Afroamerykanin (Murzyn)

Znaczenie snu murzyn

Znaczenie snu murzyn

Ogólnie symbol ten może oznaczać, iż w Twoim wnętrzu odbywa się walka dwóch przeciwstawnych sił bądź systemów wartości, choć nawet możesz nie mieć tego świadomości.

Gdy we śnie widzisz murzyna, oznacza to, że na jawie masz skłonność do przesady w jakimś względzie i Twoja podświadomość daje Ci poprzez ten sen znak, że nie jest to dla Ciebie dobre i powinieneś zdobyć się na większy umiar.

Rozmowa z murzynem oznacza, że na jawie masz zbyt wielkie aspiracje i żywisz zbyt śmiałe nadzieje, więc najprawdopodobniej doznasz wielu gorzkich rozczarowań.

Gdy we śnie widzisz siebie jako murzyna, jest to sygnał od Twojej podświadomości, że na jawie musisz wykazać się pełną szczerością w jakiejś sprawie, gdyż jest to najlepsze, co możesz zrobić.

Przyjaźń z murzynem zapowiada, że niebawem pojednasz się ze swoim rywalem.

Konflikt z murzynem sygnalizuje, że na jawie masz groźnego wroga i być może nie jesteś tego do końca świadom.

Jeśli we śnie widzisz tłum murzynów, oznacza to, że niebawem będziesz zmagał się z jakimiś problemami z powodu swych nowych znajomych.

Oceń sennik

2 komentarze

    • Zabawne :)

Znaczenie snu Afroamerykanin (Murzyn)

Opisz swój sen związany z symbolem Afroamerykanin (Murzyn)

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników.

Opisz swój sen

Ciekawoski zwiazane z sennikiemCzy można spać w soczewkach?
Około jedna trzecia wszystkich osób noszących soczewki kontaktowe zasypia bez ich ściągania. Najczęściej budzą się potem z piekącymi oczami. Przyczyną jest zwykle wysuszenie oka, które można załagodzić nawilżającymi kroplami. Niestety, czasami konsekwencje zasypiania w soczewkach mo


Dlaczego przez sen zgrzytamy zębami?
Zgrzytanie zębami, czyli bruksizm, dotyczy wielu osób w różnym wieku, ale nie każdy uważa to za problem, który powinien rozwiązać z pomocą specjalisty. Zgrzytanie zębami w śnie Tymczasem brak interwencji lekarza może skutkować poważnymi schorzeniami, takimi jak np. problemy ze stawami

Ile spanie spala kalorii?
Czy zastawiałeś się, jak Twój organizm zużywa kalorie podczas snu? Wiele osób jest zaskoczonych, gdy odkrywa, ile kalorii spalamy podczas spania. Chociaż sen wymaga znacznie mniej energii niż większość czynności w ciągu dnia, nadal jest to aktywny okres dla naszego mózgu i niektórych