Bez

Znaczenie snu bez

Znaczenie snu bez

Kiedy we śnie widzisz kwitnący krzew bzu, jest to sygnał, iż na jawie, być może tylko podświadomie, odczuwasz wielką tęsknotę za miłością i chciałbyś w końcu doznać tego magicznego uczucia.

Kiedy wąchasz kwiaty, jest to zapowiedź przyjemności zmysłowej, która już niebawem na jawie stanie się Twoim udziałem, jeśli zaś patrzysz na niszczejący, usychający krzew, jest to znak, że po przygodzie miłosnej, jaką przeżyłeś, przejrzysz w końcu na oczy i być może uświadomisz sobie, że popełniłeś błąd, angażując się w ten romans. Jeśli zaś nie masz za sobą takich doświadczeń, niewykluczone, że niebawem Ci się to przytrafi.

Jeśli śnisz o zrywaniu bzu, jest to zwiastun spotkania nowej przyjaźni, a osoba ta będzie nastawiona bardzo romantycznie i idealistycznie.

Kiedy natomiast we śnie znajdujesz się pod kwitnącym krzewem, jest to zapowiedź przygody miłosnej, w jaką niebawem możesz się lekkomyślnie zaangażować i raczej nie będzie to dla Ciebie dobry krok.

Bukiet bzu zapowiada przyjemne chwile wypełnione beztroską i poczuciem szczęścia, jeśli zaś go od kogoś dostajesz, jest to znak, iż niebawem ktoś wyzna Ci swoje uczucia.

Jeśli śni Ci się bez, który rozkwita na Twoich oczach, jest to zapowiedź romantycznego spotkania, na jakie być może niebawem się wybierzesz.

Oceń sennik

Znaczenie snu Bez

Opisz swój sen związany z symbolem Bez i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen