Afera

Znaczenie snu afera

Znaczenie snu afera

Afera, czyli jakiś skandal związany ze sferą finansową, często korupcją, symbolizuje problemy zdrowotne albo powiększenie się rodziny. Kłopoty zdrowotne nie będą jednak na szczęście poważne i stosunkowo szybko miną, nie zostawiając żadnych poważniejszych skutków, mogą jednak sprawić, że nie uda Ci się osiągnąć jakiegoś upragnionego celu.

Jeśli śnisz o aferze, która bezpośrednio Ciebie dotyczy, najpewniej jest to zapowiedź zbliżających się w szybkim tempie problemów, których raczej nie uda Ci się uniknąć, bo nie jesteś w stanie przewidzieć, z której nadejdą strony i czego będą dotyczyć.

Jeśli zaś afera ma miejsce w Twoim bliskim otoczeniu, ale jesteś nie jej uczestnikiem, a jedynie pobocznym obserwatorem, powinieneś spodziewać się wizyty kogoś, kogo ujrzenia zupełnie się nie spodziewasz i niekoniecznie będziesz z niej zadowolony. Tego także jednak nie możesz przewidzieć, dlatego staraj się mieć oczy i uszy szeroko otwarte, by nie zaskoczyło Cię jakieś nieprzyjemne wydarzenie albo nielubiana przez Ciebie osoba.

Oceń sennik

Znaczenie snu Afera

Opisz swój sen związany z symbolem Afera i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen