sennik całowanie

Całowanie, całować się

Pocałunki są demonstracją miłości lub uczucia, ludzie całują nie tylko partnerów, osoby, w których są zakochane, ale też bliskich, krewnych, przyjaciół. Pocałunek może być także znakiem akceptacji lub szacunku.

Pocałunki mogą symbolizować różne aspekty życia emocjonalnego. Jeśli śnisz o całowaniu i jesteś nastolatkiem, może to wskazywać na seksualne przebudzenie.

W przypadku dzieci można to interpretować jako potrzebę większej miłości. U dorosłych sen o całowaniu często odnosi się do poszukiwania nowych emocji lub potrzeby poprawy życia seksualnego. Szczery i czuły pocałunek oznacza radość, ale powierzchowny – fałsz.

Sennik całowanie, całować się

Całowanie w rękę

Całowanie ręki jakiejś osoby jest oznaką szacunku, ale też uczucia. Często wiąże się to z oficjalnymi sytuacjami, np. towarzyskimi.

Sen może wskazywać na to, że jesteś gotowy, aby rozpocząć romantyczny związek albo nawiązać nową relację.

Sennik wskazuje, że taki sen wiąże się z potrzebą doświadczania fizycznego kontaktu z osobą, w której jesteś zakochany.

Jest to akt uprzejmości, ale może również wskazywać na zdradę, może też być związany z gestem arogancji lub braku zainteresowania – w zależności od reakcji obu stron.

Sen może też oznaczać, że otrzymasz ważne wsparcie w nowym projekcie.

Całowanie dłoni może również wskazywać, że masz wobec tej osoby ukryte intencje.

Całowanie w czoło

Pocałunki w czoło są ogólnie uważane za oznaki szacunku, zaufania lub rodzicielskiej miłości (całowanie dziecka).

Pojawienie się tego symbolu we śnie może wskazywać, że na jawie jesteś wdzięczny osobie, która się w nim pojawia. Jeśli to Ty otrzymujesz pocałunek na czole, może to wskazywać, że ktoś nie mówi Ci prawdy.

Sen o pocałunku w czoło odnosi się do możliwości posiadania myśli, które wiemy, że nie są dobre. Sen symbolizuje również, że wkrótce pojawi się wiele zdarzeń, które będą wymagać od Ciebie hartu ducha i determinacji. Przygotuj się do tych trudnych sytuacji.

Sen oznacza także, że możesz mieć zaufanie do swoich przyjaciół. Jest to znak, że są szczerzy i nigdy Cię nie zawiodą.
Jeśli osoba, którą całujesz jest płci męskiej, może to oznaczać, że rozpocznie się w Twoim życiu nowy etap. Jakiś projekt może przynieść Ci korzyści w pracy i finansach.

Jeśli Twoja reakcja na pocałunek nie jest pozytywna, sen może wskazywać na niewierność. Jest to również znak, by unikać wikłania się w problemy, by nie być oskarżonym o działania, których nie popełniłeś.

całowanie w czoło

Całowanie w policzek

Pocałunki w policzek są często związane z sytuacjami zdrady lub kłopotów. W zależności od reakcji osób występujących we śnie, interpretacja tego snu może być różna.

Otrzymanie pocałunku w policzek od osoby, którą kochasz, jest zwykle znakiem, że Twoje uczucia nie będą odwzajemnione w taki sam sposób. Jest to także znak szacunku lub akceptacji, ale Sennik zwraca uwagę, że nie jest to taki rodzaj relacji, jakiej oczekujesz.

Jeśli otrzymasz pocałunek od osoby, z którą jesteś w związku, sen symbolizuje wierność i troskę. To także znak, że ta osoba myśli o nas cały czas.

Kiedy pocałunek na Twoim policzku złoży znajomy, może to wskazywać, że nadchodzą trudne czasy dla tej relacji. Takie sny zwykle występują w etapach życia, w których istnieje wiele problemów, nierozwiązanych do końca lub na bieżąco. Jest to sen, który może wskazywać, że przyjaciel chce zakończyć relację.

Pocałunki w policzek mogą być również wskazaniem, że wkrótce rozpoczniesz jakiś romantyczny związek, zwłaszcza jeśli całuje Cię osoba, którą darzysz uczuciem lub która Ci się podoba.
Całowanie w policzek we śnie oznacza czasem wierność, braterską relację, uczucia, wskazuje na szczęście w miłości.

Całowanie w usta

Pocałunki w usta są znakiem romantycznej miłości i namiętności, ale też są oznaką szczęścia – sens snu zależy od osób w nim występujących.

Sen o pocałunku w usta oznacza także, że rozpoczynasz etap życia charakteryzujący się stabilnością emocjonalną i możliwością przeżywania chwil pełnego szczęścia.

Sen może również oznaczać, że jesteś zmysłowy, atrakcyjny, czujesz pociąg seksualny. W zależności od tego, czy sen jest dla Ciebie przyjemny, czy nie, może również wskazywać, że jesteś lub nie jesteś gotowy rozpocząć związek z osobą, która pojawia się we śnie.

Jeśli całujesz osobę, która już nie żyje, to znak, że tęsknisz za nią i że szukasz podobnych uczuć, jakie was łączyły.

Całowanie nieznajomego

Kiedy we śnie całujesz nieznajomego, może to być interpretowane jako oznaka miłosnego rozczarowania. Te sny są często związane z brakiem satysfakcji z życia emocjonalnego, a także seksualnego i są powszechne u osób, które nie mają dobrych relacji z bliskimi.

Sen może również oznaczać, że powinieneś lepiej poznać samego siebie. Być może coś blokuje Twoje działania, może kierujesz się uprzedzeniami, a może nie wykorzystujesz w pełni swojego potencjału?

Całowanie znanej Ci osoby

Jeśli we śnie całujesz osobę, którą znasz i jest to dla Ciebie odczucie przyjemne, oznacza to, że łączy Cię z nią bliskość, uczucie lub jakiś rodzaj głębszych więzi. Jeśli nie jest to przyjemna sytuacja, może to wskazywać, że masz złe relacje z tą osobą.

Znaczenie snu wiąże się z ujawnieniem potrzeby poprawy komunikacji lub konieczności większego zaangażowania się w rozwiązanie konfliktowej sytuacji.

Sen może również symbolizować istnienie uczucia, być może ukrytą miłość do tej osoby. W zależności od osoby, którą całujemy, sen może wskazywać, że spodziewamy się czegoś od tej osoby, np. odwzajemnienia uczucia.

Całowanie dziecka

Jeśli we śnie całujesz malutkie dziecko, Sennik sugeruje, że jesteś osobą dobrą i niewinną. Być może poszukujesz miłości w prawdziwym życiu.

Sen wskazuje, że obecnie cieszysz się stabilnością ekonomiczną i emocjonalną, czujesz się szczęśliwy, być może wkrótce otrzymasz nagrodę, na którą od dawna liczyłeś.

całowanie dziecka

Całowanie rodzeństwa

Całowanie brata lub siostry we śnie jest zwykle oznaką szczęścia. Miłość między rodzeństwem jest jedną z najsilniejszych. Sen oznacza, że w ciągu kilku dni zaczniesz cieszyć się chwilami szczęścia.

Jeśli dziecko, które pojawia się we śnie to Twój młodszy brat lub siostra symbolizuje to szczęście. Całowanie kogoś z rodziny oznacza, że żyjesz w taki sposób, który umożliwia poprawić Ci zdrowie fizyczne i psychiczne.

Znaczenie snu jest również związane z tym, że masz możliwość rozwoju samego siebie i wspierania własnych zdolności, takich jak awanse zawodowe lub stypendia akademickie.

Możesz też spodziewać się powrotu wielkiej miłości.

Całowanie z chłopakiem

Jeśli jesteś w związku z osobą, którą widzisz we śnie, to oznacza to, że wasza miłość rozkwitnie lub przekształci się w poważne, trwałe uczucie. Będziesz doznawać nowych emocji i poczujesz się bezpiecznie.

Całowanie z byłym chłopakiem

Jeśli jesteś wolny, sen zapowiada pojawienie się nowego uczucia. Sen może też sugerować zapomnienie o tym co było, pogodzenie się z rzeczywistością i jej zaakceptowanie. Pora zająć się tym co niesie przyszłość.

W zależności od Twoich odczuć podczas snu, możesz zinterpretować sen jako wskaźnik Twojego obecnego samopoczucia: złości, frustracji, tęsknoty, zadowolenia.

Całowanie z mężczyzną /kobietą

Taki sen oznacza, że jesteś bardzo zaangażowany w związek i że możesz myśleć o jego ocenie, analizie wspólnego życia. Inną możliwą interpretacją snu jest to, że zdajesz sobie sprawę, że działacie wspólnie i uzupełniacie się wzajemnie w pozytywny sposób.

Całowanie w usta partnera lub partnerkę we śnie symbolizuje także pragnienie intensywnego przeżywania wspólnego życia, większych doznań i przygód, a także czerpania przyjemności ze wspólnych przeżyć.

Całowanie kogoś tej samej płci

Pocałunek osoby tej samej płci pokazuje, że osiągnąłeś pełną akceptację siebie, czujesz się ze sobą dobrze i jesteś zadowolony ze swojego życia.

Całowanie kogoś, kto już nie żyje

Jeśli pocałowałeś osobę, która umarła, jest to oznaka dobrego zdrowia i szczęśliwego życia rodzinnego.

Pocałunek kogoś, kto już umarł, jest oznaką długiego życia i dobrego zdrowia, zwłaszcza jeśli jest to Twój krewny lub przyjaciel. Jest to również znak Twojej duchowej łączności tą osobą, pamięci o niej i wciąż żywionych do niej uczuciach.

sen o całowaniu

Rodzaje pocałunków

Namiętny pocałunek

Sen o namiętnym pocałunku jest znakiem, że szukasz wsparcia i że osoba, którą całujesz, nawet jeśli nie jesteś z nią emocjonalnie związany, zapewni Ci to czego potrzebujesz.

Skradziony pocałunek

Kiedy kradniesz komuś pocałunek to pokazuje, że jesteś z kimś w konflikcie, musisz znaleźć sposób, aby go rozwiązać.
Kiedy ktoś kradnie Ci pocałunek, przygotuj się na nieprzewidziane zdarzenia.

Wymuszony pocałunek

Sen z wymuszonym całowaniem oznacza, że ktoś kto jest bardzo blisko Ciebie nie działa wobec Ciebie uczciwie, może nawet Cię zdradzić. Zastanów się od kogo powinieneś się odsunąć i na kogo uważać.

Znaczenie snu całowanie

 • Całowanie w rękę – jesteś gotowy, aby rozpocząć romantyczny związek lub nową relację
 • Całowanie w czoło – przygotuj się do tych trudnych sytuacji
 • Całowanie w policzek – będziesz mieć szczęście w miłości
 • Całowanie w usta – przed Tobą chwile szczęścia
 • Całowanie nieznajomego – jesteś rozczarowany swoimi relacjami z bliskimi
 • Całowanie znanej Ci osoby – napraw relacje i zakończ konflikty
 • Całowanie dziecka – w Twoim życiu panuje harmonia
 • Całowanie rodzeństwa – będziesz mieć szczęście
 • Całowanie z chłopakiem – Twoja miłość rozkwita
 • Całowanie z byłym chłopakiem – pojawi się nowe uczucie w Twoim życiu
 • Całowanie z mężczyzną /kobietą – pragniesz intensywniejszych przeżyć i poczucia bliskości
 • Całowanie kogoś tej samej płci – osiągnąłeś pełną akceptację siebie
 • Całowanie kogoś, kto już nie żyje – Twoje życie będzie długie i szczęśliwe
 • Namiętny pocałunek – szukasz wsparcia
 • Skradziony pocałunek – musisz rozwiązać konflikt
 • Wymuszony pocałunek – ktoś nie jest wobec Ciebie uczciwy
Znaczenie snu całowanie
Znaczenie snu całowanie

Całowanie – sennik mistyczny

 • Jeśli śni Ci się, że jesteś całowany przez kogoś, kogo nie znasz, oznacza to, że nie powinieneś marnować swojego czasu na nieprzystojne zabawy i nieprzyzwoite zachowania i podświadomie doskonale o tym wiesz i wstydzisz się swoich złych skłonności.
 • Jeśli całuje Cię ktoś, kogo znasz, oznacza to, że otaczają Cię osoby, które nie są wobec Ciebie do końca uczciwe albo też chcą Ci w jaki sposób zaszkodzić i dlatego powinieneś bacznie uważać, by nie wpaść w zastawioną przez nich pułapkę.
 • Jeżeli całuje Cię Twoja matka, wróży to dla Ciebie ogólnie pojętą pomyślność, więc zapowiedź tę możesz odnieść do wszystkich dziedzin swojego życia.
 • Kiedy we śnie całujesz swego brata, zapowiada to jakąś zdradę w Twoim otoczeniu, ale nie musi ona bezpośrednio Cię dotyczyć.
 • Całowanie dziecka zwiastuje jakieś radosne wydarzenia, które niebawem staną się Twoim udziałem, zaś całowanie rodziców zapowiada wielki sukces na gruncie zawodowym, za którym pójdzie podniesienie się Twojej stopy życiowej.
 • Jeśli śnisz o całowaniu twarzy, zapowiada to spełnienie się Twoich najważniejszych planów i zamierzeń.
 • Całowanie w policzek oznacza, że jest obok Ciebie jakaś znana Ci osoba, który skrycie żywi do Ciebie uczucie i ma nadzieję, że kiedyś je odwzajemnisz.
 • Całowanie w rękę jest sygnałem, że na jawie żywisz względem jakiejś osoby wielki szacunek, zaś jeśli śnisz, że całujesz komuś stopy, jest to odzwierciedlenie Twojej wielkiej wierności.
 • Całowanie w szyję jest dla Ciebie ostrzeżeniem, że powinieneś bardziej nad sobą panować w obecności osób płci przeciwnej.
 • Kiedy śnisz, że ktoś Ciebie całuje w rękę, oznacza to, że cieszysz się wielkim szacunkiem w swoim otoczeniu.
 • Namiętny, pełen pasji pocałunek odzwierciedla Twoje żywione na jawie, niezaspokojone pragnienia i potrzeby, zaś pocałunek wroga oznacza, że spór, który toczysz z kimś od dłuższego czasu, niebawem wkroczy w nową fazę.

Sen o całowaniu się [ link ] – zobacz również szczegółową interpretację tego symbolu w dziale Popularne symbole.

Całowanie
Całowanie
5/5 - (1)

12 komentarzy

 1. Cheerios
 2. Iza
 3. WERA
 4. @
 5. Ewa Żak
 6. yyyyy
 7. Ehh
 8. Aimili
  • Aimili
 9. bell
  • Sennik

Znaczenie snu Całowanie, całować się

Opisz swój sen związany z symbolem Całowanie, całować się i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen