub z mężczyzny w kobietę zapowiada dla Ciebie małżeństwo bądź nieformalny, ale trwały związek.
 • Gdy we śnie widzisz rodzącą kobietę, oznacza to, iż czeka Cię wiele szczęścia i pomyślności.
 • Stara kobieta może oznaczać, iż idealizujesz swoją matkę z perspektywy czasu.
 • Całowanie starej kobiety zapowiada kłótnię w związku.
 • Jeśli we śnie patrzysz na modlącą się kobietę, jest to znak, iż nadchodzi dobra dla Ciebie passa.
 • Umalowana kobieta sygnalizuje, iż na jawie zachowujesz się obłudnie lub ktoś wykazuje się tą cechą w stosunku do Ciebie.
 • Kobieta z dzieckiem zapowiada dla Ciebie bliżej nieokreślone troski.
 • Jeżeli śni Ci się kobieta w towarzystwie, jest to znak, iż na jawie jesteś lub dopiero staniesz się obiektem plotek i pomówień, co źle wpłynie na Twoje samopoczucie.
 • Kobieta w eleganckich butach oznacza, iż na jawie pragniesz doznać jakiejś przyjemności i poszukujesz jej.
 • Kobieta w czepku nocnym sygnalizuje, iż na jawie cechujesz się dużym lenistwem.
 • Jeśli we śnie widzisz wiele kobiet, może to być znak, iż wkrótce zorganizujesz imprezę dla przyjaciół.
 • Gdy widzisz intymną część ciała kobiety, jest to znak, iż na jawie żywisz niezaspokojone żądze, które Cię dręczą, choć może nie do końca masz tego świadomość.
Kobieta
Kobieta
Oceń sennik

3 komentarze

 1. kasia

Znaczenie snu Kobieta

Opisz swój sen związany z symbolem Kobieta i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen