Afront

Znaczenie snu afront

Znaczenie snu afront

Jeżeli we śnie ktoś Cię obraził, ale Twoja złość szybko minęła i rozeszliście się już w dobrej komitywie, musisz swój sen odczytać odwrotnie, czyli oznacza to, że osoba, która zrobiła Ci afront, w rzeczywistości jest Ci bardzo życzliwa i czekają Was tylko miłe spotkania. Możesz to też odczytać jako zwiastun szczęścia w miłości oraz innych radosnych wydarzeń.

Kiedy jednak afront był poważny, jest to przestroga przed kłopotami z partnerem lub nawet zapowiedź burzliwego rozstania z ukochaną osobą. Może to też zapowiadać starcie z kimś, kto jest Ci winien pieniądze. Jeżeli natomiast to Ty jesteś we śnie stroną obrażającą kogoś, zapowiada to czekające Cię kłopoty. Prawdopodobnie nie uda Ci się ich uniknąć mimo iż zapewne będziesz się bardzo starał, by zminimalizować ich skutki.

Bycie świadkiem afrontu oznacza zaś, że ktoś Cię wkrótce mocno obrazi. Jest to także sygnał, że być może żyjesz w zbyt dużym stresie i powinieneś starać się nieco go ograniczyć, a także nie pozwolić, by inni psuli Ci nastrój swoim zachowaniem. Gdy próbujesz pogodzić się z osobą, która wyrządziła Ci afront, jest to zapowiedź rychłej kłótni z kimś, kto pełni bardzo ważną rolę w Twoim życiu.

Dla osoby zakochanej śnienie o afroncie, w jakimkolwiek kontekście, oznacza poważne problemy oraz rozczarowania. Śniąca na ten temat dziewczyna może zaś spodziewać się, że pewien interesujący się nią, ale bez wzajemności, mężczyzna wkrótce postawi ją w niezręcznej sytuacji, zatem powinna mieć się na baczności, by móc w porę zareagować i jak najlepiej z tego wybrnąć.

Oceń sennik

Znaczenie snu Afront

Opisz swój sen związany z symbolem Afront i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen